© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Demi Lovato [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
chocolate.girl.^^
finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 8675
Datum reg. : 08/06/2010
Starost : 19
Kraj : Barceeeeeelooooonaaaaaa

ObjavljaNaslov sporočila: Demi Lovato [News]   Ned Avg 15 2010, 12:04

First topic message reminder :

Demi Lovato [News]
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil

AvtorSporočilo
Pomaranča.
i don't know much about guns but i've been shot by mwr.

Št. prispevkov : 183
Datum reg. : 07/01/2012
Starost : 18

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Pon Jan 09 2012, 14:33

Demi Lovato: Na Twitterju se je spravila na Boga!

Z ostrimi besedami!

Ni skrivnost, da je bilo leto 2011 težko za Demi Lovato, toda mlada pevka je dokazala, da se vse da, če se hoče.

Toda niti neuspehi niso dovolj dober razlog, da se spraviš na Boga. Demi, ki svoje linije ne prodaja dobro, se je tega lotila v enem izmed Twitter sporočil. »Včasih se mi zdi, da mi Bog ves čas meče polena pod noge in takrat postanem zelo jezna na njega!«

»Toda nikoli ne podvomim vanj in vem, da me bo spravil skozi vse to. Vem, da si tukaj, Bog. Toda še vedno… daj no.«

Končala pa je z besedami: »Nisem zelo religiozna, sem pa zelo duhovna in verjamem v Boga. Nisem popolna v molitvi, samo v Twitterju.«

Tudi ti verjameš v Boga?
Nazaj na vrh Go down
Vanessa
i don't have to say i were the one that got away.
i don't have to say i were the one that got away.

Št. prispevkov : 560
Datum reg. : 03/11/2009
Starost : 21

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Sob Feb 25 2012, 13:14

Čast za Demi Lovato:
    Njeno pesem zapela Kelly Clarkson!

Kelly Clarkson je na svoji turneji prepevala pesmi že od Madonne do Ette Jones. In njena najnovejša izbira je bila Demi Lovato.
    V 'Universal Studios Orlando' je zapela pesem 'Skyscraper'.
    Demi, ki bo izdala svoj dokumentarec, je bila še posebej navdušena, ker je Kelly njena najljubša pevka!
    Poslušaj obe izvedbi in povej, katera je bolje odpela!
    KELLY: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=X5AEBhkvjJ4
    DEMI: http://www.youtube.com/watch?v=r_8ydghbGSg&feature=player_embedded
Nazaj na vrh Go down
sophie.'
i take a look of my life, and realise i'm almost here.

Št. prispevkov : 2482
Datum reg. : 14/01/2012
Starost : 22
Kraj : i am everywhere but my dream place is miami bitch. yeah, yeah yeah, someday i'm gonna live in miami married with robert pattinson and i'm gonna be really rich and famous. haha, i'm dreaming again. that's me. now you know me. but listen; i'm limited edition, so don't judge me.
Hobiji : i love watching good movies with my best friends and with a loads of popcorn ofcourse. i'm obsessed with reading. i read everything. i'm obsessed with books and magazines actually i'm obsessed with twilight books, because they're just amazing. i love listening to music and ohyeah, i knew i forgot something. i love chating on mwr and ofcourse i love spending my time on tumblr.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Sre Mar 07 2012, 18:44

Šok! Demi Lovato: Še vedno bruha in se reže!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Sama je priznala!

V njenem enournem dokumentarcu, ki se je na MTV-ju predvajal včeraj, se je Demi Lovato razgovorila o svojem boju z motnjami prehranjevanja, o boju, da se ne bi rezala in da so ji diagnosticirali bipolarno bolezen.

Demi, ki obožuje glasbo JoJo, je priznala, da je imela pred odhodom na rehabilitacijo toliko problemov, za katere je potrebovala profesionalno pomoč, a so vse skupaj pometli pod preprogo. "Na koncu sem zaradi tega skoraj zblaznela," odkrito priznava.

In čeprav ji je uspelo ostati na pravi poti, je Demi, ki pravi, da je bila rojena z motnjami prehranjevanja, povedala, da ima še vedno kdaj pa kdaj slab dan. "Ne morem vam reči, da še od odhoda iz rehabilitacije nisem namerno bruhala. Ne morem vam reči, da se še od takrat nisem namerno porezala. Gre za dnevno bitko, s katero se bom soočala do konca svojega življenja."

Včeraj pa se je pojavila tudi v oddaji 'Today', kjer je pred odhodom v studio blestela v črnem plašču in sončnih očalih, v oddaji pa je povedala: "Odločila sem se, da povem svojo zgodbo, ker se veliko fantov in deklet ubada z enakimi težavami, ki pestijo tudi mene."

Nas veseli, da si se tako odločila, Demi!

music world rainbow, thanke you for making my life special.
Nazaj na vrh Go down
Pomaranča.

Št. prispevkov : 183
Datum reg. : 07/01/2012

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Sob Mar 10 2012, 12:51

Big Time Rush: Na premieri njihovega filma tudi Demi Lovato!

Končno je tu!

In končno smo jo dočakali! Premiera težko pričakovanega filma 'Big Time Movie' se je odvila včeraj zvečer v New Yorku.

Seveda so fantje dobesedno zažigali na rdeči preprogi, enemu izmed članov, Loganu Hendersonu, pa se je pridružila tudi Demi Lovato, ki je njegova dolgoletna prijateljica.

V filmu se bodo morali fantje podati preko vseh ovir, med drugim tudi hitre vožnje z eksotičnimi avtomobili in skakanjem iz helikopterja, da bi pravočasno prišli na koncert.

Oviro na njihovi poti predstavljajo hudobni plačanci Maxwell, britanski skrivni agenti in švedski vohuni, prav tako pa tudi milijarder Sie Atticus Moon, ki hoče nazaj svojo napravo s kodo.

Ko fantje ugotovijo, da so posedovali to napravico, se njihova pot spremeni v peklensko misijo skozi London, kar postavi na vprašaj njihovo turnejo. S pomočjo najstniške vohunke Penny Lane osvobodijo njenega očeta ter Siru Moonu preprečijo prevlado.

V priloženi galeriji si lahko ogledaš nekaj utrinkov s premiere, ter nekaj slik iz filma!

Galerija

(P.s.Se opravičujem, če je v galeriji kakšna slika ''podvojena'' ampak sem imela nekaj težav z lepljenjem slik iz galerije (: )
Nazaj na vrh Go down
adriana.

Št. prispevkov : 3072
Datum reg. : 26/04/2012
Kraj : Manhattan with B & S.*

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Ned Apr 29 2012, 16:55

Demi Lovato: Oboževalec jo je napadel na odru!

Morala je zapustiti oder!

http://www.youtube.com/watch?v=xeHZ-7TxS0M&feature=player_embedded [tukaj si lahko ogledaš, kako so jo napadli]

Nekdanja Disneyjeva zvezdnica Demi Lovato, ki ima nove božanske fotografije, je bila napadena s strani skupine preveč zagretih oboževalcev med njenim koncertom v Paragvaju, kjer je nastopila v sklopu turneje po Južni Ameriki.

Po poročanju virov je bila priljubljena pevka obkrožena z varnostniki, potem ko so jo z vseh strani oblegali podivjani oboževalci, ki so stekli celo na oder. Demi, ki je razkrila, zakaj je jemala droge, se je nato vrnila na oder, a pozvala oboževalce naj se umirijo, če želijo, da nadaljuje s koncertom.

To pa ni prvič, da so izvajalko uspešnice 'Give Your Heart a Break' oboževalci napadli. Pred kratkim so ji namreč v Venezueli populili kar nekaj las.

Ups!

Vir: TočnoTo Teens
Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Sob Jul 07 2012, 15:42

Demi Lovato: Blesti v tesno oprijeti oblekici!

Lepa kot vedno!

Demi Lovato sije na avgustovski naslovnici revije 'Self'.

19-letna zvezdnica, zaradi katere se morda Niall iz 1D seli v Ameriko, je za revijo povedala: »Biti srečen je izbira,« in po izrazu na njenem nasmehu na naslovnici se drži tega pravila.

Včeraj pa je Demi nastopila na 'Good Morning America', kjer je nastopila s tremi pesmimi kot del poletnega programa.

Demi je zapela 'Give Your Heart a Break', 'Skyscraper' in 'Unbroken'.

Nazaj na vrh Go down
Mwr news

Št. prispevkov : 73
Datum reg. : 02/12/2011
Hobiji : Objavljanje novičk.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Pon Jul 09 2012, 18:51

Foto: Demi Lovato: Tretjič kot sodnica X-Factorja!

Tako talentirana je!

V nedeljo popoldne so paparaci ujeli Britney Spears in Demi Lovato, ko sta prispeli na avdicije za 'The X-Factor' v Greensboru v Severni Karolini.

Britney je navdušila z elegantno črno obleko, Demi pa je bila odlična v oranžnem, ko je že tretjič prišla ocenjevat pevce.

Lovatova je o dogodku tudi twittala: »Tako vznemirjena sem, da sem v Severni Karolini!!!«

Mladenka je zraven X-Factorja tudi zelo zaposlena s promocijo svoje poletne turneje s posebnim gostom Hot Chelle Rae.

V promocijske namene je bila tudi gostja v 'Good Morning America', kjer se je pogovarjala o svoji novi vlogi vzornice za mlada dekleta: »Ni vse v tem, da moraš biti popoln. Govoriti moraš o svojih težavah in spodbuditi druge, da poiščejo pomoč.

Leta 2010 so ji diagnosticirali bipolarno motnjo, zdaj je tudi spregovorila o problemu: »Ostala sem pokonci do 5. ure zjutraj in igrala kitaro. Starši so se zbudili, ker so odšli v službo in se spraševali, kaj je narobe z mano. Ko so mi končno diagnosticirali bolezen, sem bila srečna, da nisem nora, ampak da je to bolezen.«
tocnototeens

Nazaj na vrh Go down
Jen.^

Št. prispevkov : 8656
Datum reg. : 13/06/2011
Kraj : Panem ~ District 12
Hobiji : Branje knjig, tv, computer, shoping,sleeping,eating,tumblring,gossip,watching Tom Daley how to dive.
Štos : Who is ugly? I'm ugly!

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Sre Jul 11 2012, 22:18

Uradno je! Demi Lovato bo vodila Teen Choice Awards!

Demi Lovato je zraven sojenja v priljubljenem šovu 'X Faktor' še dodatno zapolnila svoj poletni urnik.

Priljubljena zvezdnica, ki naj bi posnela duet z Justinom Bieberjem, je bila imenovana kot voditeljica prihajajoče podelitve nagrad 'Teen Choice Awards'.

Novica je na plan prišla včeraj, potem ko je že bilo jasno, da se je tudi mlada pevka, ki je pozabila besedilo lastne pesmi, znašla med nominiranci za priljubljene nagrade.

Na listi nominirancev se med drugim nahajajo zvezdniki sage 'Somrak', serije 'Vampirski dnevniki' in filma 'Igre lakote', Demi pa se bori nasproti Miley Cyrus, Justinu Bieberju, Jimmyju Fallonu in Ryanu Seacrestu za nagrado v kategoriji 'Choice Twit'.

Tudi ti komaj čakaš, da jo vidiš v vlogi voditeljice?
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://mileyworldslo.forumr.net/forum
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Pet Jul 20 2012, 17:18

Demi Lovato: Telovadi skoraj vse dni v tednu!

5-6-krat na teden!

Demi Lovato si je vzela nekaj odmora od 'X-Factorja' in pozirala za naslovnico avgustovske izdaje revije 'Self'.

V intervjuju pa je povedala:
O naravni terapiji po rehabilitaciji:»Zdravim se z ljubeznijo in delam dobre stvari za moje misli in dušo.«

Kaj dela, da je zdrava in vitka: »Telovadim 5 do 6-krat tedensko za mir moje pameti, ne da bi izgubila težo. Tečem nekaj kilometrov ali kolesarim od Santa Monice do Mariuna del Ray. Obožujem tudi boks ali jogo.«

O izkušnji kot sodnica v 'X Factorju': »Tako je zabavno. Za vse navijam. Mislim, ni ravno lep občutek, ko gledaš nekoga in klečeplazi. Toda ko je nekdo zares samozavesten, ga ne rabim niti slišati in pomislim, da ima ta oseba nekaj več.«

Vir:TočnoTo Teens
Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Pet Jul 20 2012, 19:02

Video: Demi Lovato in Nick Jonas: Nastopila v duetu!

Neverjetno samozavestna!

Srečneži, ki so se v sredo udeležili koncerta Demi Lovato v Kaliforniji, so med njenim nastopom doživeli lepo presenečenje.

Preden je zapela v duetu z enim izmed svojih slavnih prijateljev, je Demi, ki redno telovadi, pokazala rdeče konice svojih las, ki so se odlično ujemale z usnjeno opravo, v katero je bila oblečena.

Nato pa si je lepotička vzela nekaj minut odmora ter publiki povedala: »Tako sem živčna. Med publiko so moji prijatelji in družina. Na srečo mi bo nekaj prijateljev danes pomagalo pri nastopu na odru.«

In ko je 19-letna pevka, ki naj bi spet podlegla pijančevanju, na oder povabila Nicka Jonasa, je publika povsem ponorela. Mladi pevec je z njo zapel pesem 'Catch Me' z njenega albuma 'Here We Go Again'.

Nick je o tem večeru na Twitterju objavil: »Kakšna posebna noč, spet sem lahko zapel s prijateljico @ddlovato.«
Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Sob Jul 21 2012, 12:54

Demi Lovato: Se bo udeležila poroke Miley Cyrus?

Ni še dobila povabila!

Liam Hemsworth in Miley Cyrus še nista določila datuma njune poroke, toda že se je pojavila drama glede seznama povabljenih.
Demi Lovato, bivša najboljša nevestina prijateljica, se je pred kratkim udeležila šova 'On Air With Ryan Seacrest', kjer je razkrila, ali se bo udeležila poroke ali ne.
»Sploh ne vem, kdaj je. Sploh ne vem, ali jo že načrtuje. Ne vem.«
Izgleda, da je še precej neodločena.
Sicer pa so srečni parček pred kratkim ujeli na sprehodu po Filadelfiji.

Kaj misliš, bi se Demi morala udeležiti poroke?

Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Sob Jul 21 2012, 18:18

Iskreno! Demi Lovato: Rezala sem si zapestja!

Ko je bila čustveno na dnu!

Demi Lovato je pred kratkim v intervjuju priznala, da je imela grdo obsesijo – rezanje zapestij!

Sodnica X Factorja, ki naj bi se spet vrnila na stare poti, je povedala: »Včasih sem se počutila zelo čudno, kot da bom zlezla iz svoje kože. Če nisem našla neke fizične bolečine, s katero sem izenačila svoje notranje počutje, sem mislila, da bom eksplodirala.«

Njena boleča razvada je dosegla najvišjo točko leta 2010 v rehabilitacijskem centru. In kako je potešila svoje čustvene travme? »Rezala sem se, da sem odmislila vse ostalo. Vseeno mi je bilo, kaj se je dogajalo. Ni me bilo strah.«

Diagnosticirane čustvene težave, ki so bile povezane tudi z motnjami prehranjevanja, bi mlado zvezdnico lahko pokopale, toda s pomočjo prijateljev in družine je splezala na zeleno vejo.

»Hočem, da dekleta vejo, da je OK, ko odrastejo in se njihovo telo spremeni. Hočem, da vejo, da določene stvari, ki jih bodo storile, da bi izgubile svojo težo, lahko škodijo tako njim kot ostalim. So celo življenjsko nevarne.«
Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Tor Jul 24 2012, 12:58

FOTO Komaj 19-letna hodi naokoli brez moderčka

Pevka Demi Lovato je na podelitvi Teen Choice nagrad osupnila z izbiro svoje obleke. Pod njo ni nosila nedrčka!

Zvezdnica, ki je vzor številnim najstnikom po svetu, je tako po mnenju mnogih razočarala. Na rdečo preprogo, kjer so bili glavno občinstvo ravno najstniki, je prišla v izzivalni obleki. Prozorni del okoli njenega oprsja je razkrival, da zvezdnica ne nosi modrčka.

Pod njeno obleko sta se podpisala Falguni in Shane Peacock. Kreacija pa je poleg joškic poudarila še njene vitke noge.

Na sami podelitvi nagrad, kjer je bila Demi gostiteljica večera, je bila oblečena v novo obleko, ki je prav tako navdušila z globokim dekoltejem. Ja, mlada dekleta danes niso nič kaj sramežljiva!
Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Čet Jul 26 2012, 10:15

TCA 2012: Demi Lovato bila sijajna voditeljica!

Demi se je izkazala kot super voditeljica!

Demi Lovato je na letošnjo rdečo preprogo podelitve nagrad TEEN CHOICE stopila v prekrasnih čevljih Christiana Louboutina ter obleki znamke Falguni Shane Peacock.
Modni poznavalci so si enotni – bila je čudovita. Kaj pa meniš ti?
Demi se je zares izkazala v vlogi voditeljice, kar si lahko pogledaš v naši videoteki

Vir: Sweet stars
Nazaj na vrh Go down
Jen.^

Hobiji : Branje knjig, tv, computer, shoping,sleeping,eating,tumblring,gossip,watching Tom Daley how to dive.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Čet Jul 26 2012, 16:27

Promocijske slike Demi Lovato na X Factorju!

+

Druga sezona ameriškega X Factorja je tako rekoč že pred nami, Demi Lovato pa bo sedela na enem izmed štirih sodniških stolčkov. Poleg nje bodo še Britney Spears, Simon Cowell in L.A. Reid.

In medtem, ko so sodniki že znani, velika skrivnost druge sezone ostaja, kdo bo novi voditelj oddaje. Po besedah Simona Cowella bo odločitev znana naslednji mesec!

Vir: SweetStars
Nazaj na vrh Go down
Jen.^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Pet Jul 27 2012, 11:56

MODROLASA Demi Lovato eksperimentira z lasmi!

Demi Lovato je v ponedeljek čakala na začetek avdicije za X Factor v Miamiju. Pevka je delovala malce zdolgočaseno.
Demi zadnje čase precej eksperimentira z barvami las – katera ji najbolj pristaja?

SweetStars
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

Št. prispevkov : 11603
Datum reg. : 28/06/2010
Starost : 20
Kraj : Maribor

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Ned Jul 29 2012, 18:59

KRITIČNA Demi Lovato: “Včasih moraš priznati, da petje ni za vsakega!”

Demi Lovato je imela nekaj težavic pri hoji v vrtoglavih petkah, ko je vstopala v hotel v Miamiju.

Pevka je ta vikend preživela na stolčku za žirante, saj je ocenjevala nastope v oddaji X Factor.
Na vprašanje, kako se sooča s sojenjem in sprejemanjem odločitev v oddaji, je pevka odgovorila: “Poskušam biti čimbolj pozitivna, a včasih je preprosto potrebno človeku povedati, da petje ni zanj.”
Demi je odgovorila tudi na kritike, da včasih pokritizira tudi kakšnega dobrega pevca: “Ko slišim kakšnega res dobrega pevca, ga včasih tudi malce pokritiziram, da mu pomagam, da se izboljša in ne zato, ker bi bil slab.”

Vir: sweet.stars

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Ned Jul 29 2012, 20:23

Demi Lovato zapela American Honey!

Od Lady Antebellum!

Demi Lovato je svoje oboževalce znova navdušila in presenetila.

Na nastopu je zapela pesem 'American Honey' od Lady Antebellum.

Njeni oboževalci so jo na Twitterju tako hvalili, da so pridobili pozornost Hillary Scott, pevke skupine Lady Antebellum.

Ta je twittala: »Slišala sem, da je Demi Lovato zapela 'American Honey'! Hvala, Demi! Ti si neverjetno dekle! Morali bi se kdaj pa kdaj družiti!«
Nazaj na vrh Go down
Jen.^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Sre Avg 01 2012, 11:48

Demi Lovato: Preveri, katera pesem bo njen novi singel!

Demi Lovato se še zmeraj nadeja uspeha, ki ga je na glasbenih lestvicah požela s hitom 'Give Your Heart a Break', hkrati pa že načrtuje izid nove uspešnice z njenega albuma 'Unbroken'.

Izid tretje uspešnice bo tokrat ponazorila kar z dvema skladbama - s pesmijo 'All Night Long', v kateri jo spremljata tudi Missy Elliot in Timbland in bo izšla kot tretji singel za cel svet in skladba 'Unbroken', ki bo zavzela mesto eksluzivnega tretjega singla le v Veliki Britaniji. Skladbi izideta že sredi septembra.

Popularna zvezdnica je v tem času prav tako zaposlena kot sodnica v 'X Factorju', za katerega so posneli tudi promocijske fotografije, nadaljuje s promocijo njenega tretjega albuma in že polna zagona pripravlja skladbe za novo, četrto ploščo.

Tudi ti upaš, da bosta nova singla prav tako veliki uspešnici, kot sta bila 'Skyscraper' in 'Give Your Heart a Break'?
Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Pet Avg 10 2012, 13:55

Demi Lovato: Bo zaščitni obraz TopShopa?

Hočejo jo!

Demi Lovato bi naj bila v pogajanjih z modno znamko TopShop, in sicer da bi postala njihov novi zaščitni obraz. Ta britanska modna znamka namreč v Los Angelesu odpira svojo novo trgovino in hoče, da bi jih predstavljala ravno sodnica v 'X Factorju'.
Vir je za 'Hollyscoop' povedal: »Demi je velika oboževalka te znamke, a še ni nič uradno. TopShop je sicer znan tudi pod imenom Topman, gre pa za britansko znamko, ki zdaj prodira še na ameriški trg. Svojo trgovino odpirajo v The Grove, kjer je bila nekoč znamka Banana Republic. Res si želijo Demi in tudi ona je zainteresirana.«
Tokrat bo prvič, da bo TopShop uporabil zvezdnico. Sicer pa je za njihovo znamko eno kolekcijo oblačil oblikovala tudi Kate Moss.

Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Ned Avg 12 2012, 20:53

Demi Lovato: Gleejevci bodo priredili njeno pesem!

Komaj čakamo!

Oboževalci Demi Lovato so navdušeni, saj bo vključena v priljubljeno serijo 'Glee'.
19-letna pevka ne bo nastopila v Fox-ovi seriji, ampak bodo samo priredili eno izmed njenih pesmi.
Režiser serije Ryan Murphy se je pred kratkim pridružil Twitterju in odgovarjal na različne vrste vprašanj oboževalcev. Nekdo mu je postavil vprašanje, ali bodo priredili tudi kakšno Demijino pesem in Ryan je potrdil.

Zvezdnica priljubljene serije Lea Michele pa je bila ravno včeraj opažena med zgodnjim snemanjem novih scen v West Village v New York Cityju.
25-letna igralka je bila opažena med poskakovanjem po ulicah New York Cityja v črno-belih kratkih hlačah, majici z V izrezov in škornjih do kolen, medtem ko je snemala skupaj s soigralcem Deanom Geyerjem.
Izgleda da je nad tem velikim mestom precej navdušena, saj je na Twitterju napisala: »Tako sem navdušena nad tem vikendom! Moje sanje so bile snemati v NYC in to sezono bomo polovice Racheline zgodbe posneli ravno tukaj« Dodala je še: »Jutri začnemo snemati zgodaj! Komaj čakam!«
Pred kratkim pa je Lea spregovorila za revijo 'People' o tem, kako ji uspe ohraniti tako brezhiben videz. Dejala je: »Sem dekle, ki gre spat z obrazno masko in masko za lase. Ne skrbi me, kako izgledam, ko grem spat, ampak kako izgledam, ko se zjutraj vstanem.« Lea je priznala tudi, da takrat, ko ni na delu, ohranja naravni videz. Pojasnila je: »Mogoče si nanesem malo maskare, drugače pa pustim koži raje dihati. Bolj mi je pomembno to, da pustim koži dihati, kot to, kako izgledam.«
Je tudi tebe novica razveselila?

Nazaj na vrh Go down
JUDY
V.I.P.
V.I.P.

Št. prispevkov : 19179
Datum reg. : 03/05/2010

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Tor Avg 14 2012, 21:19

Opa! Demi Lovato spet spregovorila o Niallu Horanu!
Poglej, kaj je povedala.

Demi Lovato je pred kratkim govorila z revijo 'Seventeen' in vmes je ponovno spregovorila o Niallu Horanu iz One Direction.

»Mislim, da je Nial zelo, zelo prijazen, postala sva zelo dobra prijatelja. Je res srčkan in vedno je laskajoče, ko ti fant prizna, da je nor nate. Toda trenutno sem na mestu, kjer si ne dovolim zmenkov. Zmenkovanju sem se že pred časom odpovedala. Seveda nikoli ne veš, kaj ti pripravlja prihodnost, toda trenutno sem neodvisna ženska in ponosna na to.«

Škoda. Se strinjaš?

vir: tocnoto.teens

adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Čet Avg 23 2012, 17:11

Iskreno! Demi Lovato: Slava ni kriva za moje motnje prehranjevanja!

Že prej se je srečala s tem!

Demi Lovato se je pred časom srečala z motnjami prehranjevanja in uspešno prebolela. Toda še vedno za javnost ni izdala vsega. Nedavno je pojasnila, da slava ni imela nič pri izbruhu bolezni. Dejala je:
"Ne moreš obvarovati vseh pred tem, da bi izbrali napačno pot. Če jih pot vodi v motnje prehranjevanja, jih bodo imeli. Slava nima veliko s tem. Mislim, da doda nekaj pritiska in naredi problem hujši. Toda jaz sem se s tem srečevala že prej in če nisi res na odličnem mestu, mislim, da je neizogibno, da se to zgodi."

Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Sre Avg 29 2012, 11:43

Demi Lovato: Hotela je tekmovati na Ameriškem idolu!

Demi Lovato je razkrila zanimivo novico iz preteklosti. Hotela je tekmovati v 'Ameriškem idolu'!

Dejala je: »Odštevala sem leta, kako dolgo še ne bom stara 16. let, kar je starostna meja za 'Ameriški idol'.«

Toda zanjo je usoda imela drugačne načrte. Zdaj ima Demi več albumov, tv-šov, prejela je ogromno nagrad, odšla na turnejo in zdaj je celo še sodnica v 'X-Factorju'.

Demi je rekla: »Nikoli si nisem mislila, da bom pri 19. na panoju.«

No, mi ji privoščimo, pa ti?

Vir: Tocnoto.tens

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Sre Avg 29 2012, 22:09

Vroče! Demi Lovato: V X Factor kot sodnika povabila Nicka Jonasa!

Nick Jonas bo ponovno združil svoje moči s prijateljico Demi Lovato – v šovu 'X Factor'!

Kot poroča 'THR', se je 19-letni pevec pridružil 20-letni zvezdnici, ki je želela tekmovati na 'Ameriškem Idolu', na sodniškem stolu v 'Judge's House Round'.

Kaj je 'Judge's House Round'? Je del tekmovanja, kjer se opravijo finalna izločanja in je razkritih 16 tekmovalcev, ki se uvrstijo naprej – vsak sodnik izbere 4 tekmovalce. Vsak sodnik bo dobil skupino tekmovalcev pod svoje mentorstvo.

Priljubljeni 'X Factor' se bo pričel 12. septembra.

Vir: Tocnoto.tens

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Demi Lovato [News]   Today at 01:21

Nazaj na vrh Go down

Demi Lovato [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 3 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-