© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next
AvtorSporočilo
deanspie.
Admin
Admin

Št. prispevkov : 19141
Datum reg. : 14/06/2009
Starost : 19
Kraj : heaven
Hobiji : Supernatural, music, dance
Štos : assbutt

ObjavljaNaslov sporočila: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Sre Avg 11 2010, 16:58

First topic message reminder :

KOMENTARJI NOVIČK
NOVIČKE IZ OSTALIH TEM TEGA PODFORUMA
SE KOMENTIRA SAMO V TO TEMO.

Dean; he's brave and kind and smart 
but the thing that makes Dean special is he'll never give up on you. ever. 

Nazadnje urejal/a elena. Pet Mar 23 2012, 15:05; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://memory.slovenianforum.com/

AvtorSporočilo
©jennifer
Moderator
Moderator

Št. prispevkov : 3546
Datum reg. : 01/08/2010
Kraj : District 12
Hobiji : Ninja.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Sre Jul 11 2012, 22:20

khm... HG je že uspešnejši od twilighta... check facts.... drugače pa se mi je kar zdelo da bo tako ker se v zadnjem delu zelo veliko dogaja. samo omg no 2015??? to se tok daleč zdi ej.. no usaj ziher bom lah šla na premiero u london sama k bom 18... :D sam js bi že kr zdele takoj mela use dele do konca... afsodhasfd sam ka pa pol k bo konc? tole je nekak moj rebound od konc HP sam k se to konča ka pa pol? Safr do konc lajfa??

"For a split second I’m gasping, completely engulfed in the strange flames. Then all at once, the
    fire is gone. I slowly come to a stop, wondering if I’m naked and why Cinna has arranged
    to burn away my wedding dress. But I’m not naked. I’m in a dress of the exact design of my wedding dress,
    only it’s the color of coal and made of tiny feathers. Clothed in black expect for the white
    patches on my sleeves. Or should I say my wings. Because Cinna has turned me into a mockingjay."

Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Jen.^
finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 8656
Datum reg. : 13/06/2011
Starost : 18
Kraj : Panem ~ District 12
Hobiji : Branje knjig, tv, computer, shoping,sleeping,eating,tumblring,gossip,watching Tom Daley how to dive.
Štos : Who is ugly? I'm ugly!

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Sre Jul 11 2012, 22:22

©jennifer je napisal/a:
khm... HG je že uspešnejši od twilighta... check facts.... drugače pa se mi je kar zdelo da bo tako ker se v zadnjem delu zelo veliko dogaja. samo omg no 2015??? to se tok daleč zdi ej.. no usaj ziher bom lah šla na premiero u london sama k bom 18... :D sam js bi že kr zdele takoj mela use dele do konca... afsodhasfd sam ka pa pol k bo konc? tole je nekak moj rebound od konc HP sam k se to konča ka pa pol? Safr do konc lajfa??

Ti boš usej mela 18 let!
Jst pa glih ZA 1 LETO zgrešim! Grrr!
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://mileyworldslo.forumr.net/forum
©jennifer
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Sre Jul 11 2012, 22:28

jah no.... usaj ena dobra stvar glede čakanja bo tole... xd js bom kr kampirala tm pred prosotram premiere ej... :D pa enga bom kr zadavla če se ne bom mogla slikat s Jenn & Joshom. :D upam da bom mela usaj enkrat tok sreče... :D

"For a split second I’m gasping, completely engulfed in the strange flames. Then all at once, the
    fire is gone. I slowly come to a stop, wondering if I’m naked and why Cinna has arranged
    to burn away my wedding dress. But I’m not naked. I’m in a dress of the exact design of my wedding dress,
    only it’s the color of coal and made of tiny feathers. Clothed in black expect for the white
    patches on my sleeves. Or should I say my wings. Because Cinna has turned me into a mockingjay."

Nazaj na vrh Go down
Jen.^

Hobiji : Branje knjig, tv, computer, shoping,sleeping,eating,tumblring,gossip,watching Tom Daley how to dive.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Sre Jul 11 2012, 22:30

Sej bo;) Tko prepotuješ pou sveta za njih, potem pa ne dobiš autograma. Si misliš? Ti kr davi.Še zame ;)
Nazaj na vrh Go down
©jennifer
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Sre Jul 11 2012, 22:37

uf jaaa omg pa js se fuknem iz big bena ej... xd sam resno niso normalni s tem... 2015??? asldfjaslidfj js bi rada filme vidla TAKOOJ. sicer pa mi neki ni jasno... zdej u prvem delu niso Avoxu predstavli, u naslednjih delih majo pa kr dost vlog... to me zanima kok bojo nardil... pa Madge/Katniss relationship pa ko je pri županu... to se mi zdi da so ful pomembno spustil... :/

Nazaj na vrh Go down
Jen.^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Sre Jul 11 2012, 22:45

Ja,.. potem pa nasledni dan v CNN news : 18- letnica se je vrgla z Big Bena. Nemorš tko;P
Ja, pa tudi Mags baje da nebo.. sej film je res super ,ampak to v povezavi z Madge mi ne gre u glavo... mockingjay pin je pa kr na hob-u najdla..
Nazaj na vrh Go down
©jennifer
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Sre Jul 11 2012, 22:53

pa veš da lahko. :D
woooooot? Mags ne bo? pa kaj jim ni jasno! Mags je awesome!!!!!!!!!!!!!!! pa to ti grem js do tega direktorja al castinga pa jim povem svoje... ne more ne-bit Mags!!!

Nazaj na vrh Go down
Jen.^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Sre Jul 11 2012, 22:56

Ne, baje da je nbo... da k so zbirali vloge da Mags ni blo med njimi...upam da lažejo!
Kr res Mags rulaa!<3
Nevem kaj se bo iz Catching fire izcimilo..
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

Št. prispevkov : 11603
Datum reg. : 28/06/2010
Starost : 20
Kraj : Maribor

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Pon Jul 16 2012, 14:30

vau, miley blondinka ? ma saj ji kr paše - men je lušna :$

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hook
i take a look of my life, and realise i'm almost here.

Št. prispevkov : 2902
Datum reg. : 02/06/2011
Starost : 17
Kraj : jolly roger

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Pon Jul 16 2012, 15:54

Miley se fuul paše blond :$
Res je luštna,. Welcome
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Čet Jul 26 2012, 21:21

omggg kaj torej je to s kristen res ? O.o jas sem misla da je sam še en neumen trač.
oo kriza ;(( . sam zdaj v enih novicah piše da sta se sam objemala, v drugih pa da sta skočila med rjuhe ... ?? kaj je zdaj res.

no, upam da se bo vse izšlo sam nevem ... nočem da gresta narazen ampak ...

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
JUDY
V.I.P.
V.I.P.

Št. prispevkov : 19179
Datum reg. : 03/05/2010

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Čet Jul 26 2012, 21:32

Spoiler:

ja omg ne, ker se ji mal trebuha vidi pa noge je pa že kr prostitutka al kaj o.o'? pa ko ženska ma res top postavo ane. ne bi rekla če bi mela nvm kak dekolte pa minico da bi se ji polovico zadnjice videlo. ><
nevem zakaj jo morajo zmeri označit za slut, whore, prostitutko... sej je sam človek, če mal pogledamo po ulicah se ene velik bolj prostitutsko oblačjo kot pa ona...

Jen.^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Čet Jul 26 2012, 21:37

Grrrrr, kolk mi teži to kr z Miley se samo neki zaebavajo,. Ko pa doseže neki novega je pa spet pridna.. me prou zanima kako so tej ka pišejo; če so bli tudi oni tko pridni. In sploh NI sluty oblečena... to je pač njen stil! Na nobenmu drugemo ne paše bolj, in noben je ne posname tko dobro. Kaj zdej je narobe že če maš svoj stil?!

Glede Kristen... ona me je pa ZELO razočarala. Upam, da se bosta z Robom razšla, da ji bo v poduk. Varat poročenega moškega... groza. Zmerej sm mela o njej dobro mnenje zdej pa to...
Nazaj na vrh Go down
adriana.

Št. prispevkov : 3072
Datum reg. : 26/04/2012
Kraj : Manhattan with B & S.*

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Pet Jul 27 2012, 08:41

glede miley; se strinjam z vsemi vami. meni sploh ni kot kakšna prostitutka oblečena. res - meni je ful dobro oblečena, sploh ne kot bitch. greš recimo po mariboru al pa ljubljani so ene še hujše oblečene, pa jim noben ne reče, da je oblečena kot prostitutka. sicer pa vsi vemo, da ima miley svoj stil oblačenja, ki je meni osebno svetoven! :) tak, da nevem kake finte majo -.-

glede kristen; jas sem naprej mislila, da vse skupaj ni res. da je to še en trač, samo zato da bi jih spravili narazen. pol pa iščem novice in vidim še veliko drugih novic o tem, celo o javnem opravičilu in mi je bilo jasno, da je vse skupaj očitno res. mene je šokiralo, ker sem o njej vedno mela pune dobro mnenje.
pa kak lahko prevara svojega seksi fanta roba? i mean - milijoni deklet bi ubijale, da bi lahko bile z robom, ona pa gre pa ga prevara ..
zelo me je razočarala.
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Pet Jul 27 2012, 09:31

ja, kristen je zdaj res v globokem dreku ... nevem če ji bo robert odpustil ... :(

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
JUDY
V.I.P.
V.I.P.

Št. prispevkov : 19179
Datum reg. : 03/05/2010

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Pet Jul 27 2012, 11:29

zdejle sem šla brati to o kristen ko sem vidla da neki skos pišete...
& omg :'o ona je resno to naredla? šit to si pa nisem mislila pri njej, sem dobila čisto drugačno predstavo o njej, mislim sej nism nvm kak fan sam je uredu igralka... ><

hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Pet Jul 27 2012, 12:11

ful vesela da je emma dobla vlogo :)) drugače pa upam da jo bo ian tut :3 čeprav si težko predstavljam emmo in iana skup :) O.o

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
Jen.^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Pet Jul 27 2012, 12:22

Ja, jst si ju tudi ne predstavljam skupej! Še posebej pri khm,tistih scenah. Samo utak se bosta super ujela ;)
Nazaj na vrh Go down
deanspie.
Admin
Admin

Št. prispevkov : 19141
Datum reg. : 14/06/2009
Kraj : heaven
Hobiji : Supernatural, music, dance
Štos : assbutt

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Sob Jul 28 2012, 14:52

fuck everything. my heart is broken :$

ROBSTEEEN ! WHAT'S HAPENING RIGHT NOW? WHAAAT? :$$$$
Še vedno ne morem verjet, da je use to res. :$ Za 14 dni sem bila popolnoma stran od sveta in ko se vrnem domov me pretrese šokantna novica. KRISTEN VARALA ROBERTA?! a-a, to ni možno! Ampak vse kaže na to, da je to pa še kako res.... :3 Omg, od Kristen pa res nikoli ne bi pričakovala česa takega. Grozno me je razočarala in res ne vem, če bom lahko še kdaj na njo gledala tako kot sem do zdaj :$ To da je prevrala najlepšega | najbolj hot | najbolj seksi | fanta na svetu, je res skoraj nemogoče verjeti -.-' In to s kom?! Potem se vprašaš to in ugovotiš, da je bil to ne lep mlad fant ( kar bi se ji morda dalo oprostiti ), ampak 40-letni glupi režiser, ki ima po naklučju doma ženo in otroke ! Pazi to ! ŽENO IN OTROKE ! Wadafak je Kristen mislila ko se je spustila v to? Kje za vraga je sploh imela pamet? Ker po največji meri razumevanje bi človek mislil, da se ji je popolnoma zmešalo. :$$ Moj pogleda nanjo je čisto spremenjen in res ne razumem, kako je lahko kaj takega storila Robu. :$ POOR ROB! Joooj, prav predstavljam si kako hudo mi je :$ Kristen mu je bila od nekdaj všeč & zanjo je naredl use, potem pa to ! OMG OMG OMG ! Kristen, neumnica, kje si imela pamet? -.-'

in naj se mu še tako opravičuje z prepričevanjem, da ge še ljubi.... :$ Zakaj ga je prevrala, če ga tako zelo ljubi? Logika, logika, Kristen.... :$ Prej bi morala misliti na to. :3 :18:

Dean; he's brave and kind and smart 
but the thing that makes Dean special is he'll never give up on you. ever. 
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://memory.slovenianforum.com/
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Sob Jul 28 2012, 19:02

omg kaj zaj že če bereš revijo na kateri je na naslovnici neki slavni že imaš čustva do njega ?! omg kam gre svet ...

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
qassi.

Št. prispevkov : 1988
Datum reg. : 27/02/2012
Hobiji : Čaranje, Branje

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Sob Jul 28 2012, 22:28

Oh takšne stavri se pač u sveti slavih dogajajo. get over it :)
ljudje se zaljubijo, varajo in se razidejo tako pač je.
Nazaj na vrh Go down
©jennifer
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Ned Jul 29 2012, 15:03

strinjam se glede miley. mislm ljudje pretiravajo na fuuul -.-''
ful sem vesela da je Emma dobila tisto glavno vlogo. :) upam da bi jo tud ian sam kot ste že prej rekli ne predstavljam si ju skupaj. o.o
glede Robsten: ni me neki presenetilo.... mislm kot je qassi rekla... ni bla prva pa tud zadnja ne...

Nazaj na vrh Go down
hook

Št. prispevkov : 2902
Datum reg. : 02/06/2011
Starost : 17
Kraj : jolly roger

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Ned Jul 29 2012, 16:23

Kristen is a bitch ;3
Nazaj na vrh Go down
Corny
and i remember all those crazy thing i said.
and i remember all those crazy thing i said.

Št. prispevkov : 304
Datum reg. : 03/09/2009

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Ned Jul 29 2012, 19:58

Ewa je napisal/a:
omg kaj zaj že če bereš revijo na kateri je na naslovnici neki slavni že imaš čustva do njega ?! omg kam gre svet ...
hahahaha. Pa še res je. Čeprav ni tako mimo usekano kot se mogoče zdi. Katy Perry je sicer res tesna Robova prijateljica, ampak jaz si ju ne morem predstavljati kaj več kot pa dobra prijatelja.
Tole sem mimogrede pobrala na tumblrju --
Nazaj na vrh Go down
Jen.^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Ned Jul 29 2012, 20:26

Corny je napisal/a:
Ewa je napisal/a:
hahahaha. Pa še res je. Čeprav ni tako mimo usekano kot se mogoče zdi. Katy Perry je sicer res tesna Robova prijateljica, ampak jaz si ju ne morem predstavljati kaj več kot pa dobra prijatelja.
Tole sem mimogrede pobrala na tumblrju --

To je itak montaža ;)
Je pa Quassi prou povedla.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Today at 02:58

Nazaj na vrh Go down

KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 16 od 18Pojdi na stran : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

Similar topics