© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Demi Lovato [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
chocolate.girl.^^
finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 8675
Datum reg. : 08/06/2010
Starost : 19
Kraj : Barceeeeeelooooonaaaaaa

ObjavljaNaslov sporočila: Demi Lovato [News]   Ned Avg 15 2010, 12:04

First topic message reminder :

Demi Lovato [News]
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil

AvtorSporočilo
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Pet Apr 29 2011, 10:00

Demi Lovato bo družica na poroki!

Demi Lovato se po ob koncu tega leta sprehodila do oltarja… Kot družica.

Poročila se bo njena soigralka v seriji ‘Sonny With a Chance’, Tiffany Thornton, ki se je zaročila decembra. Bodoča nevesta je za revijo ‘People’ povedala: »Demi je ena izmed mojih družic. Zame je kot mlajša sestra in ena izmed mojih najbližjih prijateljic.«

Prijateljici sta že od leta 2009, ko so začeli snemati serijo ‘Sonny With a Chance’. Tudi med Demijinim zdravljenjem jo je Tiffany podpirala: »Veliko sva se družili, se pogovarjali o najinih usodah. Resnično cenim čas, ki ga preživim z njo in v njem neznansko uživam.«

Prejšnji vikend je Demi, ki se krivi za razpad prijateljstva s Seleno Gomez, prvič, odkar je prekinila turnejo z Jonas Brothers, podala intervju, v katerem je pojasnila, da je napadla plesalko Alex Welch in da ji je zelo žal za to dejanje. Prav tako je obrazložila, kako jo je neprestano draženje o njeni teži pognalo v težave s prehranjevanjem. Sedaj je povedala, da ji gre veliko bolje, saj ji ob strani stojijo družina in prijatelji.

TOČNOTO TEENS.
Nazaj na vrh Go down
anna.
i take a look of my life, and realise i'm almost here.

Št. prispevkov : 1274
Datum reg. : 04/10/2010
Kraj : somewhere over the rainbow

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Sob Apr 30 2011, 11:49

Kaj se dogaja s postavo Demi Lovato

18-letna igralka in pevka Demi Lovato sicer zatrjuje, da ima po končani rehabilitaciji končno nadzor nad samo sabo, a mi mislimo, da lepotički ne gre preveč dobro.

Papraci so mlado zvezdnico ujeli, ko se je predvčerajšnjim odpravljala v njen studijo in nekateri so se začeli spraševati, če se Demi spet pogreza v osebno krizo. Vse namreč kaže, da se je igralka kar precej zredila, odkar se je nazadnje pojavila v javnosti. Sicer je imela že v rani mladosti kar precej težav s težo, a upamo, da se te ne bodo ponovile.
Nazaj na vrh Go down
anna.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Sob Maj 07 2011, 13:07

Demi Lovato razkriva skladbe za dobro počutje!
Demi Lovato je razkrila svoj seznam priljubljenih skladb, ki jih posluša, da se bolje počuti!

Demi Lovato so fotografi ujeli na losangelškem letalušču, ko se je odpravljala iz mesta.

18-letna pevka zadnje čase pogosto potuje iz enega konca države na drug in če se gre zanašati na njene želje, bo kaj kmalu zapustila svoje mesto in se preselila v New York.

Demi je v nedavnem intervijuju pokazala svojo tetovažo Stay Strong in povedala, da ji daje zagon za spreminjanje njenega življenja. Tokrat je izdala še njen seznam skladb, ki ji pomagajo pri spopadanju s težavami: “Glasba je imela v mojem življenju že od nekdaj pomembno vlogo,” pojasnjuje Demi, “Obstajajo določene skladbe, ki mi vedno pomagajo, da se poberem, ko sem na tleh. Skladbe, ki mi dajo zagon, ki me napolnijo z optimizmom.”

In katere so te skladbe? Spodaj imaš seznam, če seveda klikšen TO
Nazaj na vrh Go down
supergirl.♥

Št. prispevkov : 2003
Datum reg. : 06/02/2011
Starost : 20

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Čet Jun 02 2011, 17:28

Demi Lovato se vrača v glasbene vode!

Demi Lovato si je v petek vzela čas za svoje oboževalce in preko spleta poklepetala z njimi!Vse kaže, da se bo Demi Lovato vendarle ponovno vrgla v glasbene vode, o čemer se je šušljalo zadnje dni. Demi je namreč pred dnevi na svojem Twitter računu oboževalce malce razdražila, ko je dejala, da bo “album prišel prej, kot si mislite.”

V nedavnem intervijuju je svojim oboževalcem razkrila načrte za prihodnost in zaupala, da se ima res super!

“Trenutno se imam res super,” je dejala Demi, ki se trenutno posveča snemanju skladb, “Vsakič, ko grem v studijo, čutim veselje, strast in začnem pisati o vsem tistem, kar mi leži na duši, v srcu. To me res zabava in res sem vesela, da sem nazaj v studiu.”

In o čem bodo govorile njene prihajajoče skladbe? “O potovanju, ki sem ga doživela v zadnjem času,” razlaga Demi in se spominja časa rehabilitacije, “O tem, kako sem premagala notranje strahove, o tem, kako sem sedaj dovolj močna, da me nič več ne potre, da sem se vzdignila nad probleme, ki so me morili v preteklosti. Skladbe bodo res nabite s pozitivno energijo in verjamem, da se bo veliko oboževalcev lahko poistovetilo z njimi.”

Je pa Demi svoje oboževalce dokončno razveselila, ko je napovedala, da bodo kaj kmalu že lahko slišali kakšno njeno skladbo: “Kmalu boste lahko slišali skladbo z albuma in komaj čakam, da jo boste in da vidim vaš odziv.”

VIDEO: http://www.cambio.com/specials/live-chat-with-demi-lovato-2

vir: sweetstars.net
Nazaj na vrh Go down
anna.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Tor Jun 14 2011, 13:59

Demi Lovato se je razšla z Wilmerjem Valderrama!

18-letna Demi Lovato je, po poročanju tujih medijev, prekinila razmerje s 13 let starejšim igralcem Wilmerjem Valderramo, s katerim je bila v zvezi vse od prihoda z rehabilitacije januarja 2011.

Kot glavni razlog za končanje zveze naj bi navedla razlko v letih. “Razlika v letih je bila prevelika in njuna življenjska stila sta se precej razlikovala,” je dejal vir.

A Demi trenutno nima razloga za veselje – njena mati Dianna Hart de la Garza naj bi šla na zdravljenje, podobnega kot je pred meseci imela Demi. “Za Demi in Dianno je bilo precej težko v času, ko je bila Demi na rehabilitaciji. Dianna je bila njen vir moči in sedaj sama nima več moči, da bi si pomagala,” pojasnjuje vir Diannino psihično izčrpanost.

“Sedaj, ko je Demi ponovno trdno na tleh ima Dianna možnost, da se posveti sebi,” še dodaja vir. No, Demi ima sedaj ob sebi psička, tako da bo zanjo mogoče vsaj malce lažje prenašati materino odsotnost.

Mi upamo, da Dianna kmalu okreva in bo spet lahko stala ob strani Demi, ko bo izdala svoj studijski album.

vir : sweet stars
Nazaj na vrh Go down
supergirl.♥

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Sre Jun 15 2011, 14:27

Demi Lovato ponovno s tetovažami!

Demi Lovato se ne more naveličati tetovaž!

Demi Lovato zadnje čase precej pogosto tweeta in zelo rada objavlja svoje fotografije na splet. Pred časom je naprej objavila svojo sliko v kopalkah, nato pred dnevi nove psička… danes pa je objavila sliko svoje nove tetovaže!

Kot vse njene zdajšnje tetovaže, naj bi tudi ta – križ – imela pomen. Pod sliko je zvezdnica zapisala: “Mir, ljubezen & Jezus…”

Demi pa si ni dala narediti le nove tetovaže, temveč je poskrbela tudi za popravek stare. Zapisala je: “Moje pero končno izgleda kot list… Popravljeno!”

vir: sweetstars.net
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Sre Jun 15 2011, 15:13

Tudi mama Demi Lovato je morala na rehabilitacijo!

Po poročanju 'New York Post' je sedaj na rehabilitacijo odšla še mama tetovirane Demi Lovato, Dianna Hart de la Garza. Ne Demi! Zakaj?

V 'New York Post' so napisali: »To je bilo težko leto za Demi in njena mama ji je bila ves čas v oporo. Ampak slava je terjala davek v njeni družini. Sedaj ko je Demi ponovno močna in trdno na nogah, si njena mama lahko vzame čas za spopad z njenimi problemi.«

Nič pa še ni jasno, kako dolgo bo njena mama ostala na rehabilitaciji. Kljub temu ji želimo čim hitrejše okrevanje.

Vir: TOČNOTOTEENS
Nazaj na vrh Go down
oblivion.

Št. prispevkov : 3354
Datum reg. : 09/03/2011
Starost : 18
Hobiji : nevem no, ne da se mi razmišlat pa še lačna sm

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Ned Jul 17 2011, 09:42

PREMIERNO: Imamo videospot skladbe Skysraper Demi Lovato

Demi predstavlja videospot za njen singel Skyscraper!

Potem, ko je njen singel Skyscraper, ki ga je Demi Lovato izdala po dolgem premoru,
med poslušalci doživel odličen odziv, pevka sedaj na ogled predstavlja še videospot!

Kakšen se ti zdi videospot? Si zasluži tvoj lajk?

Vir: sweetstars

|3londboss

Št. prispevkov : 4658
Starost : 17

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Ned Jul 17 2011, 12:20

Demi Lovato: “Če preživim dan, sem lahko srečna!”
Demi Lovato se je po rehabilitaciji ponovno postavila na noge. A kljub vsemu še vedno bije bitko za življenje!
¸
Demi Lovato se te dni na glasbeno sceno vrača z velikimi koraki. Lepotička je v začetku tedna najprej izdala svoj prvi singel Scyscraper potem, ko se je vrnila iz rehabilitacije, kamor je odšla lani novembra, danes pa je premierno predstavila še svoj videospot za omenjeno skladbo.

A kljub temu, da so ji trije meseci v rehabilitacijskem centru izredno koristili, lepotička priznava, da vsak dan bije bitko za življenje. In zaveda se, da bo tako vse do konca.

Demi je v rehabilitacijski center vstopila lani novembra zaradi motenj hranjena ter samouničevalnih nagnjenj (prizadejala si je kar nekaj ureznin) in po treh mesecih bivanja v centru je priznala, da ji je center pomagal, da se zna spopasti z vsakodnevnimi težavami. “Zavedam se, da bom živela le, če se bom spoštovala, če bom spoštovala svoje telo,” priznava Demi.

“Vsak dan je novo doživetje in zaveda sem, da bo včasih lahko, včasih pa izredno težko. A s tem se bom morala spopadati do konca življenja,” dodaja Demi, ko je govora o tem, kako prenaša bipolarnost, ki so jo diagnosticirali pri njej pred nekaj meseci. “Včasih pomislim ‘Zakaj ne morem biti normalna?‘.”

“Vsak dan bom bila bitko za življenje. Ne bom popolna, ampak dokler se bom zjutraj zbudila in pojedla zajtrk z besedami ‘Poglej, to boš pojedla takoj zdaj in hrane se ne boš izogibala niti kasneje ta dan! Ne boš se rezala ali počela kaj drugega samouničujočega!’ bo super. Če preživim tak dan, sem lahko srečna!”

Res spodbudne besede s strani Demi! Jo podpiraš?

Vir novičke: SweetStars.net

Don't cry over someone who won't cry over you.
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

Št. prispevkov : 11603
Datum reg. : 28/06/2010
Kraj : Maribor

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Sob Jul 23 2011, 13:33

Se nam obeta duet z JoJo?

Demi Lovato se je v Hollywoodu skupaj s pevko JoJo udeležila prireditve HTV Status Social Launch.

Po dogodku je 18-letnica zatwittala: “Tako super sem se imela danes zvečer skupaj s puncami. Tako lepo te je bilo videti @JoJoistheway… Tako skulirana punca, res dobra sogovornica.”

JoJo je sicer pred časom zatrdila, da bi z veseljem sodelovala z Demi pri kakšni skladbi: “Obožujem Demi in razmišljala sem že, da bi posneli kak duet. Res sem vesela, da se je vrnila na sceno, saj se mi zdi, da primanjkuje pevcev, kakršnih je ona!”

Vir: SweetStars.net

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
supergirl.♥

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Čet Jul 28 2011, 11:57

Demi Lovato: Sem slab zgled za mlade

Disneyjeva zvezdnica Demi Lovato je mnenja, da je bila zelo slab zgled za najstnike, saj je imela nešteto osebnih težav. Zdaj ko si je poiskala pomoč, končno verjame, da je lahko ponosna na svoje dosežke.

Pevka in igralka Demi Lovato, ki je bila zaradi prehranjevalnih motenj in samopoškodovanja tri mesece v rehabilitacijskem centru, je zaslovela z vlogo v Disneyjevi nanizanki Sony with a Chance. Takrat se je zelo razburjala, ko so ji deklice govorile, da jim daje navdih, ker je vedela, da je njeno zasebno življenje v resnici v razsulu.

"Otroci so mi govorili, da sem njihova vzornica. Meni pa ni bilo jasno, vedno sem se spraševala, zakaj,“ je povedala 18-letna zvezdnica.

Zdaj ko si je poiskala pomoč, Demi verjame, da je oseba, po kateri se mladi lahko zgledujejo. "Končno čutim, da navdihujem ljudi s tem, kar počnem. Lahko sem ponosna na svoje dosežke.“

Mlada igralka upa, da bo njena iskrenost v zvezi z osebnimi težavami, ki jih ima, opogumila njene oboževalce, da si poiščejo pomoč, ko to potrebujejo.

"Če lahko pomagam eni osebi ali pa eni družini s tem, ko javno govorim o tem, sem naredila svoje. Mislim, da ni naključje, da me je Bog preizkušal s temi težavami … Dal mi je glas, da lahko spregovorim o tem. Mislim, da je smisel mojega obstoja veliko večji od tega, da sem samo pevka, glasbenica ali igralka. Gre za to, da moramo osveščati ljudi o stvareh, o katerih se na glas ne govori.“

vir: 24ur.com
Nazaj na vrh Go down
Ivonna.

Št. prispevkov : 5578
Datum reg. : 16/06/2010
Kraj : Hogwarts School of Witchraft and Wizardry
Štos : Hahaha. ;D

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Pet Jul 29 2011, 13:01

Demi Lovato: Zvezdniki so navdušeni nad njeno novo pesmijo!

Demi Lovato se je po rehabilitaciji vrnila v polnem zagonu in že žanje sadove svojega dela. Pred kratkim je vse presenetila z izjemno novo skladbo 'Skyscraper’, ki ji je prinesla pohvale tudi drugih zelo uspešnih glasbenikov. Med njimi so bili tudi Katy Perry, Kelly Clarkson in Pete Wentz, medtem ko je Jordin Sparks celo posnela imitacijo njene pesmi.

18-letna zvezdnica že pridno pripravlja tretji album, za katerega jo je navdihnil predvsem igralec Robert Downey Jr. Za 'AOL Music' je spregovorila tudi nekaj besed o govoricah zmenkarjenja z Ryanom Phillippem.

Od številnih zvezdnikov si dobila za nov singel zelo pozitivne pohvale. Kako si se odzvala na vso to podporo?

“Res je, dobila sem toliko pozitivnih povratnih informacij. Bilo je neverjetno. Slišala sem, da zveznici, kot sta Katy Perry in Kelly Clarkson, spoštujeta mojo glasbo in se o njej v prostem času tudi pogovarjata. Bilo je res neverjetno in sem neskončno hvaležna za vso podporo. Ne morem verjeti, da nekdo, ki mi je za vzgled, občuduje moje delo.“

Meniš, da bo kmalu sledilo tudi kakšno sodelovanje s katerim izmed teh zvezdnikov?

"Z veseljem bi z njimi sodelovala, saj zaenkrat še nisem imela takšne priložnosti. To je vsekakor na mojem seznamu želja.“

S kom vse si sodelovala pri novem albumu?

"Sodelovala sem s producentom in piscem pesmi Tobyjem Gadom ter z dvojico Danom Pringleom in z Leah Haywood. Delala sem tudi z Ryanom Tedderjem iz skupine One Republic in Timom Jamesom in Antonino iz skupine Rock Mafia. Sodelovala sem z izjemnimi ljudmi in se že veselim dela z umetniki, ki jih bom v bodoče še spoznala.”

Ljudje menijo, da si se s pesmijo Skyscrapes zopet vrnila na vrhove glasbenih lestvic, so tudi ostale pesmi iz albuma tako čustvene in silovite?

“Melodije in celoten album je veliko svetlejši. S to pesmijo smo želeli predstaviti moje popotovanje, vendar je album veliko bolj vesel in zabaven. Album je vsekakor zrelejši od mojih prejšnjih. V pesmih pride res do izraza moj vokal, na kar sem še posebej ponosna. Res je, da je še nekaj skladb tako čustveno nabitih kot ‘Skyscraper’, toda večina jih je bolj poskočnih.”

Si pod kakšnim pritiskom, ker si pred kratkim zapustila zdravljenje in si zopet pod budnim očesom javnosti? Še vedno si zelo mlada.

“Ne počutim se mlado, saj sem že toliko doživela in preživela. Vsekakor pa nenehno izpostavljanje kameram in fotografskim objektivom ne pomaga pri premagovanju motenj hranjenja. Vendar to rada počnem in nič me ne bo odvrnilo od tega. Upam, da bom s svojo borbo navdihnila tudi druge.”

Zakaj si se odločila javno spregovoriti o osebnih težavah in doživetjih?

“Ker vem, če lahko izkoristim svoj glas, da pomagam eni osebi ali družini, potem bom to tudi storila. Menim, da mi je Bog namenil vse te preizkušnje z namenom, da svojo prepoznavnost izkoristim za pomoč drugim. Zdi se mi, da je moje poslanstvo na svetu veliko večje, kot biti le pevka in igralka. Želim seznaniti ljudi s problemi in razširiti njihovo vedenje, saj mnogi o tem ne želijo govoriti.“

So govorice, da hodiš z Ryanom Phillippem, resnične?

“Vau, to je res smešno. Ko si v Hollywoodu, te ljudje spečajo z najbolj naključnimi ljudmi. Ni mi jasno, od kod je to prišlo. To se mi zdi res smešno in nekatere govorice so preprosto nore. Ampak ne, to ni res.”

Kaj je naslednji singel?

“Nismo še ga izbrali, ker se še ukvarjamo z drugimi pesmimi. Vendar se bomo odločili že čez nekaj tednov. Upam, da bo bolj vesel. Nisem tip glasbenice kot npr. Adele, ki prepeva same balade. Še vedno se želim zabavati in peti tisto, kar rada tudi poslušam.”

vir: tocnoto.si/teens

Team Grimmie RAWWKS!
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://4myoneandonly.tumblr.com/
Ivonna.

Št. prispevkov : 5578
Datum reg. : 16/06/2010
Kraj : Hogwarts School of Witchraft and Wizardry
Štos : Hahaha. ;D

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Pet Jul 29 2011, 13:06

VROČE: Demi Lovato: Prihaja njen duet s Timbalandom!

Izgleda, da bo Timbaland imel pol leta prej božič! Izpolnila se mu bo namreč velika želja.

Na začetku leta je namreč na internetu objavil video, kjer je izjavil, da želi sodelovati z Demi Lovato, ki je spoznala Britney Spears.

Samska Demi se trenutno nahaja v Miamiju v studiu. Twittala je: »Grem v studio s Timbalandom… Ste vi pripravljeni?!«

Timbaland pa je napisal na Twitterju: »Za ta duet Demi in Timbalanda se morate zahvaliti mojemu bratu @darealsebastian in @byrd757, da se je to vse zgodilo. Zdaj pa naredimo zgodovino.«

Komaj čakamo na duet! Gotovo bo hit!

Team Grimmie RAWWKS!
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://4myoneandonly.tumblr.com/
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Pon Avg 01 2011, 11:20

Demi Lovato vs. Selena Gomez: Udarili se bosta za nagrade!

Znani so nominiranci za nagrade 'ALMA' in zasledili smo veliko znanih imen!
Victoria Justice, Selena Gomez in Demi Lovato, ki se kmalu vrača na velike odre, se potegujejo za nagrado v kategoriji najboljša TV igralka – glavna vloga v komediji, medtem ko se Francia Raisa poteguje za nagrado za igro v drami.

Alexa Vega bo stala nasproti Seleni v kategoriji najboljša filmska igralka, Rico Rodriguez pa se z nekaj velikimi imeni poteguje za nagrado v kategoriji najboljši TV igralec.
Even Maria Canals-Barrera in Constance Marie sta nominirani za njuni starševski vlogi v serijah 'Wizards' in 'Switched at Birth'.
V kategoriji za najboljšo TV igralko nominirana Demi pa je bila včeraj ujeta na letališču 'LAX' v Los Angelesu, nato pa si je skupaj s prijateljicami ogledala nekaj filmov.
18-letna zvezdnica je v Miamiju ne samo promovirala njen novi hit 'Skyscraper', nad katerim so navdušeni tudi zvezdniki, ampak tudi snemala s Timbalandom.
Ta glasbeni producent je na Twitterju napisal: »Jaz in Demi @ddlovato snemava novi hit! #demiandtimbaland.« Samska Demi pa je dodala: »Hvala Miami, čudovit si. Ne morem in ne bom pozabila tega potovanja.«

Demijina tekmica Selena, ki je pokazala mednožje, pa je bila prav tako včeraj skupaj s prijatelji in družino opažena v 'The Wizarding World of Harry Potter' v Universal Orlando Resortu, kjer si je privoščila vožnjo z 'Hogwarts Express' - saj se spomniš tega vlaka, kajne?

Priljubljena zvezdnica, ki se ne namerava poročiti z Justinom, se je skupaj s svojimi stranskimi pevkami Ashley Cook, Lindsey Harper in Katelyn Clampett zabavala v adrenalinskem parku in se popeljala z 'Hungarian Horntail coaster', kjer se je ustavila po njenem nastopu v sklopu turneje 'We Own The Night' v Boci Raton.

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
©jennifer
Moderator
Moderator

Št. prispevkov : 3546
Datum reg. : 01/08/2010
Kraj : District 12
Hobiji : Ninja.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Pet Avg 12 2011, 17:04

Znan naslov novega albuma

Twitter je za skoraj vsakega zvezdnika svetovnega formata nujno potrebno komunikacijsko orodje s pomočjo katerega ostajajo v stiku z oboževalci. Tudi pri Demi Lovato je tako in njeni oboževalci so te dni še posebej pozorno spremljali njen račun, saj je lepotička pred dnevi zapisala: “Pripravljam se na slikanje za moj novi album!!! Awww yeeaaaaahhhh…. #9202011.”

Lepotička je tako najprej razkrila, kdaj bo svoj album poslala na prodajne police, zatem pa v novem twittu razkrila še naslov albuma: “#UNBROKEN !!!!!

Naslov bo torej precej sovpadal z Demijinem počutjem pretekle mesece, saj se pevka kljub pritiskom ni zlomila in ponosno stopa naprej. Na albumu naj bi bil tudi duet z Justinom Bibrom.

vir. sweetstars.net

"For a split second I’m gasping, completely engulfed in the strange flames. Then all at once, the
    fire is gone. I slowly come to a stop, wondering if I’m naked and why Cinna has arranged
    to burn away my wedding dress. But I’m not naked. I’m in a dress of the exact design of my wedding dress,
    only it’s the color of coal and made of tiny feathers. Clothed in black expect for the white
    patches on my sleeves. Or should I say my wings. Because Cinna has turned me into a mockingjay."

Nazaj na vrh Go down
oblivion.

Št. prispevkov : 3354
Datum reg. : 09/03/2011
Hobiji : nevem no, ne da se mi razmišlat pa še lačna sm

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Čet Sep 15 2011, 20:43

AVDIO: Demi Lovato predstavlja nov singel!

Imamo čisto nov singel Demi Lovato! Poslušaj ga!

Demi Lovato je s singlom Skyscraper napovedala veličastno vrnitev na glasbene odre. Singel je v hipu postal eden svetovno najbolj poslušanih skladb, Demi pa zelo zaželjena pevka. Tako pri oboževalcih kot producentih.

Pet dni pred uradnim izidom njenega albuma Unbroken, je Demi predstavila nov singel z naslovom All Night Long.

http://www.youtube.com/watch?v=eelet5qwT8Q
sweetstars

JUDY
V.I.P.
V.I.P.

Št. prispevkov : 19179
Datum reg. : 03/05/2010

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Čet Sep 22 2011, 19:38

Demi Lovato ne zna niti besedice špansko!

Demi priznava, da ne zna skoraj nobene besedice špansko. Kljub španskim koreninam!

Demi Lovato so paparaci včeraj ujeli, ko je zapuščala hotel v New Yorku. Oblečena je bila v fantastične hlače z visokim pasom ter prikupno črno majčko in belo bluzico. Mar ni bila čudovita?

19-letna pevka trenutno promovira svoj čisto sveži album Unbroken, ki je že v prvih urah postal pravi hit na spletnem mestu iTunes.

Demi je pred kratkim priznala, da kljub španskim koreninam ne zna skoraj niti besedice špansko.

Te zanima, kaj se ji je podilo po glavi na podelitvi nagrad ALMA 2011? “Ko hodiš po preprogi v tisti potisnjeni obleki, dejansko samo moliš, da ne bi padel v tisti obleki.” No ja, za lepoto je treba poskrbeti, mar ne?

anna.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Ned Okt 16 2011, 09:45

Demi Lovato se je ponovno razgovorila!
‘ Moraš biti previden komu zaupaš!’ – lekcija preteklega leta

V intervjuju za revijo Parade se je igralka razgovorila o tem, kaj se je naučila v preteklem letu in kaj lahko njeni oboževalci pričakujejo od njene nove turneje.

O tem, kako najde ravnotežje medtem, ko je na turneji: ‘ Trenutno sem precej srečna in zdrava, tako da se bom tudi znala odločiti, ko bom potrebovala oddih. To je popolnoma drugo obdobje moje kariere. Prepričana sem, da če bom potrebovala odmor bom o tem spregovorila in znala stopiti korak nazaj.‘

O svoji odločitvi, da je spregovorila o zdravljenju: ‘ Dojela sem, da ko sem se enkrat odpravila v zdravstveno ustanovo, se bodo mediji o tem na veliko razgovorili in bo tako in tako kmalu vse prišlo v javnost. Istočasno pa sem si želela pomagati tudi drugim ljudem, tistim ki se spopadajo z enakimi težavami.’

Največja lekcija, ki jo je dobila prejšnje leto: ‘ Naučila sem se, da moraš biti previden komu zaupaš. Včasih ne veš komu lahko in komu ne smeš. To se še vedno učim – znova in znova.’

vir ; sweet.stars
Nazaj na vrh Go down
anna.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Tor Okt 25 2011, 16:45

VIDEO: Demi Lovato razturala z ameriško himno!
Demi se je uresničila ena večjih želja – pred večtisočglavo množico je zapela ameriško himno.

Demi Lovato je v Texsasu včeraj doživela svoj trenutek – imela je priložnost, da je v živo zapela ameriško himno na odprtju tekme med moštvi St. Louis Cardinals in Texas Rangers. Poslušaj in oceni njen glas!

Pred nastopom je Demi priznala, da komaj čaka nastop: “Tako sem vesela. Ko so mi povedali, da bom nastopila, sem skoraj umrla. Komaj čakam.”

Demi pa je pojasnila tudi, kako je sploh prišla do možnosti, da otvori tekmo s himno: “Pravzaprav so bili moji oboževalci tisti, ki so mi pomagali, da danes pojem tu. Začeli so podpisovati peticijo in jo poslali Rangersom [moštvu, op.a.] na Twitter. Nato me je vodstvo moštva povprašalo, če bi lahko prišla in seveda sem privolila.”
Nazaj na vrh Go down
anna.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Pet Nov 04 2011, 21:26

UJETA Demi Lovato pri poljubljanju s fantom!

Demi je še pred kratkim zatrjevala, da je srečna in samska. Fotografije govorijo drugače…

Demi Lovato je lani, preden je vstopila v center za čustveno rehabilitacijo, prekinila razmerje s precej starejšim igralcem Wilmerjem Valderrama, a pred kratkim so na dan prišle govorice, da naj bi se bivša zaljubljenca ponovno začela dobivati.

Sicer so ju paparaci skupaj opazili že nekaj tednov po tem, ko je Demi prestala rehabilitacijo, a naj bi se takrat dokončno razšla. Temu pa vendarle ni tako. Paparci so zvezdnika in zvezdnico v začetku tedna ujeli pri poljubljanju, ko je Wilmer 19-letno Demi pospremil do njenega avtomobila.

vir ; sweet.stars
Nazaj na vrh Go down
Jen.^

Št. prispevkov : 8656
Datum reg. : 13/06/2011
Kraj : Panem ~ District 12
Hobiji : Branje knjig, tv, computer, shoping,sleeping,eating,tumblring,gossip,watching Tom Daley how to dive.
Štos : Who is ugly? I'm ugly!

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Pon Nov 07 2011, 21:16

Demi Lovato ima novo barvo las!

Po enoletnem zdravljenju, na katerem ni hotela biti, a ga je končala neverjetno srečna, Demi Lovato ni strah sprememb.

Izboljšala je svoj videz, kar je izdala na Twitterju: »Danes si spreminjam barvo las…«

Na koncu pa je prehitro zaspala in ni uspela naložiti fotografije…

Po zasluženem počitku pa je pevka, ki je bila ujeta med poljubljanjem z 12 let starejšim, le razkrila svoj videz z fotografijo, naloženo z mobilnim telefonom, in sporočilom: »Pravkar sem se zbudila…Ne morem verjeti, da sem zaspala, preden sem lahko to objavila…«

No, vsaj objavila je!

vir:Točnoto Teens
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://mileyworldslo.forumr.net/forum
Mwr news
i don't know much about guns but i've been shot by mwr.

Št. prispevkov : 73
Datum reg. : 02/12/2011
Hobiji : Objavljanje novičk.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Pet Dec 02 2011, 19:10

Avdio: Prisluhni novemu singlu Demi Lovato!

Prisluhni ji!

Se še spomnite, da je Demi Lovato, ki je nastopila v isti oddaji preobrazbe doma kot Cody Simpson, napovedala, da bo po pesmi 'Skyscraper' iz njenega albuma 'Unbroken' sledila pesem 'Who's That Boy'? No, očitno smo nekaj zgrešili, saj ta pesem še ni bila predvajana na radiu in zanjo še nismo videli videospota. Izšel pa je njen novi uradni singel 'Give Your Heart a Break' in utemeljeno smo ga napovedali, potem ko smo septembra prvič slišali album. In veš kaj? Mi imamo glede te pesmi zelo dober občutek.

Mi si vse skupaj že predstavljamo – videospot, ki vključuje mečkanje z vročim Joejem Jonasom na postelji in poslušanje te pesmi na radiu in na 'MTV-ju' pogosteje od predvajanja Rihanninih pesmi. Si ti tega ne predstavljaš? Samo mi? Dobro.

tocnototeens

Nazaj na vrh Go down
Mwr news

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Pet Dec 09 2011, 17:07

Video: Avdicija Demi Lovato za Sonny with a Chance!

Tako talentirana je!

Demi je sedaj superzvezdnica, ni pa bilo vedno tako... Tudi ona se je udeleževala avdicij in upala, da bo ena pomenila korak v Hollywood. Uspelo ji je! Po ogledu posnetka obžalujemo njeno odločitev, da se posveti petju, ampak nič za to... Tudi kot pevka nam je zelo všeč!

tocnototeens

Nazaj na vrh Go down
Mwr news

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Pon Dec 12 2011, 13:55

Vroče! Demi Lovato bo posnela duet s Kelly Clarkson!

Uresničila se ji bo dolgoletna želja!

Demi Lovato je že velikokrat v intervjujih povedala, da je njena najljubša pevka Kelly Clarkson. In izkazalo se je, da je pred dnevi z njo zapela duet, sicer predelavo pesmi, sedaj pa je v svet odjeknila novica, da bosta odlični vokalistki združili moči ter skupaj posneli čisto svojo pesem!

Demi, ki ima nov tatu, je o petju skupaj s svojim idolom povedala. "Z mano je bila v zaodrju in rekla mi je: 'Skupaj bi morali zapeti duet' in rekla sem ji: 'Seveda, karkoli želiš'. In potem sva dobili idejo, da bi lahko skupaj zapeli kakšno božično pesem in to se je zgodilo včeraj. Neverjetno je bilo. Tako sem bila navdušena."

Kaj pa duet? O tem je spregovorila Kelly!

"Gre za pesem, ki jo je napisal moj prijatelj. Ubijalska pesem je in dolgo časa sem čakala, da z nekom posnamem duet na to pesem. Gre za urban stil, pop/rock in to nama je obema všeč."

Komaj čakamo!

Tudi ti?

tocnototeens
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Pet Dec 30 2011, 14:08

Demi Lovato kot seksi kratkolaska?!

Demi Lovato, ki je pred kratkim postala rdečelaska, je preizkušala nov videz in v torek na Twitterju objavila fotografijo, na kateri ima na glavi ljubko črno lasuljo.

Izvajalka uspešnice 'Skyscraper', ki je na naslovnici novega singla preprosto čudovita, si je nadela črno paž lasuljo in napisala: »Danes imam samo lasuljo! Hehe, ne ustrašite se.«

Očitno ji je ta frizura obudila spomine, saj je 19-letna zvezdnica, ki je ogorčena, ker se je Disney norčeval iz motenj hranjenja, dodala: »Pogrešam svoje črne lase.«

Ni skrivnost, da je za priljubljeno pevko leto vzponov in padcev, a se je Demi, ki naj bi se naslednja poročila, kljub temu znašla na listi 20 najbolj prizadevnih zveznikov na 'DoSomething.org' ter se tako pridružila številnim pohvaljenim zvezdnikom, kot so Miley Cyrus, Lea Michele, Justin Bieber in Lady GaGa.

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Today at 09:53

Nazaj na vrh Go down

Demi Lovato [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 2 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» Demi Lovato [News]