© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

The Kardashian [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
cocos.
i take a look of my life, and realise i'm almost here.

Št. prispevkov : 3023
Datum reg. : 14/04/2010
Starost : 21

ObjavljaNaslov sporočila: The Kardashian [News]   Pon Avg 23 2010, 12:39

The Kardashian [News]
Sem pišemo novicce o treh sestrah.

credit chelsea
[/list:u]
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://justdanceex.tumblr.com/page/7
serendipity.
finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 11241
Datum reg. : 04/05/2010
Starost : 17
Kraj : badlands
Hobiji : friends, music, series, cats
Štos : *laughs*

ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Kardashian [News]   Sob Nov 27 2010, 21:13

Khloe Kardashian izgubila nedolžnost stara 14 let

Khloe Kardashian je v avtobiografiji z naslovom Kardashian Konfidential priznala, da je pri 14 letih izgubila nedolžnost. Kot avtorice so se pod omenjeno avtobiografijo podpisale vse tri sestre.

Khloe je priznala, da je pri 14 letih svojemu očetu ukradla avtomobil, da bi lahko odšla na skrivni zmenek s starejšim fantom. Khloe, ki je poročena z Lamarom Odomom, je med drugim tudi izdala, da je starejšemu fantu lagala o svojih letih. O vsem tem in še več je jasno in glasno spregovorila v avtobiografiji Kardashian Konfidential, pod katero so se podpisale vse tri sestre Kardashian."Ta fant je bil zelo manipulativen in z njim sem izgubila nedolžnost, ko sem bila stara 14 let. Ko je moj oče izvedel, da sem imela spolne odnose, je ponorel.""V primeru, da bi se kateri od mojih sester kaj zgodilo, me je mama naučila voziti avto, ko sem imela 13 let. To znanje sem dobro izkoristila. Očetu sem ukradla avto in se z njim odpeljala na obisk k svojemu fantu, ki se mi je zlagal glede starosti, saj je bil v resnici starejši. Seveda sem se mu tudi sama zlagala in se mu predstavila kot 16-letnica. Dokler ga nisem spoznala, sem bila v šoli odlična učenka,“ je dejala Khloe, ki je prišla do spoznanja, da izguba nedolžnosti pri tej starosti ni pametna odločitev."Stara sem bila 14 let in sem se počutila bolj zrelo od svojih vrstnic. Zdaj na to gledam čisto drugače. Prvi spolni odnos je pomembna odločitev, ki zelo vpliva na življenje. Nikoli ne bi smeli seksati tako mladi. Bila sem zelo negotova, hitela sem, ker sem čutila pritisk," je še dodala 26-letna lepotička.

Viri:24ur

Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Kardashian [News]   Ned Nov 28 2010, 09:40

Kim Kardashian in Gabriel Aubry na zmenku

Ameriško starleto in bivšega fanta Halle Berry so paparaci že drugič ujeli na zmenku! Je na obzorju nova zvezdniška romanca?

Potem, ko si je parček skupaj ogledal košarkaško tekmo Lakersov in sprožil govorice o možni romanci, sta jo z drugim zmenkom v enem tednu, tudi potrdila. Paparaci so ritasto zvezdnico in manekena ujeli v Los Angelesu, ko sta skupaj praznovala Zahvalni dan.

Golobčka sta si ogledala novi film Christine Aguilere in Cher, ki nosi naslov 'Burleska' in je v kinematografe prišel pred nekaj dnevi.

Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Kardashian [News]   Sob Dec 04 2010, 09:05

Lepe sestre Kardashian ponosno promovirale svojo knjigo

Kim, Kourtney in Khloe Kardashian so včeraj v eni izmed losangeleških knjigarn promovirale svojo novo knjigo z naslovom "Kardashian Konfidential".

Svojim oboževalcem so z veseljem delile avtograme, se nasmihale radovednim fotografom in z navdušenjem odgovarjale na vprašanja novinarjev.

Armenske lepotice so se znašle tudi v priljubljeni pogovorni oddaji Conana O'Briena, naredile pa so tudi intervju s seksi Mariom Lopezom za magazin Extra.
Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

Št. prispevkov : 8675
Datum reg. : 08/06/2010
Starost : 19
Kraj : Barceeeeeelooooonaaaaaa

ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Kardashian [News]   Sob Dec 04 2010, 16:40

ZASAČENA Kim Kardashian brez make-upa: Je res operirala svoj nos?

Vroča in vedno urejena Kim je presenetila tudi s svojo preprosto pričesko: čopom in lasmi, spetimi nazaj. Črnolaska je dokazala, da je tudi brez težkega pudra in bleščeče toalete prava krasotica, nedolgo nazaj pa je odločno zanikala govorice o tem, da si je privoščila že nešteto plastičnih operacij.

Sicer je že pred časom javno priznala, da je uporabila botoks, kar pa je nato tudi obžalovala. Mediji namigujejo tudi na to, da si je operirala nos, Kim pa je iskreno odvrnila: 'Smešno je, da je ravno nos tisti del mojega telesa, s katerim nisem najbolj zadovoljna. Odšla sem že h kirurgu, fotografiral me je in pokazal, kakšna bi bila po operaciji. Vendar mi ni bilo všeč, to ne bi bila več jaz.

Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Kardashian [News]   Sob Dec 18 2010, 09:06

Tudi Kim Kardashian bo posvojila otroka

Reality zvezda očitno stopa po stopinjah nekaterih hollywoodskih zvezdnic. Kim namreč želi posvojiti otroka iz Afrike.
Najlepša sestra Kardashian se je nedavno mudila v Južni Afriki, v teh dneh pa se je znova vrnila in obiskala sirotišnico "Door of Hope".

"Kim ni mogla verjeti, da so vsi tisti prekrasni dojenčki sirote. Bila je v šoku. Preprosto ne more razumeti, da ti otroci nimajo staršev, ki skrbijo za njih, jih imajo radi in jim zvečer berejo pravljice," je izjavil anonimen vir.

Vir je hkrati zatrdil, da je Kim pripravljena vzgajati posvojenega otroka in mu nuditi vso materinsko ljubezen.

"Ne boji se sprejeti vloge samohranilke. Zaveda se svojih finančnih zmožnosti, zato čaka le primeren trenutek za posvojitev," je zaključil vir.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Kardashian [News]   Pon Dec 20 2010, 14:12

Njeno debelost so zamenjevali za nosečnost

Starleta Kim Kardashian je zaslovela zahvaljujoč svojim bujnim oblinam in eni najzapeljivejših ritk na svetu. Ker pa se je v zadnjem času zredila, so nekateri celo mislili, da je noseča.

Po odmoru v Evropi je 30-letnica prenehala telovaditi in tako pridobila 5 kilogramov, ki so se na njenem telesu zelo poznali.

Novico je lepotička komentirala tudi v jutranji oddaji z Rachel Ray: »Ponosna sem, da spet treniram in vadim. Letos sem odšla v New York in za tem še za tri tedne v Evropo, tako da nisem imela časa za telovadbo.«

Kim je še dodala, da so zaradi teh dodatkih kilogramčkov mediji začeli ugibati, ali je mogoče noseča. Starleta je te govorice zanikala in zatrdila, da je že uspela pridobiti staro postavo.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Kardashian [News]   Čet Dec 23 2010, 15:43

Nora Kim Kardashian pila mleko iz sestrinih dojk nato pa pivo!!

Čeprav gre za eno izmed najbolj hranljivih tekočin, se ljudje zgražajo ob misli, da se nekdo od odraslih dotakne te tekočine. Pogosto je tudi dojenje otrok v javnosti izzvalo negativne reakcije.

Še ne tako dolgo nazaj, ko so se končali 'Prijatelji', smo videli, kako je Ross ponorel, ker sta Phoebe in Joey poskusila mleko njegove nekdanje soproge Carol. Kim Kardashian pa je šla še korak naprej, saj je pred kamerami v šovu 'Keeping up with the Kardashians' popila požirek mleka svoje sestre Kourtney.

Najbolj plačani zvezdnici resničnostnih šovov, ki namerava posvojiti otroka iz Afrike, je požirek iz kozarca dala mlajša sestra Kylie Jenner, preostali del družine pa je umiral od smeha.

Kim je pred nekaj meseci tudi sama izzvala sovraštvo dojilj, ko je na Twitterju objavila, da se je zgrozila, ko je videla v javnosti dojiti mlado mamico.

Kourtney, ki je lani decembra rodila Masona, je medtem v resničnostnem šovu že pokazala, kako doji.

Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Kardashian [News]   Tor Dec 28 2010, 10:30

Kim Kardashian uživala v nesramno dragih božičnih nakupih

Nakupovalna mrzlica pri Kardashianovih puncah nikoli ne mine. Kot kaže je pri njih tradicija takšna, da si tudi po božiču privoščijo nekaj novih stvari.

Kim Kardashian se je tako v nedeljo zvečer odpravila na Beverly Hills in 'napadla' tamkajšnje najdražje butike. Po trgovinah kot so Chanel, Yves Saint Laurent, Barneys New York ter Saks Fifth Avenue jo je spremljala čreda oboževalcev, kar pa prikupne Kim, ki je imela oblečeno lahkotno bluzo in usnjene hlače, ni prav nič motilo.

Božič je starleta preživela s svojimi domačimi, kar je seveda takoj zapisala na svoj Twitter profil: "Kakšen sproščujoč dan v družino! Zelo sem hvaležna za vse skupaj in resnično mi je žal, da se ta dan končuje. Upam, da ste vsi preživeli tako čudovit božič, kot sem ga jaz!"

O darilih je čez nekej časa dodala: "Najboljše božično darilo, ki sem ga kadarkoli prejela! Nečak Mason je izgovoril moje ime! Sestra Kourtney mi je to povedala, vendar ji nisem verjela, dokler ga nisem še sama slišala! Mason zna izgovoriti tri besede - "Mama, Dada in KIM"!"

Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Kardashian [News]   Čet Dec 30 2010, 10:00

Družina Kardashian vam želi srečno novo leto

Družina Kardashian je ameriški javnosti razkrila svojo vsakoletno božično čestitko, na kateri je vseh 11 članov razvpite družine.

Najbolj navdušena nad družinsko kartico je Khloe Kardashian, ki komaj verjame, kako zelo prisrčen je njen nečak na fotografiji.

26-letna Khloe se je na fotografiji pridružila svojima slavnima sestrama in ostalim sorodnikom, vsi po vrsti pa vztrajajo, da mali Mason, 12-mesečni sinček lepe Kourtney Kardashian in njenega fanta Scotta Disicka, izgleda kot "pravi mali gentleman".

"Božična kartica je bila od nekdaj zelo pomembna za mojo družino. Odkar pomnim, je bilo to moji mami zelo pomembno in moram priznati, da je letošnja fotografija prekosila vse ostale!"

Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Kardashian [News]   Sob Jan 01 2011, 18:52

Kim Kardashian: Božično darilo, ki ji je zlomilo srce

Kim Kardashian se z grenkim priokusom spominja enega izmed svojih božičev, ko je za darilo dobila psičko in veselja, ki jo je oblilo, čez dva tedna pa se je zgodila tragedija.

Kim, ki je tudi že poskusila mleko iz sestrinih dojk, je o najbolj srce parajočem darilu povedala: »Ime ji je bilo Valentina, ampak je čez dva tedna umrla.« Zvezdnica resničnostnega šova je pojasnila, da je psička umrla zaradi polžje zastrupitve.

In kaj sploh to je? »Veste, ko polži za seboj puščajo takšno sluzasto sled? Valentina se jo je zelo razveselila, jo pojedla in umrla.«

Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Kardashian [News]   Sob Jan 08 2011, 12:13

Napumpane ustnice Kim Kardashian izgledajo kot, da bi imela hudo alergijo

Znano je, da ameriška resničnostna zvezda Kim Kardashian pozornost paparacov pritegne na vsakem koraku. Tokrat ji je to uspelo z grozno otečenimi ustnicami, ki so izgledale kot posledica hude alergije!

Ko je zapuščala svoje stanovanje na Beverly Hillsu je pozornost fotografov pritegnila s svojimi nenavadno velikimi ustnicami. Malo povečave in ogled fotografij slikanih z različnih kotov, je bilo dovolj, da so ameriški novinarji prišli do zaključka, da si je Kim, svoje že tako polne ustnice, zopet povečala z botoksom.

"Njena usta so takšna kot takrat, ko alergična oseba poje cel kilogram škampov," je le eden izmed zlobnih komentarjev ameriškega rumenega tiska, ki so dolgolaso Kim zbodli in dejali, da hitro požre svoje besede ter da sploh ne sledi svojim prepričanjem.

Lepotica je nedavno namreč izjavila, da ima raje naravni izgled kot estetske plastične popravke. "Morate se naučiti ljubiti tisto, kar vidite v ogledalu. Definitivno pridejo trenutki, ki bi se najraje zjokala, ko se vidim kako izgledam, vendar potrebno se je naučiti zaigrati zadovoljstvo ob tem kar vidite. Vsaj dokler tega, kar vam je v napoto, ne popravite," je dejala Kim in najbrž niti pomislila na svoje z botoksom napolnjene ustnice.
Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Kardashian [News]   Pon Jan 10 2011, 15:02

FOTO Preobrazba Khloe Kardashian: Postala je rdečalaska!

Khloe Kardashian je znana po tem, da tako kot vse Kardashianove punce, veliko pozornosti nameni svojemu videzu!

Ker je mati narava ni ravno obdarila, jo sestri Kourtney in Kim dostikrat zasenčita. Nedavno je Khloe svoje temne lase zato prebarvala na svetlo rdečo nianso in ameriški tabloidi so takoj začeli namigovati na to, da bi bila Khloe med temnolasima sestra rada v središču pozornosti.

Zadnje dni veliko časa preživi tudi v telovadnici, saj se je odločila, da se bo znebila nekaj odvečnih kilogramov. Celo na svoje Twitter profilu je zapisala, da se bo znebila svoje najljubše čokolade z razlogom, da nekje pač mora začeti hujšati.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Kardashian [News]   Pet Jan 14 2011, 17:27

Vitka Kourtney Kardashian je v bikinkah je fenomenalna!

Kourtney, ki je lani izgubila kar 20 kilogramov, se ni mogla upreti skušnjavi, da svoje naravnost fantastično telo pokaže na plaži.

Eno od sester Kardashian so paparaci ujeli v bikinkah, ki so dopuščale ogromno prostora moški domišljiji.

Kourtney se je sončnim žarkom predajala na plaži v Miamiju, kjer je počivala v družbi fanta Scotta Disicka in njunega sina Masona.

Kourtney, sicer sestra veliko bolj slavne Kim Kardashian, je v nedavnem intervjuju priznala, da svoje 'novo' telo preprosto obožuje. "Po porodu sem potrebovala kar nekaj časa, da sem telo vrnila v prvotno stanje. Izplačalo se je," pravi zadovoljna Kourtney.

Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Kardashian [News]   Ned Jan 16 2011, 08:43

Kim Kardashian preveč seksi za Twitter?

Znana starleta Kim Kardashian je spet razveselila svoje zveste oboževalce na Twitterju. Samo za njihove oči je na Twitter objavila svojo najnovejšo golo fotografijo.

Pod fotografijo, na kateri Kim, ki zanika, da bi si povečala ustnice, pozira v kopalkah, v katerih veliko več odkriva kot skriva, je znana starleta napisala: »Preveč seksi za Twitter?«

Čeprav je nedavno trdila, da ni ravno zadovoljna s svojo postavo ter da je pogosto nesamozavestna, pa izgleda, da je bila tokrat stvar malce drugačna.

Svoje prsi je komaj ukrotila z zgornjim delom kopalk, kljub temu pa so izgledale, kot da bodo vsak hip padle ven. Kim, ki se nima za seks simbol, je še enkrat več dokazala, da ji mnoge zvezdnice ne sežejo do kolen, ko gre za seksapil.

Svoja skromna oblačila pa je še dodatno začinila z rdečo šminko.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Kardashian [News]   Pon Jan 17 2011, 14:59

Kourtney Kardashian priznala: Imam mentalne težave

Ena od sester Kardashian meni, da ima mentalne težave, saj ima močan občutek krivde, ko je ločena od sina Masona.

"Imam mentalne težave. Obsedajo me nekateri predmeti, kar me neverjetno živcira," je izjavila Kourtney Kardashian.

Poleg stvari, se Kourtney z veliko težavo loči tudi od sina Masona. "Če ne delam in sem ločena od sina Masona, imam močan občutek krivde. Zato je skorauj vedno ob meni, nič drugače ni, ko je varuška v bližini," je zaključila Kourtney.

"Prav neverjetno, da si mati želi biti v otrokovi bližini," bi izjavili zlobni jeziki, manjkal pa ne bi niti ciničen nasmeh.
Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Kardashian [News]   Čet Jan 20 2011, 16:00

OPA! Kim Kardashian: V ozki obleki razkrila vse svoje ženske čare

Sestri Kim in Kourtney Kardashian sta včeraj obiskali televizijski studio ABC, kamor sta prišli zaradi gostovanja v oddaji Regis and Kelly. Čeprav je bila Kourtney nadvse ljubka, pa jo je zasenčila sestra Kim, ki je bila tudi tokrat prava seks bomba.

Medtem, ko je Kourtney izbrala elegantno opravo: srajco in krilo z visokim pasom, pa je Kim ponovno stavila na seksapil. Oblečena v ozko obleko kožne barve je namreč poudarila vse tisto, kar moški na njej obožujejo: polne boke, bujno oprsje in zadnjico.

Kim, ki je pred kratkim uspešno shujšala za nekaj kilogramov, je sicer še vedno lepo okrogla, vendar je ravno to tisto, kar jo dela vročo mačko. Upajmo, da se lepotica nikoli ne bo spremenila v eno izmed neštetih suhljatih hollywoodskih starlet.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Kardashian [News]   Ned Jan 23 2011, 14:50

Kim Kardashian prekrila naslovnico revije Inland Empire

Slavna Kardashianova sestra je k svoji kolekciji naslovnic pred nekaj dnevi dodala še eno.

Seksi dolgolaska se je namreč slikala za februarsko izdajo revije Inland Empire in še enkrat pokazala svoje omamne obline, na katere je zelo ponosna, ter zapeljive poglede, ki jih tako zelo obvlada. Z njimi je zapeljala tudi svojega fanta Krisa Humphriesa, ki naj bi že hodil po nakupih za zaročni prstan.

"Kris je odličen fant in mislim, da nama gre za enkrat odlično. Res je, da sva par zelo malo časa, vendar pa se poznava že dolgo," je v intervjuju dejala Kim.

Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Kardashian [News]   Pon Jan 24 2011, 16:50

Sladka Kim Kardashian: Kdo je ne bi želel v svoji kuhinji?

Popularna starleta ima od vsega najraje socialno omrežje Twitter, na katerem prav vsak svoj korak deli z oboževalci.

Neverjetno seksi Kim je tokrat pokazala, kako se v kuhinji znajde pri pripravi piškotov. "Delam piškote, mljac," je zapisala pod fotografijo.

No, Kim ne bi bila Kim, če ne bi celo v pripravo piškotov vnesla vsaj malo seksipila. V ta namen se je spomnila nič kaj inovativne ideje - lizanja prstov.

Mogoče bi ji celo verjeli, če njenega obraza ne bi prekrival popoln make up, pa tudi frizuro je imela popolno. Verjamemo, da se številne gospodinje sprašujejo, kako uspe Kim ostati tako urejena celo med kuhinjskimi opravili?
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Kardashian [News]   Pet Jan 28 2011, 15:09

Khloe Kardashian: Debelost je njena največja ovira

Prikupna sestra še bolj seksi Kim Kardashian je priznala, da se že dolga leta bori z odvečno težo, ki ji kar naprej niha.

Khloe je pred časom z redno telovadbo in strogo dieto že precej shujšala in postala vitka, nato pa se je ponovno zredila. Zaradi tega so se pojavile tudi govorice, da je noseča, kar pa je Khloe zanikala. 26-letnica je precej nesamozavestna, saj je izdala, da ne glede na to, kolikor se trudi, se nikoli ne počuti dovolj privlačno za druge ljudi.

Temnolaska je priznala: 'Ostre besede ljudi me zelo prizadenejo. Sicer niso najpomembnejša zadeva na svetu, vendar me včasih vseeno zelo potrejo.'
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Kardashian [News]   Pon Jan 31 2011, 16:50

Kim Kardashian: Ljubosumno dekle jo je polilo s pijačo

30-letna lepotička je pred kratkim obiskala klub Juliett Supper club, v katerem je pozirala s svojim občudovalcem, kar pa je zelo razjezilo njegovo punco.

Bogato obdarjena Kim se je v newyorško diskoteko podala v družbi sester Kourtney in Khloe, iz neprijetnega pripetljaja pa jih je rešil Kourtneyin fant Scott Disick. Ta je zaupal, da je hitro zaznal soočenje med neznanko in Kim, na katero gleda kot na lastno sestro, zato jo je takoj hotel obvarovati.

Na žalost pa je bil pri vmešavanju precej neuspešen, saj se je skorajda stepel z omenjenim oboževalcem, njegovo dekle pa je Kim polila s pijačo. Še en dokaz, da ima slava tudi neprijetne plati.
Nazaj na vrh Go down
adriana.

Št. prispevkov : 3072
Datum reg. : 26/04/2012
Kraj : Manhattan with B & S.*

ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Kardashian [News]   Sre Avg 08 2012, 14:13

Kardashianova, kakšna pa si?

Najstarejša sestra Kardashian se je odločila za malce drugačen način ohranjanja spominov na čas njene druge nosečnosti. Če se spominek le ne bo poškodoval, bo trajal precej dolgo časa.

V začetku nove sezone resničnostne serije klana Kardashian, v kateri bodo nastopile kar 4 generacije žensk, vse od babice Mary Jo pa do novorojenčice Penelope Scotland Disick, je 33-letna Kourtney še v visoki nosečnosti.
Kot vsaka bodoča mama si je tudi Kourtney želela lepe trenutke svoje nosečnosti tako ali drugače zabeležiti za vedno, a je za razliko od mnogih nosečnic izbrala precej nenavadno metodo ohranjanja spominov. Zvezdnica je namreč naredila mavčni odlitek svojega trebuščka in oprsja.
Kourtney in njen partner Scott Disick sta rojstvo svojega drugega otroka dočakala v losangeleški bolnišnici Cedars-Sinai, porod pa naj bi po besedah mame Kris minil brez komplikacij. Tako je najstarejša sestra Kardashian s porodom po naravni poti povila 3,5 kilogramov težko deklico, katere je vesela cela družina, tudi njen starejši bratec Mason.
Sicer pa je Kourtney priznala, da je bila glede hrepenenja po prigrizkih druga nosečnost, čeprav ji je pogosto povzročala slabost, veliko bolj zdrava, saj si je stalno želela nizkokalorične hrane: "Imam bolj zdrava hrepenenja kot takrat, ko niti nisem bila noseča. Prijajo mi sadje in smoothieji," je dejala za revijo People. Zdi se, da ne bo imela pretiranih težav s poporodnimi kilogrami kot jih je imela po prvi nosečnosti, ko je odvečno težo v neki točki želela pokuriti na nezdrav način, saj je premalo jedla in veliko časa preživela v telovadnici. Na koncu ji je vendarle uspelo z zdravim pristopom.

Vir: Vizita.si
Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Kardashian [News]   Čet Avg 09 2012, 10:08

Tega niso pričakovali ...

Najmlajša izmed treh Kardashian sester je bila zaradi svoje postave velikokrat deležna raznih očitkov. Nedavno se je pojavila na družabnem dogodku, kjer naj bi utišala vse kritike.

28-letna Khloe Kardashian je bila velikokrat tarča takšnih in drugačnih očitkov, saj so jo že od nekdaj primerjali z njenima starejšima sestrama Kourtney in Kim. Kritiki so se največkrat obregnili ob njeno telesno težo, ki je v zadnjih letih vidno nihala. Glede odvečnih kilogramov, ki so enkrat izginili, drugič pa spet prišli nazaj, se Khloe ni obremenjevala niti pol toliko, kot so se vsi v njeni okolici. "Še vedno me razjezi, ko vidim, kako ljudje druge sodijo po njihovi telesni teži. Ne glede na to ali so 'predebeli' ali 'presuhi', nikoli ni dovolj dobro. Če je že potrebno soditi ljudi, jih raje sodimo po njihovi duši. Ne moreš ljubiti drugega, dokler se ne naučiš najprej ljubiti sebe. Dober, slab, grd, lep … moraš se imeti zelo rad. Vse ostalo je enostavno," je dejala.

Sicer pa so Khloe kritiki tudi velikokrat primerjali z njenima starejšima sestrama, ki v višino merita okoli 155 centimetrov, medtem ko jih ima Khloe 178. Prav zaradi tega običajno na fotografijah s svojima sestrama izgleda starejša. Čeprav se je maja letos lahko pohvalila z 9 kilogramov lažjo telesno težo, je bil način njenega hujšanja vprašljiv, saj se je sprememba zgodila v pičlih 20-ih dneh. V tem času naj bi slavna sestra uživala le zdravo prehrano, katero ji je pripravil osebni kuhar, redno pa je tudi telovadila s svojim možem Lamarjem Odomom ter njegovim osebnim trenerjem. Na špekulacije in očitke, da se je ponovno poredila, je Khloe odgovorila z rdečo obleko, ki je razkrivala njene obline in noge.

'Yo yo' diete, pri katerih gredo odvečni kilogrami hitro stran, a se kasneje znova spet vrnejo, včasih tudi v večji količini kot prej, so močno odsvetovane, saj drastične spremembe v prehrani predstavljajo velik šok za telo. Hitra dieta je redkokdaj tudi zdrava dieta.

Vir: Vizita.si
Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Kardashian [News]   Čet Avg 09 2012, 10:49

Spoznajte malo Penelope Scotland!

Zvezdnica resničnostnih šovov, Kourtney Kardashian, je svetu predstavila svojo nekaj tednov staro deklico!

Kourtney je za naslovnico revije Us pozirala s svojima sončkoma, sinom Masonom in hčerkico Penelope Scotland Disick, ki je na svet prijokala pred nekaj tedni. Slavna malčica je res prava lepotička tako kot vsak ostala Kardashianova dekleta!

Vir: TočnoTo Baby
Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Kardashian [News]   Pet Avg 10 2012, 13:51

Vroče! Kylie Jenner: S Codyjem Simpsonom nisva skupaj!

Govorice so lažne!

Kendall in Kylie Jenner sta čudoviti med poziranjem na septembrski naslovnici revije 'Seventeen'.

Poglej si, o čem sta se mladi zvezdnici pogovarjali.
Kendall o zamenjavi mesta z eno od sester: »Če bi lahko za en dan zamenjala svoje življenje z življenjem ene od sester, bi bila to Kim. Rada bi videla, kako je biti v njeni koži, mislim, ženska spi samo na letalu. Noro je! Po eni strani se mi smili, po drugi strani pa me še vedno zanima, kako je.«

Kendall o svoji ljubezni do Kylie: »Kim in Kourtney sta se vedno prepirali, ko sta bili v najinih letih, toda potem sta dosegli točko, ko sta postali najboljši prijateljici. Kylie je moja najboljša prijateljica. Tako se zabavava skupaj. Počutim se, kot da iz mene potegne tisto najboljše.«

Kendall o tem, kako vznemirja očeta: »Sedaj, ko imam vozniški izpit, moj oče čisto nori. Avtomatsko misli, da se bom odplazila iz hiše ter se brez njegove vednosti nekam odpeljala. Potem me pokliče in vpraša kje sem in odgovorim mu to: 'Kupujem hrano! Kaj misliš, kje bi bila sredi dneva?'«

Kylie o svoji osebnosti: »Vsi mi govorijo, da sem kot Khloe in Rob. Rada se zabavam, lahko sem prismojena in vedno držim dobro vzdušje.«

Kylie o govoricah, da hodi s Codyjem Simpsonom: »S Codyjem sva samo dobra prijatelja. To je to. Toda to lahko ponavljava do onemoglosti in ljudje se bodo še vedno držali govoric.«
Kaj pa ti misliš? Sta s Codyjem res samo prijatelja?

Vir: TočnoTo Teens
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: The Kardashian [News]   Today at 09:53

Nazaj na vrh Go down

The Kardashian [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Kim Kardashian [News]