© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Nina Dobrev [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
Emma Watson
and i remember all those crazy thing i said.
and i remember all those crazy thing i said.

Št. prispevkov : 252
Datum reg. : 03/12/2010
Starost : 20
Kraj : Primorska ljudjee :* !!

ObjavljaNaslov sporočila: Nina Dobrev [News]   Tor Feb 01 2011, 22:42

Vse sveže novičke o Nini Dobrev lepite tukaj. :D
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
|3londboss
finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 4658
Datum reg. : 06/02/2011
Starost : 17

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nina Dobrev [News]   Sre Feb 09 2011, 15:48

Nina Dobrev: Postaja shizofrenična!
Težko je imeti dve popolnoma različni osebnosti – le vprašajte Nino Dobrev.

22-letna igralka je v začetku prejšnjega meseca poklepetala z novinarji LA Timesa in povedala, da ni lahko in se ji zdi, da počasi postaja shizofrenična zaradi tega.

”Z Eleno posnamem veliko čustvenih scen. Grem čez nekakšen vrtiljak. S Katherine pa se z vsemi igram se zabavam, sem slabo dekle in odidem stran s stvarmi, ki so mi jih starši celo življenje prepovedovali. Zdaj pa sem zato plačana.”

Nina je še zaupala, da je možno, da bo v seriji The Vampire Diaries dobila še tretjo vlogo (Že sedaj igra Katerino in njeno dvojnico Eleno): ”Že Katherine je bila dvojnica nekoga, tako da mora obstajati nekje še ena, podobna njej in Eleni. Bomo videli, kaj bo. Prepričana sem, da bo zanimivo.”

Don't cry over someone who won't cry over you.
Nazaj na vrh Go down
JUDY
V.I.P.
V.I.P.

Št. prispevkov : 19179
Datum reg. : 03/05/2010

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nina Dobrev [News]   Ned Feb 20 2011, 15:30

Nina Dobrev: Zaradi korzetov v ‘VD’ je skoraj omedlela!

Nina Dobrev se je znašla v februarski številki revije ‘Elle’, za katero je povedala nekaj besed o njeni vlogi v ‘Vampirskih dnevnikih’.

»Če delaš na televiziji, imaš eno vlogo. Imaš čas, da jo dobro raziščeš, spoznaš, oblikuješ in vidiš, kako se odraža v različnih ljudeh. To je super.«

Omenila je tudi kostume, ki ji včasih povzročajo težave.

»Nošenje korzeta ti iztisne zrak iz pljuč. Sama sem skoraj omedlela, ko sem ga nosila kar 16 ur skupaj.«

Vidimo, da morajo igralci pred kamerami včasih stisniti zobe in se potruditi po najboljših močeh.

|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nina Dobrev [News]   Pon Feb 28 2011, 15:30

VROČE: Sta Ian Somerhalder in Nina Dobrev par?!
Na uredništvo smo v zadnjih nekaj dneh dobili kar precej namigov o tem, da naj bi bila zvezdnika serije The Vampire Diaries malce več kot samo dobra prijatelja. In seveda smo novičko takoj preverili!

Mar se nam obeta Doberhalder? Viri namreč čedalje bolj glasno razglabljajo o tem, da naj bi bila Ian Somerhalder (Damon Salvatore) in Nina Dobrev (Katerina Petrova/Elena Gilbert), zvezdnika serije The Vampire Diaries v romantični zvezi.

Po poročanju enega izmed ameriških tabloidnih portalov naj bi Nina in Ian skupaj preživela praznik zaljubljencev, valentinovo. Po poročanju vira naj bi igralca večer preživela ‘v restavraciji Parish v Atlanti, kjer sta se cel večer posvečala samo drug drugemu in nista pustila nikomur, da bi se jima približal.‘ Opa, to pa je nekaj za oboževalce Delene!

Sicer je Ian vsem svojim oboževalcem preko Twitterja čestital ob dnevu zaljubljencev in malce ošvrknil podjetja, ki te dni služijo ogromne vsote denarja na račun zaljubljenosti. Seksi vampirček je zapisal: “Srečno valentinovo vsem! To je praznik za vsa velika podjetja, za cveličarje in tiste, ki pridelujejo čokolade. Res dober izgovoro za to, da nekomu pokažemo, da ga imamo radi. Rajši le objemite tistega, ki ga imate radi!” No, tale nasvet pa ni od muh! Vsekakor se marsikatera ne bi branila objema Iana, se strinjaš?

Je pa tudi Nina tisti dan preživela nekaj časa na računalniku, saj je tudi ona ‘zatwittala’: “Srečno valentinovo vsem! Ni ga lepšega dne, kot je današnji. In če ti tip pokloni rdečo vrtnico… ga ugrizni!” Ugrizni? Se je mogoče Nina malce preveč vživela v lik vampirke Katerine, ki jo igra v seriji The Vampire Diaries?

Čas bo pokazal, ali se med Nino in Ianom res plete kaj več kot samo res dobro prijateljstvo, a mi že poznamo en ‘vampirski’ parček – tebi in nam znana Robsten; Robert Pattinson in Kristen Stewart, ki sta se spoznala na snemanju sage Somrak in sta skupaj že kar nekaj časa.
Kaj misliš, bi bila Ian in Nina dober par?

Nina Dobrev in Ian Somerhalder

Nazaj na vrh Go down
©jennifer
Moderator
Moderator

Št. prispevkov : 3546
Datum reg. : 01/08/2010
Starost : 19
Kraj : District 12
Hobiji : Ninja.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nina Dobrev [News]   Sob Mar 12 2011, 10:31

Kaj vse se skriva v Ninini torbici?

V zahvalo Tonyi v podjetju US Weekly da nas je kontaktirala in mi povedala kaj vse se znajde v Ninini torbici.

''Včasih delam od 6h zjutraj do 10h zvečer'' pravi Nina Dobrev. Zato zvezdnica Vampirskih Dnevnikov v torbici George, Gina & Lucy nosi Starbucks Via pakete. ''Vedno sem pripravljena da si naredim ledeno kavo, v primeru da ne morem iti do Starbucksa!'' Druge skrivnosti? ''Sem ogromna oboževalka slikanja. Vedno imam pri sebi mojo kamero.'' lahki prigrizki? ''Ratam nezadovolna če sem lačna in lačna sem velikokrat. Vedno imam pri sebi sladkarije tako da ostanem prisebna.'' glasba itd.? ''Svoje tekste zdownloadam na moj iPad. Iz njega tudi tweetam in kupila sem ogromno igric a nimam časa da bi jih igrala. Imam pa Glee tako da lahko gledam ko sem v avtu - le če nekdo drug vozi''

George Gina & Lucy So Cali Cali handbag $380 (George Gina & Lucy So Cali Cali torbica)
Canon SD1300 $180 (fotoaparat)
iPad $499
Louis Vuitton wallet $580 (Louis Vuitton denarnica)
Sephora Collection Compact Mirror $15, (Sephora Collection zložljivo ogledalo)
DKNY Be Delicious rollerball $20
CoverGirl LashBlast mascara $7 (CoverGirl LashBlast maskara)
MAC Pro Longwear Concealer $17
NARS Blush in Orgasm $27

"For a split second I’m gasping, completely engulfed in the strange flames. Then all at once, the
    fire is gone. I slowly come to a stop, wondering if I’m naked and why Cinna has arranged
    to burn away my wedding dress. But I’m not naked. I’m in a dress of the exact design of my wedding dress,
    only it’s the color of coal and made of tiny feathers. Clothed in black expect for the white
    patches on my sleeves. Or should I say my wings. Because Cinna has turned me into a mockingjay."

Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nina Dobrev [News]   Ned Mar 13 2011, 14:10

Nina Dobrev: “Igrati Eleno in Katerino je utrujajoče!”
Nina Dobrev naravnost sije na slikah, posnetih za aprilsko številko revijo TEEN Vogue!

22-letna Nina Dobrev, nam še kako dobro poznana iz serije The Vampire Diaries, ki z novo epizodo na zaslone in našo vampirsko podstran prihaja šele čez en mesec, je na nedavnem slikanju za revijo Teen Vogue spregovorila o tem, kako je, ko v eni seriji igra dva lika, kako se počuti zaradi govoric, da hodi s soigralcem Ianom Somerhalderjem…

O tem, da v The Vampire Diaries igra dva karakterja [Eleno Gilbert in Katherine Pierce]: “Ko sem podpisala pogodbo za snemanje serije, nisem bila prepričana, da bom morala igrati oba lika. Saj je zabavno igrati dva lika, a obenem tako utrujajoče! Dvojno delo! Zato, da se vživim v en lik, porabim veliko časa in energije, ker pa imam dva, se vse skupaj podvoji. To je tako, kot bi istočasno snemala dva povsem različna filma.”

O govoricah, da hodi z Ianom Somerhalderjem: “Pričakovala [z Ianom] sva govorice. Če ne bi pisali, da hodim z Ianom, bi pisali, da hodim s Paulom [Wesley]. Veliko ljudi, ki dan in noč snemajo skupaj, se zaljubi, tako da to ne bi bilo nič nenavadnega, a jaz ne bi nikoli mogla hoditi s soigralcem!”

O vlogah, ki jih želi imeti: “Zadnje čase dobivam veliko ponudb za grozljivke in razne znanstveno fantastične filme ali pa filme, ki so povezani s srednjo šolo. Ampak to je tako podobno delu, ki ga sedaj opravljam [serija The Vampire Diaries], da bi res rada poskusila kaj drugega.”

O njenih letih srednje šole: “V srednji šoli sem si želela biti plesalka in igralka. Bila sem tudi dobra v gimnastiki, rada pa sem imela tudi dobre ocene pri vseh ostalih predmetih. Vedno sem se gnala za najboljšim. V tem se še danes nisem spremenila – vedno iščem nove izzive.”

Nazaj na vrh Go down
©jennifer
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nina Dobrev [News]   Sre Mar 16 2011, 16:03

Bo Nina Dobrev Igrala kar štiri vloge v Vampire Diaries?

Precej stvari kaže da bo morala Nina odigrati kar štiri vloge. Elena, Katherine, Charlotte Petrova in Catelle Petrova.

Za kaj sploh gre pri tem?

Charlotte Petrova je originalna Petrova. Bila naj bi vampirka in po vsej verjetnosti ena Originalnih. Ona še ni potrjena vloga tako da to je še vse odvisno od pisateljev. Sicer pa je zgodbica taka da naj bi jo žrtvovanje ki se bo zgodilo v zadnji epizodi te sezone /baje/ prineslo to Petrovo nazaj k življenju.

Bo lepotička morala igrati kar štiri vloge?

Catelle Petrova je ljubimka Elijaha. Prav tako je ena Originalnih vampirk. Catelle naj bi bila Katherinina mrtva sestra, a v serijo ne bo prišla vsaj do 20 epizode. Prav tako kot Charlotte tudi Catelle še ni potrjena.

"For a split second I’m gasping, completely engulfed in the strange flames. Then all at once, the
    fire is gone. I slowly come to a stop, wondering if I’m naked and why Cinna has arranged
    to burn away my wedding dress. But I’m not naked. I’m in a dress of the exact design of my wedding dress,
    only it’s the color of coal and made of tiny feathers. Clothed in black expect for the white
    patches on my sleeves. Or should I say my wings. Because Cinna has turned me into a mockingjay."

Nazaj na vrh Go down
©jennifer
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nina Dobrev [News]   Ned Mar 20 2011, 10:53

Nina govori o Vampire Diaries. najnovejši interviju

Nazaj na vrh Go down
©jennifer
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nina Dobrev [News]   Ned Apr 17 2011, 11:18

Nina dobila še eno vlogo v filmu

Nina Dobrev, je po uspešnem zaključku snemanja 2 sezone Vampirskih Denvniku, in uspešno posnetem filmu z igralcem iz sage Somrak Kellanom Lutzom prejela veliko ponudb za filme. Žal jih veliko odklanja saj so vse take zvrsti kot je VD, sama pa želi poskusiti kaj novega. Naslednji film ima temelje postavljene na knjigi Stephena Chboskyega z naslovom The Perks of Being A Wallflower. V njem bo igralka zaigrala z zvezdo filmov o Harryu Potterju, Emmo Watson. Dobila je glavno vlogo, njeno ime pa je Candace

Nina z Kellanom v filmu The Killing Game

BEHIND THE SCENES WITH NINA DOBREV

Nazaj na vrh Go down
©jennifer
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nina Dobrev [News]   Sre Apr 27 2011, 11:56

Potrjena 3. sezona Vampire Diaries

Tako je. po tem ko bo 12 maja izšel zadnji del 2 sezone, se bodo v Septembru ponovno vrnili s 3. sezono :D

Spoiler for 2x22 As I lay dying.;

Nazaj na vrh Go down
oblivion.
i take a look of my life, and realise i'm almost here.

Št. prispevkov : 3354
Datum reg. : 09/03/2011
Starost : 18
Hobiji : nevem no, ne da se mi razmišlat pa še lačna sm

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nina Dobrev [News]   Sob Apr 30 2011, 14:57

Nina Dobrev: “Fantje ne marajo suhic!”

Nina Dobre meni, da fantje na marajo suhic! Ima prav?

Nina Dobrev, zvezda serije Vampirski dnevniki, je na naslovnici majske številke posebne izdaje revije
Seventeen in sicer Seventeen Fitness prečudovita v pisanih kopalkah.

22-letna Nina je za revijo opravila krajši interviju v katerem je med drugim priznala, da je zaradi ogromno dela, ki ga ima v zadnjih mesecih,
velikokrat pod stresom. Pravi, da je rešitev našla v jogi: “Veliko se ukvarjam z jogo.
Vadimo jo po trikrat, celo štirikrat na teden. Zame je kot nekakšen pobeg iz tega sveta.

Joga pa ji zagotovo pomaga tudi pri tem, da ostane v dobri formi. Zaupala je, da se je od fantov naučila zlatega pravila in sicer:
Spoznala sem, da ni nujno, da je dekle suho, da jo imajo fantje radi. Prej imajo radi dekleta z oblinami.”

Se strinjaš z Nino? Katera izmed zvezdnic ima po tvojem mnenju najboljšo postavo?

Vir: SweetStars

supergirl.♥

Št. prispevkov : 2003

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nina Dobrev [News]   Ned Maj 29 2011, 10:42

Nina Dobrev: Obožuje jogo

Športen tip dekleta!

Nina Dobrev je ena izmed najbolj seksi mladih igralk na TV zaslonih, nazadnje pa je krasila tudi
naslovnico revije 'Seventeen Fitness'.

Zvezdnica 'Vampirskih dnevnikov', ki je v zvezi z Ianom Somerhalderjem, je ponosno tekala po
plaži v bikiniju, pokazala je svoje atletske sposobnosti in, seveda, popolno postavo!

V intervuju pa je spregovorila o…

O najljubši vadbi: »Veliko se ukvarjam z jogo. Tri do štirikrat tedensko jo prakticiriram. Zame je to pobeg.«

O tem, zakaj ni obsedena s svojim videzom: »Ljudje, ki so zadovoljni, srečni, navdušeni in živahni,
so tisti, ki te že po naravi privlačijo. Ti ljudje so ti navdih, ne pa nekdo, ki sedi v kotu in šteje kalorije, ki jih je zaužil.«

O tem, da je sprejela samo sebe: »V svoji koži se počutim dobro in počnem stvari,
ki jih potrebujem zato, da sem srečna. Stopala plesalke, modrice na nogah – ne bodo šli stran.
Mislim, da imajo prava dekleta modrice. Umažejo se. In se zabavajo. To je življenje!«

O tem, kaj bi še lahko bil njen poklic: »Lahko bi bila trener joge. Nimam licence, a bi l
ahko bila. Enkrat sem šla na tečaj, a se trener joge ni prikazal. Šla sem naprej in ga
nadomestila, vsi pa so mi sledili. Tako da sem to že storila nekoč in všeč mi je bilo.«

TOCNOTO.SI
Nazaj na vrh Go down
©jennifer
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nina Dobrev [News]   Pon Jun 20 2011, 20:20

Nina in Ian skupaj na MMVA

Nina in Ian sta skupaj prišla na MMVA, kjer sta tudi razglasila najljubšega artista.

Nazaj na vrh Go down
supergirl.♥

Št. prispevkov : 2003

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nina Dobrev [News]   Sre Jun 22 2011, 17:50

“Ian in Nina sta resna glede zveze!”

Ian in Nina sta dolgo časa njuno zvezo poskušala skrivati pred javnostjo.

Zvezdnika serije Vampirski dnevniki, Nina Dobrev in Ian Somerhalder sta dolgo časa poskušala skrivati
njuno zvezo. A na nedeljski podelitvi nagrad MMVA sta se odločila, da skrivanju naredita konec. Na rdečo
preprogo sta namreč stopila z roko v roki in priznala – par sta!

Včeraj popoldne pa so Iana opazili, kako je zapuščal Toronto. Sam, brez Nine. Po besedah njunih
znancev pa na bi bila zvezdnika precej resna glede njune zveze. “Brez dvoma sta precej naklonjena
zvezi,” razlaga vir, “Zelo resna sta glede njune zveze.”

vir: sweetstars.net
Nazaj na vrh Go down
oblivion.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nina Dobrev [News]   Sre Sep 14 2011, 14:07

KONČNO: Ian in Nina priznala, da sta zaljubljena!

Ian in Nina sta se ponovno pojavila skupaj – tokrat na zabavi v čast Vampirskih dnevnikov.

Ta teden je in še nekaj dni zagotovo bo v znamenju serije Vampirski dnevniki. In glavne zvezde, med katerimi so Ian Somerhalder, Nina Dobrev, Candice Accola in Zach Roerig, so pred dnevi prišli v Los Angeles, od tam pa so se napotili na zabavo v čast njihovi super uspešni vampirski seriji.

Zabava za serijo je potekala v Kaliforniji in na črni preprogi so se zvrstili vsi osrednji zvezdniki serije. Še posebej sta navdušila Nina in Ian. Slednji se je razgovoril o čutnem poljubu, ki ga je njegovemu liku (Damon) namenila Nina (Elena): “Kar naprej me sprašujejo po tem poljubu. Pravijo, da je bil tako čuten, tako strasten, a ne vem, če ste slučajno opazili – Damon je bil takrat ves bled, prepoten in je krvav. Nimam pojma, kaj je tu strastnega.” No, no, Ian! Nam se je zdel izredno lep – kaj pa ti praviš?

slike

A četudi je tu na portalu veliko oboževalcev Delene, je nas veliko bolj razveselilo dejstvo, da sta se Nina in Ian končno odločila priznati, kar je bilo sicer že očitno – da sta par!

Ona je ena tistih, ki zares uživajo življenje,” je dejal Ian o Nini, “Njena sla po izkušnjah, to da ceni prav vse, kar ima… super je! Ko si si z nekom zares blizu, se lahko smeji na tvoj račun, pa mu zmeraj oprostiš. In če pogledaš iz drugega zornega kota, je čisto logično, da se lahko smeji na tvoj račun, saj te tako dobro pozna. In potem se zamisliš ‘Uau, a me drugi res vidijo v tej luči?’ Očitno!

Nič manj navdušena nad svojim seksi vampirčkom pa ni bila Nina: “Tako pozitiven je, vedno je srečen. Spada med tiste, ki vedno vidijo dobro v vsaki situaciji. Je moj rešilni čoln.”

Kot kaže, sta Ian in Nina našla tisto, kar sta iskala! Sta ti všeč kot parček?

Sweetstars

oblivion.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nina Dobrev [News]   Sre Sep 21 2011, 08:33

FOTO: Ian Somerhalder in Nina Dobrev zasijala na rdeči preprogi!

Ian in Nina sta popoln par! Se ti ne zdi?

Zaljubljenca, zvezdi serije Vampirski dnevniki, Nina Dobrev in Ian Somerhalder sta se pojavila na včerajšnji podelitvi nagrad Emmy. Bila sta videti naravnost perfektna! Več fotografij imaš v spodnji fotogaleriji!

Sta ti všeč naša dva ‘vampirska’ zaljubljenca?

slike

sweetstars

©jennifer
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nina Dobrev [News]   Pet Sep 30 2011, 19:33

Nina v pinki proti raku

Nina Dobrev je novi obraz kampanje Project Pink, ki ga organizira modna znamka Puma.

Project Pink zajema povsem novo linijo kratkih majic, torb ter drugih izdelkov, katerih izkupiček bo v celoti namenjen za organizacije, ki se ukvarjajo z raziskavami proti raku na dojki.

V soboto 2.10 je v puma trgovini v new yorku organizirana dobrodelna akcija. Tam bo tudi Nina. Tako da če je kdo od vas u new yorku izkoristite dan! ;D

Nazaj na vrh Go down
anna.

Št. prispevkov : 1274
Datum reg. : 04/10/2010
Kraj : somewhere over the rainbow

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nina Dobrev [News]   Sob Feb 11 2012, 14:27

PCA 2012: Nina Dobrev sije tudi brez Iana Somerhalderja!
Nina je tokrat na rdečo preprogo prišla sama a vseeno vzbudila pozornost!

ino Dobrev smo zadnje čase na večjih prireditvah vajeni videti v družbi soigralca in fanta Iana Somerhalderja, tokrat pa je na rdečo preprogo podelitve nagrad People’s Choice stopila kar sama.

Oblečena je bila v oprijeto zeleno oblekico ter bež čevlje, ki jih je dopolnila z bež torbico. Z naše strani si Nina za ta outfit zagotovo zasluži modni plus. Kaj pa ti meniš? Lajkaš?

Nina, ki je pred dnevi dopolnila 23 let (BTW: Vse najboljše, Nina!) je stala na zmagovalnem odru, saj je prejela nagrado za najboljšo igralko v dramski seriji Vampirski dnevniki in je premagala igralke Blake Lively, Emily Deschanel, Ellen Pompeo in Evo Longorio. Huh, bravo Nina!

vir : sweet.stars
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

Št. prispevkov : 11603
Datum reg. : 28/06/2010
Kraj : Maribor

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nina Dobrev [News]   Pet Avg 03 2012, 12:07

NINA in IAN: Se jima obeta zaroka?

Nina Dobrev in Ian Somerhalder, zvezdnika serije Vampirski dnevniki, sta brez dvoma najubolj vroč parček v Hollywoodu.

Skupaj sta že več kot eno leto in govorice o zaroki ves čas frčijo po zraku – še posebej odkar je Liam Hemsworth za roko zaprosil Miley Cyrus! A glede na Ninine besede naj nikar še ne pričakujemo, da si bo nataknila velik diamantni prstan ter se oblekla v dolgo belo obleko.

”Sčasoma se bom poročila in imela družino, a ne še kmalu,” je Nina povedala za modno revijo. ”Ne bom izbrala Mileyine poti.”

Kljub govoricam pa se ni zgodilo prvič, da so mediji začeli namigovati na njeno zaroko z Ianom. Januarja so britanski tabloidi pisali, da je Somerhalder že izustil pomembno vprašanje, a je Nina kaj hitro razčistila zadevo: ”V tem ni niti malo resnice. Ni bilo zaroke.”

Mi navijamo za Nino in Iana ter upamo, da se bosta v bližnji prihodnosti poročila. Kaj pa praviš ti? Si ju predstavljaš kot moža in ženo?

vir: Sweet.stars

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
adriana.

Št. prispevkov : 3072
Datum reg. : 26/04/2012
Kraj : Manhattan with B & S.*

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nina Dobrev [News]   Tor Avg 07 2012, 22:37

Nina Dobrev: Noče biti kot Miley Cyrus!

Noče se poročiti!

Fotografije za septembrsko naslovnico
Nina Dobrev je s svojo pojavo polepšala septembrsko naslovnico kanadske revije 'Fashion'.

V intervjuju pa je povedala:
O svojem osebnem stilu: »Moj osebni stil je nekako kot kameleon. Neprestano se spreminja. Rada tvegam oziroma se vsaj trudim.«
O fotografiranju za naslovnico revije 'Fashion': »Zelo sem bila vznemirjena, saj sem morala nositi veliko 'Prade' in 'Chanela'.«
O tem, da se še ni pripravljena sprehoditi do oltarja: »Navsezadnje se bom enkrat poročila in imela družino, vendar ne še tako kmalu. Ne bom kot Miley.«
Kaj je nujno del njenega stila: »Dober modrc. Vsako dekle mora imeti dober modrc. Obleke, obožujem 'Maxi' obleke, to je moje najljubše oblačilo. Vsako dekle mora imeti nekaj od 'Chanel'. Nedavno sem se to naučila in že imam nekaj od te znamke.«
O prihajajoči sezoni 'Vampirskih dnevnikov': »V preteklih letih je bil glavni cilj: rešimo Eleno, poskrbimo, da Elena ne bo umrla. In zdaj je Elena umrla, zato se je celotna dinamika serije popolnoma spremenila.«

Vir: TočnoTo Teens
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nina Dobrev [News]   Sre Avg 29 2012, 17:33

Nina Dobrev: Ponosna, da je uspela brez slačenja!

Nina Dobrev je pozirala za septembrsko naslovnico revije 'Ocean Drive'.

V intervjuju pa je povedala:

Pogoji, da dobro zaigraš svojo vlogo: »Res verjamem, da če nisi takšna oseba, kot jo igraš, se ji ne moreš približati. Mora biti v tebi.«

O svojem uspehu z oblekami na rdečih preprogah: »Všeč so mi vse obleke, ki sem jih nosila do zdaj, toda naj vas opomnim, da imam pomoč! Celo vas!«

O kakšni vlogi sanja: »Hočem narediti vsakega malo. Moja sanjska vloga je narediti 'James Bond' film ali če naredijo drugo Laro Croft. To bi rada naredila, da padem iz svojega sistema.«

Kaj mislijo njeni starši o njenih obscenih scenah na televiziji in v filmih: »Je tako, kot da sem druga oseba. Naredila sem filme, kjer je bil tudi zaigran seks, zato razumejo, čeprav je vedno malo čudno. Vedno sem ponosna nase, da sem prišla tako daleč, ne da bi slekla svoja oblačila.«

FOTOGRAFIJE:
Spoiler:

Vir: Tocnoto.tens

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

Št. prispevkov : 8675
Datum reg. : 08/06/2010
Kraj : Barceeeeeelooooonaaaaaa

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nina Dobrev [News]   Čet Avg 30 2012, 16:31

Vroče! Nina Dobrev: Prvič kot vampirka Elena!

Poglej si povsem prvo fotografijo Nine Dobrev, na kateri ni prvič kot Elena, je pa prvič kot vampirka Elena!

23-letna igralka je vampirka postala v zadnji epizodi prejšnje sezone. Nina bo sedaj v 4. sezoni igrala kar dve vampirki!

»Malce nas bo skrbelo za njo,« je povedala Julie Ples, producentka serije. Bi rekli, ja!

'Vampirski dnevniki' se na male zaslone vračajo 11. oktobra.

Vir:Tocnoto teens
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nina Dobrev [News]   Sob Sep 01 2012, 14:04

Nina Dobrev: Starostna razlika med Ianom Somerhalderjem in njo jo ne moti!

Nina Dobrev krasi naslovnico revije 'Fashion', ki je v ZDA že v trgovini.

23-letnica je spregovorila o:

O tem, da igra v 'Vampirskih dnevnikih' dve vlogi: »Zame je kot šola učenja. Ko enkrat končam s tem, bom zmogla zaigrati karkoli. Mislim, da sem v tej seriji naredila vse, kar se v seriji da narediti – akcijo, dramo, komedijo. Naredili smo veliko kaskaderskih scen. Čustveno moram nekam, kamor včasih nočem.«

O tem, da je njen fant in soigralec Ian Somerhalder 10 let starejši od nje: »Ženske so veliko prej zrele kot moški, zato sem imela vedno veliko težav s tem, da sem se z njimi povezala. Rada imam izzive. Rada imam inspiracijo in da se nenehno učim. Zdi se mi, da imajo starejši od mene že nekatere izkušnje v življenju. To je zrelost. V razmerje prinesejo neko znanje in pogovori so zelo drugačni.«

Nam se res zdita popoln par, pa tebi?

Vir: Tocnoto.tens

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nina Dobrev [News]   Ned Sep 09 2012, 13:11

ZAREČENA Nina Dobrev: “Nikoli ne bi hodila s soigralcem!”

Nina Dobrev bo krasila oktobrsko naslovnico najstniške revije Seventeen.
23-letna igralka serije Vampirski dnevniki je za revijo spregovorila o ilmu Perks in fantu Ianu Somerhalderju. Preberi si!

O njenem zlorabljenem karakterju v filmu The Perks of Being a Wallflower: “Tema je vsekakor vroča in ni lahka. Upam, da bo moj lik vzor najstnicam. Dekleta bi morala javno spregovoriti, če so bila zlorabljena. Le tako bi lahko omejili zlorabe! A zaradi zlorabe so dekleta preveč osramočena, krivijo same sebe. Dekle mora znati priznati, da ni vse le njena krivda!”

O razmerju z Ianom Somerhalderjem: “Ko sem bila pred dvema letoma na naslovnici revije Seventeen, sem dejala, da ne ne bi nikoli hodila s soigralcem. Zdaj, po dveh letih, je to res smešno. A takrat res nisem želela mešati posla z zasebnim življenjem. A kaj moreš – ko najdeš pravega, ga pač najdeš. Sama sem se borila dolgo časa. Res dolgo časa. A potem sem se zlomila in prelomila mojo obljubo.“

Vir: Sweetstars

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nina Dobrev [News]   Today at 02:07

Nazaj na vrh Go down

Nina Dobrev [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Similar topics

-