© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Taylor Swift [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
sunshinely *
V.I.P.
V.I.P.

Št. prispevkov : 14471
Datum reg. : 20/07/2009
Starost : 18

ObjavljaNaslov sporočila: Taylor Swift [News]   Ned Okt 03 2010, 16:02

Novice o Taylor Swift.

V.I.P.
V.I.P.

Št. prispevkov : 14471
Datum reg. : 20/07/2009

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Ned Okt 03 2010, 16:04

Taylor Swift: Biti slaven ni težko!

Ogromno mladih se na vso moč trudi prikazati svoje zvezdništvo, a Taylor Swift kljub svoji mladosti in uspešnosti nikoli ni bila taka!
V svetu zvezdništva se srečaš s pozitivnimi in prav tako tudi negativnimi stvarmi, a Taylor kljub temu ohranja svoj pogum, kar je dokazala tudi med prireditvijo MTV VMAs, ko se je zgodil incident s Kanye Westom. Za FOX News pa je mladenka tokrat dejala: »Zase osebno mislim, da je bil ta pripetljaj na VMA’s najboljši v tej smeri, da zapojem o tem, kako sem se dejansko takrat počutila. S tem, da sem bila tam, mi je zares pomagalo, da sem se izrazila.«
Gospodična Swift je nadaljevala: »To res ni težko (biti slaven). Ni tako zafrknjeno. Sama se ne pritožujem.«
Seznam pesmi njenega novega albuma smo že objavili, tokrat pa je o novem materialu ‘Speak Now’ tudi nekaj malega povedala. »Vse pesmi sem napisala o tem, kar se je zgodilo meni v zadnjih dveh letih – in veliko se je zgodilo v teh dveh letih. Bilo je polno dogodkov, pripetljajev, tistih dobrih in tudi slabih. Pri pisanju sem se zelo zabavala, pisala sem pesmi o tem, kar se je zgodilo o mojem življenju, toda to vse uglasbiti – vse detajle – potrebuješ kar nekaj sreče, saj je to občutljiva tema.«
V četrtek popoldne pa je bila Taylor opažena v Parizu v Franciji, kamor se je odpravila zaradi svojih evropskih promocijskih obveznosti.
Zopet ni zaostajala s svojim edinstvenim slogom in se odpravila na NRJ Radio, imela intervju, preživela dan s Heidi Klum, Rachel Bilson in Robertom Cavallijem na zabavi v ‘Les Beaux Arts de Paris’…
Po obisku Pariza se je odpravila še v Milano. O svojem italijanskem obisku pa je tudi twittala: »Oh, italijanski oboževalci… Rada jih imam. Pravkar sem igrala v X-Factor Italije. Sedaj pa bom odšla na pico.«

Fotografije: http://tocnoto.si/teens/2010/taylor-swift-biti-slaven-ni-tezko/

finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 4658
Datum reg. : 06/02/2011
Starost : 17

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Tor Feb 08 2011, 17:56

Katera rappa bolje – Selena Gomez ali Taylor Swift?
Taylor Swift in Selena Gomez sta dobri prijateljici. A tokrat se bosta spopadli v rap tekmovanju![/b]

Včeraj smo objavili novičko, v kateri si imel/a priložnosti slišati Taylor Swift, kako rapa na skladbo Nicki Minaj, Super Bass. Isto skladbo je pred slabim mesecem dni odrapala tudi Selena Gomez!

Spodaj imaš združena oba posnetka naših pevk. Poslušaj ju, glasuj, katera je bila boljša in oddaj kak komentar

Don't cry over someone who won't cry over you.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Pon Feb 21 2011, 11:31

Taylor Swift: Gejša za en dan!
Taylor Swift je valentinovo preživela kot samska – a zagotovo ne osamljena!

Ljubka country pevka Taylor Swift se je konec lanskega leta razšla z igralcem Jakeom Gyllenhaalom in bila primorana letošnje valentinovo preživeti kot samska. A lepotička še zdaleč ni bila osamljena!
Pevka trenutno uživa na svoji turneji in pot jo je vodila tudi v deželo vzhajajočega Sonca – na Japonsko, v Tokio.

Od tam se je preko svojega Twitter računa oglasila svojim oboževalcem: “Srečno valentinovo iz Tokia! Rada vas imam!”

K besedilu je priložila še prikupno sliko, na kateri je obkrožena z gejšami. Seveda je v eno izmed njih napravljena tudi sama! Uau, skoraj je ne bi prepoznali!

Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Čet Feb 24 2011, 15:53

Taylor Swift: Ljubo doma, kdor ga ima!

Taylor Swift je v četrtek na letališče LAX v Los Angelesu prišla oblečena v ljubko rdeče krilce in črtasto majico.
21-letna country zvezda je imela na desni roki z modrim napisano njeno najljubše število 13, podobnega kot ga je imela lansko leto v filmu Valentinovo. Očitno njej to število prinaša srečo, medtem ko ga ima marsikdo za nesrečno število …
Taylor se je v svojo državo vračala iz koncertov, ki jih je imela na Japoskem, v Severni Koreji, Singapurju in Hong Kongu!
»Hong Kong, ta včerajšnji koncert je bil neresničen, ta turneja je nepozabljiva. Vedno vas bom imela rada J Zbogom Azija,« je zapisala na svojem twitter računu.

Novičko si lahko prebereš tudi na njenem viru, na portalu SweetStars.Net!
Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Pet Feb 25 2011, 11:53

VIDEO: Taylor Swift ti predstavlja Azijo!
Poročali smo že, da se je country pevka Taylor Swift preoblekla v gejšo. Sedaj imaš vse še na videoposnetku!

21-letna country pevka Taylor Swift se te dni potepa po Aziji. Lepotička, ki se lahko pohvali s štirimi dobljenimi Grammyji se veselo pripravlja na turnejo Speak Now, ki jo bo kmalu začela v severni Ameriki, trenutno pa se potepa na čisto drugem koncu sveta.

Četudi je daleč stran od ameriških medijev, lepotička vseeno noče zapostavljati svojih oboževalcev, zato pridno snema svoje dogodivščine in jih objavlja na svojem YouTube profilu. Tu je njen zadnji pozdravček iz dežele vzhajajočega sonca!
Taylor Swift na popotovanju po Aziji

Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Sob Feb 26 2011, 18:55

ROMANCA: Taylor Swift na športnem zmenku
V četrtek zvečer je bila Taylor Swift opažena, ko se je udeležila hokejske tekme, kjer sta se pomerili ekipa Los Angelesa Kings in Minnesota Wild.

Seveda, pa se tekme ni udeležila sama. Pridružil se ji je igralec serije Glee, Chord Overstreet. In to ni prvič, da je bil prikupen fant opažen zraven nadarjene igralke!

Notranji vir je o tem druženju povedal: » Nekajkrat sta se že dobila. Chord se zanjo zanima. In svojim željam bo sledil.«

Kaj pa misliš, da se dogaja na strani Taylor? Je mladenič morda ogrel njeno srce in bo postal njena velika ljubezen? Mi jima vsekakor privoščimo!

Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Pon Mar 07 2011, 15:20

Taylor Swift spregovorila z bivšim fantom!
Mar Taylor še vedno goji čustva do Jakea ali pa gre zgolj za dobro prijateljstvo, ki je ostalo na pogorišču ljubezni?

21-letna pevka Taylor Swift in precej starejši igralec Jake Gyllenhaal sta konec lanskega leta končala njuno romanco, vendar pa so ju nedavno na zabavi Vanity Fair opazili, kako sta se zapletla v precej poglobljen pogovor.

“Nobeden od njiju ni deloval jezno,
” je povedal vir in dodal “Sicer nista delovala, kot da flirtata. Bolj kot da sta res dobra prijatelja.”

Glede na to, da so Taylor nedavno ujeli s Chordom Overstreetom, igralece v seriji Glee, ki je res fantastično odpel priredbo Bieberjeve skladbe Baby. Kot je povedal eden izmed očividcev, sta se zvezdnika nekaj časa celo držala za roke.

No, glede na to, da je Taylor samska, si flirtanje lahko privošči. A mi smo prepričani, da bo kaj kmalu našla novega fanta, ki jo bo razvajal, kot jo je Jake.

Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Sob Mar 19 2011, 17:45

Zac Efron in Taylor Swift nov hollywoodski par?
Sta Zac Efron in Taylor Swift novi hollywoodski par na velikih platnih? Oba bosta namreč blestela v istem filmu, a tokrat malce drugače.

Deadline poroča, da sta oba zvezdnika že podpisala pogodbo za priredbo animacijskega filma The Lorax! Zac bo posodil svoj glas osebi po imenu Ted, mlademu fantu, ki bi vse naredil, da bi našel Lorax. Medtem bo Taylor posodila sovj glas Audrey, dekletu njegovih sanj.

Katere znane glasove pa bomo poleg njunih še lahko slišali? Potrjeni so Ed Helms, Betty White, svoj glas pa bo glavnemu karakterju posodil Danny DeVito. Zaenkrat še o tem kdaj bo animacijski film tudi prišel v kina ni bilo rečenega nič konkretnega, ve se le, da bo na voljo v vedno bolj priljubljeni različici 3-D.

Imaš glede igralske kakšne pomisleke? Bodo igralci dobro opravili svoje delo, sploh Taylor, ki ji je svet animiranih filmov čisto nov? Zaupaj nam svoje mnenje v komentarjih.

Zac se zadnje čase sicer rad sprošča na sprehodih in tako ga paparaci večkrat ujamejo, kako koraka po ulici. Nazadnje so ga ujeli pred dnevi. Arrr, izgleda seksi, mar ne?

Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Pon Mar 21 2011, 19:04

Taylor Swift: Postala je prava Parižanka!
Taylor Swift med turnejo poskrbi za to, da se tudi malce zabava.

Taylor Swift, uspešna country glasbenica, se te dni mudi na turneji po Evropi. Poročali smo že, da je pevka obiskala Italijo, kjer si je ogledala Benetke in zatresla milansko areno, sedaj pa se je lepotička preselila proti severu, v Francijo.

Taylor je včeraj nastopila v Parizu, še prej pa si je privoščila malce zabave v bližnjem velikem nakupovalnem središču. Kot zaprisežena modna ljubiteljica, je Taylor odšla raziskovati pariško modo in zase kupila tudi nekaj modnih kosov.

Po večernem koncertu pa je lepotičko čakal let v naslednjo evropsko prestolnico – španski Madrid, kjer bo ostala celo en dan več, kot je bilo sprva predvideno. Razloga ne vemo, vemo pa, da je Taylor nad tem dejstvom povsem navdušena! Na Twitter račun je zapisala: “Oooo! V Madridu bomo ostali en dan več, kot smo mislili sprva! Sedaj si bom lahko ogledala razstavo Christopherja Columbusa!”

Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Tor Mar 22 2011, 17:48

Ključ do srca Taylor Swift visi okrog njenega vratu!
Zgleda, da se ključ do srca Taylor Swift skriva okrog njenega vratu!

Country lepotička je v Londonu imela oblečena prekrasno rdečo obleko okoli vratu pa je nosila dolgo verižico z obeskom ključa na sredini. Kot zmeraj je bila videti čudovita in prikupna, s svojo prisotnostjo in s svojim glasom pa je razveselila vse poslušalce Radia 1.

Vreme v Angliji očitno, tak kot tudi pri nas, postaja vse topleje, saj je Taylor oblekla svetlo rdečo poletno obleko, ki ji je segala do kolen.

Medtem ko je Taylor zelo zaposlena s svojo koncertno turnejo po Evropi, med drugimi se je ustavila tudi pri naših zahodnih sosedih, v svetovni prestolnici mode Milanu, je podpisala tudi pogodbo za priredbo filma The Lorax, kjer bo, tako kot tudi Zac Efron, posodila glas enemu izmed likov.

Ti je všeč stil oblačenja Taylor?

Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Tor Apr 05 2011, 19:37

VIDEO: Taylor Swift ostaja najbolj priljubljena country pevka!
Taylor Swift ima svet pod nogami! Vsaj tako se zdi, glede na vse nagrade, ki jih prejema!

Kar je Justin Bieber v pop svetu, je Taylor Swift v county glasbi! Komaj 21-letna pevka in tekstopiska je minuli vikend na podelitvi nagrad Acadamy Country Music Awards prejela nagrado za najbolj priljubljeno izvajalko minulega leta!

Taylor, ki je na prireditvi tudi nastopila s skladbo Mine (video si lahko pogledaš spodaj), je bila nad nagrado povsem navdušena in je komaj zadrževala solze. Dejala je: “Prvič se mi je zgodilo, da sem dobila takšno nagrado! Že dejstvo, da je to nagrada s strani mojih oboževalcev, mi pomeni veliko. Ravno sem se vrnila s turneje po Aziji in res lepo je videti, da niste pozabili name. Moji oboževalci ste super – nekaj najboljšega, kar se mi je do sedaj zgodilo.”

Taylor je imela sicer v tej kategoriji kar precej hudo konkurenco. Med nominiranci so bili namreč še Jason Aldean, Toby Keith, Miranda Lambert, Brad Paisley, in Keith Urban.

Tudi mi čestitamo Taylor. Pa ti?

Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Sre Apr 06 2011, 19:50

Taylor Swift ujeta v prijetnem pogovoru!
Taylor Swift ima te dni veliko razlogov za srečo!

Taylor Swift ima dovolj razlogov, da je lahko srečna. V nedeljo zvečer so oboževalci njeno delo nagradili z nagrado za najboljšo country izvajalko leta, zato ni nič čudnega, da si je morala lepotička, ki je pretekle tedne koncertirala po svetu v okviru njene turneje, privoščiti malce sprostitve.

In kaj je boljšega, kot nakupovanje? Papraci so Taylor ujeli ravno, ko se je v trgovskem centru vsa nasmejana pogovarjala po telefonu. Tudi tokrat, tako kot na CMW, Taylor ni razočarala s svojo opravo. Mi naravnost občudujemo njen stil – vedno tako preprosta, a tako šik! Se ti ne zdi?
Naj te samo še opomnimo, da bo Taylor danes zvečer gostja v pogovorni oddaji The Tonight Show with Jay Leno!

Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Pet Apr 08 2011, 14:07

VROČE: Taylor Swift si je našla novega fanta!
Taylor Swift bi si na vsak način rada uredila svoje ljubezensko življenje!

Taylor Swift pri svojih 21. letih nagrade pobira kot po tekočem traku, malce manj sreče pa ima v ljubezni. Potem, ko se je konec lanskega leta razšla z Jakem Gyllenhaalom, ki ji je pomagal preboleti izkušnjo z Joeom Jonasom, se sedaj nagiba k nekomu, ki je doma v istem svetu kot ona – svetu country glasbe!

Kot poročajo viri, naj bi se mlada pevka zaigrela za 26-letnega Garretta Hedlunda, nam poznanega predvsem v povezavi z igralkami Leighton Meester in Kristen Stewart, s katero si je delil že kar nekaj romantičnih trenutkov.

Garrett in Taylor sta bila v petek opažena skupaj v Nashvillu in vir je pojasnil: “Tokrat sta šla prvič ven skupaj. Že kar nekaj časa sta si dopisovala preko elektronske pošte in ona mu je namignila, da bi se rada dobila z njim tudi osebno.”

In kako bi vir opisal Garretta? “Izredno prijazen človek. Zelo se zanima za glasbo, predvsem za country, kar je super, glede na to da je Taylor country pevka.”

Garrett sicer trenutno v Nashvillu snema svoj album. Misliš, da se nam obeta kakšen duet Taylor in Gerretta?

Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Sre Apr 13 2011, 15:44

VROČE: Taylor Swift se ne bo slekla!
Taylor Swift ne spada med zvezdnice, ki bi več pokazale kot skrivale!

Taylor Swift je res da vsaj toliko uspešna kot Miley Cyrus, a 21-letna country glasbenica priznava, da se ne bi nikoli mogla obleči tako kot npr. Miley Cyrus!

Lepotička ni kot dekleta, ki rada zapeljujejo v oprijetih, kratkih oblačilih, z majicami, ki več odkrivajo kot pokrivajo ipd. Taylor celo priznava, da ji ne to ne ustreza: “Obožujem prikupne oblekice in vedno poskusim kaj novega. A nikoli se ne oblečem preveč izzivalno. To nisem jaz, ne počutim se dobro. Doma sicer oblečem kake kratke hlačke, krajšo majčko in kaj podobnega, da pa bi to promovirala v javnosti ali na profesionalnih slikanjih, mi ne pade na misel.”

Kaj meniš o izjavi?

Vir novičke: SweetStars.net

Nazaj na vrh Go down
oblivion.
i take a look of my life, and realise i'm almost here.

Št. prispevkov : 3354
Datum reg. : 09/03/2011
Hobiji : nevem no, ne da se mi razmišlat pa še lačna sm

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Ned Maj 08 2011, 10:45

VIDEO: Oglej si novi spot Taylor Swift!

Skladba Mean country pevke Taylor Swift je končno dobila tudi vizualno podobo!

Taylor Swift je nedavno naznanila, da bo kmalu na ogled prišel njen videospot za skladbo Mean.
Poglej si ga in povej svoje mnenje!

Ti je videospot všeč?

Vir: SweetStars

Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Sob Maj 14 2011, 09:54

Taylor Swift je sprejela dejstvo, da nima zasebnosti!

Taylor Swift je končno ugotovila, da se je bolje z nekaterimi stvarmi sprijazniti, kot se boriti z njimi, saj ne moreš vedno zmagati.

Pri 'Ellen' je zapravljivka povedla, da se je sprijaznila z obleganjem paparacev.

»Mislim, da je odvratno, če se o čem pritožujem…Slišim ljudi govoriti o vdorih v mojo zasebnost. Milijon drugih služb je, ki bi jih lahko opravljali. In jaz sem prišla do tega, da sem zdaj to sprejela, da je to del mojega življenja. Včasih hoče kdo skriti svoje razmerje, ali hoče zasebnost, mi žal te možnosti nimamo. Le živiš svoje življenje. Če te ljudje fotografirajo, se na koncu temu smejiš v avtu.«

Pravilno!

vir: TOČNOTO TEENS
Nazaj na vrh Go down
Ivonna.

Št. prispevkov : 5578
Datum reg. : 16/06/2010
Starost : 19
Kraj : Hogwarts School of Witchraft and Wizardry
Štos : Hahaha. ;D

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Tor Maj 24 2011, 19:23

Taylor Swift OSRAMOČENA pred azijskimi oboževalci!

Taylor Swift je bila na svoji turneji osramočena pred Azijci!
Vsaj tako zatrjuje 21-letna Taylor Swift, sicer izredno uspešna country glasbenica. Taylor se namreč želi vedno čimbolj povezati s svojimi oboževalci izven Amerike in v ta namen vedno spregovori nekaj besed v jeziku oboževalcev, kjer ima koncert. V Aziji pa ni šlo vse tako, kot si je predstavljala Taylor…

“Vedno poskušam povedati nekaj fraz v jeziku mojih oboževalcev, ampak v Aziji sem res zavozila vse skupaj,” je povedala Taylor, “Mislim sicer, da so cenili moj trud, a tega najbrž ne bi nikoli več ponovila. Izučilo me je.”

Team Grimmie RAWWKS!
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://4myoneandonly.tumblr.com/
Ivonna.

Št. prispevkov : 5578
Datum reg. : 16/06/2010
Starost : 19
Kraj : Hogwarts School of Witchraft and Wizardry
Štos : Hahaha. ;D

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Sre Maj 25 2011, 10:34

PREMIERA: Taylor Swift in videospot za The Story Of Us

Taylor Swift je končno izdala videopost za težko pričakovan singel The Story Of Us!
21-letna country pevka Taylor Swift, ki se lahko pohvali z najboljšim albumom leta – tako je, njen album je boljši od Justinovega – je končno pokazala videospot za njen singel The Story Of Us.

O skladbi je plavolaska povedala: “Vsakič, ko sem na odru ali ko gledam videospot, se ob pesmi najprej spomnim na osebo, ki ji je pesem namenjena oz. za katero je bila napisana. Res vedno najprej pomislim na tisti trenutke, ko sem dobila navdih za skladbo, mogoče na tisti čuden trenutek, ko prvič naletiš na svojega bivšega odkar sta končala razmerje.” No o slednjem ima Taylor zagotovo veliko za povedati.

Taylor je še dodala: “Hollywood je kot srednja šola, razen da se tu odvijajo še podelitve nagrad in da se tam lahko zgodijo kakšne čudne stvari.” Kaj je Tay s tem želela povedati? Mar jo je še vedno malce sram zaradi koncerta v Aziji?

Team Grimmie RAWWKS!
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://4myoneandonly.tumblr.com/
anna.

Št. prispevkov : 1274
Datum reg. : 04/10/2010
Kraj : somewhere over the rainbow

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Tor Jun 14 2011, 13:57

Pokukali smo v dnevnik Taylor Swift
Taylor Swift je dovolila, da pokukamo v njen dnevnik.

Taylor je dovolila, da lahko malo pokukamo v njen dnevnik in tako je z nami delila neverjeten trenutek, ki ga je sama pred nedavnim doživela. Taylor je pod zgodnjo fotografijo twittala: ‘ Iz častnika Columbus – o nastopanju!’

Ali se ti kaj sanja o čem Taylor govori?

Morda si že slišal/a govorice o tem, da se je Taylor po prireditvi Country Music Awards vozila v modrem športnem avtomobilu s pomično streho, skupaj s Shanio. In to naj bi bil njen popolni dan!

Tudi tokrat, pa Tay prireditve ni zapuščala praznih rok. Prejela je namreč nagrado za videospot leta. Čestitke Taylor!

vir : sweet stars
Nazaj na vrh Go down
supergirl.♥

Št. prispevkov : 2003
Starost : 20

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Pet Jun 17 2011, 22:17

Taylor ima veliko srce!

Taylor Swift se je pred kratkim pridružila Akademiji Country glasbe pri projektu ACM Lifting Live in skupaj sta otroški raziskovalni kliniki St. Jude darovali 50.000 dolarjev.

Finančni prispevek je prišel kot del letošnjega programa povezovanja z darovi, ACM Lifting Lives Entertainer of the Year Matching Gift. Ekipa Lifting Lives se je povezala z letošnjimi najpomembnejšimi zabavniki – pred kratkim s Swiftovo – in vsak njihov dar namenijo dobrodelnosti – zvezdniki pa si sami izberejo, kam oziroma komu bodo darovali.

Direktorica organizacije Erin Spahn se je s Taylor srečala v soboto na njeni razprodani turneji Speak Now v Detroitu in tam sta se dogovorili, da bosta denar namenili St. Judu.

V tem letu je klinika St. Jude prejela kar nekaj podpore. Pediatrični kliniki, ki zdravi za rakom obolele otroke je denar namenil tudi zmagovalec tekmovanja Celebrity Apprentice, John Rich. S svojim delom v oddaji pa je zaslužil več kot 1,25 milijona dolarjev.

vir: sweetstars.net
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

Št. prispevkov : 11603
Datum reg. : 28/06/2010
Starost : 20
Kraj : Maribor

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Pet Jul 01 2011, 13:10

“Nikoli ne gledam v prvo vrsto!”
Taylor Swift je trenutno ena najbolj popularnih country glasbenic.

Brez zadržkov lahko tridmo, da je 21-letna Taylor Swift trenutno ena najbolj popularnih country pevk na svetu.
Lepotička se počasi pripravlja na svojo poletno turnejo, videli pa jo bomo tudi na avgustovski naslovnici revije Teen Vogue!

Za revijo Teen Vogue je Taylor poleg klasičnega fotografiranja opravila še krajši interviju v katerem se ja razgovorila o svojih prijateljih, strahu pred velikim odrom ter karieri, ki bi bila precej drugačna, če Tay ne bi postala pevka in piska besedil.

Četudi si težko predstavljamo velike odre brez Taylor Swift, dekle priznava, da je vedno imela pripravljen ‘plan B’, ki bi jo rešil brezdelja:
“Zagotovo bi bila zaposlena kje, kjer je treba biti kreativen. Mogoče pri kakšnih kampanjah ali pa v pisanju novel. Ali pa bi delala z otroci.”

Tay ima kar precej prijateljev – tudi slavne kot je npr. Selena Gomez, vprašanje pa je, kako lahko z njimi preživlja čas, če pa velja za eno najbolj zaposlenih 21-letnic. Taylor tu priznava, da prijateljev res ne vidi tako pogosto, kot bi si to želela, a je vesela, da jih ima: “Moji prijatelji imajo različne obveznosti, različne poklice. Nekatere lahko vidim na podelitvi kakšnih nagrad, druge doma, nekateri so celo z mano na turneji. Tako sem srečna, da jih imam.”

A kljub temu, da ima za seboj že nešteto nastopov pred velikimi in malimi množicami, Taylor priznava, da jo je še vedno strah nastopati pred veliko ljudmi: “Če sem na odru in nisem prepričana, kaj si ljudje, ki so v množici, mislijo o meni, potem sem zares živčna. Npr. na kakšnih prireditvah ali podelitvah raznih nagrad. Nikoli ne gledam v prvo vrsto.”

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Ned Jul 17 2011, 12:30

Taylor Swift ima novo dišavo!
Preveri popolnoma novo dišavo Taylor Swift, katero je poimenovala Wonderstruck!

Taylor Swift se je odločila za novo dišavo, katero je poimenovala Wonderstruck [prevod: osupel], sedaj pa se je odločila, da bo tudi razložila zakaj tako ime!

‘ Svoje osebne življenjske izkušnje delim z vami skozi svojo glasbo in moja dišava mi dovoli, da te izkušnje delim s svojimi oboževalci na popolnoma drugačen način. Vsako dekle sanja o tem, da se bo zaljubila na prvi pogled in Wonderstruck predstavlja ta magičen občutek, obljubo in upanje ter skrivnost. Zame je bilo fascinantno, da lahko zmešam tako veliko vonjav in s tem ustvarim lep končni rezultat,‘ je dejala Taylor.

T je spregovorila tudi o sodelovanju z Elizabeth Arden. ‘ Napisala sem besedilo: ‘I’m wonderstruck, blushing all the way home’ [prevod: 'osupla sem, zardevam vso pot do doma'] za pesem Enchanted, kjer pišem o prvem srečanju z nekom. Dišava ti lahko pomaga pri prvem vtisu in pri tem, da se te oseba zapomni. Zame je razburljiva misel, da lahko Wonderstruck igra tako vlogo pri tem, da se te nekdo zapomne.’

Wonderstruck vsebuje brezhibno lepoto frezij, cvet jablane in sled maline, ter ženstvene privlačnosti, sladko presenečenje blažene vanilje, sončnega kovačnika in belega hibiskusa, kapljico zlatega jantarja in sandalovine, katera je vtkana s poljubi sočne breskve.

Steklenička je spreminjajoče-mavrične barve, kakršna v industriji parfumov še ni bila nikoli uporabljena, s tem pa daje dišavi še dodaten magičen sijaj. Lastnoročni podpis Taylor, se nahaja pod dekorativnimi elementi ptičje kletke in ptička, elementoma, ki prikličeta skrivnosten vonj.

Boš tudi ti dala možnost dišavi Wonderstruck da te prepriča? Če še nisi našla princa svojega življenja, pa ti bo morda pri tem priskočila na pomoč ravno ta dišava, kaj meniš?

Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Pon Jul 18 2011, 12:49

VROČE: Taylor Swift: Prodaja svoje domovanje!
Taylor Swift prodaja svojo graščino Nashville za 1,45 milijona dolarjev.

21-letna pevka je posest s štirimi spalnicami v rojstnem Tennesseeju kupila prejšnjega septembra za 1,4 milijona dolarjev. Sedaj pa je svoje domovanje dala na prosti trg, kjer ga prodaja za 50,000 dolarjev dražje, kot ga je kupila!

Hiša – katera ima kar 5 kopalnic – se razteza čez veliko posestvo, obdano z več vrtovi, v okolici ima tudi vodno fontano in ognjišče na prostem.

V notranjosti pa se ‘graščina’ – zgrajena je bila že leta 1929 – lahko pobaha z originalnim podom zlatega iglavca, lesena konstrukcija in veličastni ročno izdelani omet na steni pa daje domovanju še dodatno bogat videz.

Poleg domovanja Nashville je pevka lastnica tudi domovanja svojih staršev v prav tako rojstnem mestu in omamnega 3,35 milijonov vrednega doma na Beverly Hillsu.

Neznani vir pa poroča o še enem domovanju Taylor. Kupila naj bi si novo domovanje v Losa Angelesu. ‘ Taylor si je pravkar kupila čudovito domovanje zase v L.A. Zelo veliko časa preživi v L.A. – in za svoje bivanje v hotelih je porabila ogromno bogastva.’

Je morda to razlog, da sedaj domovanje Nashville prodaja za več, kakor pa ga je kupila?

Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Tor Jul 19 2011, 09:59

Taylor navdušena nad Baby!
Skladba Baby je zagotovo Justinov hit številka 1!

Justin Bieber je s skladbo Baby zagotovo postavil številne rekorde in nič čudnega, da so številni izdelali takšne in drugačne remixe omenjene skladbe. Skladba je očitno prevzela tudi country zvezdnico Taylor Swift, ki je končno okrevala in nadaljuje s svojo koncertno turnejo.

To, da je Taylor zapela njegovo skladbo, je opazil tudi sam Biebs, ki je preko Twitterja pevki sporočil: “@taylorswift13, sem slišal tvojo priredbo skladbe Baby! Hvala ti za to! Se bom mogoče moral ustaviti kdaj na tvojem koncertu.”

Uf, si predstavljaš, da bi sredi Taylorjinega nastopa kar naenkrat na odre prišel Justin in s Taylor zapel skladbo Baby? No, Belieberji bi bili zagotovo navdušeni, upamo samo, da se ne bi zgodilo podobno, kot se je na koncertu Katy Perry, ko so jo izžvižgali zaradi tega, ker je omenila Justina!

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Today at 05:07

Nazaj na vrh Go down

Taylor Swift [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 3Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Justin Bieber [News]
» Leonardo DiCaprio [NEWS]