© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Daniel Radcliffe [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
anna.
i take a look of my life, and realise i'm almost here.

Št. prispevkov : 1274
Datum reg. : 04/10/2010
Kraj : somewhere over the rainbow

ObjavljaNaslov sporočila: Daniel Radcliffe [News]   Ned Apr 17 2011, 13:03

Novice igralca Daniela.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
anna.

Št. prispevkov : 1274
Datum reg. : 04/10/2010
Kraj : somewhere over the rainbow

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Daniel Radcliffe [News]   Ned Apr 17 2011, 13:12

Daniel Radcliffe: Ni plehek igralec!

Britanski igralec Daniel Radcliffe je daleč od igralca, ki bi počival na lovorikah slave, ki mu jo je prinesel čarovnik Harry Potter.

Dan te dni na Broadwayu igra v mjuziklu z naslovom How to Succeed in Business Without Really Trying, kjer mu gre, po posnetkih sodeč, več kot odlično.

Vendar pa igralec ni le še eden tistih igralec, ki berejo le scenarije filmov ali predstav, v katerih igrajo temveč bere tudi zahtevnejšo literaturo.

Paparci so ga ujeli, kako si je v času odmora privoščil hitro kosilce v eni izmed newyorških sosesk, vzel pa si je tudi čas za branje.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Daniel Radcliffe [News]   Sre Jun 15 2011, 15:11

Daniel Radcliffe je s svojim petjem in plesom na nagradah Tony več kot navdušil!

Daniel Radcliffe je v nedeljo nastopil na podelitvah nagrad Tony, ki so potekale v gledališču Beacon v New Yorku in s petjem navdušil hollywoodsko smetano. In tudi nas!

21-letni igralec, med gledalci zelo priljubljen, se je na odru predstavil s pesmijo 'Brotherhood of Men', pri čemer je sodelovala skoraj vsa igralska zasedba muzikala 'How To Succeed in Business Without Really Trying'.

Daniel, ki noče, da bi nastala še ena 'Harry Potter' knjiga, je v zakulisju preživel tud nekaj časa v družbi Matthewa Brodericka, s katerim se je tudi fotografiral, prav tako pa je imel čast podeliti nagrado za najboljši nastop glavne ženske vloge v igri kot tudi v muzikalu.

Prisluhni mu in spoznaj do sedaj le slavnega čarovnika v novi luči.

Vir: TOČNOTOTEENS
Nazaj na vrh Go down
Mwr news
i don't know much about guns but i've been shot by mwr.
i don't know much about guns but i've been shot by mwr.

Št. prispevkov : 73
Datum reg. : 02/12/2011
Starost : 19
Hobiji : Objavljanje novičk.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Daniel Radcliffe [News]   Ned Dec 04 2011, 19:49

Smešen nasvet Daniela Radcliffe: Če si čuden, bodi čuden!

Čudnost?

Daniel Radcliffe se je nedavno pogovarjal z 'MTV News' o tem, kaj je odkril o svojih igralskih sposobnostih.

"Mislim, da je ena koristnejših stvari, ki sem se jih naučil, da bolj kot sem se trudil in skušal skriti svojo naravno čudnost, manj uspešen sem bil. Na odru moraš biti zelo naraven. Ne poskušaj skriti svoje čudnosti. Če si čuden, bodi tudi na odru čuden."

Hm... Priznamo, ne vemo točno, kaj je želel s tem povedati, smo pa se vsaj nasmejali njegovi izbiri besed!
Nazaj na vrh Go down
Jen.^
finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 8656
Datum reg. : 13/06/2011
Starost : 18
Kraj : Panem ~ District 12
Hobiji : Branje knjig, tv, computer, shoping,sleeping,eating,tumblring,gossip,watching Tom Daley how to dive.
Štos : Who is ugly? I'm ugly!

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Daniel Radcliffe [News]   Tor Dec 27 2011, 17:29

Daniel Radcliffe ima nov poster za svojo grozljivko!

Preveri nov poster za film Daniela Radcliffa, 'The Woman in Black'.

Mlad Britanec je za 'Empire' razkril, da so bila čustva zelo pomembna pri snemanju tega filma.

»Mislim, da sem napredoval v tem filmu, ker sem prvič prepustil čustvom, da so me vodili skozi karakter.«

»Vem, da se sliši bizarno, da to zdaj rečem, toda bila je dokaj nova izkušnja zame. Mislim, da sem to čutil pri zadnjem 'Harryju Potterju'.«

Točnoto Teens
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://mileyworldslo.forumr.net/forum
Jen.^

Št. prispevkov : 8656
Datum reg. : 13/06/2011
Starost : 18
Kraj : Panem ~ District 12
Hobiji : Branje knjig, tv, computer, shoping,sleeping,eating,tumblring,gossip,watching Tom Daley how to dive.
Štos : Who is ugly? I'm ugly!

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Daniel Radcliffe [News]   Tor Dec 27 2011, 17:31

Daniel Radcliffe: Motivirajo me dvomljivci!

Daniel Radcliffe kraljuje na naslovnici februarske izdaje revije 'Empire'.

Poglej si, kaj je povedal 22-letni igralec, ki je zaigral v grozljivki.

O tem, od kod črpa motivacijo: »Motivirajo me dvomljivci. Ko slišim govoriti ljudi o 'Potterjevih otrocih', kot da ne bomo uspeli izven te serije, me pogreje.«

O tem, da se še išče: »Včasih še imam težave, ker nisem šel skozi proces. Moj proces je bil, da sem vskočil v svojo vlogo ter povedal svoje vrstice. Tako da še vedno iščem nekaj, kar mi bo dovolilo, da najdem pot v karakter, če ideja ne pride enostavno. Še vedno delam na tem. In pridejo dnevi, ko se počutim: 'Hvala bogu, končno sem se naučil, to je super!' Potem pa pridejo dnevi, ko pomislim: 'O moj bog, nikoli se ne bom počutil dobro v tem.'«

O čustvenih scenah v filmu 'The Woman In Black': »Čustveni prizori so najbolj zapleteni. Zato mislim, da sem v tem filmu napredoval, ker sem lahko prvič pustil svojim čustvom, da se izrazijo v karakterju. Vem, da se sliši bizarno, toda to je bila zame popolnoma nova izkušnja. Mislim, da sem kanček tega lahko izrazil že v zadnjem Potterju, toda pred tem pa nikoli.«

TočnoTo teens
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://mileyworldslo.forumr.net/forum
chocolate.girl.^^

Št. prispevkov : 8675
Datum reg. : 08/06/2010
Starost : 19
Kraj : Barceeeeeelooooonaaaaaa

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Daniel Radcliffe [News]   Ned Avg 05 2012, 14:29

Daniel Radcliffe: Oboževalcem se je zdel v njegovi grozljivki preveč strašen!

Pritožili so se!

Filmi o Harryju Potterju in film 'The Woman in Black' so zelo različni. Eni so o najstniškem čarovniku, ki se bori, da bi svet rešil pred zlom, drug film pa prestraši vse, ki ga gledajo.

In vsi mladi oboževalci Harryja Potterja so si zelo želeli videti Daniela Radcliffa ponovno v akciji, toda niso vedeli, kako strašljiv je film 'The Woman in Black', kar je sprožilo pritožbe staršev oblastem.

Seveda se niso pritožili na policijo.

Pritožbe, da je film preveč strašljiv, so naslovili na 'The British Board of Film Classification'.

'The BBFC' je prejela 120 pritožb, ki so trdile, da bi moral biti film označen z 15, namesto z 12A. Kar pomeni, da si ga mlajši od 15 let ne bi smeli ogledati.

Predstavnik 'BBFC' je povedal, da so imeli gledalci določeno pričakovanje o filmih, v katerih igra Daniel Radcliffe, in 'The Woman in Black' je bil zato preveč strašljiv.

Ne krivimo jih. Res je strašljivo. To smo nekako vedeli. Izvedeli smo iz oglasov…in trailerja…in posterja…in imena…

Si si ogledal/-a film? Je tudi tebi zelo strašljiv?

Vir; Točnoto Teens
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

Št. prispevkov : 11603
Datum reg. : 28/06/2010
Starost : 20
Kraj : Maribor

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Daniel Radcliffe [News]   Ned Avg 19 2012, 17:03

Daniel Radcliffe je nesrečno zaljubljen!

Daniel Radcliffe na fotografiji, ki je nastala v sredo, 15. avgusta, teče ob Zoe Kazan na snemanju filma The F word v Torontu v Kanadi.

Film, ki ga režira Michael Dowse, sledi Wallaceu (D. Radcliffe), mlademu moškemu, ki spozna ljubko Chantry (Z. Kazan) na zabavi, a ker ima ona že dolgo fanta, je prisiljen skriti svojo naklonjenost do nje. Par se tako odloči poizkusiti v prijateljstvu.

V tem tednu je bil Daniel opažen, ko se je odpravljal na večerjos prijateljico v Londonu.

Vir: Sweetstars

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Daniel Radcliffe [News]   Today at 03:01

Nazaj na vrh Go down

Daniel Radcliffe [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Similar topics

-