© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Blake Lively [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
pisalka.♥
i take a look of my life, and realise i'm almost here.
i take a look of my life, and realise i'm almost here.

Št. prispevkov : 2984
Datum reg. : 05/12/2009
Starost : 16

ObjavljaNaslov sporočila: Blake Lively [News]   Pet Avg 13 2010, 14:18

First topic message reminder :

Blake Lively
News

Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil

AvtorSporočilo
hopeless.
finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 11603
Datum reg. : 28/06/2010
Starost : 20
Kraj : Maribor

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blake Lively [News]   Sob Sep 22 2012, 11:38

Blake Lively in Ryan Reynolds: Imamo podrobnosti njunih medenih tednov!

Blake Lively in Ryan Reynolds sta poroko spravila pod streho, sedaj pa tudi medene tedne, ki so minili v znamenju romantičnega duha.

Parček, ki je preživel svoj prvi vikend v slavnem Inn at Little Washington kot mladoporočenca, sta se ustavila v Stonyman Gourmet Farmer, kjer sta si privoščila romantičen sprehod.

Očividec je povedal: »Zraven sta vzela nekaj hrane.« Kavarna iz 18. stoletja je znana po svoji okolici, vključno s kmetijo, vrtovi in podeželjem.

»Zraven sta vzela prigrizke, domač sir in ostalo hrano. Rekla sta, da se bosta malo sprehodila, izgledala sta pa zelo sproščeno.«

»Videti sta bila zelo zaljubljena in dostojanstvena, čeprav sta bila oblečena v podeželska oblačila. Skupaj sta bila zelo lepa.«

»Ryan je bil zelo šarmanten. Večinoma je on govoril, Blake je bila bolj tiha. Obnašala sta se kot zelo eleganten par. Bila sta zelo diskretna.«

Obisk Stonymana pa ni edini postanek, ki sta ga naredila. Bila sta opažena tudi v Hockessinu, ki je skoraj 200 milj stran. Že v ponedeljek pa sta se vrnila v New York, saj je Blake morala nadaljevati s svojimi obveznostmi snemanja 'Opravljivke'.

Nas veseli, da sta mladoporočenca tako srečna!

Vir: Tocnoto.tens

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

Št. prispevkov : 11603
Datum reg. : 28/06/2010
Starost : 20
Kraj : Maribor

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blake Lively [News]   Sob Sep 29 2012, 17:49

Blake Lively: Obsedena s Spice Girls!

Blake Lively je čudovita na oktobrski naslovnici revije 'Marie Claire UK'.

Za revijo je povedala:

O svoji najboljši filmski izkušnji: »Alan Arkin je bil najboljša ljubezen, ki sem jo kdajkoli imela. Bil je najbolj prijazen, zabaven in izziv – kajti bilo mu je vidno nelagodno, saj sem bila jaz stara 19, on pa 72.«

O tem, da je oboževalka Spice Girls: »Ko sem bila otrok, bi verjetno morala biti zdravljena zaradi obsedenosti s Spice Girls. Imela sem Buffalo čevlje, predelano ogrlico 'Baby Spice' in obleko.«

O izpolnjeni želji, da bi spoznala Spice Girls: »Pred kratkim sem bila v Londonu in sem večino časa ostala v hotelu, saj je deževalo. Toda zadnjo noč sem odšla ven na večerjo. Ko sem prispela, so mi povedali, da se je prikazalo kup paparacev. Mislila sem si, da je to čudno, saj sem bila sama večino časa – zakaj me zdaj motijo? Toda nato mi je nekdo povedal, da so tam zaradi Victorie Beckham, ki je bila v isti restavraciji. Ona je moja prijateljica in lahko bi jo odšla pozdravit, toda nisem je hotela motiti. Nato pa mi je nekdo rekel, da je v restavraciji s Spice Girls in morala sem jih iti pozdraviti. Družila sem se s Spice Girls. To so bile moje dolgoletne sanje. To je to zdaj. Lahko končam.«

Vir: Tocnoto.tens

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

Št. prispevkov : 8675
Datum reg. : 08/06/2010
Starost : 19
Kraj : Barceeeeeelooooonaaaaaa

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blake Lively [News]   Pon Okt 08 2012, 19:57

Blake Lively: Še nikoli ni bila tako srečna!

Je za to kriv mož?

Blake Lively je prečudovita na oktobrski naslovnici revije 'Allure'.

Poglej si, o čem je zvezdnica govorila.

O tem, kako se počuti v svoji koži: »Trenutno sem resnično mirna… Še nikoli v življenju nisem bila srečnejša. To je odločitev, ki jo moraš sprejeti vsako jutro, ko odpreš oči. Rečeš si: 'Ni razloga, zakaj današnji dan ne bi mogel biti najboljši dan mojega življenja.'«

O svojem telesu: »Seveda imam veliko nepravilnosti na svojem telesu, toda raje imam nekaj celulita in si privoščim dobro hrano ter sladoled.«

O tem, da si želi otroke: »Vedno sem si želela veliko družino. Imela bi 30 otrok, če bi lahko.«

O tem, da je zelo sramežljiva: »Sem zelo sramežljiva oseba. Lahko sem zelo komunikativna, toda po drugi strani osebna.«

O soigralcu Taylorju Kitschu iz filma 'Savages': »Prvi dan je snemal seks scene. Jaz sem nosila dolgo krilo in majico z dolgimi rokavi, on pa je kazal zadnjico. Toda to je bilo na nek način vzpodbujajoče.«

O Benu Afflecku: »Kot nekdo, ki pozna Bena in Jennifer tako dolgo, ne bi mogla biti bolj vesela, da ju poznam, da poznam njuno družino in njihovo domače življenje.«

O tem, da živi trezno: »Ne pijem in še nikoli nisem poskusila drog.«

Vir:Tocnoto teens
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Blake Lively [News]   Today at 02:57

Nazaj na vrh Go down

Blake Lively [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Similar topics

-