© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Ashley Greene [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
nightmoon.☪
V.I.P.
V.I.P.

Št. prispevkov : 11138
Datum reg. : 17/10/2009
Starost : 17
Kraj : MWR land
Hobiji : Rolanje,igranje na klavir,petje,plesanje,drsanje,plavanje http://i46.tinypic.com/avou3o.png
Štos : xdxd

ObjavljaNaslov sporočila: Ashley Greene [News]   Čet Avg 19 2010, 21:45

First topic message reminder :

Ashley Greene
[News]!
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://memory.slovenianforum.com

AvtorSporočilo
|3londboss
finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 4658
Datum reg. : 06/02/2011
Starost : 17

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ashley Greene [News]   Ned Apr 17 2011, 19:47

Ashley Greene: Lepotica festivala
V petek popoldne se je Ashley Greene udeležila glasbenega festivala, ki je se odvijal v Kaliforniji.

23-letna igralka je na glasbeni festival Coachella prispela v sproščeni opravi. Nosila je bikini, čez katerega si je oblekla ljubko črtasto majčko in pa kratke hlače. Družbo ji je delal prijatelj Douglas Chabbott in še nekaj drugih prijateljev, ki so se skupaj udeležili vsakoletnega festivala.

Nikakor pa tudi tokrat ni šlo brez twittanja. Tokrat ni poročala o festivalu, temveč o produktu, ki ga je uporabila za zaščito svoje kože pred soncem. ‘ Namazala sem se! @Coachella RT @markgirl: Si že poizkusila rahlo barven vlažen SPF 15?‘

Kako pa ti skrbiš za svojo kožo? Si jo zaščitiš, kadar jo izpostaviš soncu? Katere produkte uporabljaš?

Don't cry over someone who won't cry over you.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ashley Greene [News]   Pon Jun 20 2011, 15:08

Ashley Greene: Hoče se znebiti najstniških vlog

S koncem sage 'Somrak' smo se začeli spraševati, kaj bo delala igralska zasedba v prihodnosti. In nikakor nismo edini.

No, Ashley Greene, o kateri morda poje Joe Jonas, že ima načrte, kaj hoče delati v življenju po 'Somraku'.

In tokrat načrti ne vključujejo vampirjev, volkodlakov ali sploh najstniških filmov.

Dejala je: »Močna ženska vloga v akcijskem filmu je najbolj iskana za ženske. Pretekla 4 leta sem igrala sedemnajstletnico in čas je, da se spremenim.«

Pričakuje pa, da bo igralska zasedba ostala povezana: »Mislim, da se bomo zdaj, ko je snemanja konec, več družili. In dokler ostane tako, ne bo slabo.«

Ashley, ki bi morala biti skupaj s Kellanom Lutzem, so paparaci ujeli, ko je bila v petek spet v telovadnici.

Dva dni prej pa se je lepotička udeležila 'Vanity Fair Max Mara Dinner'.

VIR: TOČNOTOTO TEENS
Nazaj na vrh Go down
anna.
i take a look of my life, and realise i'm almost here.
i take a look of my life, and realise i'm almost here.

Št. prispevkov : 1274
Datum reg. : 04/10/2010
Kraj : somewhere over the rainbow

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ashley Greene [News]   Pon Okt 03 2011, 19:10

Ashley Greene na glasbenem festivalu v Las Vegasu!

V soboto zvečer se je Ashley Greene, tako kot mnogi drugi slavni, udeležila glasbenega festivala iHeartRadio, ki je potekal v Las Vegasu.

Ashley Greene je tudi tokrat zablestela v črni kreaciji in tako požela val navdušenja med prisotnimi.

Na prireditvi so nastopili glasbeniki, katerih glasba je trenutno najbolj predvajana – med njimi lahko omenimo Lady Gaga, Nicki Minaj, Kenny Chesney in Jennifer Lopez.

Pred kratkim pa je bilo tudi oznanjeno, da je Ashley dobila vodilno vlogo v dograjeni verziji klasične zgodbe Oliverja Twista, katere naslov je spremenjen tako kot delno tudi vsebina filma. Novi naslov se namreč glasi Olivia Twisted.

Čisto mimogrede velja omeniti še, da je končno izšel Ashleyjin videooglas za m.powerment – organizacijo, ki nasprotuje nasilju v razmerju, žrtve pa so največkrat ženske. Pohvalno, Ash!

Za več slik & za video, kliknite TOLE!
Nazaj na vrh Go down
Mwr news
i don't know much about guns but i've been shot by mwr.

Št. prispevkov : 73
Datum reg. : 02/12/2011
Starost : 19
Hobiji : Objavljanje novičk.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ashley Greene [News]   Pet Dec 02 2011, 19:05

Vroče! Ashley Greene in Chace Cwawford prvič v javnosti s svojima partnerjema!!

srčkano !

Ashley Greene so včeraj ujeli v 'Rockefellerju' na prižigu božičnih lučk, družbo pa ji je delal novi fant Reeve Carney.

Nastopila pa je tudi v treh epizodah 'Pan Am', o katerih je povedala: »Ko sem gledala 'Pan Am', se mi je zdela mešanica filma in televizijskega šova. Bilo je zelo zanimivo, nekaj podobnega, kar počne HBO. Mislim, da je čudovito in dobro posneto. Poleg tega pa se dogaja v letih 1960, kar sem si vedno želela snemati.«

Tudi Chace Crawford, ki so ga povezovali z Lauren Conrad, ima novo punco, s katero so ga ujeli v torek. Skupaj z manekenko Amando Laine so ju fotografirali na tekmi v Madison Square.

Parček je spremljal še en parček, in sicer Chaceova soigralka Jessica Szohr in njen fant Luke Pasqualino.

»Vsi so bili dobro razpoloženi,« je povedala priča. »Posneli so kar nekaj smešnih fotografij drug drugega ter se smejali.«

Si vesel/a za vse nove parčke?
tocnototeens
Nazaj na vrh Go down
Mwr news

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ashley Greene [News]   Pet Dec 02 2011, 19:11

Prvi pogled na Ashley Greene na snemanju novega filma!

Filma 'Pan Am'!

Ashley Greene so paparaci v ponedeljek ujeli na snemanju filma 'Pan Am' v New York City.

To pa je sprememba, kaj?

Dejala je: »Mislim, da nam je 'Somrak' dal res dobro odskočno desko in ena od stvari, za katere sem najbolj hvaležna, je, da mi je dal možnost, da rečem ne in čakam na nekaj, kar me bo navdihnilo.«

»Mislim, da je to ena najbolj tragičnih stvari, ko moraš sprejeti vlogo. Težko je zavrniti službo, če ne moreš plačati najemnine. Nekateri se ne morejo odločati predolgo, jaz pa imam srečo, da se lahko.«

tocnototeens
Nazaj na vrh Go down
©cherly.
i don't have to say i were the one that got away.
i don't have to say i were the one that got away.

Št. prispevkov : 920
Datum reg. : 15/01/2012
Kraj : ljubljana
Hobiji : hip hop, odbojkaa
Štos : k ti ga neveš? :o

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ashley Greene [News]   Pon Jan 16 2012, 18:02

PCA 2012: Ashley Greene opravičuje svoje delo!
Ashley Greene se je po rdeči preprogi tokrat sprehodila sama!
Ashley Greene se je, tako kot kar nekaj zvezdnic, odločila, da bo letos na rdečo preprogo podelitve nagrad People’s Choice stopila v črnem! #KLIK
24-letna igralka, ki je postala novi obraz znamke DKNY, je zagotovo upravičila svoje delo kot modni obraz, ko se na rdeči preprogi pokazala v usnjeni obleki, čevljih Briana Atwooda ter nakitom znamke Jacob & Co.
Nazaj na vrh Go down
Jen.^

Št. prispevkov : 8656
Datum reg. : 13/06/2011
Starost : 18
Kraj : Panem ~ District 12
Hobiji : Branje knjig, tv, computer, shoping,sleeping,eating,tumblring,gossip,watching Tom Daley how to dive.
Štos : Who is ugly? I'm ugly!

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ashley Greene [News]   Pet Feb 10 2012, 15:47

Ko je bila navijačica, se je skoraj ubila!

Ashley Greene je na snemanju za 'Vanity Fair' predstavila oprijet dres, ki nam je znova odkril njeno lepo postavo.

Srečno zaljubljena igralka je razkrila slabo izkušnjo iz preteklosti, ki je bila zanjo skoraj usodna.

»Ko sem bila med navijačicami, me enkrat preprosto niso ujeli. Moje kosti sedaj pokajo kot 24-letnici verjetno ne bi smele.«

Pred kratkim se je tudi preselila v New York, ki jo je čisto navdušil.

»V New Yorku je ena stvar, ki jo obožujem: nikomur ni mar zame. To je odlično. Vsi hitijo po svojih opravkih in morajo že nekje biti,« je povedala.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://mileyworldslo.forumr.net/forum
Mwr news

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ashley Greene [News]   Tor Maj 01 2012, 17:04

Ashley Greene: Razkriva svoje lepotne trike!

Obrvi so najpomembnejše!

Ashley Greene se je nedavno pogovarjala s 'Stylelist' in za javnost razkrila svoje lepotne nasvete.

Lepotica je dejala: »Nekako sledim liniji mojih obrvi in jih zapolnim s črtalom ali pudrom.«

»To je ena največjih stvari, ki sem se jih naučila. Obrvi res uokvirijo obraz. Pritegnejo pozornost na tvoj obraz. Ko sem bila mlajša, sem jih pulila in voskala, ne vem več, kaj sem mislila.«

Imaš tudi ti kakšen lepotni nasvet? Komentiraj!
tocnototeens
Nazaj na vrh Go down
Jen.^

Št. prispevkov : 8656
Datum reg. : 13/06/2011
Starost : 18
Kraj : Panem ~ District 12
Hobiji : Branje knjig, tv, computer, shoping,sleeping,eating,tumblring,gossip,watching Tom Daley how to dive.
Štos : Who is ugly? I'm ugly!

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ashley Greene [News]   Pet Jul 06 2012, 21:26

Ashley Greene: Ko se bo poročila, se noče več ločiti!

Pred izidom filma 'The Apparition', ki na velika platna prihaja 24. avgusta, si je Ashley Greene vzela malo časa za promocijo, saj krasi naslovnico avgustovskega 'Cosmopolitana'.

Sicer pa se je 25-letna igralka, ki ničesar ne obžaluje, v reviji razgovorila o poroki in o svojem okusu za moške.

O poroki: »Nisem ena tistih deklet, ki pri 25. sedijo doma ter razmišljajo: 'O moj bog, sedaj bi se že morala poročiti'. Trenutno še razmišljam tako: 'Stara sem 25 let, zagotoviti si moram vlogo v naslednjem filmu'. Moja starša imata res čudovit zakon. Nisem človek, ki bi to jemal tako zlahka. Tako da se ne mislim poročiti, dokler ne bom vedela, da je tisti pravi in da bom z njim preživela vse življenje.«

O tem, ali ima svoj tip moškega: »Vse je v kemiji in povezavi. V zadnjih 10 letih sem se zelo spremenila. Kar sem si želela, ko sem bila stara 16 let, se je spremenilo pri 20., in tistega, kar sem si želela pri 20., si ne želim več zdaj. Imeti tip moškega ni moj cilj v življenju.«
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://mileyworldslo.forumr.net/forum
deanspie.
Admin
Admin

Št. prispevkov : 19141
Datum reg. : 14/06/2009
Kraj : heaven
Hobiji : Supernatural, music, dance
Štos : assbutt

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ashley Greene [News]   Ned Jul 08 2012, 11:24

Foto: Ashley Greene: Prvi dan na snemanju novega filma!
Zagrenjena!

Ashley Greene so v torek ujeli na snemanju novega filma 'CBGB' v Savani.

Mlada igralka, ki ničesar ne obžaluje, je delala precej resno mimiko na obrazu, kar nas pa sploh ne čudi, glede na to, kaj je imela oblečeno. Ob tej rožasti jopi, potiskani majici in dolgem jeans krilu tudi nas ne bi sililo na smeh.

Med odmorom je slekla tisto grdo jopico ter si privoščila pločevinko sode, nato pa se sprehodila z drugimi člani ekipe.

Film lahko pričakujemo šele naslednje leto.

Dean; he's brave and kind and smart 
but the thing that makes Dean special is he'll never give up on you. ever. 
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://memory.slovenianforum.com/
hopeless.

Št. prispevkov : 11603
Datum reg. : 28/06/2010
Starost : 20
Kraj : Maribor

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ashley Greene [News]   Pet Avg 03 2012, 19:54

Ashley Greene: Čudno ji je, da se Somrak končuje!

Ashley Greene je pozirala za avgustovsko naslovnico revije 'NYLON'.

V intervjuju pa je razkrila:

O boju, ki ga je doživljala, ko se je hotela uveljaviti kot igralka: »Dojela sem, da če hočem imeti delo, potem morem vse temu podrediti in to sem naredila. Režiserji so me imeli radi, vendar niso verjeli, da sem lahko glavna igralka, saj niso vedeli, kdo sem. Zato sem igrala manjše vloge. In nato se je zgodil 'Somrak'. Delala sem v 'Belmont Cafe' v Los Angelesu, dobila sem klic in dva tedna kasneje sem že vadila. Ko sem postala del igralske zasedbe, je moj 'STARmeter' na 'IMDb' zrasel v višave – od vseh igralcev so, čeprav še ničesar nismo naredili. Zdaj se moram opominjati, da vse ne bo tako šlo.«

O koncu 'Somrak' dni: »Veselim se, da se bom premaknila k naslednji stvari in izkoristila vse priložnosti, ki so mi jih dali. Toda hkrati je čudno, saj smo to delali štiri leta.«

Režiser Bill Condon o gospodični Greene: »Filmi vedno razkrijejo nekaj prirojenega o nekom in pri Ashley sem zaznal močno ljubkost in odprtost. Ko sem jo spoznal, je izgledala starejša za svoja leta s prisebnostjo, ki te spomni na igralce druge generacije.«

Še več fotk:
Spoiler:

Vir: Tocnoto.tens

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ashley Greene [News]   Sre Avg 15 2012, 15:46

Foto: Ashley Greene: V kopalkah razkrila svoje izklesano telo!

Ashley Greene so ujeli, ko je v nedeljo popoldne uživala na plaži v Malibuju.

Mlada igralka, ki ji je čudno, da se 'Somrak' končuje, je v malih bikinkah pokazala svojo čudovito oblikovano postavo in lepe obline, s katerimi se ponaša.

Ji zavidaš to lepo oblikovano telo?

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ashley Greene [News]   Sob Avg 25 2012, 14:33

Vau! Ashley Greene na premieri sijala v rdečem!

Ashley Greene je v četrtek zvečer zasijala na premieri njenega novega filma 'The Apparition', ki se je odvijala v Grauman's Chinese Theatru v Hollywoodu.

Zvezdnica 'Somraka' je ob tej težko pričakovani priložnosti osupnila navzoče v dolgi temno rdeči obleki, ki je odlično poudarila njeno izklesano postavo.

Zgodba govori o mladem paru Kelly (Greene) in Benu (Sebastian Stan), ki kmalu opazita, da se v njunem domu začnejo dogajati čudne stvari. Ko ugotovita, da se je pri njima naselila nadnaravna pojava, ki je rezultat neuspelega paranormalne poskusa na univerzi, poiščeta pomoč pri strokovnjaku za nadnaravno (Tom Felton). Ker se prikazen hrani z njunim strahom in travmami in ji ne moreta nikamor ubežati, je za njiju morda že prepozno…

Poglej si kratek odlomek iz filma:
http://www.tocnoto.si/teens/vau-ashley-greene-na-premieri-sijala-v-rdecem

Ti je Ashley v rdeči obleki všeč?

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ashley Greene [News]   Pon Sep 03 2012, 13:19

Bo Ashley Greene zamenjala Kristen Stewart?

Filmska hiša Summit Entertainmnet, ki gre kljub škandalu s Kristen in Rupertom Sanderson s polno paro naprej, je namignila, da se lahko načrti glede turneje za Jutranjo zarjo 2. del spremenijo – namesto Kristen naj bi vskočila Ashley Greene.

‘‘Studio zanima ali bosta [Robert in Kristen] prišla nazaj skupaj,” je povedal novinar za The New York Post. ”Ampak dvomim, da sploh še kdo upa na kaj takega …V tem primeru bi morala biti tiskovna konferenca načrtovana že za vnaprej. Običajno je zelo organizirana, a trenutno je vse še neodločeno.”

Verjetno bi bilo za samo promocijo filma najbolje, da bi Roberta in Kristen ločili tako, da bi namesto nje vskočila Ashley, ki bi odgovarjala na vprašanja in delila podpise. Večja oboževalka Roba prav gotovo ne bi mogla biti, saj je pred leti povedala: ”Je eden mojih največjih navdihov. Še nikoli v Holly woodu nisem srečala takšne osebe kot je on in kot igralec je popolnoma naraven. Brez ega.”

Žal nam je Kristen, a verjetno bo na dane okoliščine najbolje, če jo na konferenci zamenja soigralka Ashley.

Vir: Sweetstars

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ashley Greene [News]   Ned Sep 09 2012, 12:28

Ashley Greene: Ima nove slike svojega prihajajočega filma!

Preveri nove fotografije Ashley Greene iz filma 'Butter'.

V filmu igrajo tudi Jennifer Garner, Ty Burrell in Olivia Wilde.

'Butter' govori o posvojenem dekletu v majhnem mestu v Iowi, ki najde svoj talent za skulpture iz masla in se udeleži lokalnega tekmovanja.

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ashley Greene [News]   Pet Sep 14 2012, 20:53

Ashley Greene: Na novi reklami za kavbojke je videti kot prava manekenka!

Preveri nov oglas Ashley Greene za 'DKNY Jeans'.

Nove fotografije prikazujejo Ashley pri nakupovanju v New Yorku in izgleda kot prava manekenka!

Igralka pa je nedavno z 'EOnline' spregovorila o svoji novi vlogi kot Lisa Kristal v 'CBGB'.

»Malo sem živčna, da igram nekoga, ki je resnična oseba, ki še živi. Misliš si, da lahko kriči na tebe, če ne boš dobro opravil. Toda v redu bo, da bom govorila z njo in izvedela nekaj o njenih osebnih izkušnjah.«

Ti je reklama všeč?

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ashley Greene [News]   Today at 05:01

Nazaj na vrh Go down

Ashley Greene [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Similar topics