© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Miley Cyrus [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AvtorSporočilo
illusion.
V.I.P.
V.I.P.

Št. prispevkov : 21522
Datum reg. : 06/06/2010
Starost : 16

ObjavljaNaslov sporočila: Miley Cyrus [News]   Pet Avg 13 2010, 14:21

First topic message reminder :

Miley cyrus News!

If I had wings like Noah's dove, I'd fly up the river to the one I love. If I met your man, who was long and tall I'd hit his body like a cannon ball. One of these days and it won't be long, call my name and I'll be gone. Fare thee well, my honey, fare thee well
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil

AvtorSporočilo
hopeless.
finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 11603
Datum reg. : 28/06/2010
Starost : 20
Kraj : Maribor

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Pet Avg 03 2012, 20:00

Shujšana Miley oblekla prevelike hlače

Miley Cyrus se je mesece potila v pilates studiu in se odpovedovala mnogim dobrotam, da bi bila videti, tako kot je danes. Trud je bil poplačan, rezultate pa vsakodnevno kaže na svojem Twitterju.

"Kavbojke mojega zaročenca, prav zares," je mlada zvezdnica zapisala ob sliki, ki jo je objavila na družbenem omrežju Twitter, najverjetneje, da bi se spet pohvalila s ploskim trebuščkom, za katerega je tako trdo delala.

In čeprav se je v zadnjem letu resno posvetila zdravemu načinu življenja, pa tega ne jemlje tako resno. Miley Cyrus ima po besedah mnogih, ki so z njo v preteklosti sodelovali, izrazit smisel za humor. To pa je lastnost, ki jo ceni tudi njen zaročenec Liam Hemsworth.

Vir: 24.ur

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
adriana.
i take a look of my life, and realise i'm almost here.

Št. prispevkov : 3072
Datum reg. : 26/04/2012
Starost : 19
Kraj : Manhattan with B & S.*

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Ned Avg 05 2012, 20:47

Miley Cyrus: Zadnja slika spet vzbudila skrbi javnosti!

Nezdravo hujša?

Paparaci jo skoraj vsakodnevno ujamejo ob zapuščanju pilates studia v zahodnem Hollywoodu in po zadnji sliki sodeč vadba deluje.
19-letnica je namreč pred kratkim na Twitterju objavila fotografijo, na kateri se vidi njen trebuh, zraven pa pripisala: "V kavbojkah mojega zaročenca. Resno."
Slika je vzbudila pozornost javnosti, ki jo skrbi, da Miley preveč hujša, a jo je njena osebna trenerka Mari Windsor branila.
"Zdrava je in dobro se počuti, to je najpomembnejše. Pametna je. Hotela je le izoblikovati svoje telo, to je vse."
In nam se Miley res zdi zdrava in srečna!
Kaj pa ti meniš?

Vir: TočnoTo Teens
Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Pon Avg 06 2012, 09:52

FOTO: Tokrat jo je pokazala kar sama

... novo pričesko namreč. 19-letna igralka in pevka Miley Cyrus si je znova zaželela spremembe. Svetlolasa lepotička se je prepustila izkušenemu frizerju Chrisu McMillanu, ki je poskrbel za njen popoln in čudovit videz.

Fotogalerija

Vir: 24ur.com
Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Pon Avg 06 2012, 10:01

Miley zalezuje Zayna!

Miley je priznala.

Zayn Malik je bil opažen, kako je v torek zapuščal studio v Londonu. Devetnajstletnik je imel na sebi majico, na kateri je pisalo ‘‘In to the black”.

Pevka Miley Cyrus je pred kratkim priznala, da je medtem, ko je prespala pri prijateljicah, zalezovala Zayna po spletu.
”Celo uro smo na netu zalezovale Zayna iz @onedirection,” je delila. ”Moram priznati, da mi je bil všeč čisto vsako sekundo. <3 <3 <3”
Le kdo bi si mislil, da je Miley všeč One Direction?

Vir: Sweetstars.net
Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Pon Avg 06 2012, 21:21

Vroče! Miley Cyrus je postala platinasta blondinka!

Spet ima novo barvo!

Miley Cyrus je sicer že bila blondinka, a si je prejšnji teden privoščila še eno barvanje, s katerim je stopila v krog platinastih blondink, saj si je lase še posvetlila.
In prvi, ki so jo videli z novo barvo, so bili ravno njeni oboževalci, ki jih je na Twitterju razveselila z novimi slikami iz salona. Napisala je: »Kdo pravi, da @ChrisMcMillan ne barva? Oh ja, sam Chris. Samo za njegovega najljubšega majhnega angela.«
JI pristaja?

Vir: TočnoTo Teens
Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Pon Avg 06 2012, 21:24

Miley Cyrus je spregovorila o prihajajoči poroki z Liamom

Igralka blesti na septembrski naslovnici revije Marie Claire.

Zaročena pevka je z revijo spregovorila o načrtih z Liamom, o tem kako je živeti dve nadstropji pod svojimi starši, ter o njunem psičku Ziggyju.
”[Ziggy] me ne uboga. Zaljubljena je v Liama. Kadar ga ni, je nora name, ampak tiste moje diamante je prav gotovo pojedla nalašč. Celo jutro je kakala, da jih je spravila ven!”
Ko je ravno govora o diamantih: zvezdnica serije Hannah Montana je povedala, da je bil prstan, s katerim jo je Liam zasnubil, čisto presenečenje, kljub temu, da sta se o zaroki že prej malo pogovarjala.
”Nekaj podobnega sem videla na internetu in pomislila sem, da je zares lep [prstan], a ponavadi nosim bolj rožnato zlato. Obožujem, da je star in da ima zgodbo. Všeč mi je, vesela sem, ker ni videti kot nekaj, kar bi običajno dala nase.”
Vsi se sprašujemo, kdaj si bosta dahnila globoki ‘da’, a Miley se še ne mudi postati gospa Hemsworth.
”Življenje je prekratko, da nisi z osebo, s katero bi bil rad,” je rekla. ”Za poroko in list papirja mi praktično ni toliko mar, kakor za obljube, ki sva jih napisala. Želiva imeti dolgo zaroko.”
Lajkaš Mileyjino razmišljanje o poroki?

Vir: Sweetstars.net
Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Sre Avg 08 2012, 09:37

Psička pojedla diamante od Miley Cyrus

Poznate stari izgovor, ko pes nekomu poje domačo nalogo? Nekaj podobnega se je zgodilo najstniški zvezdnici Miley Cyrus, ki pa je za kratek čas ostala brez nečesa precej bolj dragocenega – svojih diamantov.

19-letnica je v zadnjem intervjuju spregovorila o svojem angleškem buldogu, samički Ziggy, za katero skrbi skupaj s svojim zaročencem Liamom Hemsworthom.
''Majhna, trmasta p****** je,'' je povedala. ''Ne uboga me. Zaljubljena je v Liama. Ko njega ni, me ima rada. Namenoma je pojedla moje diamante, nato pa jih izločala celo jutro!''
Cyrusova je spregovorila tudi o zaročnem prstanu, ki (zaenkrat) še ni končal med zobmi Ziggy: ''Zelo mi je všeč, ker je star in ima zgodbo. Vesela sem, ker ni podoben ničemur, kar nosim.''

Ob tem je svojim oboževalcem zaupala, da je ne bodo prav kmalu videli, kako se bo sprehodila do oltarja: ''Življenje je prekratko, da ne bi bil z osebo, ki jo imaš rad. Poroka in kos papirja me pravzaprav ne zanimata, bolj mi pomeni zaobljuba, ki sva si jo dala. Oba bi rada imela dolgo zaroko.''

Vir: 24ur.com
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Pon Avg 13 2012, 15:35

EKSTREMNA PREOBRAZBA: Miley Cyrus je šla čisto na kratko!

Zvezdnica Miley Cyrus je te dni šokirala svoje oboževalce, ko je preko Twitterja objavila fotografije svoje nove pričeske – odločila se je za drastično skrajšanje las!

19-letna starleta je svoje lase zaupala frizerju Chrisu McMillanu.

Preko Twitterja je po končanem striženju zapisala: “Še nikoli se nisem počutila boljše. Počutim se ljubko in tako gej.”
Že se pojavljajo ugibanja, če se je zvezdnica za tako drastično spremembo odločila zaradi vloge, ki jo je dobila v popularni seriji Dva moža in pol. V nekaj epizodah bo Miley namreč zaigrala lik mlade Harper, Jakeovo (Angus T. Jones) dekle, v katero se bo zaljubil tudi Walden Schmidt (Ashton Kutcher)

Vir: Sweet.stars

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

Št. prispevkov : 8675
Datum reg. : 08/06/2010
Kraj : Barceeeeeelooooonaaaaaa

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Pon Avg 13 2012, 18:17

Miley Cyrus: Vesela, da sta z Liamom v karieri enako uspešna!

Ni ljubosumna...

Miley Cyrus in Liam Hemsworth sta si podobna v veliko stvareh; oba sta izjemno lepega videza, ukvarjata se z igralstvom, uživata v svetu slavnih in sedaj sta enako uspešna tudi v karieri.

19-letna zvezdnica, ki je postala blondinka, je za nemško revijo 'InStyle' spregovorila o zaročenčevem velikem uspehu v 'Igrah lakot' in zanikala kakršnokoli ljubosumje, ker ni več uspešnejša od njega.

»Zelo sem vesela, da je tako uspešen z 'Igrami lakot'. Menim, da je dobro zanj, da ga ljudje več ne vidijo le kot fanta Miley Cyrus,« je povedala.

»To je za najino zvezo lahko le dobro, saj sva sedaj na enakem nivoju.«

V bistvu o tem nismo tako prepričani, saj ne le, da je prvi del 'Iger lakot' postal eden največjih filmov vseh časov, ampak bo Liam nastopil tudi v filmu 'The Expendables 2', v katerem mu delata družbo dve hollywoodski legendi - Sylvester Stallone in Bruce Willis.

In medtem ko Liam osvaja svet in postaja vedno večje ime v igralski industriji, pa se je Miley v zadnjem času izkazala le v filmu 'LOL', ki ni ravno podiral rekordov…

Kakorkoli, še zmeraj ostajata sanjski par in upamo, da ju bo njun enakovreden uspeh le še bolj zbližal.

Vir.Tocnoto Teens
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Sre Avg 15 2012, 15:41

Miley Cyrus: Nova pričeska ji vseeno ni tako zelo všeč?!

Miley Cyrus se je skrila za zaročencem Liamom Hemsworthom, ko sta se v ponedeljek sprehajala po Filadelfiji in so ju ujeli paparaci.

19-letna igralka, ki je le en dan prej na Twitterju prvič pokazala svojo novo frizuro in zraven pripisala: »Če mi je všeč moja nova frizura? Počutim se tako srečno, lepo in svobodno,« je morda vseeno spremenila svoje mnenje. Ji je sedaj žal, da je postrigla svoje lepe lase?

Nam vsekakor je!

Vir: Tocnoto.tens

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Sre Avg 15 2012, 18:20

Vroče! Miley Cyrus: Se vrača na televizijske zaslone?!

Miley Cyrus se bo morda vrnila k svojim koreninam na male zaslone.

Po poročanjih naj bi se bivša zvezdnica 'Hannah Montana', ki je šokirala z novo pričesko, pojavila v priljubljeni seriji 'Two and a Half Men'.

Miley bi naj v epizodi zaigrala ljubezen Jakea Harperja, ki ga bo zaigral Angus T Jones.

Bi jo rad-/a videl-/a v tej seriji?

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Čet Avg 16 2012, 20:30

Miley Cyrus: Dolgo hoče biti zaročena!

Miley Cyrus je polepšala septembrsko naslovnico revije 'Marie Claire'.

V intervjuju za revijo je povedala:

Kako je biti skupaj z zaročencem Liamom Hemsworthom: »Življenje je prekratko, da ne bi bili z osebo, s katero si želimo biti. Vseeno mi je za poroko ali list, a ni mi vseeno za obljubo, ki sva jo dala drug drugemu. In želiva imeti dolgo zaroko.«

O svojem psu Ziggyju: »Ona je trmasta majhna ps***. Ne posluša me. Zaljubljena je v Liama. Rada me ima, ko njega ni, toda moje diamante je pojedla zanalašč. Kakala jih je celo jutro!«

O svojem starinskem zaročnem prstanu: »Govorila sva o zaroki in enkrat sem videla nekaj na internetu in mislila sem si, da je res lepo, toda ponavadi sem nosila roza zlato. Všeč mi je, da je starinski in ima zgodbo. In vesela sem, ker ne izgleda tako kot ostale stvari, ki jih nosim.«

Fotografije:
Spoiler:

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Ned Avg 19 2012, 17:30

Miley Cyrus: Liamu je nova pričeska zelo všeč!

Mnenja o novi pričeski se zelo razlikujejo; nekaterim je všeč, spet drugim ne. Nekaj pa je zagotovo, o njej ne morejo nehati govoriti.

Vemo, da jo lastnica obožuje, čeprav je najprej izgledalo, da ne, saj o njej kar naprej objavlja objave na Twitterju.

»Moj oče, @billyraycyrus mi je povedal, da so mnenja tako kot ritne luknje, vsak ima eno. Obožujem svojo novo frizuro. Počutim se tako srečno, lepo in svobodno.«

Kaj pa si o njej misli njen zaročenec Liam Hemsworth? »Njena frizura izgleda odlično. Je velika sprememba in izgleda fantastično,« je povedal v intervjuju pred kratkim.

Kar pa se tiče negativnih komentarjev, pa pravi: »Poskušam ne preveč brskati po internetu. Poskušam vrteti svoje življenje točno pred sabo, vse drugo me samo dela živčnega.«

Liam pa je prav tako govoril o nadaljevanju 'Iger lakot'. Povedal je, da se resnično veseli snemanja, saj se sedaj tako karakterji kot njihova razmerja razvijajo.

Kaj pa na Liamov odziv pravi Miley? »Obožuje moj novi izgled! Prejšnjo noč je rekel, da izgledam srečnejša kot prej. Sedaj raje zre v moje oči.«

Oh, kako lepo!

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
Mwr news
i don't know much about guns but i've been shot by mwr.
i don't know much about guns but i've been shot by mwr.

Št. prispevkov : 73
Datum reg. : 02/12/2011
Hobiji : Objavljanje novičk.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Sre Avg 22 2012, 17:18

Miley Cyrus: Nova Britney Spears?!

Zaradi nove pričeske, ki si jo je omislila Miley Cyrus, nekateri sumijo, da gre z njo samo še navzdol in da je naslednja Britney Spears, ki bo končala s številnimi mentalnimi problemi.

Tudi doktor Seth Meyers je rekel, da je velika možnost, da bo Miles končala kot Britney.

»Miley Cyrus se zadnje čase oklepa dejanj in obnašanja, ki kar kričijo po pozornosti. Njena parada nenavadnega in provokativnega vedenja me spominja na padec Britney Spears pred leti.«

Že v preteklosti naj bi se pojavljali neki znaki, sedaj pa Meyers verjame, da je Mileyjina frizura še znak več nekega notranjega problema.

»Očitni znaki rezanja na njenem zapestju, drastična sprememba frizure in nestabilna kariera me spominjajo, da je Miley morda izgubljena in nesigurna glede svoje prihodnosti. Njeni bližnji bi radi pazili nanjo, če se bo njeno impulzivno vedenje nadaljevalo ali se celo poslabšalo.«

Medtem ko mislimo, da je lepo, da jih skrbi zanjo, pa ne moremo mimo dejstva, da je samo najstnica, ki pač eksperimentira s stvarmi. Ja, v preteklosti je morda res imela probleme z rezanjem zapestij, toda trenutno se nam zdi, da je zelo srečna z Liamom in da ni razloga za skrb.

Se strinjaš?

Vir: Tocnototens.
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Pet Avg 24 2012, 18:45

Vroče! Miley Cyrus ima novo, dubstep pesem!

Miley Cyrus, ki bo nova Britney Spears, se predstavlja z novo pesmijo, ki bi naj odražala njeno novo, seksi, odraslo in prepričljivo glasbo.

Vsekakor se strinjamo, da je s pesmijo 'Decisions', v kateri sama niti ne igra glavne vloge, pokazala nekaj novega in nas dobro presenetila, saj je komad zelo neznačilen za njo.

Glavni pevec je izraelski producent dupstepa in DJ Borgore, ki bo zaradi njunega sodelovanja postal znan tudi zunaj svoje države. Vsaj mi smo sedaj prvič slišali zanj…

Kljub temu da to ni njena pesem in ne bo na njenem novem albumu, se nam porajajo dvomi, da je s skladbo zadela žebljiček na glavico… Še posebej, če se osredotočimo na izjemno 'globoko' besedilo, bi težko rekli, da odraža odraslo glasbo.

Prisluhni ji. Je tudi tebe presenetila?

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Sob Avg 25 2012, 18:06

Miley Cyrus: Obupno potrebuje masažo nog!

Miley Cyrus je razkazovala svoj šik inovativen stil, ko je v četrtek, 23. avgusta, pohajkovala po New York Cityju s prijateljem Cheyenom Thomasom.

Devetnajstletna zvezdnica je svoj videz dopolnila z zanimivo težko ogrlico in kamuflažnim jopičem.

Prijatelja sta uživala v lepem popoldnevu in nakupovala v Velikem jabolku preden sta najela taksi in se odpravila domov.

“Obupno potrebujem masažo nog,” je Miley zapisala na Twitter.

Prejšnji teden je Mileyjin fant, Liam Hemsworth, za Good Morning America pokomentiral njeno novo frizuro: “Njeni lasje zgledajo odlično, to je velika sprememba, zgleda res fantastično.”

Vir: Sweetstars

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Pon Avg 27 2012, 11:54

Miley Cyrus uživa med nakupovanjem

Na sebi je imela sivo majico z razporkom.

Pevko smo v soboto popoldne opazili, kako se je popolnoma sproščena odpravila po trgovinah v Filadelfiji. Na sebi je imela črne čevlje, kavbojke in sivo majico z razporkom na hrbtu.

Njen zaročenec Liam Hemsworth trenutno z Lucasom Tillom in Amber Heard snema film Paranoia.

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Pon Avg 27 2012, 12:00

ZANIMIVO: Evan Rachel Wood je Mileyjino pričesko označila za homoseksualno!

Evan Rachel Wood je na socialnem omrežju Twitter dvignila precej prahu, k je v šali izjavila, da bi Miley Cyrus lahko imela homoseksualna nagnjenja.

Originalni Tweet Evan, ki je bil od takrat že izbrisan, je predlagal, da Mileyjina nova pričeska podpira teorijo, da bi igralka in pevka lahko na skrivaj gojila čustva do žensk.

“Miley Cyrus se nagiba proti homoseksualcem,” je Evan zapisala na Twiterju potem, ko je Miley malo prej oznanila svojo novo frizuro
.
Zdi se, da mnogi niso bili zadovoljni s tem komentarjem, saj so igralko prisilili, da razjasni svojo pripombo in vztrajali, da se samo šali.

“Sama sem biseksualka in sem se o miley že od nekdaj šalila, da mi daje homoseksualne vibracije. To ni slaba stvar! Samo opažanje,” je Evan skušala pojasniti, kaj je hotela povedati s svojim prejšnjim komentarjem.

Nadaljevala je: “Zato sem se pošalila, ko se je postrigla, da je nova pričeska podprla moja opažanja. A v resnici nisem tako ozkogleda ali pod vplivom stereotipov ali označevanj. Bila je le šala.”

Igralka je še dodala: “Ne bi mi moglo biti manj mar, kateri spol jo privlači. A ne sovražite me, če jo podpiram pri čemerkoli kar si izbere. Z vsem se strinjam.”

Miley sama se zaradi kontroverznih opazk očitno ni preveč vznemirila, na Twitterju je celo komentirala, da je bilo Evanino pojasnilo “dobro rečeno!”.
Starleta pa je na to dodala: “Bodiva prijateljici.”

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Pon Avg 27 2012, 17:10

Miley Cyrus: Všeč ji je, če ji rečejo, da je lezbijka!

Označiti nekoga kot geja ali lezbijko ne bi smelo biti uporabljeno kot žalitev, a kljub temu ljudje velikokrat uporabljajo to slabšalno.

Ta teden je igralka Evan Rachel Wood na Twitterju napisala, da se Miley Cyrus 'nagiba k istospolnosti' in sledilci na Twitterju so ponoreli, zato se je morala opravičiti.

Kljub temu lahko Miley, ki ima novo pesem, poimenujete kot lezbijko, saj mlada zvezdnica tega ne jemlje kot nekaj slabega in meni, da so lezbijke super.

Njen prijatelj je za 'HollywoodLife' povedal: »Miley ni lezbijka, a to jemlje kot kompliment. Lezbijke so čudovite in pogumne in so ji všeč.«

»Njena frizura je samo razdražljiv stil, ki ji je všeč in je nekaj, kar je njenega. Ni užaljena, ko ljudje o njeni frizuri govorijo negativno in meni, da ni nič slabega v tem, če ti nekdo reče, da si lezbijka.«

»Ona ima rada in spoštuje vse in upa, da lahko drugi storijo enako.«

Bravo, Miley!

V soboto pa se je priljubljena zvezdnica, ki hoče biti dolgo poročena, povzpela na pločnik med nakupovanjem v Filadelfiji.

19-letna igralka je imela oblečeno sivo majico, medtem ko se je ustavila v prodajalni 'Tumi'.

Njen zaročenec Liam Hemsworth, ki mu je njena nova pričeska všeč, trenutno snema film 'Paranoia' skupaj z Lucasom Tillom in Amber Heard, ona pa je bila v začetku tedna z nekaj prijatelji opažena v New York Cityju.

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Sre Avg 29 2012, 09:46

Šok! Miley Cyrus: Ujeta med poljubljanjem z dekleti?!

Ubogi Liam Hemsworth si očitno res ne more odpočiti. Ne samo, da se njegova zaročenka Miley Cyrus poljublja s psi, ampak bi jo naj sedaj videli še med poljubljanjem z dekleti.

Kaj?!

Ko se je šla zabavat v newyorški nočni klub 'The Darby', bi se naj precej zbližala z eno izmed svojih prijateljic.

Perez Hilton poroča: »Hotela je dobiti pozornost vseh v klubu.«

Potem ko sta se nekaj časa poljubljali, bi naj klub zapustili in potem odšli v še en klub, kjer pa je bil tudi Liam.

Kaj misliš o vsem tem?

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Sre Avg 29 2012, 11:42

Uradno je! Miley Cyrus dobila vlogo v seriji Dva moža in pol!

Po tem, ko so se v začetku meseca pojavile govorice, da bi Miley Cyrus, ki se poljublja z dekleti, lahko kmalu videli tudi v seriji 'Dva moža in pol', lahko sedaj končno to tudi potrdimo.

CBS je v ponedeljek potrdil, da bo popularna zvezdnica nastopila v dveh epizodah nove sezone, ki se začne 27. septembra, in sicer v vlogi Missi, stare družinske prijateljice Waldena Schmidta, ki ga bo zaigral Ashton Kutcher. V njo se bo med drugim zagledal tudi Jake Harper, lik Angusa T. Jonesa.

To bo njena prva vrnitev na televizijske zaslone po koncu serije Hannah Montanah. Meniš, da se bo dobro odrezala?

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Pon Sep 03 2012, 13:11

Šok! Miley Cyrus: Ujeta med kajenjem trave!

Mile Cyrus je preživela nekaj časa z družino in peljala svojega zaročenca Liama Hemswortha na koncert njenega očeta v Zahodnem Hollywoodu, kjer se jima je pridružila tudi njena mama Tish.

19-letna plavolaska, ki se vrača na male ekrane, je imela oblečen črn top, kratke hlače, naglavni trak z leopardjim vzorcem in črne škornje, njen fant pa je oblekel belo kratko majico in modro srajco. Billy Ray pa je za koncert izbral kavbojski klobuk, črno majico in kavbojke.

Medtem ko je bil Liam pred kratkim zaposlen s snemanjem njegovega novega filma 'Paranoia', pa naj bi se Miley na veliko zabavala v Filadelfiji. 'Perez Hilton' poroča, da si je bila nekdanja Disneyjeva zvezdnica precej blizu s pripravnikom v studiu, ki naj bi se po telefonu celo pogovarjal z njenim očetom in ga vprašal za njegovo telefonsko številko. Po poročanju vira naj bi bil pripravnik izključen iz projekta, saj naj bi prišel preveč blizu.

Zraven kajenja trave je vir razkril, da je mlada zvezdnica metala luč tudi na njeno zaroko. Povedal je: »Bila je zelo grda do Liama in je dejala: 'Ja, zaročena sem, ampak kdo ve, kako dolgo še bom!«

Še bolj šokantno pa je, da naj bi Miley, ki ji je všeč, če ji rečejo, da je lezbijka, med pijano nočjo snela zaročni prstan in se posmehovala, da ga ne najde v svoji torbici.

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
Jen.^

Št. prispevkov : 8656
Datum reg. : 13/06/2011
Starost : 18
Kraj : Panem ~ District 12
Hobiji : Branje knjig, tv, computer, shoping,sleeping,eating,tumblring,gossip,watching Tom Daley how to dive.
Štos : Who is ugly? I'm ugly!

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Sre Sep 05 2012, 15:07

MILEY IN LIAM: On prihaja, ona odhaja!

Liam je zaročenko Miley skrbno držal za roko, ko sta se napotila na koncert Billya Raya, da bi mu poleg mame Tish bila v podporo.
Liam se je ravno vrnil iz Filadelfije, kjer je snemal Paranoio, zaradi česar je Miley več kot srečna. Za srečo pa ima še en razlog, namreč igralka bo začela delati v CBS-jevi ameriški humoristični seriji Dva moža in pol. V seriji igra tudi Angus T. Jones, njena ljubezen s televizije, a pravi, da se mu še svita ne, da bo prišla.

”V resnici mi ne povejo ničesar, kaj se bo s serijo zgodilo v prihodnosti,” je povedal Angus za E! News. ”A če se bo to zgodilo, potem je kul. Nekajkrat sem jo srečal in mislim, da bo zabavno delati z njo.”

Miley bo zaigrala Missi, dobro prijateljico Waldena (Ashton Kutcher), ki bo prišla čez vikend na obisk in bo začela razmerje z Jakom (Jones), ko se bo ta vrnil iz vojske.

Se ti zdi, da bo serija Dva moža in pol zdaj boljša?
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://mileyworldslo.forumr.net/forum
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Ned Sep 09 2012, 12:45

OSUPLI: Pred Mileyinim domom aretirali oboroženega moškega

Moški, ki je bil oborožen s škarjami, je bil aretiran pred Mileyino hišo v Los Angelesu, na srečo pa igralke takrat ni bilo doma. Aretacija je bila izvedena včeraj zgodaj zjutraj, ko je Jason Luis Rivera preskočil ograjo in rekel, da je želel spoznati mlado zvezdnico. S seboj naj bi imel par škarij, pravijo policisti.

Žal pa letos ni bilo prvič, da so morali policisti na dom slavne igralke.

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Ned Sep 09 2012, 18:50

Šok! Miley Cyrus: S škarjami vlomil k njej!

Moški, opremljen s škarjami, je bil aretiran pred losangeleškim domom Miley Cyrus.

Na srečo 19-letnice ravno v tistem času ni bilo doma.

'KTLA 5 News' poroča, da se je aretacija zgodila včeraj zjutraj, potem ko je vlomilec Jason Luis Rivera preskočil ograjo, ker bi naj želel spoznati mlado zvezdnico. Vlomilec bi naj imel v času aretacije s seboj tudi škarje.

Aretiran je bil zaradi vloma in vdora na posestvo, saj so ga ujeli za zaklenjenimi vrati Mileyjine nepremičnine.

Mi smo veseli, da Miley ni bilo doma, pa ti?

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Today at 09:50

Nazaj na vrh Go down

Miley Cyrus [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 5 od 6Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-