© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Taylor Lautner [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
karamela.
i take a look of my life, and realise i'm almost here.

Št. prispevkov : 1067
Datum reg. : 18/05/2010
Starost : 19
Hobiji : hh xd
Štos : d best

ObjavljaNaslov sporočila: Taylor Lautner [News]   Čet Avg 12 2010, 13:35

Taylor Lautner

[News]
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
|3londboss
finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 4658
Datum reg. : 06/02/2011
Starost : 17

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Lautner [News]   Pon Feb 21 2011, 11:29

VROČE: Je Taylor Lautner svojemu dekletu podaril prstan!?
Vse kaže, da Taylor Lautner in Lily Collins nimata le nedolžne romance!
Ko sta bila Lily Collins in seksi volkodlak Taylor Lautner prvič ujeta skupaj v javnosti, so mediji takoj začeli ugibati, ali sta mlada igralca ljubezen s filmskih platen prenesla tudi v resnično življenje. Ugibanja o njunem razmerju je Taylor samo še podkrepil – sestal se je namreč z ‘bodočim zetom’, uspešnim glasbenikom Philom Collinsom. Sedaj pa je vse skupaj precej razburila še sama Lily – s prstanom!
Lepotičko so paparaci ujeli na sprehodu, kjer so na njeme sredincu opazili prav poseben, lesketajoči predmet - prstan zaobljube! Sicer prstana res nima ‘uradnem prstnu’ – prstancu, pa vendar!

Misliš, da bosta Lily in Taylor kmalu razglasila svojo zvezo? Sta ti igralca všeč kot parček?

Don't cry over someone who won't cry over you.
Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Lautner [News]   Tor Feb 22 2011, 10:43

Taylor Lautner: Režiserji ga želijo, oboževalke še bolj!
Zvezdnik, ki je izmed vseh soigralcev v sagi Somrak zaslužil največ, je zaželjen filmski element!

Taylor Lautner, eden najbolj zaželjenih svetovnih volkodlakov ne počiva niti na nedeljo! Včeraj popoldne je bil opažen, kako se je vračal iz fitnesa - nič čudnega, da igralec nima težav s prenašanjem Kristen Stewart v Somraku, če toliko trenira!
Sicer pa je seksi Tay trenutno precej popularen igralec med režiserji in ostalimi igralci – Michael Bay mu je že priskrbel kar nekaj filmskih vlog, trenutno najbolj popularen pa je scenarij za film Mr. & Mrs. Smith meets Wanted.
Mi komaj čakamo, da vidimo Taylorjev zadnji projekt, film Abduaction. Pa ti?

Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Lautner [News]   Ned Apr 10 2011, 10:21

Zmenek Taylorja Lautnerja in Lily Collins!
Taylor Lautner in Lily Collins sta si privoščila večerjo – a ne brez fotografov!

Taylor Lautner in njegovo dekle Lily Collins, ki jo je spoznal na snemanju filma Abducation, sta se v četrtek odpravila v eno izmed restavracij v Torontu, kjer je Taylor lahko končno ponovno okusil malce morske hrane – z dekletom sta si privoščila suši.

Kaj ti meniš o Lily in Taylorju? Mi mislimo, da sta zares prikupen parček in jima želimo vso srečo. Pa ti?

Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Lautner [News]   Čet Apr 14 2011, 17:37

VIDEO: Prvi napovednik za film Taylorja Lautnerja, Abducation!
Team Jacob, pa ste dobili nekaj samo za vas! Čisto svež napovednik za novi film vašega najljubšega volkodlaka!

Taylor Lautner bo letos septembra v kinematografe poslal svoj čisto novi film z naslovom Abducation!

Soigralka in domnevno dekle Lily Collins je o Taylorjevem liku zupala: “Nekoliko je podoben Bournu [op.a. The Bourne Identity p. Kdo je Bourn], ima pa drugačen zaplet. V tem filmu je Taylor povsem drugačen kot npr. Jacob v Somraku. Mislim, da bo film pravi šok za Taylorjeve oboževalce… pozitivni šok.”

Vir novičke: SweetStars.net

Nazaj na vrh Go down
anna.

Št. prispevkov : 1274
Datum reg. : 04/10/2010
Kraj : somewhere over the rainbow

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Lautner [News]   Pet Apr 15 2011, 14:23

Taylor Lautner: JOKAL se bo ob koncu Somraka!

Snemanje sage Somrak se bo počasi končalo in naslednje leto novembra bo saga Somrak za vedno zaključila svoj pohod po velikih platnih. Ali bo evforija po zadnjem filmu še ostala, ne vemo, vemo pa, da bo na zaključku snemanja sage zagotovo preteklo nekaj solzic!

Taylor Lautner je o bližajočem koncu sage priznal: “Imam mešane občutke… Po eni strani si mislim, da bo to pravo olajšanje, saj bom lahko preživel nekaj časa s svojo družino in prijatelji ter počel stvari, za katere sedaj nisem imel časa, po drugi strani pa bo tako čudno, ker se bo končalo nekaj, na kar sem se sedaj privajal toliko let.”

Taylor še dodaja: “Nihče ne bo priznal, a vam zagotavljam, da bomo vsaj malce jokali on koncu snemanja.”

Sicer se je Taylor zadnje čase veliko pritoževal nad pomanjkanjem zasebnosti: “Slava ima veliko dobrih in slabih lastnosti. Seveda je pozornost, ki jo dobiš, ena najslabših. Ni normalno, da ti vsakič, ko greš ven iz hiše, sledi vsaj dvanajst fotografov, te slika, ko piješ kavo, ješ, se pogovarjaš s prijatelji… No, ampak kot sem že rekel, so tudi dobre stvari. In zaradi teh se nekako splača potrpeti.”
Nazaj na vrh Go down
anna.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Lautner [News]   Pet Apr 15 2011, 14:24

Prvi napovednik za film Taylorja Lautnerja, Abducation!

Taylor Lautner bo letos septembra v kinematografe poslal svoj čisto novi film z naslovom Abducation!

Soigralka in domnevno dekle Lily Collins je o Taylorjevem liku zupala: “Nekoliko je podoben Bournu [op.a. The Bourne Identity p. Kdo je Bourn], ima pa drugačen zaplet. V tem filmu je Taylor povsem drugačen kot npr. Jacob v Somraku. Mislim, da bo film pravi šok za Taylorjeve oboževalce… pozitivni šok.”
Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Lautner [News]   Sob Apr 16 2011, 14:10

EKSKLUZIVNO: Prvi uradni poster filma Abducation!
Premiera filma bo na petek, 23. septembra letos!

Pred dnevi smo ti prvi v Sloveniji premierno predstavili napovednik za najnovejši film Taylorja Lautnerja z naslovom Abducation, danes pa ti premierno predstavljamo še prvi uradni poster zanj!

Film bo na velika platna prišel čez nekaj mesecev, 23. septembra. Si ga boš ogledal/a?

Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Lautner [News]   Ned Apr 17 2011, 19:32

Taylor Lautner: Obožuje Britney Spears!
Taylor Lautner je očitno velik oboževalec pop princeske Britney Spears.

Čeprav so Britney Spears vsi napovedovali vse prej kot bleščeš povratek na glasbeno sceno, potem ko je v javnosti kar naprej razburjala s škandali, se je pevka pobrala in ponovno prileza na vrh glasbenih lestvic. Očarala je tudi igralca Taylorja Lautnerja.

19-letni Taylor naj bi bil povsem navdušen nad Spearsovo in je ne more in ne more nehati poslušati. Njen najnovejši album Femme Fatale ima kar naprej pri sebi in ga posluša, ko ima čas.

“Obožujem njen novi album,”
je izdal Taylor, “Super je. Videospotov sicer še nisem videl, ampak če so vsaj pol tako dobri kot njena glasna, potem so fantastični.”

Lepotec, ki naj bi bil v zvezi s svojo soigralko v filmu Abducation, Lily Collins, naj bi bil celo tako velik oboževalec Britney, da bi, v primeru, da bi gostoval v seriji Glee, zagotovo zapel skladbo Britney Spears. Pa ima že v mislih kakšno? “Seveda! Ne vem, če bi me moji oboževalci podprli pri tem, a sam bi zagotovo izbral skladbo Oops! … I Did It Again.” je še zaupal Taylor.

Bi bilo pa res zanimivo slišati Taylorja, mar ne?

Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Lautner [News]   Ned Apr 17 2011, 19:45

VIDEO: Taylor Lautner obožuje, ko ga Kristen pretepa!
Taylor Lautner se je v začetku tega tedna udeležil svojega prvega MTV intervjuja, kjer je spregovoril o nadvse zanimivih stvareh.

Preveri, kaj je 18-letni igralec Taylor Lautner povedal o svoji novi filmski vlogi, o vodilnih dekletih in o zmenkih z oboževalkami.

O Kristen Stewart: “Pred kratkim sva posnela sceno na dvorišču družine Cullen, kjer se Bella zelo razjezi name. Ravno ugotovi, da sem si v spomin vtisnil njeno hčerko in nato me dobesedno zabriše čez dvorišče. Bilo je zelo zabavno videti Kristen, kako se je trudila in igrala vso to moč. Ona je vampirka; vrgla me je čez dvorišče v drevo. Bilo je res zabavno.”

O zmenkih z oboževalkami: “To je čudno vprašanje. Mislim, seveda nobene kar takoj ne izključujem…”

O Lily Collins pred in za kamerami: “Med nama je prisotna romanca, hkrati pa sva tudi ‘partnerja v zločinu’, saj se v filmu kar naprej bojujeva skupaj. Nisem je poznal zelo dobro. Srečal sem jo le nekajkrat, potem pa me je čisto prevzela. Bila je čudovita. Je izjemno talentirana. Kadar koli se [moj karakter] Nathan sesuje, je tam in mu stoji ob strani in ga podpira. Taka pač je.”

O igralski zasedbi Abducation: “To so najbolj prijazni ljudje, kar ji je. Sprva sem se malce bal, a ko sem jih srečal prvič, je moj strah zbledel.”

Nazaj na vrh Go down
jana_banana

Št. prispevkov : 1054
Datum reg. : 25/04/2011
Starost : 18
Kraj : in water :´)

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Lautner [News]   Sob Jun 04 2011, 18:04

ODPOVED: Taylor Lautner ostal brez publicistke!

Taylor Lautner je po samo treh mesecih ostal brez publicistke!

Taylor Lautner te dni nima publicistke, saj je Robin Baum, ki je zanj delala le dobre tri mesece, že dala odpoved!

Neuradni razlog za odpoved naj bi bil Daniel Lautner, oče Taylorja, ki naj bi se v preteklih tednih obnašal precej nerazumno in imel nemogoče zahteve ter tako psihično utrujal Baumovo.

Taylor je ostal brez publicistke ravno v času, ko jo najbolj potrebuje, saj bo v prihodnjih tednih promoviral svoj film Abducation. Le kaj bo storil sedaj?

vir: sweetstars.com
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://fashionworld.slovenianforum.com/forum
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Lautner [News]   Sre Jul 20 2011, 14:35

Taylor Lautner: Ne poljublja kar vsake igralke!
Taylor Lautner ne bi hotel poljubiti kar vsake igralke!

Taylor Lautner je zagotovo eden izmed najbolj vročih najstniških igralec v svetu Hollywooda. Zagotovo bi se težko našla igralka, ki si ne bi z njim zaželela zaigrati v kakšni sceni poljubljanja. Se bi pa zato veliko prej našla igralka, ob poljubljanju katere bi bilo nerodno in neprijetno Taylorju!

Taylor je namreč priznal, da poljubljanje v filmih le ni vedno tako romantično, kot je to prikazano na velikih platnih.

“Vse je odvisno od tega, kakšne vibracije so med igralcem,”
zatrjuje Taylor, “Če ni vibracij, znajo biti takšne scene res mučne in čudne. Če se prepustiš liku, ki ga igraš in pozabiš kdo si, potem gre.”

A ne glede na zgornje Taylorjeve besede mi vemo, da pri poljubljanju soigralke iz filma Abducation, Lily Collins ni imel prav nobenih težav. Niti pred, še manj pa za kamerami!

Nazaj na vrh Go down
hopeless.

Št. prispevkov : 11603
Datum reg. : 28/06/2010
Starost : 20
Kraj : Maribor

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Lautner [News]   Sre Avg 31 2011, 09:43

Sta Taylor Swift in Taylor Lautner spet skupaj?!

Že odkar sta mlada zvezdnika Taylor Swift inTaylor Lautner stopila na pot slave, se pojavljajo govorice o njuni morebitni ponovni romanci in sedaj sta sama obudila to temo…

Izgleda, da je na zabavi, ki je sledila podelitvi nagrad Teen Choice Awards, med njima spet zapresketalo!

Taylor, ki ga snubi Lea Michele, je o tem povedal: »Tega pa še nisem slišal! Kot prijatelja sva si neverjetno blizu, vendar to tisku ni zanimivo, zato pišejo o drugih stvareh. Sva samo zelo dobra prijatelja,« je zatrdil na vprašanje, če sta z mlado pevko, ki jo je na odru presenetil Justin Bieber, spet skupaj.

No, Taylor sedaj potuje po svetu in promovira njegov nov film 'Abduction'. V torek se je v Sydneyu udeležil premiere le-tega v kinematografih Hoyts Cinemas, kjer je na rdeči preprogi pritegnil poglede vseh navzočih. Kdo bi se mu lahko uprl?

Vir: TocnoTo.tens

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
anna.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Lautner [News]   Tor Sep 27 2011, 15:16

ODKRITO: Taylor Lautner je obupen pevec!

Taylor Lautner naj bi bil obupen pevec! Niso pač vsi talenti za vse!

Taylor Lautner naj bi bil obupen pevec. 19-letni igralec je namreč sedaj prvič zaigral v resnejšem filmu, Abducation, ki ni v nikakršni povezavi s sago Somrak in ker se saga Somrak sedaj zaključuje, igralec navdušeno išče nove igralske priložnosti. A četudi je fant brez kakšnih večjih zadržkov, ko izbira vloge, je prepričan, da se bo vlogam, kjer bi moral peti, izogibal v širokem loku.

“Ena in edina stvar, ki je moji oboževalci najbrž ne bi podpirali, je moje petje,” je prepričan Taylor, “Že samo, če bi zapel prvih nekaj not, bi me takoj odslovili. Res sem grozen, grozen pevec.”

A petje ni edina stvar, ki se ji bo poskušal izogibati. V to kategorijo spada tudi ples. “Kakšen hip hop pri meni vsekakor ne pride v poštev. Res sem slab plesalec. Če bi že moral naredit kakšen plesni korak, bi še šlo, a da bi plesal dalj časa, to bi bila polomija.”

vir:sweet.stars
Nazaj na vrh Go down
anna.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Lautner [News]   Tor Sep 27 2011, 15:23

NORO: Taylor Lautner poskrbel za povečanje prebivalstva!

Taylor poskrbi za val navdušenja čisto povsod, kjer se pojavi.

Taylor Lautner je eden trenutno najbolj seksi najstnikov v Hollywoodu in zato ni nič čudnega, da ga vedno spremlja truma oboževalcev – tudi, ko je na snemanju. In potem takem tudi ni nič čudnega, da se število ljudi, v katerem Taylor snema film, lahko celo podvoji!

“Snemali smo nekaj scen v nestecu Sutersville v Pennsylvaniji, kjer imajo okoli 600 prebivalcev, na snemanju pa nas je pričakalo 800 oboževalcev” je povedal Taylor, “Bilo je neverjetno! Številka ljudi v mestu se je v hipu podvojila.”

Ob priliki je Taylor priznal tudi, da bi ga zelo prizadelo, če ga dekle, ki jo ima rad, zavrnilo. “Precej se lahko poistovetim z Jacobom v Jutranji zarji. Ko prejme povabilo na poroko Belle in Edwarda, je povsem strt. Tudi jaz bi bil. Če bi bil zaljubljen v dekle in bi mi povedala, da se bo poročila z drugim, bi me strlo. Vabilo Jacoba povsem stre.“

vir:sweet.stars
Nazaj na vrh Go down
anna.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Lautner [News]   Tor Sep 27 2011, 17:37

Taylor Lautner in Lily Collins sta se razšla, a…

Taylor Lautner in Lily Collins sta se razšla, a nista v sporu.

Vse kaže, da razhod Taylorja Lautnerja in Lily Collins ni bil preveč dramatičen, saj sta igralca še vedno ostala v izredno dobrih odnosih.

Na premieri filma Abducation v Londonu sta se namreč brez zadržkov slikala skupaj, Taylor pa je Lily celo nekaj skrivnostno in prijazno prišepnil na ušesa. Le kaj?
Nazaj na vrh Go down
adriana.

Št. prispevkov : 3072
Datum reg. : 26/04/2012
Kraj : Manhattan with B & S.*

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Lautner [News]   Pet Avg 10 2012, 13:43

Zaradi ŠKANDALA je prijateljstvo med Taylorjem in Kristem šibko

Kljub temu, da sta se Kristen in Robert Pattinson sprla zaradi njenega varnja, pa se je od nje distanciral še nekdo – njun soigralec Taylor Lauther.

Igralec je naredil pametno odločitev in se je, kar se tiče ‘Robsten drame’, oddaljil. Nadrejeni so mu svetovali, naj v tej smeri ne daje komentarjev ali izjav o škandalu. Kakorkoli, Taylor je vidno raztresen zaradi vsega, kar se dogaja med Robertom in Kristen, saj sta konec koncev oba njegova dobra prijatelja. Kljub temu, da smo prejeli zagotovitev, da s Taylorjevo kariero Somraka zaradi tega ne bo nič drugače, pa je zagotovo, da si s Kristen verjetno nikoli več ne bosta bila tako blizu. ‘‘Pogledal jo je. S tem se spopada z delom, ker je tako zanj lažje,” je povedal vir.
Kaj praviš? Misliš, da je bila v njunem prijateljstvu storjena resna škoda?

Vir: sweetstars.net
Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

Št. prispevkov : 8675
Datum reg. : 08/06/2010
Kraj : Barceeeeeelooooonaaaaaa

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Lautner [News]   Pet Avg 10 2012, 18:05

Opa! Taylor Lautner in Ashley Benson skupaj na večerji!

Se kaj plete?

fotogalerija

Taylor Lautner in Ashley Benson sta se včeraj zvečer odpravila na večerjo v restavracijo 'Red O'.

Privoščila sta si mehiško kuhinjo, zraven pa so se jima pridružili še drugi prijatelji.

Se ti zdi vse skupaj malce sumljivo? No, po trditvah je šlo le za prijateljsko večerjo, saj si delita istega agenta.

Sicer pa se nam zdi, da bi bila lep par, pa tebi?

Vir:Tocnoto Teens
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Lautner [News]   Today at 02:57

Nazaj na vrh Go down

Taylor Lautner [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Similar topics

-
» Justin Bieber [News]