© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Emma Watson [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
cocos.
i take a look of my life, and realise i'm almost here.

Št. prispevkov : 3023
Datum reg. : 14/04/2010
Starost : 21

ObjavljaNaslov sporočila: Emma Watson [News]   Sob Avg 14 2010, 15:47

First topic message reminder :

Emma Watson News!

credit chelsea
[/list:u]
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://justdanceex.tumblr.com/page/7

AvtorSporočilo
chocolate.girl.^^
finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 8675
Datum reg. : 08/06/2010
Starost : 19
Kraj : Barceeeeeelooooonaaaaaa

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emma Watson [News]   Tor Jul 31 2012, 11:28

Emma Watson je dobila novo vlogo?!

Morda bo zaigrala z Ianom Somerhalderjem...

Emmo Watson bomo morda kmalu videli zablesteti v novi vlogi.

Po poročanju New York Dailly News je 22-letna igralka najnovejša izbranka za vlogo Anastasie Steele v prihajajočem filmu '50 Shades of Grey'.

Čeprav še nič ni dokončno dorečeno, sta za glavno vlogo Christiana Greya predlagana zvezdnik 'Vampirskih dnevnikov' Ian Somerhalder in Alexander Skarsgard, ki ga poznamo iz serije 'Prava kri'.

14. septembra pa bomo končno dočakali tudi premiero Emminega najnovejšega filma 'The Perks of Being a Wallflower'. Komaj čakamo!
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
†infinity.
i don't have to say i were the one that got away.
i don't have to say i were the one that got away.

Št. prispevkov : 829
Datum reg. : 24/02/2012
Starost : 17

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emma Watson [News]   Pet Avg 03 2012, 16:15

Emma zanikala govorice o novi vlogi!

Nad poročilom, da naj bi bila Emma Watson v igri za glavno vlogo v the Fifty Shades of Grey (Anastasia steele), so bili vsi navdušeni, toda kot kaže brez razloga.

Kljub govoricam, ki jo povezujejo s vroče pričakovanim projektom, zvezdnica Harryja Potterja pravi, da se ne pogaja za vlgo, saj ni niti prebrala knjige.

"NIsem prebrala knjige, nisem prebrala scenarija, nič." je povedala.

"Tako veliko filmov je, s katerimi te kar naenkrat vsi povežejo, tudi če nisi dobil niti ponudbe ali izrazil zanimanja. Isto je bilo s filmom Dekle z zmajskim tatujem - nikoli niti nisem videla scenarija!"

Dodaja, da jo je celo nekaj prijateljev in članov družine vprašalo glede the Fifty Shades of Grey od kar se je pojavilo toliko "novic".

Odgovorila je: "Povedala sem jim, da samo zato, ker je na internetu 60 člankov o tem, to še ne pomeni da je kaj manj resnično kot če so 3 ali 4."

Torej Emme ne bomo videli kot Ano Steele, lahko pa jo bomo kmalu gledali v The Perks of Being a Wallflower, The Bling Ring in filmu Noah Darrena Arnofskyja.

vir: the hollywood goosip (prevod by me)
Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

Št. prispevkov : 8675
Datum reg. : 08/06/2010
Kraj : Barceeeeeelooooonaaaaaa

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emma Watson [News]   Ned Avg 05 2012, 14:39

Emma Watson: Poglej si njen novi poster za prihajajoč film!

Še malo!

Emma Watson in njeni oboževalci že nestrpno pričakujejo premiero njenega novega filma 'The Perks of Being a Wallflower', ki izide 14. septembra.

Da bo čakanje znosnejše, si poglej nov poster prihajajoče drame, na katerem sta tudi nepogrešljiva Logan Lerman in Ezro Miller.

22-letna zvezdnica bo morda v prihodnje nastopila v vroči romanci 'Fifty Shades of Grey', saj se zdi producentoma Miku De Luci in Danu Brunettiju zelo primerna za njuno vlogo.

Še večja ugibanja in govorice pa se pojavljajo z zvezi z glavno moško vlogo, ki bi jo naj dobil Channing Tatum ali Matt Bomer, še prej pa je bilo govora o Ianu Somerhalderju ali Alexandru Skarsgardu.

Očitno še bomo morali počakati na odločitev ustvarjalcev filma, Emma pa se verjetno ne bi branila nobenega od njih. Vsaj mi se ne bi.

Vir:Tocnoto Teens
Nazaj na vrh Go down
adriana.

Št. prispevkov : 3072
Datum reg. : 26/04/2012
Kraj : Manhattan with B & S.*

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emma Watson [News]   Pet Avg 10 2012, 13:10

Emma Watson: Nove slike iz The Perks of Being a Wallflower!

Poglej si jih!

Fotografije

Emma Watson se prisrčno smeji skupaj s soigralcem Loganom Lermanom na novih fotografijah iz filma 'Perks of Being Wallflower'. Film je ganljiva pripoved osnovana na istoimenskem romanu Stephena Chboskyja o sramežljivem in občutljivem najstniku, ki se odloča med živeti svoje življenje in pobegniti mu.
V filmu bodo tudi zaigrali Mae Whitman, Nina Dobrev, Nicholas Braun in Ezra Miller, na velika platna pa prihaja 14. septembra.
Si ga boš ogledala?

Vir: TočnoTo Teens
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

Št. prispevkov : 11603
Datum reg. : 28/06/2010
Starost : 20
Kraj : Maribor

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emma Watson [News]   Ned Avg 19 2012, 17:06

Emma Watson: Prvi dve leti na univerzi Brown sta bili težki!

Emma Watson krasi naslovnico jesenske izdaje modne revije T: The New York Times Style Magazine.

Dvaindvajsetletna igralka se je v intervjuju odprla o piljenju svojega ameriškega naglasa za film The Perks of Being a Wallflower in kako je doživljala študentska leta na Brownu
.
O petju svojega besedila: “Moja babica me je vprašala – ko sem bila res mlada in sem pela ob radiu- zakaj poješ za ameriškim naglasom?Verjetno je bilo to zato, ker je bilo veliko pevcev, katerih glasbo sem poslušala, Američanov. In to je bilo tudi nekaj, kar mi je svetoval Steve: poskusi s petjem besedila z ameriškim naglasom. To me je nekako odprlo. Potem sem delala s trenerjem za dialog in se res potrudila, da sem poslušala in šla skozi znova in znova, dokler nisem zmogla narediti tega brez, da bi morala na to posebno misliti. Preprosto sem vedela, da je to pomembno.”

O življenju na univerzi: “Moji prvi dve leti na Brownu nista bili lahki, ne ker bi me kdo ustrahoval ali mi povzročal težave, ampak samo zato ker, saj veste, je brez kolegijskega sistema . . . in na Brownu vsi delajo popolnoma različne stvari in večinoma izberejo svojo lastno pot, kar je super, a je tudi zelo težko. Nisi vedno z vso skupino ljudi naenkrat .”

Vir: Sweetstars

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emma Watson [News]   Pon Avg 27 2012, 12:05

Foto: Emma Watson: Na ulicah Londona ujeta s fantom!

Emmo Watson so v nedeljo ujeli na sprehodu s svojim fantom Willom Adamowichem, s katerim sta pohajkovala po Londonu.

Zaljubljena dvojica je sprehajala v udobnih oblačilih za prosti čas; Emma v dolgih črnih hlačah, japonkah, beli majici z belim šalom in zeleno pleteno jopico, medtem ko se je Will dobro počutil v belih hlačah do kolen, temno zeleni majici in modri športni jopici.

22-letna igralka je v nedavnem intervjuju razkrila, da je zaradi filmov Harrya Potterja postala 'strastna' zbirateljica.
»S tem, ko so proglasili filme Harrya Potterja za nekrščanske, ljudje menijo, da mi je potrebno pokazati pravo pot in mi pošiljajo Sveto pismo. Imam jih že okrog 20.«

Očitno so to vzeli zelo resno…

Že prihodnji mesec pa prihaja premiera njenega novega težko pričakovanega filma 'The Perks of Being a Wallflower', zaradi katerega se je morala znebiti celo svojega britanskega naglasa.

O tem je povedala: »Upam, da bo moj naglas popoln, vendar si nisem dovolila, da me to zamori. Moji soigralci so me pri tem izjemno podpirali. Če sem kdaj želela preveriti izgovorjavo kakšne besede, sem jih le vprašala in so mi povedali. Zato je bilo lahko.«

Kakšen se ti zdi parček?

Vir: Tocnototens

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emma Watson [News]   Pon Sep 03 2012, 13:06

Video: Emma Watson: Preveri njen ameriški naglas!

Emma Watson in njeni oboževalci že nestrpno pričakujejo premiero njenega novega filma 'The Perks Of Being Wallflower', ki izide 3. oktobra.

Da ti malo olajšamo čakanje, si lahko ogledaš prvi kratek izsek iz filma, za katerega se je morala odreči tudi svojemu britanskemu naglasu.

V videu Patrick (Ezra Miller) in Sam (Watson) ustavita zelo 'burno' zabavo in nazdravita svojemu novemu prijatelju Charliu (Logan). Čeprav nas Emma ravno ne zasuje z besedilom, pa lahko vseeno preveriš njen ameriški naglas.

Vir: Tocnoto.tens

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emma Watson [News]   Tor Sep 04 2012, 17:58

Emma Watson: Iskreno o šoli in filmih!

Emma Watson je s skrivnostnim pogledom pozirala na naslovnici 'Women's Fashion Fall 2012', posebni izdaji revije 'The New York Times 'T' Style'«

V intervjuju je povedala:

O izboljšanju svojih samoglasnikov pri izgovarjanju ameriškega naglasa: »Ko sem bila majhna in sem pela zraven radia, me je babica spraševala, zakaj pojem z ameriškim naglasom. Mislim, da za to, ker sem poslušala veliko ameriških glasbenikov. In to mi je rekel tudi Steve: 'Poskušaj peti z ameriškim naglasom.' To me je odprlo. Nato sem delala na dialogu in sem res poslušala in ponavljala in ponavljala in ponavljala, dokler nisem vedela, ne da bi preveč razmišljala. Vedela sem, da je zelo pomembno.«

O svoji odločitvi, da je dolgo počakala, preden je začela snemati drug film zraven 'Harryja Potterja': »Najprej nisem, saj sem ali snemala ali študirala. Nisem imela časa, da bi snemala druge filme ali da bi ljudem nekako pokazala, da nisem Hermiona, da sem igralka in lahko igram tudi druge vloge…Nisem, saj sem bila osredotočena na ocene in potem na univerzo in potem na kaj drugega in nisem imela časa, da bi naredila kaj drugega.«

O svoji izkušnji kolidža na Brownu: »Moji prvi dve leti na Brownu nista bili lahki, ne zaradi tega, ker bi me kdo trpinčil, ali ker bi bili do mene še posebej ostri…in na Brownu vsi delajo drugačne stvari in hodijo po svoji poti, kar je super, toda vse je tako tudi težje. Nisi ves čas s skupino ljudi.«

Kako je izbirala vloge: »Mislim, da sem v svoji glavi vedela, kaj hočem, toda nisem vedela, če se bo kdaj uredničilo. Toda pred 'Bling Ring' sem dejala, da bi rada spoznala Sofio Coppola in – še preden sem vedela, da ima v mislih film - srečali sva se. In Darrena sem spoznala pred dobrim letom dni. In nato bom snemala film z Guillermom del Torrom in sem šla k njemu in dal mi je scenarij za 'Beauty and the Beast', toda rekla sem, da nočem delati tega brez njega. In čudežno je dejal, da je to njegova najljubša pravljica in ne more pustiti, da bi jo delal kdo drug in je začel zbirati ekipo.«

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emma Watson [News]   Ned Sep 09 2012, 13:09

Emma Watson: Na podelitev nagrad VMA je prišla skupaj z Ezro Millerjem

Emma Watson in Ezra Miller sta se skupaj zadrževala na rdeči preprogi pred podelitvijo nagrad MTV VMA, ki se je odvijala v četrtek, 6. Septembra v Los Angelesu.

Polbrat in polsestra v filmu The Perks of Being a Wallflower bosta film predstavila ta konec tedna na prireditvi Toronto International Film Festival.

Emma je nosila barvno mini obleko oblikovalca Petra Pilotta, zraven pa je obula čevlje Tom Ford.

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emma Watson [News]   Pon Sep 10 2012, 15:30

Foto: Nina Dobrev in Emma Watson blesteli na premieri skupnega filma!

Emma Watson je v soboto zvečer končno dočakala premiero njenega novega filma 'The Perks Of Being A Wallflower', ki se je odvijala v okviru mednarodnega filmskega festivala v Torontu.

Zvezdnici 'Harryja Potterja', ki ima ameriški naglas, se je na rdeči preprogi pridružila tudi soigralka Nina Dobrev, s katero sta prelepi kot vedno pritegnili številne poglede in navdušili s svojim videzom.

Pred fotografe so nato stopili še ostali soigralci - Logan Lerman, Johnny Simmons in Ezra Miller.

V filmu, ki bo na voljo širši publiki od 14. septembra, bomo videli še Paula Ruddena, Mae Whitman, Dylana McDermotta in Kate Walsh.

Si boš tudi ti ogledal/-a njun film?

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emma Watson [News]   Čet Sep 13 2012, 20:13

Pozor! Emma Watson: Njene spletne strani so med najnevarnejšimi!

Vsi smo na internetu še posebej pozorni na povsod prežoče viruse, ki nam lahko na računalniku povzročijo veliko težav, na njih pa so še posebej dovzetni oboževalci Emme Watson.

Po najnovejšem poročilu o varnem spletnem brskanju in nevarnih straneh, ki ga je pripravilo podjetje McAfee, si lahko Emmini oboževalci z brskanjem po njenih spletnih straneh okužijo računalnik.

Nevarnost je celo tako velika, da vsaki osmi obiskovalec dobi virus ali mu ukradejo osebne podatke iz trdega diska.

Poglej si najnovejši seznam 10 'najbolj nevarnih' spletnih strani zvezdnikov.

1. Emma Watson

2. Jessica Biel

3. Eva Mendes

4. Selena Gomez

5. Halle Berry

6. Megan Fox

7. Shakira

8. Cameron Diaz

9. Salma Hayek

10. Sofia Vergara

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emma Watson [News]   Čet Sep 13 2012, 20:31

EMMA WATSON o novi filmski izkušnji

To je bila zanjo zares težka naloga, ne samo zaradi njenega naglasa (Emma je britanka), temveč tudi zaradi njenih lastnih izkušenj v srednji šoli.

Emma je razkrila: ”Zares me je skrbelo za ta film, saj v Ameriki nimam izkušenj s šolanjem, ki bi ga lahko vzela za zgled. Zdelo se mi je zares neugodno. Logan in Ezra sta natanko vedela o čem je maturantski ples. Delala sem s trenerjem za glas. Veliko sem spraševala. Ko bi mi nekdo to knjigo dal vsaj ko sem imela 13, 14 let, preden sem se lotila sestajanja s fanti … V tisti knjigi je veliko modrosti. Zares sem si želela biti del tega projekta, te knjige in tega sporočila.”

Spregovorila pa je tudi o tem, kako se je njeno življenje s slavo obrnilo k drugim smerem: ”Zdaj je moje življenje zelo drugačno. Ni slabše, samo različno je od prejšnjega. Deli mene so že zares stari, spet drugi pa so zelo mladi.”

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emma Watson [News]   Pet Sep 14 2012, 20:47

Foto: Nina Dobrev in Emma Watson blesteli tudi na premieri skupnega filma v Hollywoodu!

Emma Watson in Nina Dobrev sta se v ponedeljek udeležili hollywoodske premiere njunega novega filma 'The Perks of Being a Wallflower'.

Dvojica je znova zavladala rdeči preprogi in dovolila, da so se na njima ustavile in odpočile številne oči. Emma je razburkala misli v seksi svetli dolgi obleki z razgaljenim hrbtom, medtem ko se je Nina poslužila nikoli zgrešene rdeče barve in očarala v kratki rdeči oblekici.

Na premieri so se jima pridružili še soigralci Ezra Miller, Jackson Rathbone in Shailene Woodley.

Zvezdnica 'Harryja Potterja' pa je k ogledu njenega najnovejšega dela pozvala tudi oboževalce.

»Če imata kakšno prosto uro, pridite ob 18:30 v Dome Sunset Boulevard in z mano proslavljajte premiero mojega novega filma. Se vidimo! Mislim, da imam še 10 vstopnic, ki jih bomo podelili.«

Kakšni se ti zdita Emma in Nina na rdeči preprogi?

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emma Watson [News]   Pon Sep 24 2012, 21:58

Emma Watson: Še en izsek iz filma, kjer ima glavno vlogo!

Približujemo se datumu premiere 'The Perks of Being A Wallflower' in 'MTV' je izdal izsek iz filma, ki daje oboževalcem vpogled v tri glavne karakterje.

V videu prijatelji Charlie (Logan Lerman), Patrick (Ezra Miller) in Sam (Emma Watson) razpravljajo o svojih načrtih po srednji šoli.

Film je režiral Stephen Chbosky, v njem pa igra tudi Nina Dobrev, zvezdnica serije 'Vampirski dnevniki'.

Že komaj čakaš na film?

POGLEJ SI IZSEK, KLIK KLIK !

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emma Watson [News]   Today at 00:12

Nazaj na vrh Go down

Emma Watson [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2