© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Katy Perry [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
chocolate.girl.^^
finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 8675
Datum reg. : 08/06/2010
Starost : 19
Kraj : Barceeeeeelooooonaaaaaa

ObjavljaNaslov sporočila: Katy Perry [News]   Čet Avg 12 2010, 16:25

First topic message reminder :

Katy Perry [News]
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil

AvtorSporočilo
Mwr news
i don't know much about guns but i've been shot by mwr.
i don't know much about guns but i've been shot by mwr.

Št. prispevkov : 73
Datum reg. : 02/12/2011
Hobiji : Objavljanje novičk.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katy Perry [News]   Pon Jul 30 2012, 19:09

KATY PERRY v resnično oporo ROBERTU PATTINSONU

Katy Perry in Robert sta že dolgo prijatelja in medtem ko mu je Kristen zlomila srce, mu je bila pevka v resnično oporo.

Pomirila ga je in ob strani mu je stala toliko, kolikor ji je on
ob ločitvi od Russella Branda. Svetovala mu je, naj si vzame malo
premora
[s Kristen].”

Rob spošutje Katy in prepričani smo, da mu njeno mnenje veliko
pomeni. Zelo blizu sta si, nenazadnje so ga ujela, kako sta se skupaj
zabavala v Los Angelesu na premieri njenega filma Part of Me.

Spoiler:

Mi smo veseli za igralca, da ima ramo, na katero se lahko opre zdaj, ko preživlja tako težke čase. In ti? Všečkaj!

Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katy Perry [News]   Pon Jul 30 2012, 19:22

Preprosto dekle: Katy Perry brez ličil in lasnih podaljškov

Katy Perry je obiskala Brazilijo in svoje brazilske fane pozdravila skoraj brez ličil in s svojo naravno pričesko!

Hollywoodska zvezdnica velja za veliko modno ikono in pravo kameleonko, zato je bilo pravo presenečenje, ko se je pred brazilskimi fani prikazala s svojimi naravnimi lasmi dolžine paža in nenaličena.

Svoje modre in vijolične kodre je končno zamenjala za bolj naravno barvo las in lahko bi rekli, da je Katy skoraj neprepoznavna.

Pevka je na svoj Twiiter zapisala. da jo je iz spanca prebudila množica pod njenim hotelskim oknom, ki je klicala njeno ime.
Nazaj na vrh Go down
adriana.
i take a look of my life, and realise i'm almost here.
i take a look of my life, and realise i'm almost here.

Št. prispevkov : 3072
Datum reg. : 26/04/2012
Kraj : Manhattan with B & S.*

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katy Perry [News]   Pet Avg 03 2012, 09:46

Dolgolasa Katy Perry za septembrski ELLE

Popularna pevka Katy Perry je prekrila naslovnico priljubljene modne revije Elle.

27-letna pevka, ki zna biti zelo preprosta, je v intervjuju govorila o potencialnih ljubezenskih razmerjih in še drugem zakonu v svojem življenju.
"Več kot očitno, bi jaz o tej temi lahko govorila dneve in dneve, zato bom kratka in jasna - nikoli ne reci nikoli. Tako vsaj pravijo in mislim da imajo prav, zato se bom prepustila ljubezni in videli bomo, kam me bo to pripeljalo."

In kaj pravi o svoji karieri in o tem, da veliki populaciji ljudi predstavlja vzornico.
"Obožujem svoje delo in v njem neizmerno uživam. Ima svoje prednosti in slabosti, vendar nasplošno ne obžalujem ničesar. Zavedam se, da se veliko mladih punc zgleduje po meni, zato tudi pazim kaj delam in kaj rečem. Ne bom pridigala o tem, ali je nekdo dovolj star za seks ali za to, da prižge cigareto. Vsak samega sebe najbolj pozna, jaz lahko lep ovem svoje mnenje."

Vir: TočnoTo
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

Št. prispevkov : 11603
Datum reg. : 28/06/2010
Starost : 20
Kraj : Maribor

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katy Perry [News]   Pet Avg 03 2012, 12:21

Zasačena: Katy Perry na prvem resnem zmenku po ločitvi

Pevka Katy Perry so sinoči ujeli, ko je s pevcem Johnom Mayerjem zapustila luksuzni hotel Chateau Marmont v Los Angelesu in vstopila v njegov avtomobil.

Po tednih in tednih poročanj in ugibanj o tem, ali sta Katy Perry in John Mayer tudi romantično povezana, so se dvomi nekoliko razblinili sinoči, ko je bil par ujet, ko je izstopil iz luksuznega hotela Chateau Marmont v Los Angelesu. Po poročanju virov znotraj hotela, naj bi bila Katy in John na romantični večerji, nato pa je Katy vstopila v njegov osebni avtomobil.

Katy je za zmenek izbrala prijetno belo čipkasto obleko, John pa se je oblekel v bolj grobo vojaško jakno. Po poročanju očividca naj bi bila večerja veliko bolj intimna, saj naj bi se par ves čas držal za roke in se crkljal.

Zaradi Russella enkrat že zamudila ljubezensko priložnost

Govorice o njunem razmerju segajo v junij, ko sta se družila v zasebnem klubu Soho House v West Hollywoodu, tokrat pa o zmenku obstajajo tudi fotodokazi. Enkrat naj bi Katy povabila Johna k sebi domov, kjer sta skupaj preživela večer in jedla pice.

Tokratno srečanje naj bi bilo prva priložnost za razvoj prave zveze, to sta morala zatreti že leta 2009, ko je med njima prvič preskočila iskrica na podelitvi MTV-jevih nagrad VMA, vendar je nato Katy za svojega izbranca raje vzela Russella Branda.

Vir: Planet.siol.

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katy Perry [News]   Pet Avg 03 2012, 21:24

UJETA! Katy Perry na zmenku z Johnom Mayerjem

V sredo zvečer sta Katy Perry in John Mayer v Zahodnem Hollywoodu pritegnila pozornost paparacev.

27-letna Katy in 34-letni John sta večer preživela v Chateau Marmontu in se domov odpeljala v pevčevem avtomobilu. Glasbeni parček so v javnosti skupaj ujeli že v juniju, ko sta se z roko v roki prehodila po Sohu.

Očitno so med zvezdnikoma res preskočile iskrice in Katy je prvič po ločitvi srečo našla v objemu nekoga drugega!
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katy Perry [News]   Pon Avg 27 2012, 11:57

Katy Perry je ponovno SAMSKA!

Katy Perry je ponovno v glasbenih vodah, po tem, ko se je razšla z Johnom Mayerjem.

Skupaj sta bila nekaj mesecev, zdaj pa sta se odločila za ločeno življenjsko pot.

”Zares je razburjena zaradi tega,” je povedal vpleteni.

”Želi pokazati, da ni bilo nič resnega, a je zares prizadeta.”

Kljub temu, da je pevka sama razburjena in žalostna, pa si bo njena družina lahko oddahnila, saj so bili zaradi njenega fanta zelo v skrbeh.

”John ima velik sloves po tem, da je ženskar. Če so ljudje mislili, da je bil slab Russel Brand, no, John je veliko hujši,” je povedal vir.

Katy je spregovorila tudi o tem, kakšen tip ženske je, kar se tiče flirtanja: ‘‘Sem ženska, ki močno obožuje dvorjenje. Verjetno bi rekli, nikoli ne reci nikoli. To bom prepustila ljubezni, naj ona pokaže kam.”

Vir :Sweetstars

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katy Perry [News]   Sre Sep 19 2012, 19:26

KATY PERRY: Pokukajmo v dogajanje njenega prihajajočega filma ”Part of Me”

Le kdo ne pozna priljubljene pop pevke Katy Perry? Za seboj ima že več zlatih albumov, pesem za pesmijo podira glasbene lestvice, uspehi pa se ji ne nehajo vrstiti. Še več; odločila se je, da bo posnela film o svojem življenju! Čeprav težko verjameš, je bila njena pot do slave zelo težka. Napisala je kar nekaj pesmi, vendar so jo glasbene hiše vsakokrat zavrnile. Ko pa si je rekla, da bo poskusila še zadnjič, so se ji odprla vrata v svet, o katerem je prej lahko le sanjala. Vse to in še več si boš lahko pogledala v filmu Part of Me, v katerem ne bo manjkalo intervjujev, mnenj, zasebnih trenutkov in Katyine dobre volje.

Spodaj si lahko ogledaš videoposnetek , ki ti bo njeno delo še bolj približal.

Vir: Tocnoto.tens

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katy Perry [News]   Ned Sep 30 2012, 20:51

KATY PERRY: Postala ŽENSKA LETA

Pevka, ki je osvojila srca povsod po svetu, Katy Perry, je bila imenovana za ‘Žensko leta’. Oklicana je bila za eno najbolj vznemirjajočih in navdihujočih umetnikov v tej industrji. Pevka je torej sledila stopinjam Taylor, ki je bila ‘Ženska leta’ lani, Fergie iz Black Eyed Peas in Beyonce Knowles.

”Katy Perry je prodrla v to industrijo pred manj kot petimi leti, pa je že dosegla toliko, o čemer lahko nekateri umetniki le sanjajo. Nekateri tega, česar je dosegla ona, ne dosežejo v celem življenju.”

Že sedmo leto zapored Billboard imenuje svojo ‘Žensko leta’, te pa so najvplivnejše in najbolj talentirane ženske v glasbenem poslu.

Letošnja podelitev nagrade, ki jo bo prejela Katy, bo potekala v New Yorku, 30. novembra.
Se strinjaš s tem, da postane ‘Ženska leta’?

Vir: Sweetstars

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katy Perry [News]   Today at 00:15

Nazaj na vrh Go down

Katy Perry [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Similar topics

-