© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next
AvtorSporočilo
deanspie.
Admin
Admin

Št. prispevkov : 19141
Datum reg. : 14/06/2009
Starost : 19
Kraj : heaven
Hobiji : Supernatural, music, dance
Štos : assbutt

ObjavljaNaslov sporočila: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Sre Avg 11 2010, 16:58

First topic message reminder :

KOMENTARJI NOVIČK
NOVIČKE IZ OSTALIH TEM TEGA PODFORUMA
SE KOMENTIRA SAMO V TO TEMO.

Dean; he's brave and kind and smart 
but the thing that makes Dean special is he'll never give up on you. ever. 

Nazadnje urejal/a elena. Pet Mar 23 2012, 15:05; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://memory.slovenianforum.com/

AvtorSporočilo
sophie.'
i take a look of my life, and realise i'm almost here.

Št. prispevkov : 2482
Datum reg. : 14/01/2012
Starost : 22
Kraj : i am everywhere but my dream place is miami bitch. yeah, yeah yeah, someday i'm gonna live in miami married with robert pattinson and i'm gonna be really rich and famous. haha, i'm dreaming again. that's me. now you know me. but listen; i'm limited edition, so don't judge me.
Hobiji : i love watching good movies with my best friends and with a loads of popcorn ofcourse. i'm obsessed with reading. i read everything. i'm obsessed with books and magazines actually i'm obsessed with twilight books, because they're just amazing. i love listening to music and ohyeah, i knew i forgot something. i love chating on mwr and ofcourse i love spending my time on tumblr.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Pon Jul 30 2012, 19:35

pokukajte v sledečo temo in komentirajte prosim. :$ popolnoma sem zmedena glede škandala okoli roba & kristen. je nekaj dokazov, da so slike lažne...ampak so pa tudi jasni dokazi da slike niso lažne. wtf? komu zdaj verjeti? uglavnem....poglejte si zadnji post u tej temi in rotim vas da z mano delite svoje mnenje...da vidim kaj si vi mislite o teh dokazih in tem. :$
se vidimo na debati.... - http://memory.slovenianforum.com/t8419p15-kristen-stewart-prevarala-roberta-pattinsona#199066

music world rainbow, thanke you for making my life special.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
JUDY
V.I.P.
V.I.P.

Št. prispevkov : 19179
Datum reg. : 03/05/2010
Starost : 20

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Pet Avg 03 2012, 13:38

Ewa je napisal/a:
NINA in IAN: Se jima obeta zaroka?

Nina Dobrev in Ian Somerhalder, zvezdnika serije Vampirski dnevniki, sta brez dvoma najubolj vroč parček v Hollywoodu.

Skupaj sta že več kot eno leto in govorice o zaroki ves čas frčijo po zraku – še posebej odkar je Liam Hemsworth za roko zaprosil Miley Cyrus! A glede na Ninine besede naj nikar še ne pričakujemo, da si bo nataknila velik diamantni prstan ter se oblekla v dolgo belo obleko.

”Sčasoma se bom poročila in imela družino, a ne še kmalu,” je Nina povedala za modno revijo. ”Ne bom izbrala Mileyine poti.”

Kljub govoricam pa se ni zgodilo prvič, da so mediji začeli namigovati na njeno zaroko z Ianom. Januarja so britanski tabloidi pisali, da je Somerhalder že izustil pomembno vprašanje, a je Nina kaj hitro razčistila zadevo: ”V tem ni niti malo resnice. Ni bilo zaroke.”

Mi navijamo za Nino in Iana ter upamo, da se bosta v bližnji prihodnosti poročila. Kaj pa praviš ti? Si ju predstavljaš kot moža in ženo?

vir: Sweet.stars
cjooo zakaj morajo dati zmeri take naslove...
js sm bla že cela omg omg omg omg omg omg :the: Welcome
pol pa celo novičko preberem in sam... neee noooo. :18:

drugače pa v bližnji prihodnosti upam da bo to res :$ :3

hopeless.
finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 11603
Datum reg. : 28/06/2010
Kraj : Maribor

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Pet Avg 03 2012, 13:48

ja vem ja ... jas sm bla tut tak haha.
no men bi bla ful lepa skup kot mož in žena valda :)) <3 pa tut če se ne poročita sta lahko do konca lajfa skup, nimam nič proti <3 hha

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
JUDY
V.I.P.
V.I.P.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Pet Avg 03 2012, 13:54

Citiram :
pa tut če se ne poročita sta lahko do konca lajfa skup, nimam nič proti <3 hha
maš res ja haha ;D :*

sunshinely *
V.I.P.
V.I.P.

Št. prispevkov : 14471
Datum reg. : 20/07/2009
Starost : 18

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Pet Avg 03 2012, 14:06

kelso and jackie are back together < 3
končno sta se skup nakapala. xD . )

Št. prispevkov : 3354
Datum reg. : 09/03/2011
Starost : 18
Hobiji : nevem no, ne da se mi razmišlat pa še lačna sm

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Pet Avg 03 2012, 15:14

nina & iannnn kok so bedni s temi novicami :(
če bosta slučajno kdaj mela poroko, se bom jst kr sama lepo povabla <33

JUDY
V.I.P.
V.I.P.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Pet Avg 03 2012, 15:33

Spoiler:

omg kaj je res ne morejo pustiti pri miru? ženska se mi že prav smili, skos majo neke probleme glede njej.
in ja 'pozirala je gola, vidi se stranski del njene dojke' ja omg don't tel shit, ka pa ko so ženske v kopalkah se tut nekaterim skor use vidi ven... ><' ne resno so mi že prav dosadni, zmeri jo označjo za slut, k*rbo, ipd. prav razp***ijo me s tem -.- xd pa če mal pogledaš po slikah navadnih najstnikov se na internetu najdeje precej slabše slike kot pa tole od miley.

illusion.
V.I.P.
V.I.P.

Št. prispevkov : 21522
Datum reg. : 06/06/2010
Starost : 16

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Pet Avg 03 2012, 15:38

ADΕℓΕYN je napisal/a:
Spoiler:

omg kaj je res ne morejo pustiti pri miru? ženska se mi že prav smili, skos majo neke probleme glede njej.
in ja 'pozirala je gola, vidi se stranski del njene dojke' ja omg don't tel shit, ka pa ko so ženske v kopalkah se tut nekaterim skor use vidi ven... ><' ne resno so mi že prav dosadni, zmeri jo označjo za slut, k*rbo, ipd. prav razp***ijo me s tem -.- xd pa če mal pogledaš po slikah navadnih najstnikov se na internetu najdeje precej slabše slike kot pa tole od miley.

se satrinjam >< enih ljudi res nemorjo pustit pri miru -.- amapk okej, vsako tele ma svoje veselje >< amo v skorm vsaki novici povejo neko kritiko al da je kur*a .. -.-''

If I had wings like Noah's dove, I'd fly up the river to the one I love. If I met your man, who was long and tall I'd hit his body like a cannon ball. One of these days and it won't be long, call my name and I'll be gone. Fare thee well, my honey, fare thee well
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Pet Avg 03 2012, 16:31

eh torej emma le ni izbrana za vlogo .. no škoda :(

pa selenin glas lepo paše k oni risanki :D komaj čakam da bo prišla ven.

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
†infinity.
i don't have to say i were the one that got away.

Št. prispevkov : 829
Datum reg. : 24/02/2012
Starost : 17

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Pet Avg 03 2012, 16:35

ja... sej js sm gledala to da bo izbrana in to in bla cela hepi, potem pa na hollywood gossip najdem to in.... sad :((

mm ja, meni se zdi da ma selena prou uni glas za v risanke, v marsikero bi pasal. pa še dobro zna z njim pokazat počutje nekak. :3
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Pet Avg 03 2012, 21:37

Ewa je napisal/a:
Shujšana Miley oblekla prevelike hlače

Miley Cyrus se je mesece potila v pilates studiu in se odpovedovala mnogim dobrotam, da bi bila videti, tako kot je danes. Trud je bil poplačan, rezultate pa vsakodnevno kaže na svojem Twitterju.

"Kavbojke mojega zaročenca, prav zares," je mlada zvezdnica zapisala ob sliki, ki jo je objavila na družbenem omrežju Twitter, najverjetneje, da bi se spet pohvalila s ploskim trebuščkom, za katerega je tako trdo delala.

In čeprav se je v zadnjem letu resno posvetila zdravemu načinu življenja, pa tega ne jemlje tako resno. Miley Cyrus ima po besedah mnogih, ki so z njo v preteklosti sodelovali, izrazit smisel za humor. To pa je lastnost, ki jo ceni tudi njen zaročenec Liam Hemsworth.

Vir: 24.ur

okej men se zdi miley presuha . zdaj pa resno O.o
men je bla prej dosti bolj ušeč, pa sploh ni bla debela ampak je mela za mene topp postavo !

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
†infinity.

Št. prispevkov : 829
Datum reg. : 24/02/2012

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Pet Avg 03 2012, 21:39

uff, men je sicer tudi že prej mela lepo postavo, ampak to je pa zj zame toooop ;$$ js bi ubijala za tak trebuh, resno ;OO
Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

Št. prispevkov : 8675
Datum reg. : 08/06/2010
Kraj : Barceeeeeelooooonaaaaaa

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Pet Avg 03 2012, 21:40

OMG! Kaj dela Miley iz sebe,zdej pa res že pretirava. Meni je bla prej bolj ušeč zdej zgleda ko nek okostnjak :D
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Sob Avg 04 2012, 12:29

no lepo za kristen da je dobla novo vlogo, kr je fajna igralka in res nebi blo fajn da bi jo ta afera ovirala. Pač to je njeno delo, kaj pa se dogaja v njenem zasebnem življenju pa vbistvu sploh ni naša stvar amapk pač sedaj vse vemo kr je slavna in to ;)

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
©jennifer
Moderator
Moderator

Št. prispevkov : 3546
Datum reg. : 01/08/2010
Kraj : District 12
Hobiji : Ninja.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Pon Avg 06 2012, 21:19

samo teli viri ane ko vse to o aferi in kristen in robu povejo-.. to so ponavadi prijatelji, samo so pa res dobri "prijatelji" da tkole o teb govorijo u rumenem tisku. :D oh come on use your heads people...>.<

"For a split second I’m gasping, completely engulfed in the strange flames. Then all at once, the
    fire is gone. I slowly come to a stop, wondering if I’m naked and why Cinna has arranged
    to burn away my wedding dress. But I’m not naked. I’m in a dress of the exact design of my wedding dress,
    only it’s the color of coal and made of tiny feathers. Clothed in black expect for the white
    patches on my sleeves. Or should I say my wings. Because Cinna has turned me into a mockingjay."

Nazaj na vrh Go down
hook

Št. prispevkov : 2902
Datum reg. : 02/06/2011
Kraj : jolly roger

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Tor Avg 07 2012, 11:11

Kristen mi gre ful na jeetra.xd
Pa Miley se mi ne zdi presuha, je čist vredu.
Nazaj na vrh Go down
deanspie.
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Sob Avg 11 2012, 11:36

Ewa je napisal/a:
Opa! Taylor Lautner in Ashley Benson skupaj na večerji!

Taylor Lautner in Ashley Benson sta se včeraj zvečer odpravila na večerjo v restavracijo 'Red O'.

Privoščila sta si mehiško kuhinjo, zraven pa so se jima pridružili še drugi prijatelji.

Se ti zdi vse skupaj malce sumljivo? No, po trditvah je šlo le za prijateljsko večerjo, saj si delita istega agenta.

Sicer pa se nam zdi, da bi bila lep par, pa tebi?

Vir: Tocnoto.tens
omajgatt kakšne naslove to dajejo !" hahaah. sem že čist mislila da sta uradno skupaj. hhhh :)))) sicer pa sploh ne bi bila tako zelo slaba skupaj.... :)) čist uredu bi bila kot parček. :D sam tale novička dejansko dokazuje da sta samo frenda; tudi po slikah sodeč. xD Sram sicer je pa ash že večkrat povedala da je oboževalka somraka :)) in mislim da je enkrat rekla, da je team jacob.... :D tko da je verjetno da sta samo prijatelja. :D Osli

Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Sob Avg 11 2012, 12:37

jaaa :D sam res skupaj sploh nebi bla slaba ampak je več kot očitno da sta sam frenda, pa še sama nista bla na večerji tko da :)

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
©jennifer
Moderator
Moderator

Št. prispevkov : 3546
Datum reg. : 01/08/2010
Kraj : District 12
Hobiji : Ninja.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Sob Avg 11 2012, 12:44

vbistvu sta luštna skupi. :D samo pred enim tednom so pisali da bo s Keeganom zdej pa to... x)

omg no tole k kristen ne bo šla na premiero, ka bo pa k bo BD? >.< mislm ful preveč drame zganjajo okol tega... -.-'

"For a split second I’m gasping, completely engulfed in the strange flames. Then all at once, the
    fire is gone. I slowly come to a stop, wondering if I’m naked and why Cinna has arranged
    to burn away my wedding dress. But I’m not naked. I’m in a dress of the exact design of my wedding dress,
    only it’s the color of coal and made of tiny feathers. Clothed in black expect for the white
    patches on my sleeves. Or should I say my wings. Because Cinna has turned me into a mockingjay."

Nazaj na vrh Go down
lussionmiss
and i remember all those crazy thing i said.
and i remember all those crazy thing i said.

Št. prispevkov : 471
Datum reg. : 08/08/2012
Kraj : castle of the Winterfell , real life @velenje
Hobiji : beach volley

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Sob Avg 11 2012, 12:53

joooj tale kristen, ss tto afero z ttmu starmu režiserju se je tk poslabšala, da je pomoje res razkrila vzrok zaka je hejterji res nebojo sploh marali več oz. tisti ki so na njej iskali nekiii da je nebi marali, mislim pametna ženska, dej no, da greš roba prevarat -.- halooo. da bi ga vsej pustla al pa kej tkega, neee ona je šla za starcu lazit -.-
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil https://www.facebook.com/itsnastja
JUDY
V.I.P.
V.I.P.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Pon Avg 13 2012, 22:00

mileyyyy! :o omg kaj si naredla z lasi. >< pa ko je mela tak lepe, vedno sem jih občudovala :/ no sej ne rečem da je trenutna čupa slaba, ker mi ni, sam me je pa skor s tola vrglo ko sem vidla...

hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Pon Avg 13 2012, 22:01

omg miley z novo čupo O.o resno ?!! ffaak mislim dala sem si en čas da se navadim ( 2 uri) in mi je še vedno grozna. Že prej nisem bla navdušena, da je šla na PLATINASTO blond mislim tisto prej je blo čist kul.. zaj pa še ta čupa ko ji vse štrli :S kje so njeni lepi dolgi laseki ...

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Sob Avg 25 2012, 14:30

Robert in Riri ?!! vsekakor nadvse zanimiva kombinacija ampak dvomim da bo kaj ... :)

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
deanspie.
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Ned Avg 26 2012, 17:22

Ewa je napisal/a:
Robert in Riri ?!! vsekakor nadvse zanimiva kombinacija ampak dvomim da bo kaj ... :)
prav o tem trenutno na veliko razmišljam ;OOO. in hell yeah, meni bi bila res adorable couple. *-* ♥ če pa res nooo. no izgleda kot da je ona zagreta zanj. zdaj je vse na robu. odvisno je ali se bo po varanju kar tako spet podal v zvezo ali ne... :3 we'll see... :)
sicer pa velik ''+'' za tale parček :) sanjska bi bila skupaj...
DRŽIM PESTI !! :))

Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Pet Avg 31 2012, 21:20

komaj čakam SPRING BREAKERS :D mislim da se je selena super odrezala v filmu, oziroma da se bo :D <3

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!   Today at 02:56

Nazaj na vrh Go down

KOMENTARJI NOVIČK so samo tukaj!

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 17 od 18Pojdi na stran : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Similar topics

-
» Slišim te, tukaj sem...