© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Taylor Swift [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
sunshinely *
V.I.P.
V.I.P.

Št. prispevkov : 14471
Datum reg. : 20/07/2009
Starost : 18

ObjavljaNaslov sporočila: Taylor Swift [News]   Ned Okt 03 2010, 16:02

First topic message reminder :

Novice o Taylor Swift.

AvtorSporočilo
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Tor Jul 26 2011, 11:23

Taylor Swift: Sodelovati hoče z Brunom Marsom!

Taylor Swift se je v petek ustavila na radijski postaji 'Elvis Duran and the Morning Show'.
21-letna pevka, ki prodaja hišo, je pojasnila, kako ostaja z nogami trdno na tleh, zakaj ima rada znamko 'Target' in s kom bi rada sodelovala.
»Na 'MET Ballu' se je za mano naenkrat pojavil Bruno Mars,« je pojasnila. »'Zelo rad bi sodeloval s tabo,' je rekel. 'Pa dajva.'«

vir: točnoto teens
Nazaj na vrh Go down
Jen.^
finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 8656
Datum reg. : 13/06/2011
Kraj : Panem ~ District 12
Hobiji : Branje knjig, tv, computer, shoping,sleeping,eating,tumblring,gossip,watching Tom Daley how to dive.
Štos : Who is ugly? I'm ugly!

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Pet Okt 21 2011, 17:12

Vsakič, ko se Taylor Swift združi z Ellen DeGeneres, izgleda, da se mlada country izvajalka odpre kot pred nikomer drugim.

V sredo se je Taylor, ki si je lastni parfum želela od 14. leta, ustavila še na enem Elleninem intervjuju, ta pa je v mlado pevko, ki je postala Billboardova ženska leta, drezala z vprašanji o njenem romantičnem življenju, čeprav vse na zabaven način. Potem ko je malce potipala, ali ima Taylor slučajno fanta, je Taylor priznala, da je samska in povedala tudi, zakaj.

»Nimam fanta že kar lep čas. Vedeli bi, če bi ga imela. Resno nimam fanta. Sama sedim pred televizorjem in sama gledam 'Zakon in red'. Nimam fanta. Nimam niti približka fanta. Nimam niti prijatelja, s katerim bi si noro dopisovala in za katerega se lahko zgodi, da bo v prihodnosti moj fant. Trenutno se nič ne dogaja. Če si dekle, ki potrebuje fanta, potem pa enkrat tega zgubi, ga mora zamenjati z drugim fantom, se mi zdi, da je to nenehno iskanje novega fanta. Dvomim, da bi kdaj hotela biti takšno dekle. Hočem biti takšno dekle, ki ji je pomembno, ko se zaljubi, in je to nek pomemben dogodek.«

Sicer pa je mlada pevka, ki pravi, da bo nov album žalosten, v četrtek v 'The Americana' promovirala novi parfum 'Wonderstruck'.

Za MTV je povedala: »Zame je občutek, da sem del 'Wonderstrucka', nekaj novega. Kasneje je bila izkušnja, ko sem bila na turneji s posebnimi gosti, ki so nastopali in presenečali občinstvo. To je bilo moje najboljše obdobje v celem letu.«
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://mileyworldslo.forumr.net/forum
Jen.^

Hobiji : Branje knjig, tv, computer, shoping,sleeping,eating,tumblring,gossip,watching Tom Daley how to dive.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Čet Nov 03 2011, 18:49

Še en izsek iz Jutranje zarje, kjer je veliko Taylorja Lautnerja!

http://bcove.me/4as1dgc7

Prad kratkim so izdali še en izsek iz 'Jutranje zarje', v katerem ima prvič glavno vlogo Taylor Lautner.

Postavni volkodlak, ki ni gej, je svojim naravnim sovražnikom izdal Samov načrt in s tem obvaroval Bello in nerojenega otroka, ki bo sprožil novo vojno.

Težko pričakovani četrti del 0Sage: Somrak0 izide že 18. Novembra. Kdor čaka dočaka!

vir:TočnoTo Teens
Nazaj na vrh Go down
Mwr news
i don't know much about guns but i've been shot by mwr.

Št. prispevkov : 73
Datum reg. : 02/12/2011
Starost : 19
Hobiji : Objavljanje novičk.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Pet Dec 02 2011, 19:04

Čestitamo! Taylor Swift: Postala je country glasbenica leta!

Kako ji uspeva?!

Taylor Swift se je v torek zvečer udeležila podelitve nagrad za najboljšega country glasbenika/co leta in zmagala!

21-letna zvezdnica je prispela v Bridgestone Arena v Nashvillu v kratki rdeči oblekici, ki ji je odlično pristajala, na rdeči preprogi pa je očarala celo voditelja progama Roba Lowa.

Na slovesnosti so se osredotočili na pet vodilnih country glasbenikov: Jasona Aldean, Kenny Chesney, Lady Antebellum, Brada Paisleya in Taylor, ki je pometla z vso konkurenco in si prisvojila še eno trofejo več. Čestitamo!

Si zasluži?
tocnototeens
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Jen.^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Pet Dec 02 2011, 21:41

Taylor Swift ima novo pričesko!

Taylor Swift, ki je bila spet nagrajena, vedno sproti obvešča svoje oboževalce preko Twitterja.

In tako jim je tudi tokrat novico o novi pričeski sporočila s fotografijo, ki jo prikazuje kot seksi blondinko.

Danes pa je bil tudi premierno predstavljen njen video za 'Ours'.

Za javnost je dejala: »Zelo sem vznemirjena, kaj se bo zgodilo naslednje leto. In nestrpno pričakujem nov album. Pisala sem cel čas. Ne morem verjeti, da že to govorim. Izdan bo namreč v letu dni, toda jaz sem že nestrpna.«

Ti je všeč njena nova pričeska?

Točnoto Teens
Nazaj na vrh Go down
Mwr news

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Ned Dec 04 2011, 18:36

Video: Poglej si nov videospot Taylor Swift!

Za pesem Ours !

Oglej novi videospot Taylor Swift, ki ima novo pričesko, za pesem 'Ours', v katerem nastopa tudi zvezdnik serije 'Friday Night Lights', Zach Gilford.

Režiser videospota Declan Whitebloom, ki je delal že na videospotu za njeno pesem 'Mean', je za 'E! Online' povedal: »Ko Taylor, ki je zapela v duetu s Seleno Gomez, reče: 'Imam idejo', jo poslušaš, kaj bo rekla. Tudi jaz sem jo in bila je čudovita zamisel – bila mi je všeč!«

Pesem 'Ours' je že peti singel iz njenega priljubljenega albuma 'Speak Now'.

21-letna pevka pa je bila po podelitvi nagrad 'Billboard’s Women in Music Awards', na kateri je bila razglašena za žensko leta, ujeta pri zapuščanju restavracije 'Il Buco'.

Ti je njen novi videospot všeč?

tocnototeens
Nazaj na vrh Go down
Mwr news

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Pon Dec 12 2011, 13:57

Taylor Swift: Prevzela odgovornost, da je sedaj vzornica!

To vlogo jemlje resno!

Taylor Swift je nedavno pozirala za posebno 'Woman of the Year' izdajo revije 'Billboard'.

Dala pa je tudi intervju:

Kje se vidi na lestvici od dekleta do ženske: »Odraščanje na tak način, pisanje pesmi in da vsi slišijo, kako odraščam od šestnajstega leta, zdaj sem 21 – nočem, da bi bilo drugače. Na lestvici biti dekle, najstnica ali ženska, se nikoli nisem nikamor prištevala. Hotela sem le odrasti normalno. Če sem že ženska ali ne, je na plečih mojih oboževalcev, da se odločijo, ne na mojih. Nisem še imela občutka, da bi mogla izreči drzno izjavo o zrelosti ali narediti 'temni' album.«

O ženskah, ki jih ima za vzornice: »Imam veliko vzornic. Faith Hill je velika vzornica. Tudi Reese Witherspoon mi je vzornica – sicer se ne ukvarja z glasbo, toda všeč mi je vse, kar naredi. Swawn Colvin je tudi vzornica, saj je njeno pisanje super in tankočutno in otožno in lepo. Vzornik mi je tudi Kris Kristofferson. Ko vidim ljudi, ki res živijo svoje življenje in zapišejo svoje življenje v pesmi tako lepo, ti so moji vzorniki.«

Če je že doživela leto, ki ga je hotela pozabiti:
»Ne celega leta. Imela sem takšnih šest mesecev – ali govorimo o kritikah, groznem razhodu ali kakršnikoli travmi, ki sem jo prestala. Vsak od nas je že imel nekaj takšnih 'temnih' mesecev. Meni takrat, ko sem žalostna, pomaga pisanje pesmi o teh čustvih in zaradi nekega razloga potem ko to naredim in sem ponosna na pesem, tudi stvari dobijo nek pomen.«

Če se že vidi kje leta 2018: »Všeč so mi 7-letni načrti Dolly Parton. Mislim, da je to odlično. Ogromno je stvari o Dolly Parton, ki bi si jih vsak umetnik moral pogledati, ali je to branje njenih izjav ali branje njenih intervjujev ali obisk njenih šovov. Ona je bila odličen primer vsaki ženski pisateljici pesmi. V naslednjih 7 letih bom stara 28 ali 29, še ne vem, kje bom. Odvisno je, koga bom spoznala. Toda upam, da bom nadaljevala s pisanjem pesmi do konca svojega življenja. In najčistejša prihodnost, ki jo vidim, je vedno moj naslednji album, saj sem vedno obsedena z zadnjimi pesmimi, ki jih napišem. To je moja obsesija zadnjih šest mesecev ali zadnjega leta.«

Ali se uvršča med vzornike: »Ko začneš svojo kariero, je jasno, kaj te bo ta vprašala. In ena od stvari, ki je pomemben del, ko začneš z glasbo, je, da moraš razumeti, da imaš vlogo v življenju naslednje generacije. Lahko jo sprejmeš, lahko pa jo ignoriraš in rečeš, da je vloga staršev, da vzgojijo svoje otroke. Toda realnost je, da je pomembno, kaj oblečeš. Če si pevka in si na televiziji ter te v dnevni sobi opazuje 12-letnica, gleda, kaj imaš oblečeno, kaj govoriš in kaj delaš. To je to, kaj mlada dekleta delajo in to je velika odgovornost, ki sem jo vzela resno.«

Misliš, da je Taylor dobra vzornica?

tocnototeens
Nazaj na vrh Go down
Mwr news

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Sob Dec 24 2011, 16:34

Vroče! Prisluhni novi pesmi Taylor Swift!

Nova balada !

Preveri novo pesem Taylor Swift z naslovom 'Safe and Sound', ki bo tudi v soundtracku filma 'The Hunger Games'.

22-letnica, ki je najboljša vzornica leta 2011, je izid pesmi naznanila tudi na Twitterju: »Nekaj, česar sem se veselila že zelo dolgo, se bo kmalu zgodilo.«

Po izidu pesmi pa je spet objavila: »#SafeAndSound je že na voljo!«

Poslušaj pesem in nam povej… Ti je všeč?

tocnototeens
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YFEDTtKaFzU
Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

Št. prispevkov : 8675
Datum reg. : 08/06/2010
Kraj : Barceeeeeelooooonaaaaaa

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Ned Jan 29 2012, 12:18

Žalostno! Taylor Swift: Še vedno ni prebolela bivšega!

Ne more se sprijazniti!

Je kdo presenečen? Taylor Swift ni ravno znana po tem, da dobro sprejema razhode. In sedaj viri trdijo, da še vedno ni prebolela svojega zadnjega fanta, Jakea Gyllenhaala.

Viri so prav tako potrdili, da je svojo frustracijo sproščala s tem, da je o njem napisala kar nekaj sočnih melodij.

Morda smo samo mi taki, toda če bi me imele vsaki drugi teden večerjo z Zacom Efronom, bi že zdavnaj pozabile na vse Jake, Joeje in druge bivše.
Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Pet Mar 30 2012, 15:06

Čast! Taylor Swift: Posebno nagrado bo prejela iz rok Michelle Obama!

Čestitke!

Taylor Swift si je prislužila še eno priznanje več.

Pravkar so oznanili, da bo 22-letna glasbenica, ki ima novo reklamo za parfum, med sobotno podelitvijo 'Kids Choice Award' prejela nagrado 'The Big Help Award' za človekoljubna prizadevanja in pomoč na poplavljenih in s tornadi opustošenimi območji Združenih držav.

Ne le, da ima takšna nagrada posebno težo, ampak ji jo bo podelila sama Michelle Obama!

Izvršilna podpredsednica in vodja Nickelodeonove skupine, Marva Small, je o tem povedala:

»Njena predanost in posvečanje drugim se je preneslo tudi na njene oboževalce, da ji sledijo. To je bistvo te nagrade, skozi lastno udejstvovanje in aktivnost navdihniti tudi ostale. Počaščeni smo, da bo Prva dama in nekdanja dobitnica te nagrade, Michelle Obama, podelila priznanje v roke tako prizadevne in navdihujoče umetnice.«

Bi tudi ti pomagal/a drugim, če bi si za to prizadeval tvoj idol?

Sicer pa, čestitamo Taylor!
Nazaj na vrh Go down
Mwr news

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Tor Maj 01 2012, 17:02

Šok! Taylor Swift: Si je povečala prsi?!

ŠLA JE POD NOŽ !

Taylor Swift je izgledala bolj odraslo med nedavnim sprehodom, ko je imela oblečena tesno črtasto obleko, kar je povzročilo namigovanja, da je šla priljubljena coutry pevka morda pod nož.

Pogosto je bila pohvaljena za njen izgled, a Taylor, ki je posnela duet z Justinom Bieberjem, morda z njim ni bila tako zadovoljna, kot smo mislili. Po poročanju 'HollywoodLife.com' so strokovnjaki, ki so si ogledali fotografijo na desni strani, posneto prejšnji teden (slika na levi je iz leta 2009), mnenja, da si je mlada zvezdnica dala narediti prsne vsadke.

Eden izmed zdravnikov je za 'HollywoodLife.com' povedal: »Izgleda, da gre Taylor po stopinjah še ene country pevke, Dolly Parton, in si je dala povečati dojke.«

Seveda je pred njo še dolga pot, preden bi pridobila status, kot ga ima Dolly, a Taylor, ki bo morda dobila glavno vlogo v filmu, vseeno izgleda nekoliko drugače.

Verjameš, da je šla Taylor pod nož?
tocnototeens
Nazaj na vrh Go down
Jen.^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Pet Jul 06 2012, 21:24

Taylor Swift: Se je zagledala v sina Arnolda Schwarzeneggerja?!

Taylor Swift in Patrick Schwarzeneger, sin Arnolda Schwarzenegerja, sta skupaj preživela 4. julij.

22-letna igralka, ki je napovedala svoj drugi parfum, in 18-letni maturant sta se v sredo udeležila istega festivala v Massachusettsu.

Bila sta zelo dobre volje, ko sta se s skupino prijateljev sprehodila po mestu.

»Je med njima kaj več kot prijateljstvo?« se sprašujejo mnogi.

Trenutno je še nejasno, če je med njima kaj več kot prijateljstvo, če je, tega niti približno nista pokazala, saj se nista nič dotikala drug drugega.

Mladi Patrick je še pred kratkim hodil z Jade Iovine, hčerko slavnega Jimmyja Iovina, ki je mentor 'Ameriškega idola'. Še prejšnji mesec so ju namreč videli skupaj.

Misliš, da je med njima več kot samo prijateljstvo?
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

Št. prispevkov : 11603
Datum reg. : 28/06/2010
Starost : 20
Kraj : Maribor

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Sob Jul 28 2012, 13:03

TAYLOR SWIFT: Ima zlomljeno srce!

Taylor Swift je poznana po svoji odprtosti glede ljubezenskih zvez, a o svojem največjem zlomu srca še vedno molči. Ne gre za težave s fantom. Problem je v njenih starših, saj nista več skupaj tako, kot sta bila včasih – razmišljala naj bi celo o ločitvi.
Pevka je povedala, da bo njen četrti album osredotočen na srce, ki se je zlomilo, zato se ne moremo nehati spraševati, če ne gre vse skupaj bolj proti toku njenih staršev kot nje same. Ko smo jo vprašali o prihajajočih pesmih, nam je, tako kot vedno, odgovorila z resnici: ”Žalostne so, če sem iskrena.”

Vir: Sweet.stars

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Sre Avg 01 2012, 17:41

Vroče! Taylor Swift: Njen novi fant je star 18 let!

Štiri leta je mlajši!

Taylor Swift se je očitno zelo zbližala s Conorjem Kennedyjem!

22-letnica je z 18-letnim sinom politika Roberta F. Kennedyja preživela vikend na njihovem posestvu. Najprej sta se odpravila na vožnjo z ladjo, nekoliko kasneje pa sta si v restavraciji privoščila pico.

Vir je povedal: »Priskrbel ji je sedež. Zelo simpatično je bilo. Taylor se je nenehno smejala in veliko govorila z majhnimi otroci.«

Parčka so videli, kako se je poljubljal, držal za roke in se nenehno crkljal.

Zanimivo je tudi, da je Conor bratranec Patricka Schwarzeneggerja, ki so ga tudi povezovali s Taylor.

Se ti zdita lep par?
Nazaj na vrh Go down
anna.
i take a look of my life, and realise i'm almost here.

Št. prispevkov : 1274
Datum reg. : 04/10/2010
Kraj : somewhere over the rainbow

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Ned Avg 12 2012, 12:52

RESNA Taylor Swift: Fanta je že predstavila staršem!
Opa, opa! Je coutry zvezdnica tokrat res zaljubljena?

Vse kaže, da je Taylor Swift precej resna s svojo zvezo s Connorjem Keneddyjem, sinom Roberta Kennedyja mlajšega in pokojne Mary Kennedy.

Pevka je zvezo z 18-letnim Connorjem pred dobrim mesecem dni, a kaže, da ne gre zgolj za poletno romanco, saj je minuli vikend pevka svojega fanta že predstavila staršem. Peljala ga je kar domov v Nashville, kjer sta se udeležila družinskega piknika. Po besedah očividcev, sta se zaljubljenca kar naprej poljubljala in objemala.

Taylor je v preteklosti imela že kar nekaj bolj ali manj odmevnih zvez – hodila je že z Johnom Mayerjem, Joeom Jonasom in nazadnje z Jakeom Gyllenhaalom. In kaj naredi pevka, ko v reviji prebere, s kom hodi? Smeji se! “Veliko fantov je, s katerimi naj bi hodila. A jaz se temu le smejim, saj jih večina še poznam ne,” pravi Taylor.

vir: sweet stars
Nazaj na vrh Go down
adriana.

Št. prispevkov : 3072
Datum reg. : 26/04/2012
Kraj : Manhattan with B & S.*

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Ned Avg 12 2012, 20:49

Resno je! Taylor Swift je novega fanta predstavila svojim staršem!

Se obeta poroka?

Taylor Swift je naredila pomemben korak v njeni zvezi in svojega novega fanta Conorja Kennedyja minuli teden predstavila staršem.

Zvezdnica se je z izbrancem, mamo Andreo in očetom Scottom odpravila v lokalno restavracijo v Nashvilleu, v bližini njenega posestva, kjer so malo poklepetali ob dobri hrani in spoznali novega člana družine.
Po govoricah sodeč je Taylor že navdušila tudi Conorjevo vplivno družino. Ko so vprašali njegovo teto Ethel Keneddy ali se nam obeta poroka v politično kraljevo družino, je odgovorila: »To bi nas zelo osrečilo. Taylor je veličastna in naša dobra prijateljica.« Očitno zna dobro izbrati in če se želja o skupni poroki kdaj uresniči, bo to zagotovo izjemen dogodek.

Vir: TočnoTo Teens
Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Tor Avg 14 2012, 19:50

Vroče! Taylor Swift: Imamo prvi singel s prihajajočega albuma!

Prisluhni ji.

Taylor Swift je svoje oboževalce presenetila s prvim singlom iz njenega novega albuma 'Red', ki izide 22. oktobra.
22-letna zvezdnica, ki ima resnega fanta, je v ponedeljek organizirala manjše srečanje z oboževalci in bila z njimi na zvezi tudi preko videokamere, ko jim je izdala podrobnosti novega album in jim celo zavrtela njen prvi singel 'We Are Never Ever Getting Back Together'!

O novi plošči je povedala: »Zadnji dve leti sem delala na albumu z naslovom 'Red'. Ponazarja turbulenco, nore dogodivščine, ljubezen in izgubo, ki so krojili ta čas. V mojih mislih, ko izkusiš ljubezen, ki pride z vso hitrostjo, silovitostjo in podivjanostjo in se zraven v zmedi pomešajo še ljubosumje, frustracija, nesporazumi in vsa tista lepa čustva… Takrat, če vse zaobjameš, je vse rdeče,« je povedala.
Torej prisluhni njeni prvi skladbi z albuma 'Red' (rdeče), za katero pravi, da je zelo romantična pesem, ki jo posveča ljubeznivemu bivšemu fantu.

Ti je všeč?

Nazaj na vrh Go down
JUDY
V.I.P.
V.I.P.

Št. prispevkov : 19179
Datum reg. : 03/05/2010

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Tor Avg 14 2012, 21:17

Vroče! Taylor Swift: Seli se blizu svojega novega fanta!
Čeprav še nista dolgo skupaj!

-> fotogalerija

V nedeljo je Taylor Swift preživela nekaj kvalitetnega časa s svojim novim fantom, Conorjem Kennedyjem.
Na posestvu Kennedyjevih je najprej skupaj z njegovo družino igrala odbojko, kasneje pa skočila v vodo in zaplavala, da bi se ohladila.
In kot izgleda je Taylor vzhodna obala zelo všeč, saj si je pred kratkim blizu hiše svojega fanta kupila kar svojo hišo.
»Čudovita lokacija je in hiša leži preko ceste Conorju in Kennedyjevih. Čudovit dom je. Hiša je bila na prodaj že štiri leta.«
Taylorina nova hiša bi se naj prvotno prodajala za 14 milijonov dolarjev, a je Taylor zanjo odštela »le« 4,9 milijonov.

Se zdi samo nam, ali Taylor glede svojega novega fanta zelo hiti?

vir: tocnoto.teens

chocolate.girl.^^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Čet Avg 16 2012, 20:32

Uspeh! Taylor Swift: Bo njen novi singel podrl rekord?

Ji bo uspelo?

Oprosti Carly Rae Jepsen, ampak izgleda, da so tvoji pesmi 'Call Me Maybe' šteti dnevi.

Taylor Swift je z novo pesmijo 'We Are Never Ever Gerring back Together' pripravljena, da ponovno zavzame sam vrh Billboardove lestvice vročih 100.

Pesem o razhodu bo doživela velik debi na Billboardovi lestvici. Po komaj 24 urah predvajanja na radijskih postajah se je Taylorina nova pesem po poročanju Billboarda odvrtela že več kot 30 milijonkrat. Še bolj navdušujoče pa je to, da je pesem že med 40 najbolj predvajanimi pesmimi tega tedna.

Taylor pa že namerava omogočiti tudi prenose njene pesmi. Billboard bi lahko prodal med 450.000 in 500.000 prenosov ob koncu Nielsen SoundScan tedna, ki bo 19. avgusta. Če se bo to res zgodilo, bo pesem najbolj prodajan debitantski singel ženske izvajalke. Trenutno to trofejo v rokah drži Lady GaGa, ki je 'Born This Way' prodala 448.000 krat. To pa bi bila za 22-letno zvezdnico tudi najbolj prodajana debitantska pesem v njeni karieri.

Priljubljena country pevka ima precej dober teden. Ne samo, da se njena nova pesem vzpenja, pred kratkim je kupila vilo v Hyannis Portu in tako postala soseda priljubljene počitniške destinacije družine Kennedy. Pojavile so se tudi govorice, da naj bi se sestajala z 18-letnim Conorjem Kennedyjem, vnukom Roberta F. Kennedyja.

Taylor je bila od 4. julija večkrat opažena med skupnim preživljanjem časa z njenim domnevnim fantom v Kennedyjevi počitniški hiši. Stvari so se torej precej zresnile. Prejšnji teden je Conorja celo peljala v Nashville in ga predstavila svojim staršem, Scottu in Andrei.

Na Conorjevo žalost je njen tretji studijski album že zaključen in pripravljen na prodajo, ki se prične 22. oktobra, tako da bo moral počakati na njen četrti album, da bo videl, kaj ima za povedati o njunem razmerju. Upamo, da ne bo nastala še kakšna pesem z naslovom 'We Are Never Ever Getting Back Together'.

Meniš, da ji bo uspelo doseči rekord?

Vir:tocnoto teens
Nazaj na vrh Go down
Mwr news

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Sre Avg 22 2012, 17:13

Vroče! Potrjen duet Taylor Swift in Eda Sheerana!

Preveri novo fotografijo Taylor Swift in Eda Sheerana, ki je bila objavljena na njegovem Instagramu s pripisom: »Kmalu prihaja duet.«

Julija je Ed govoril o snemanju, ki ga je imel z zvezdnico, ki ima novo reklamo za parfum, in rekel, da se je bilo zelo prijetno družiti z njo.

Se veseliš dueta?

Vir: Tocnoto.tens
Nazaj na vrh Go down
Mwr news

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Sre Avg 22 2012, 17:16

Taylor Swift: Na reklami za nov parfum je kot princesa!

Taylor Swift je v petek posnela novo reklamo za drugo dišavo v njeni Wonderstruck liniji. Igralka je potovala v Magnolia Plantation v New Orleans ter pozirala v čudoviti obleki Monique Lhuillier.

»Obožujem izgled moje nove reklame,« je povedala za 'Hollywood reporter'. »Nosim to čudovito, rdečo obleko, ki jo obožujem že odkar sem jo prvič oblekla. Je klasičen izgled in to je moja obsesija zadnje čase. Karkoli klasičnega in večnega.«

Nato je govorila o dišavi, ki bo ven prišla septembra: »'Wonderstruck Enchanted' je naslednje poglavje v zgodbi dišav 'Wonderstruck'.

»'Wonderstruck' govori o trenutku, ko čutiš povezavo do nekoga in med vama obstaja zaljubljenost, magija… ko veš nekaj več o nekom in še vedno čutiš močno povezavo.«

Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Čet Avg 23 2012, 20:51

Bravo! Taylor Swift: S svojo novo pesmijo postavila nov rekord!

Čestitke!

Taylor Swift so v ponedeljek ujeli, ko je zapuščala svojo privatno rezidenco v Hyannis Portu. 22-letni pevki, ki bo posnela duet z Edom Sheeranom, se je pridružil fant, Conor Kennedy. Sicer pa je njen novi hit 'We Are Never Getting Back Together' postavil rekord v največji digitalni prodaji čez vikend.

Prodali so 623.000 digitalnih kopij, s tem pa se je pa uvrstila na prvo mesto na Billboardovi lestvici digitalnih pesmi.
O uspehu je na Twitterju objavila: »#1 na Billboardovi lestvici vročih 100!!?! To je bil najbolj neverjeten teden. Ne morem verjeti, kako neverjetni ste!«

Si vesela zanjo?

Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Pet Avg 24 2012, 18:38

Šok! Taylor Swift: Vdrla na poroko?!

Taylor Swift izgleda zadnje tedne popolnoma zaljubljena v njenega novega fanta Connorja Kennedyja in glede na to, da se njun odnos tako dobro razvija, je bila priljubljena pevka povabljena celo na poroko v družini Kennedy.

Vendar po besedah nevestine mame temu ni tako, saj zatrjuje, da je Taylor, ki je z novo pesmijo postavila nov rekord, vdrla na poroko in ostala, kljub temu da so jo prosili naj odide. In to celo dvakrat.

Victoria Gifford Kennedy je za 'The Boston Herald' povedala, da sta ji Taylor in Connor: »eno uro pred poroko pisala in vprašala, ali lahko prideta.«

»Odgovorila sem jasno: 'Prosim, ne prihajajta.' A sta vseeno prišla… Osebno sem odšla do gospodične Swift, katere prihod je zamotil celotno dogajanje in se ji vljudno predstavila ter jo zelo prijazno prosila naj odide.«

Dodala je še: »Bilo je, kot da bi se pogovarjala z duhom. Zdelo se je, kot da gleda mimo mene.«

Smešno glede Victorijinega zatrjevanja je, da so vsi ostali poročali, da je bila Taylor sprejeta z odprtimi rokami in je celoten vikend preživela z družino Kennedy.

Predstavnik mlade pevke, ki bo posnela duet z Edom Sheeranom, se je na komentarje Victorie Kenney odzval z: »V tem ni nobene resnice. Taylor je bila povabljena na poroko in nevesta se ji je zelo lepo zahvalila, da je prišla.«

Sliši se, da je nevestina mama malce pretiravala. Je bila morda zaskrbljena, da b Taylor zasenčila njeno hčer?

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Pon Avg 27 2012, 17:13

Taylor Swift: Omrežila je Eda Sheerana!

Ed Sheeran je imel na začetku leta izjemno priložnost sodelovati s Taylor Swift, ki ga je popolnoma očarala.
O nepozabni izkušnji z izjemno uspešno country pevko, ki je vdrla na poroko, je za MTV povedal:

»V bistvu s pisanjem besedil skupaj z drugim umetnikom nimam veliko izkušenj. Kot pri sodelovanju s Taylor, sem takrat to počel šele drugič, da sem se dobil s pevcem/pevko in sva skupaj napisala pesem. Tako da se nisem mogel ravno preveč prilagodit. Sva kar podobna glasbenika in mislim, da se je dobro izteklo. Vsaj upam.«

»Taylor je res prijetna. Je zelo kul oseba. Ne vem kaj bi še rekel. Je zelo dobra prijateljica in v zadovoljstvo mi je se družiti z njo,« je še dodal.

Se Edu zapleta jezik, ostaja brez besed? To se ne bi smelo zgoditi poetu in piscu romantičnih besedil kot je on…

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Pet Avg 31 2012, 21:14

Vroče! Taylor Swift ima nov videospot za njen hit!

Pa smo ga le dočakali – oglej si uradni videospot za zadnjo uspešnico Taylor Swift 'We Are Never Ever Getting Back Together'.

Na začetku videospota izgleda 22-letna glasbenica, ki je omrežila Eda Sheerana, udobno v ljubki pižami, ko pove svojemu fantu, da je njuno razmerje končano.

Taylor je bila tako navdušena nad pesmijo, da je na Twitterju razkrila nekaj skrivnosti: »Zabavna dejstva o videospotu za 'We Are Never': vse je posneto naenkrat, posneto je z eno kamero, 5 različnih preoblek in vodne kreature.«

Ti je všeč?

VIDEOSPOT

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Taylor Swift [News]   Today at 03:00

Nazaj na vrh Go down

Taylor Swift [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 2 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next