© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Miley Cyrus [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AvtorSporočilo
illusion.
V.I.P.
V.I.P.

Št. prispevkov : 21522
Datum reg. : 06/06/2010
Starost : 16

ObjavljaNaslov sporočila: Miley Cyrus [News]   Pet Avg 13 2010, 14:21

First topic message reminder :

Miley cyrus News!

If I had wings like Noah's dove, I'd fly up the river to the one I love. If I met your man, who was long and tall I'd hit his body like a cannon ball. One of these days and it won't be long, call my name and I'll be gone. Fare thee well, my honey, fare thee well
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil

AvtorSporočilo
Jen.^
finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 8656
Datum reg. : 13/06/2011
Starost : 18
Kraj : Panem ~ District 12
Hobiji : Branje knjig, tv, computer, shoping,sleeping,eating,tumblring,gossip,watching Tom Daley how to dive.
Štos : Who is ugly? I'm ugly!

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Sre Feb 29 2012, 16:01

Miley Cyrus: Prejema grožnje s smrtjo!

Grožnje s smrtjo so ena izmed neprijetnih lastnosti slave in to je prejšnji teden izkusila tudi Miley Cyrus.

Mlado zvezdnico, ki ima težave z drogami, so napadli na Twitterju pred Oskar nagradami, vendar se je znala postaviti zase in se braniti.

Na sporočilo, da se oblači kot bela smet in da je smešna, je napisala: »Ali nimaš ničesar drugega bolj pametnega za početi, kot da me sovražiš? To me žalosti, ker me obkroža ljubezen. Žal mi je za karkoli, kar se ti je pač zgodilo, da si tako zagrenjen.«

Dodala je še: »Ne bom tolerirala, da mi kar nekdo govori, naj umrem. Twitter bi moral sprejeti nekaj odgovornosti ter bolj poostriti zadeve.«
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://mileyworldslo.forumr.net/forum
Pomaranča.
i don't know much about guns but i've been shot by mwr.
i don't know much about guns but i've been shot by mwr.

Št. prispevkov : 183
Datum reg. : 07/01/2012

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Sob Mar 10 2012, 13:12

Miley Cyrus v oddaji Punkd: Privoščila si je kar svojega fanta!

Dobro ji je uspelo!

Lahko poje, lahko igra in Miley Cyrus se zna tudi šaliti!

Privoščila si je svojega fanta Liama Hemswortha in ga prepričala, da je v njenem avtu goli par.

V izseku iz nove epizode 'Punk'd' slišimo, kako Miley, ki v novem filmu poljubi dekle, svojemu fantu reče: »O moj bog srček, v mojem avtu sta dva gola človeka!«

Liam pa je seveda pravi moški in se postavi za svoje dekle ter gre proti avtu, trka po oknih in govori: »Spravita se takoj iz avta!«

Celoten video bo na sporedu v novi sezoni 'Punk'd', ki se začne 29. marca.

Miley, ki prejema grožnje s smrtjo (Glej zgornjo novico - by miya*) pa se je v nedeljo sama odpravila tekat po soseščini v Los Angelesu.

Nedavno je svojo pomoč ponudila tudi Khloe Kardashian.

Khloe je namreč twittala: »Hočem psička…Le ne vem kakšnega…«

Cyrusova ji je seveda ponudila pomoč, Khloe pa jo je sprejela z besedami: »Ti imaš najbolj srčkanega psička!! Zaupam tvoji pasji presoji!!«
Nazaj na vrh Go down
Jen.^

Hobiji : Branje knjig, tv, computer, shoping,sleeping,eating,tumblring,gossip,watching Tom Daley how to dive.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Pet Mar 23 2012, 22:06

Postavo vzdržuje s pilatesom!

[bOčitno pomaga![/b]
javascript:bbstyle(-1)

Miley Cyrus se je v sredo vrnila na svoje ure pilatesa, saj so jo ujeli, ko je zapuščala telovadnico.

Do avta jo je kavalirsko pospremil prijatelj, ki ga pa še ne poznamo. Morda ga bomo kmalu.

In čeprav je dan začela zelo slabo, in sicer s tweetom: »Počutim se slabo.« Upamo, da je mladi igralki, ki naj bi zaigrala ob boku svojega fanta, pilates pomagal do boljšega počutja. Ter seveda tudi do lepe postave.

Na fotografijah smo namreč ujeli pogled na njen trebušček, ki ohranja svojo lepo linijo. Kaj pa ti praviš?

Vir: http://www.tocnoto.si/teens/foto-miley-cyrus-postavo-vzdrzuje-s-pilatesom
Nazaj na vrh Go down
Jen.^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Pon Mar 26 2012, 17:23

Ali Miley res sramoti Liama?

Radi imamo Miley Cyrus in Liama Hemswortha, ki naj bi bila zaročena, saj sta skupaj tako ljubka.

Po poročanju 'Us Weekly' pa to naj ne bi preveč držalo, saj ljudje okoli Miley, ki je v soboto zasenčila Liama in vse ostale, niso preveč navdušeni nad njenim smislom za oblačenje.

Vir je za revijo povedal: »Vedno je oblečena skopo in se zvija na Liamu… Včasih ga spravlja v zadrego.« Nek drug vir pa je, čeprav jo ima rad, dodal: »Zabavna plat… tudi njega se tiče.«

Ah daj Liam, lahko bi bilo še slabše: še vedno bi se lahko oblačila kot ptica v razvojni stopnji ali bi lahko celo nosila plavolaso lasuljo. Kaj pa ti meniš o njenem modnem stilu?

Liam, ki prejema nasvete od Miley, pa je v četrtek skupaj z Alexandrom Ludwigom in Amandlo Stenber poziral ob prihodu v 'Barnes & Noble' v The Grovu v Los Angelesu.

Trojica iz filma 'Hunger Games', v katerem Miley ne bi igrala, se je srečala in delila avtograme svojim oboževalcem, ki so se zbrali v prodajalni.

Priljubljeni zvezdnik pa je pred kratkim za 'ET' spregovoril o svoji soigralki in vodilni dami v filmu, Jennifer Lawrence. Povedal je: »Imela je največ usposabljanja od vseh. Ona bi lahko bila smrtonosna z lokom in puščico. Lahko bi povzročila nekaj škode… zelo je divja.«
Nazaj na vrh Go down
Jen.^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Ned Maj 13 2012, 17:28

Miley Cyrus: Pokazala uhan v nosu!

Miley Carus, ki naj bi imela 13 tatujev in 5 posamičnih na prstih, je razkrila svoj novi uhan v nosu na fotografiji, ki jo je objavila na Twitterju in na kateri pozira skupaj z njenim novim psičkom Happyjem.

Včeraj pa je bila priljubljena pevka skupaj s fantom Liamom Hemsworthom, ki je že pred slavo pustil šolo, in njenim psičkom opažena med nakupovanjem v trgovini za male živali v Los Angelesu.

19-letna zvezdnica, ki se poteguje za vlogo sodnice v 'X Faktorju', je imela v nosu svoj novi uhan in je izgledala ljubko v oprijetih kavbojkah in sivi majici, medtem ko je v naročju držala njenega rešenega psička in se sprehajala ob svojem fantu, ki ji je skrbno pridržal vrata.

Pred tem pa je Miley delila nekaj fotografije njenega novega psička, ki izgleda v redu zraven preostalih dveh pevkinih spremljevalcev in zraven napisala: »Najlepši dekleti na svetu. Njunemu bratu pustita, da se ljubkuje z njima.«

Izvajalka uspešnice 'Party in the USA' pa se je zbudila nadvse dobro razpoložena in se je odločila, da bo to delila s svojo oboževalci: »Sedaj občutim tako veliko ljubezni. Neverjetno je, kako veliko je življenje, ko se zbudiš tako pozitivno naravnan.«
Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

Št. prispevkov : 8675
Datum reg. : 08/06/2010
Starost : 19
Kraj : Barceeeeeelooooonaaaaaa

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Sob Maj 19 2012, 12:25

Vroče! Miley Cyrus: Najhuje ji je srce zlomil Nick Jonas!

Ko je bila stara 14 let!

Miley Cyrus, ki je šokantno shujšala, je lahko noro zaljubljena v svojega lepotca, Liama Hemswortha, toda nikoli ne bo mogla pozabiti zveze z Nickom Jonasom, ki jo je spravil skozi pekel ter ji najhuje zlomil srce.

V oddaji 'The Conversation' jo je Amanda de Cadanet vprašala, kaj bi bil nasvet, ki bi ga dala 14- letni verziji same sebe. Odgovorila je, da bi bil to nasvet njenega očeta Billyja Rayja, ki ji ga je dal večkrat.

In kakšen je bila pravzaprav ta nasvet? »Tudi to bo minilo, ni konec sveta. Ni konec sveta, dokler bije vsaj še eno srce. Veš, kaj mislim? Moraš iti naprej. To si vedno govorim, ko sem na tleh. Vse je res in zdi se mi pomembna stvar, ki si jo je vredno zapomniti.«

Prav tako se je razgovorila o daljnih letih od 2006 do 2008, ko je hodila z Nickom Jonasom. »Ko sem bila stara 14 let, sem imela najbolj zlomljeno srce. Bila sem zaljubljena. Bila sem zaljubljena v človeka, ki me ni ljubil nazaj, in zdelo se mi je, da je preostanek mojega življenja uničen. Če ni mislil, da sem lepa, potem se mi je zdelo, da nisem lepa. Če je mislil, da nisem vredna njegovega časa, potem sem bila tudi jaz mnenja, da nisem.«

Toda njeno srce se je zacelilo in sedaj je spet srečna v objemu svojega Liama. Obstaja pa še en Liam, ki bi lepotička prav rad spoznal. To je Liam Oyne iz One Direction, svojo željo pa je priznal v spodnjem videu.

Ti je bilo žal, ko je parček nehal hoditi?
Nazaj na vrh Go down
Jen.^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Sob Maj 19 2012, 14:31

Miley Cyrus: Šokantno shujšana!

Miley Cyrus, ki se vrača na vrh glasbene scene, se je v začetku tedna sprehajala po Miami Beachu v majhni sivi športni obleki in pokazala svojo precej vitko postavo!

19-letna zvezdnica je svojim oboževalcem že zagotovila, da njena drastična izguba teže ni posledica motenj prehranjevanja, ampak dokaj huda alergija na laktozo in gluten, a so oboževalci še zmeraj zaskrbljeni nad njeno šokantno vitko postavo.

Po poročanju vira naj bi nekdanja Disneyjeva zvezdnica, ki ima v nosu uhan, od januarja izgubila 25 kilogramov, kar je zelo veliko za dekle, ki je že prej izgledalo fantastično! Pogrešamo Miley, ki je popolnoma zasijala na rdeči preprogi, kljub temu da si je s svojim fantom Liamom Hemsworthom od časa do časa privoščila tudi kakšen hamburger…

Upamo, da se bodo njene težave z laktozo in glutenom rešile in se bo spet pričela prehranjevati s polno žlico.
Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Čet Maj 24 2012, 20:22

Uau! Miley Cyrus je odrasla: Na preprogo brez hlačk

Mlada pevka in igralka Miley Cyrus ogromno časa posveča svojemu telesu, ki ga v javnosti zelo rada izpostavi.

Prelepa Miley se je na Bilboardovi podelitvi nagrad pojavila v seksi kreaciji Jeana Paula Gaultierja, ki je izpostavila njene fantastične noge.
Nazaj na vrh Go down
Jen.^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Čet Jun 07 2012, 14:09

Miley Cyrus potrdila: Zaročena sem!

Kmalu poročni zvonovi v družini Cyrus!

Miley Cyrus in Liam Hemsworth sta se po treh letih zveze zaročila, je potrdil njun predstavnik za stike z javnostjo.

»Zelo sem srečna, da sem zaročena in zelo se že veselim skupnega življenja z Liamom,« je povedala 19-letna igralka.

Liam je svoje dekle, ki nima skrivnosti pred mamo, zaprosil 31. maja s 3,5 karatnim prstanom, ki ga je kupil v zlatarni Neil Lane.

Sicer pa se je Miley vrgla v delo za novi studijski album, medtem ko Liam trenutno v New Orleansu snema film 'Empire State'. Prav tako ga čaka še 'Paranoia' s Harrisonom Fordom in Garyjem Oldmanom, preden se bo začel pripravljati na drugi del 'Iger lakot'.
Nazaj na vrh Go down
adriana.
i take a look of my life, and realise i'm almost here.

Št. prispevkov : 3072
Datum reg. : 26/04/2012
Kraj : Manhattan with B & S.*

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Sob Jun 09 2012, 16:28

Vroče! Izvedi, kaj je oče Miley Cyrus povedal o njeni zaroki!

Vesel je!

Kot oče neveste se Billy Ray Cyrus pripravlja, da bo v kratkem svojo 19-letno hči pospremil do oltarja.

50-letni pevec, ki je bil kar 18 let poročen s Tish Cyrus, s katero sta se nameravala ločiti, a sta se kasneje spet pobotala, je v sredo na Twitterju napisal objavo, v katerem je komentiral zaroko med njegovo malo deklico in njenim Liamom.

Napisal je: »Vse, kar sem upal, da bom doživel kot oče, je, da moji otroci ujamejo svoje sanje. Da najdejo srečo, mir in nekega dne spoznajo pravo ljubezen.«

Tudi Miley je veselo novico razglasila preko Twitterja ter se zahvalila vsem za podporo: »Hvala vsem za ljubezen, ki mi jo nudite. Srečna sem, da lahko svojo srečo delim z vami. Počutim se, kot da se mi uresničujejo sanje! <3 Imejte lep dan!«

Si tudi ti srečena zanjo?

Vir: TočnoTo Teens
Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Ned Jun 17 2012, 11:04

19-letna Miley Cyrus po zaroki že zanosila?!

Pevka naj bi bila pri rosnih 19-ih letih že v veselem pričakovanju s svojim zaročencem Liamom Hemsworthom.

Pojavila se je govorica, da je Miley noseča, kar pa njena mama Tish ostro zanika.

CELOTNO NOVICO LAHKO PREBERETE NA PORTALU TOČNOTO BABY:http://www.tocnoto.si/baby/?p=3613
Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Ned Jun 17 2012, 15:53

Miley in Liam: Še dolgo ne bosta imela otrok!

Vsaj še 6 let!

Miley Cyrus in Liam Hemsworth sta nas presenetila s hitro zaroko, toda ne bosta nas presenetila z otrokom.

Vir je namreč izdal, da par še vsaj 6 let ne načrtuje imeti otroka.

»MIley obožuje otroke, toda veliko prijateljem je izdala, da Liamovih otrok še dolgo ne bo.«

»Dejala je, da noče niti razmišljati o otroku, dokler ne dopolni 26 let.«

»Liam si želi otrok, a razume, da sta oba mlada in noče komplicirati stvari z otroci.«

»Zdaj res uživata, ko sta skupaj in načrtujeta poroko.«

Ja, vsaj pri otrocih razmišljata zrelo.

Nedavno pa so se kljub tem trditvam pojavile novice, da se bosta poročila že poleti zaradi nenačrtovane nosečnosti. Mileyjina mama Tish je to ostro zanikala:

»Res žalostno, da si tabloidi izmislijo zgodbe, da lahko prodajo svoje nagnusne revije. Ali ju ne morejo pustiti pri miru in pustiti, da sta srečna? To me užalosti. To bi moral biti najboljši čas njunih življenj in gabi se mi, da to izkoristijo za prodajo revij…Hvala vsem Mileyjinim oboževalcem, ki jo ljubijo!«

Nazaj na vrh Go down
hopeless.

Št. prispevkov : 11603
Datum reg. : 28/06/2010
Starost : 20
Kraj : Maribor

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Pet Jun 29 2012, 20:58

Liam Hemsworth: Grozi, da bo preklical zaroko z Miley?!

O Bog! Miley Cyrus in Liam Hemsworth sta zaročena manj kot en mesec, sedaj pa so se že razširile govorice, da naj bi se kmalu razšla, čeprav sta skupaj popolna!

Po poročanjih naj bi priljubljeni igralec 'Iger lakot' grozil, da se bo razšel z Disneyjevo igralko, če ta ne bo prenehala z ekstremnim hujšanjem!

Očitno njena dieta spravlja njenega dragega ob pamet in hoče, da bi postala spet takšna, kot je bila včasih. Če pomislimo, to niti ni tako napačna ideja!

Vir blizu para je povedal, da se Miley vsak dan za tri ure zapre v telovadnico, čez dan pa vase spravi samo 500 kalorij, vse to pa izvira iz želje, da obdrži ljubezen svojega življenja.

Najbolj smešna stvar pri tem je, da je začela z dieto, ker jo je skrbelo, da se bo na snemanju 'Iger lakot' Liam ogrel za svojo soigralko Jennifer Lawrence. Takrat se je odločila, da ga bo obdržala v svojem življenju, če bo imela najlepše telo.

Priznati moramo, da smo Mileyjino obsesijo opazili že kar nekaj časa nazaj, toda očitno se nič ni spremenilo. Svoje shujšano telo brez oblin je pokazala tudi v četrtek, ko se je s prijateljico sprehodila po Los Angelesu.

Ko je bilo čas za kosilo, sta se odpeljali do lokalne 'In-N-Out Burger' restavracije, kjer je Miley, ko bi morala plačati svoje naročilo, spoznala, da s sabo v svoji ogromni torbi sploh nima denarja.

Iz zagate jo je rešil uslužbenec, ki je očitno njen oboževalec, saj jo je spustil domov z zastonj kosilom. Miley se mu ni mogla dovolj zahvaliti.

Torej očitno le nekaj je, toda po Liamovih ocenah veliko premalo.

Si na Liamovi strani in misliš, da bi bilo za Miley dobro, da spet pridobi svoje obline nazaj?

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
Jen.^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Tor Jul 03 2012, 14:54

Miley Cyrus: Nad njo je navdušen tudi Liamov brat!

Miley Cyrus je tudi v soboto odšla na pilates v Hollywoodu.

Dan prej pa je vsem razkazala svoj trebušček, ko se je na hitro ustavila v uradni stavbi v Los Angelesu.

Luke Hemsworth, brat njenega zaročenca Liama, pa se je nedavno razgovoril o svoji bodoči svakinji.

»Čudovita je. Obožuje najine otroke in oni obožujejo njo. Osvojila je naša srca. Zanimiva je, učinkovita in odrasla za svoja leta. Toda hkrati je zelo podobna Liamu. Mislim, da veliko ljudi ni ugotovilo, da sta zelo zelo zaljubljena. Pravzaprav se popolnoma ujemata v veliko stvareh.«
Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Čet Jul 05 2012, 09:40

Priznanje! Miley Cyrus: Liama ljubim, ker je kot moj oče!

Oba trdo delata!

MIley Cyrus in Liam Hemsworth sta po razglasitvi zaroke spet spregovorila z mediji in razkrila, kako sta srečna.

Mlada igralka je tudi razkrila, zakaj ljubi Liama – zato, ker je kot njen oče Billy Ray Cyrus!

Dejala je: »Moj oče je vedno trdo delal, zato mi je všeč, če moški trdo dela.«

»Jaz vedno trdo delam, zato je lepo imeti nekoga, ki je tudi tako strasten pri vsem, kar dela, in si želi biti odličen pri tem, kar počne, noče biti le dober. Vedno se trudiva doseči 130 procentov.«

Liam je dejal: »Življenje je res dobro.«

Miley pa je dodala, da se primerjava zaročenca in njenega očeta ne konča pri trdem delu.

Dodala je, da jo Liam spominja na njeno južno vzgojo – Miley je namreč odrasla na farmi v Franklinu v Tennesseeju.

Povedala je: »Tam so bolj spoštljivi. Tam je večja moškost, spoštovanja vredno.«

Toda kakšna je razlika med Američani in tistimi z Avstralije, kot je njen zaročenec?

Miley je s smehom dejala: »Dosti bolj vroči so, pri tem ni nobene konkurence.«

»Vsi dobro izgledajo. Vsi njegovi prijatelji se kdaj oglasijo, to sovražim – ne, to je super!«

Pevka je tudi izdala, da je bila zelo srečna, da jo je zaprosil na 31. maj, po treh letih razmerja.

Liam še je povedal, da ni bil presenečen nad vso pozornostjo, ki jo je povzročila zaroka.

»Bilo je pričakovano, toda midva sva zelo, zelo vznemirjena in zelo srečna. Zato je super.«

Komaj čakamo poroko, pa ti?

Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Čet Jul 05 2012, 22:49

Vroče! Miley Cyrus: Po dolgem času ima spet novo pesem!

Prisluhni ji!

Prisluhni uradni verziji nove pesmi Miley Cyrus, ki ljubi Liama, ker je kot njen oče, in Rock Mafie z naslovom 'Morning Sun'.

Pesem se nahaja na novem albumu skupine Rock Mafia, 'Mixtape Vol.1', ki je bil včeraj objavljen na spletu. Medtem ko je bila vzorčna različica pesmi izdana že v začetku lanskega leta, je sedaj na voljo uradna verzija!

Skupina Rock Mafia je na Twitterju napisala: »Veseli smo, da vidimo, da je 'Morning Sun' postala svetovni trendna tema. Lahko noč.«

Si tudi ti vesel/-a njene nove pesmi? Ti je všeč?
Nazaj na vrh Go down
Jen.^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Sre Jul 11 2012, 22:12

Miley Cyrus: Z Liamom hoče imeti veliko otrok!

Zdaj sta Liam Hemsworth in MIley Cyrus zaročena več kot en mesec in zdaj smo se seveda vsi začeli spraševati o poroki in njunem življenju po poroki ter otrocih.

In čeprav sta dejala, da otrok še ne bo tako hitro, to ne pomeni, da ne načrtujeta imeti majhne vojske mini Miley in mini Liamov.

MIley naj bi se že odločila, da si želi veliko družino.

Njen prijatelj je povedal: »Želi imeti kup otrok, saj ima veliko bratov in sester.«

»Želi si iste stvari, ko bo postala mama. Želi si, da so otroci popolnoma njeni in mogoče bo trajalo nekaj časa, preden bo začela, saj res obožuje svojo postavo in bi bila rada nekaj časa 'seksi žena'.«

Na srečo lahko Miley vzdržuje svojo lepo postavo in svoj materinski čut že zdaj z otrokom Liamovega starejšega brata.

»Na srečo je lahko zatrla svoje poželenje po otroku z igranjem in varovanjem Indie Rose, hčerke Chrisa Hemswortha.«

»Z veseljem jo pazi, ko potrebujejo pomoč. To ji ni pospešilo želje po lastnem otroku, a jo je naredilo srečnejšo. Otrok lahko pride kasneje – edino, če se jima ponesreči.«

Si že predstavljaš Miley in Liama kot starša?

Liam pa se trenutno še ne ukvarja s poroko ali z mislijo na otroke, saj so ga v soboto paparaci ujeli, ko je snemal film 'Empire State' v New Yorku.

Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Pon Jul 16 2012, 11:21

Miley Cyrus po novem svetlolaska

Miley Cyrus se "vrača k svojim koreninam". Zvezdnico smo lahko svetlolaso videli vsakič, ko si je nadela lasuljo za Disneyjevo nanizanko Hannah Montana, zdaj pa gre zares ... Kakšna se vam zdi?

Pop zvezdnica in njeni na novo pobarvani lasje so debitirali na Twitterju, kjer je objavila kar nekaj simpatičnih fotografij z novo pričesko. Za stil, barvo in oblikovanje je odgovoren frizer slavnih Chris McMillan, za katerega so zapisali, da "ne sledi trendom, ampak jih ustvarja"
.
"Zdaj, ko sem plavolasa, moram za vsako fotografijo našobiti ustnice," se je ob drugi fotografiji pošalila Miley Cyrus.

Nazaj na vrh Go down
anna.

Št. prispevkov : 1274
Datum reg. : 04/10/2010
Kraj : somewhere over the rainbow

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Sob Jul 21 2012, 13:05

NORO: Miley in Liama zasledovala truma oboževalk!
Miley in Liam lahko pozabita na zasebnost! Vsaj zaenkrat!

Miley Cyrus in Liam Hemsworth sta se včeraj neuspešno poskušala izogniti trumi oboževalk, ki so ju čakali pred hotelom, kjer stanujeta.

vir : sweet.stars
Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Čet Jul 26 2012, 17:49

Ups! Miley Cyrus: Oblečena je bila kot prostitutka!

Le kaj je razmišljala, ko je to oblekla?!

Miley Cyrus je v ponedeljek nakupovala v New Yorku. Toda oblačila?! Le kaj je mislila, ko je to oblekla?! Ta oblačila so bolj primerna za kakšen nočni poklic na ulici, ne za nakupovanje!

In Miley je v nedeljo še dobila na 'Teen Choice Awards' nagrado za žensko modno ikono. Toda ta oblačila niso nič kaj modna!
Podelitve nagrad se sicer Miley ni udeležila zaradi prenatrpanega urnika. Twittala pa je: »Kako žalostna, da se nisem mogla udeležiti 'Teen Choice Awards'! Moji oboževalci ste izjemni! Hvala vam! 'Teen Choice Awards' je moj najljubši, saj prihaja od vas! Rada vas imam.«

Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Pet Jul 27 2012, 20:41

Miley Cyrus: Emme ne presene zaradi seksa z njenim fantom

Miley Cyrus ne prenese Emme Roberts, ker le ta v zadnjem filmu snema vroče seks prizore z njenim zaročencem Liamom Hemsworthom.

Uspešna igralka ne prenese 21-letne kolegice Emme Roberts, ki v filmu “Empire State” snema vroče seks prizore z njenim zaročencem Liamom Hemsworthom.

"Posesivna je. Boji se, da jo bo prevaral, ker ga dekleta obožujejo," je povedal vir blizu mlade igralke, ki se te dni sprehaja po New Yorku v pleteni jopici, pod katero niso le moderček. Izzivalno, ni kaj!

Liam je Miley zaprosil za roko le slabe dva meseca nazaj, ko ji je podaril 3.5 karatni diamantni prstan.
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Ned Jul 29 2012, 19:01

NAMIG Miley Cyrus: Bo imel Liam lastno linijo oblačil?

Papraci so minuli konec delovnega tedna Miley Cyrus ujeli na ulicah Philadelphije.

Nedavno je lepotička namignila, da naj bi njen zaročenec Liam Hemsworth kmalu ustvaril lastno linijo seksi moških oblačil. “Liam je vsekakor zainteresiran,” je še dodala Miley.

Vir: sweet.stars

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Sre Avg 01 2012, 14:18

Opa! Zayn iz One Direction: Z njim je obsedena Miley Cyrus!

One Direction lahko med svoje slavne oboževalke dodajo še eno ime – Miley Cyrus.

19-letnica je priznala, da je obsedena z Zaynom Malikom in da več ur brska po internetu, da bi našla čim več informacij o njem. Le kaj na to pravi njen zaročenec Liam?!

Pevka je na Twitterju priznala, da je zatreskana v 19-letnega Angleža.

»Počutim se, kot da se družim s 13-letnicami, ko preživim noč z geji. Več ur smo brskali za Zaynom iz @onedirection.«

Dodala je še: »A moram priznati, da sem uživala vsako sekundo,« in zraven dodala še tri srčke.

Si tudi ti med tistimi, ki med vsemi fanti iz One Direction najbolj obožuje Zayna?

Vir: Tocnoto.tens

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Sre Avg 01 2012, 18:08

Ojoj, Miley, kako si suha

19-letna zvezdnica ne zamudi nobene priložnosti, da bi pokazala svoj raven trebušček. Miley Cyrus je na Twitterju objavila novo fotografijo, na kateri je ponosno pokazala svojo vitko postavo, s katero po mnenju nekaterih že pretirava.

Miley je iz dneva v dan bolj koščena.

Igralka in pevka Miley Cyrus je v zadnjem letu veliko truda vložila v preoblikovanje svoje postave. Ne samo da je videti odlično, ampak lahko rečemo, da ji je uspelo pridobiti sanjski trebušček, o katerem sanja marsikatero dekle. Mlada zvezdnica se je vsak dan redno potila na fitnes napravah, med drugim je veliko pozornosti namenila tudi svojemu jedilniku, na katerem se je znašla predvsem zdrava hrana. Miley med drugim obožuje tudi pilates, zato je veliko svojega prostega časa namenila tudi temu.

Čeprav je bila zaradi svoje vitke postave večkrat obtožena, da ima anoreksijo, je Miley to takoj zanikala na Twitterju, kjer je zapisala, da je alergična na gluten in laktozo. Ali vam je všeč njena vitka postava ali ste mnenja, da bi bila prav tako lepa s kakšnim kilogramčkom ali dvema več?
Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Pet Avg 03 2012, 15:25

Vroče! Miley Cyrus: Pozirala gola!

Imamo sliko!

Na internetu se je znašla fotografija, na kateri je Miley Cyrus v kadi povsem gola, a si sicer prsi zakriva z roko, a se vseeno vidi stranski del njene dojke.

Njen pogled je zelo zapeljiv, kar morda ni čudno, saj se govori, da je te fotografije pred leti profesionalno posnela, da bi jih podarila svojemu zdajšnjemu zaročencu Liamu Hemsworthu.

Le kako se je fotografija znašla na internetu?!

Verjetno se bodo v konzervativni Ameriki spet oglasili zaskrbljeni starši, ki se bodo obregnili na to, da je bila zdaj 19-letna Miley takrat še precej mlada, kar njeni glasbeni karieri, ki jo poskuša ponovno obuditi, ne bo ravno pomagalo.

Kakšno pa je tvoje mnenje o fotografiji?
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miley Cyrus [News]   Today at 02:11

Nazaj na vrh Go down

Miley Cyrus [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 4 od 6Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-
» Miley Cyrus [News]
» Justin Bieber [News]