© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Vanessa Hudgens [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
deanspie.
Admin
Admin

Št. prispevkov : 19141
Datum reg. : 14/06/2009
Starost : 19
Kraj : heaven
Hobiji : Supernatural, music, dance
Štos : assbutt

ObjavljaNaslov sporočila: Vanessa Hudgens [News]   Sre Avg 11 2010, 19:39

First topic message reminder :

VANESSA HUDGENS NEWS

Dean; he's brave and kind and smart 
but the thing that makes Dean special is he'll never give up on you. ever. 
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://memory.slovenianforum.com/

AvtorSporočilo
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vanessa Hudgens [News]   Tor Jul 26 2011, 11:20

Spogledljivka Vanessa Hudgens: Rada opazuje vroče tipčke!

Kratkolasa Vanessa Hudgens se je v petek s prijateljicama odpravila nakupovat v Venice.
Nedavno pa je Vanessa, ki ne potrebuje moškega, razkrila podrobnosti samskega življenja: »Pomembno je, da se imaš rad. Zabavno je tudi pogledovati za vročimi tipčki. Rada sem samska. Počutim se, kot da imam ves čas zase.«
Torej raje več fantov gleda, kot da bi imela enega pravega!
Svoji filmski karieri pa je dodala še en film: 'Gimme Shelter', kar je bil tudi razlog za skrajšanje pričeske. Pred dnevi je že začela s snemanjem v New Jerseyu.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vanessa Hudgens [News]   Tor Avg 02 2011, 11:29

Vanessa Hudgens spet dolgolaska!
Dolgi črni lasje so spet njen zaščitni znak!

Vanesso Hudgens so v soboto popoldne opazili v družbi prijateljice, s katero se je odpravila v trgovino, iz katere je prišla s polno vrečko alkohola. Izgleda, da mlada igralka načrtuje zasebno zabavo!
Medtem pa se gospodična Hudgens, ki je spet dolgolasa črnolaska, saj s krajšo pričesko ni prepoznala sama sebe, pripravlja tudi na izid njene nove spletne strani, ki bo zaživela v prihajajočem tednu.
O novi strani je Vanessa, ki rada opazuje vroče tipčke, na Twitterju objavila: "Heeeej! Vesel petek! Nov namig glede spletne strani www.vanessahudgensofficial.com, ki izide naslednji teden. Mislim, da se je boste zelo razveselili. Xx V.“

vir: točnoto teens
Nazaj na vrh Go down
anna.
i take a look of my life, and realise i'm almost here.

Št. prispevkov : 1274
Datum reg. : 04/10/2010
Kraj : somewhere over the rainbow

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vanessa Hudgens [News]   Tor Sep 27 2011, 15:15

Vanessa Hudgens: Lepotica s smislom za modo!

Resnično ve, kaj je modno!

Vanessa Hudgens je ena izmed tistih lepotičk, za katero lahko rečemo, da resnično ve, kaj je modno – morda pa se je ravno zaradi tega tudi odločila, da bo ustvarila svojo lasno modno linijo.

Zvezdnica nima nikakršnih problemov, ko mora stopiti na rdečo preprogo, ni pa to edino s čimer se lahko pohvali. Vanessa se zna obleči zelo modno in seksi tudi, če se odpravi samo vsakdanjim opravilom naproti!

Pred mesecem nas je presenetila s kratko pričesko, a vedno znova dokazuje, da lasje niso tiste, ki dajejo modi pomen. V četrtek je Vanessa zablestela v Los Angelesu in to kar na bencinski črpalki. 22-letnica je presenetila z novim modnim slogom, ki pa je navduševal.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Jen.^
finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 8656
Datum reg. : 13/06/2011
Starost : 18
Kraj : Panem ~ District 12
Hobiji : Branje knjig, tv, computer, shoping,sleeping,eating,tumblring,gossip,watching Tom Daley how to dive.
Štos : Who is ugly? I'm ugly!

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vanessa Hudgens [News]   Ned Nov 27 2011, 20:11

Vanessa Hudgens potrdila zvezo: S fantom z roko v roki!

Vanessa Hudgens, ki ima že prvi trailer za njen novi film, in njen fant Austin Butler sta se včeraj prvič v javnosti držala za roke med romantičnim sprehodom po Venice Beachu.

22-letna igralka, ki naj bi zaigrala skupaj z Emmo Roberts in Seleno Gomez, in 20-letni igralec sta si privoščila kosilo v restavraciji '26 Beach', nato pa sta se s kolesi peljala naokrog po promenadi.

Priljubljena zvezdnica, ki je skočila s padalom, pa je pred kratkim preko njene strani na Facebooku razkrila, da bo pošiljala praznične voščilnice. Naroči se na njene posodobitve, če želiš voščilnico prejeti tudi ti!

Se tudi tebi zdita simpatičen par?

TočnoTo Teens
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://mileyworldslo.forumr.net/forum
Mwr news
i don't know much about guns but i've been shot by mwr.

Št. prispevkov : 73
Datum reg. : 02/12/2011
Hobiji : Objavljanje novičk.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vanessa Hudgens [News]   Pet Dec 02 2011, 18:56

Vanessa Hudgens: S svojim fantom se več ne skriva!

Skupaj na kosilo in v trgovino!

Vanesso Hudgens so skupaj s fantom Austinom Butlerjem v torek ujeli, ko je odšla na kosilo v Los Angelesu in kasneje še nakupovat.
V nedavnem intervjuju pa je Vanessa, ki je na Aljaski na polno uživala, priznala, da ji je gledanje disneyjevih filmov pomagalo stopiti iz oklepa, ko je bila mlajša.

»Bila sem zelo sramežljiva in tiha, dokler me starši niso peljali gledat mojega prvega Disney filma, 'Sneguljčice'. Po tistem sem neprestano pela pesmi in se oblačila kot Sneguljčica. Smešno, kako sem s petjem in plesanjem v 'Srednješolskem muzikalu' postala del Disney družine.«

Si vesel/a, da je postala Disneyjeva ljubljenka?
Nazaj na vrh Go down
Mwr news

Št. prispevkov : 73
Datum reg. : 02/12/2011
Hobiji : Objavljanje novičk.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vanessa Hudgens [News]   Pet Dec 16 2011, 16:19

Vse najboljše, Vanessa Hudgens!

23 let !

Kot bi bilo včeraj, se spominjamo temnolase najstnice, ki je z vlogo v 'High School Musicalu' osvojila gledalce po vsem svetu in se prebila med zvezde Hollywooda.

Od prelomne točke življenja Vanesse Hudgens je minilo že pet let in sedaj pri 23. letih se njena kariera še vedno vzpenja kot tudi njeno ljubezensko življenje.

Kljub nekaj škandalih na račun golih fotografij ji številni oboževalci še zmeraj vztrajno stojijo ob strani. Še posebej jih bo razveselila naslednje leto, ko se bo lotila kar treh novih filmov.

Ob njenem rojstnem dnevu si poglej nekaj njenih najbolj seksi oprav, s katerimi je zablestela na rdeči preprogi.

Tudi ti komaj verjameš, da je minilo že pet let?
tocnototeens
Nazaj na vrh Go down
©cherly.
i don't have to say i were the one that got away.
i don't have to say i were the one that got away.

Št. prispevkov : 920
Datum reg. : 15/01/2012
Kraj : ljubljana
Hobiji : hip hop, odbojkaa
Štos : k ti ga neveš? :o

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vanessa Hudgens [News]   Ned Jan 29 2012, 10:43

Vanessa Hudgens: Nov trailer njenega pustolovskega filma!

Na voljo je nov trailer novega filma Vanesse Hudgens, 'Journey 2: The Mysterious Island'.

Prihajajoči film govori o Seanu Andersonu, ki prejme skrivnosten signal s skrivnostnega otoka, ki sploh naj ne bi obstajal. Ker mu njegov očim ne more preprečiti, se odloči, da se bo odpravil z njim.

Skupaj s pilotom in njegovo lepo hčerko, ki ji bo zaigrala Vanessa, se izkrcajo na otoku in pobegnejo, preden morje poskrbi, da bodo otočji zakladi za vedno obležali na dnu morja.

Si ga boš ogledal/a, ko pride na velika platna?

Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

Št. prispevkov : 8675
Datum reg. : 08/06/2010
Kraj : Barceeeeeelooooonaaaaaa

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vanessa Hudgens [News]   Sob Maj 19 2012, 12:06

Vanessa Hudgens: Znebila se je svojih lasnih podaljškov!

Dobra poteza!

Vanessa Hudgens in Austin Butler sta v ponedeljek skupaj večerjala v 'Newsroom' v Hollywoodu.

In Vanessa nam je bila končno spet prav všeč, saj se je znebila umetnih lasnih podaljškov in je bila spet naravna.

Nedavno pa je Vanessin soigralec v 'Spring Breakers', James Franco, komentiral izbor igralcev za film: »Mislim, da je režiserka Harmony Korine dobro izbrala igralke Seleno Gomez, Vanesso Hudgens in Ashley Benson, saj so bile prav lačne globljega materiala.«

»Res so dale vse od sebe, ko so igrale. Odlični nastopi so bili.«
Nazaj na vrh Go down
adriana.

Št. prispevkov : 3072
Datum reg. : 26/04/2012
Kraj : Manhattan with B & S.*

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vanessa Hudgens [News]   Sre Jul 25 2012, 13:53

Vanessa Hudgens: Rada bi sodelovala s Tomom Hardyjem

Se ji bo izpolnila želja?

Vanesso Hudgens in njenega fanta Austina Butlerja so v soboto ujeli pri odhodu, ko sta zapuščala mesto.
23-letna igralka se je skušala skriti za kitaro, vendar ji to ni najbolje uspevalo.

Dan pred tem pa si je parček ogledal film 'The Dark Knight Rises', nad katerim sta bila čisto navdušena. Vanessa je objavila na blogu: »pravkar videla 'The Dark Knight Rises' in UAU! Zasedba je bila neverjetna, Christopher Nolan je genij. Tom Hardy… Kdaj bova sodelovala skupaj? :)«
Izgleda, da vsepovsod gresta skupaj in sta preprosto neločljiva, saj so ju ujeli tudi v četrtek, ko sta zapuščala telovadnico. Vanessa je pokazala svojo brezhibno postavo in piersing v popku.

Izgleda, da jima v zvezi gre več kot odlično in mladenka prav nič ne pogreša Zaca Efrona. Kaj bi ga, saj je z njim ostala dobra prijateljica.
O tem se je razgovorila na šovu Ellen DeGeneres: »Po tem, ko si tako dolgo z nekom skupaj, preprosto ostaneš prijatelj z njim.«

Podpiraš to trditev?

Vir: TočnoTo Teens
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

Št. prispevkov : 11603
Datum reg. : 28/06/2010
Starost : 20
Kraj : Maribor

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vanessa Hudgens [News]   Sre Avg 01 2012, 14:23

Foto: Vanessa Hudgens ima spet novo pričesko!

Vanessa Hudgens je na svojem blogu objavila fotografijo z novo pričesko.

Napisala je: »Obsedena sem s spremembo pričeske. Tako je zabavno! Na novo sem se postrigla v soboto! Vam je všeč???«

Vanessa si včasih spremeni frizuro po svoji volji, včasih pa zaradi vloge.

Slednje se je zgodilo tudi lani zaradi filma 'Gimme Shelter'.

Povedala je: »Še vedno se navajam. Počutim se kot nogometna mama, toda minilo bo. Nič ni narobe z nogometnimi mamami, toda jaz sem komaj 22!«

Dodala je: »Pogrešam moje lase, verjamite mi, toda nič ne morem narediti.«

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

Št. prispevkov : 8675
Datum reg. : 08/06/2010
Kraj : Barceeeeeelooooonaaaaaa

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vanessa Hudgens [News]   Pet Avg 03 2012, 11:41

Vanessa Hudgens je obiskala studio v Los Angelesu: bo nastopila v novem filmu?

Zaposlena je z novim filmom!

Vanessa Hudgens je v sredo popoldne obiskala studio v Los Angelesu. Med drugim si je ponovno postrigla lase.

”Odvisna sem od spreminjanja pričeske. Tako zabavno je! Skrajšati sem si jih dala v soboto!!!! Vam je všeč?” je zapisala na svoji spletni strani, na kateri je so tudi potrdili sodelovanje v prihajajočem filmu Machete Kills: ”Ja, res je! Lahko potrdimo Vanessino sodelovanje v filmu Roberta Rodrigueza, v katerem bo odigrala Cerezo!”
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vanessa Hudgens [News]   Pet Avg 03 2012, 20:03

FOTO: V vročih hlačkah dvigovala vročino

Če se pred vami naenkrat pojavi 23-letna igralka Vanessa Hudgens v vročih hlačkah z živalskim vzorcem, ne boste mogli odvrniti pogleda od nje. Seksi igralka se je namreč odpravila na snemanje fotografij, pri čemer je pritegnila pozornost v zapeljivih oblačilih.

Vir do fotogalerije: http://24ur.com/ekskluziv/tuja-scena/foto-v-vrocih-hlackah-dvigovala-vrocino.html

Vir: 24.ur

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vanessa Hudgens [News]   Ned Avg 26 2012, 11:40

[size=24]AKTIVNA Vanessa Hudgens: Tudi njo je navdušila joga![/size]

Vanessa Hudgens je nosila zanimivo majico z napisom ‘Mama je vzgojila Pekel’ ko je v petek, 24. Avgusta, zapuščala joga studio v Kaliforniji.

Triindvajsetletna igralka je nosila tudi usnjene sandale gležnarje, ko se je odpravljala domov.

Ta teden so Vanesso opazili, kako je z mlajšo sestro Stello, ko sta pešačili po parku Runyon Canyon v Los Angelesu.

Vanessa je pred kratkim na svoji spletnoi strani objavila tudi ljubko sliko sebe in prijateljice Laure New, s katero na glavah nosita tiari. Ljubko!

Vir: Sweetstars

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vanessa Hudgens [News]   Ned Avg 26 2012, 11:45

Opa! Vanessa Hudgens: V novem trailerju se sleče!

Vanessa Hudgens bo v prihajajočem filmu 'The Frozen Ground' zaigrala striptizeto.

Film je zasnovan po resničnih dogodkih, govori pa o Trooperju (Nicolas Cage), ki se zaplete z mlado žensko (Vanessa Hudgens), ki je pobegnila pred serijskim zločincem Robertom Hansenom, da bi zadostila pravici.

Film naj bi na velika platna prišel 30. novembra.

Ti je trailer všeč?

Vir: Tocnototens

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vanessa Hudgens [News]   Sre Sep 19 2012, 19:45

FOTOGENIČNA Vanessa Hudgens: Zdaj živi popolnoma drugo poglavje življenja!

23-letna igralka se je razgovorila o filmu in Gabrielli Montez iz Srednješolskega muzikala
.
O vremenskih pogojih za film The Frozen Ground: ‘‘Bilo je zares mrzlo, veter je neverjetno pihal. Imela sem skoraj zmrznjena stopala.”

O Spring Breakers: ”Še nikoli nisem bila na filmskem festivalu, sem pa zelo ponosna na film. Je svoja lastna vrsta, je film kot nič drugega, je svež, zabaven in vznemirljiv.”

O njeni izkušnji za Srednješolski muzikal: ”Srednješolski muzikal je bila neverjetna izkušnja, bilo je zabavno, dalo pa mi je ogromno oboževalcev, za kar sem več kot hvaležna. Videli so me le kot Gabriello Montez in rada imam ta lik, a v meni je vleiko več kot le to. Nekaj časa sem se tako malo bojevala za vloge, ki sem si jih želela. Bilo je težko, a življenje je pač takšno. Imeti kariero bo vedno predstavljal nek boj. Vedno se boš moral boriti za tisto, kar hočeš. Ampak uspelo mi je! Zdaj sem v popolnoma drugem poglavju!”

Tu si oglej celotno fotogalerijo:
klik

Vir: Sweetstars

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vanessa Hudgens [News]   Sre Sep 19 2012, 19:59

Vanessa Hudgens: Mojih filmov otroci ne smejo gledati!

Zbogom, Disney dnevi! Vanessa Hudgens bi rada odvrgla ime pridne punčke, kar ji dobro uspeva v naslednjih dveh filmih.

'Spring Breakers' govori o skupini študentk, ki oropajo restavracijo, da si lahko privoščijo izlet na Florido. V 'Frozen Ground', ki se osredotoča na serijskega morilca, pa igra striptizeto.

V takšne filme se je podala, ker bi se rada znebila imena pridne punčke. »Pred 'Srednješolskim muzikalom' sem hotela biti pridna igralka. Ko smo začeli snemati, sem si mislila: 'O moj bog, to je super!' Toda vedno bolj sem postajala čistunska.«

Vanessa pravi, da še vedno hoče zadovoljiti svoje mlade oboževalce, toda njena kariera v prihodnosti je malce drugačna. »Ko sem okrog otrok, ki se mi približajo, se zagotovo obnašam drugače. Toda navsezadnje to delam zase, delam filme, ki jih otroci ne smejo gledati.«

In ne šali se! V filmu 'Frozen Ground' je res preveč seksi!

Vir: Tocnoto.tens

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vanessa Hudgens [News]   Today at 05:01

Nazaj na vrh Go down

Vanessa Hudgens [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Similar topics

-