© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Emma Stone [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
hopeless.
finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 11603
Datum reg. : 28/06/2010
Starost : 20
Kraj : Maribor

ObjavljaNaslov sporočila: Emma Stone [News]   Pon Jul 04 2011, 13:00

Emma Stone

Novičke

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
chocolate.girl.^^

Št. prispevkov : 8675
Datum reg. : 08/06/2010
Starost : 19
Kraj : Barceeeeeelooooonaaaaaa

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emma Stone [News]   Ned Jul 15 2012, 12:36

Emma Stone in Andrew Garfield v oddaji El Hormiguero

V oddaji sta se Emma in Andrew igrala razne igre, morala sta nositi tudi masko in rokavice!

Igralca Emma Stone in Andrew Garfield sta se oglasila v enem izmed španskih pogovornih šovov, kjer je ona uspela pokazati nekaj plesnih gibov, on pa se je dodobra nasmejal pa tudi malce zgrozil nad posnetki ‘amaterskih’ spidermanov.

Film The Amazing Spider-Man, kjer nastopata Emma in Andrew, je že v kinematografih.
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emma Stone [News]   Sre Avg 29 2012, 11:49

Emma Stone: Na naslovki Interviewa!

Emma Stone na naslovnici septembrske izdaje revije Interview nosi visoko ogrlico.
Triindvajsetletna igralka e je s producentom Cameronom Crowom pogovarjala o zlomljenem srcu, Ryanu Goslingu in še marsičem:

O zlomljenem srcu: “Zgodilo se je v eni uri. Spomnim se, da sem bila na tleh… Še nikoli nisem čutila česa podobnega. Bilo je tako globoko. Tako je, kot da bi te nekdo ubil, ti pa bi to moral podoživeti in to gledati… Bilo je grozno.”

Na trenutnega soigralca Ryana: “Prosila sem ga,da je prebral nekaj scenarijev. Rada slišim njegovo mnenje, ker vem, da ne bo nikoli česa prikril. Je zelo samosvoja osebnost. Spoznala sva se šele na snemanju Crazy, Stupid, Love, a občutek je bil tak, kot da bi srečala koga iz svoje ekipe. Res so mi všeč njegovi možgani.”

Na obleganje paparacev po Spider-Manu: “Seveda, so trenutki, ko bi najraje rekel: “Ne vem, zakaj vas je tukaj osem in rada bi se pogovorila z vami, ker res ne vem, zakaj potrebujete mojo fotografijo ko hodim ….” In potem so tu ljudje ki postanejo zelo vztrajni v samoobrambi in sprašujejo, zakaj me to zanima. Niso pa vsi taki. Bil je nek fant Hasidic, ki je imel oblečen kostim in mi je nekaj časa sledil v New Yorku. Fotografiral me je, jaz pa sem mu rekla: “Kaj počneš?” Odložil je kamero in živčno rekel: “Ta teden bo People predstavil tvojo zgodbo zato potrebujem tri slike.” In jaz sem mu odgovorila: “No, vsaj veš, zakaj si tukaj.’” Včasih pa naletim tudi na take: “Ti izberi to! Zakaj si izbrala Spider-Mana?” in se počutiš kot objekt v živalskem vrtu.”

Vir: Sweetstars

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emma Stone [News]   Pet Avg 31 2012, 20:51

EMMA STONE: Sprva so jo klicali Riley!

Triindvajset-letna igralka je pred kratkim v intervjuju povedala, da se je namučila z izbiro imena za pred kamere, saj je bilo ime Emily Stone že zasedeno s strani druge igralke.

”Bilo mi je 16 let in v resnici še nisem naredila veliko. Bila sem kot ‘Lahko sem kdorkoli želim. Katero ime želim imeti?’ ” je povedala Emma.

”Šla sem skozi seznam imen in izbrala Riley,” je dodala. ”Potem pa sem imela identitetno krizo, saj sem imela manjšo vlogo in vsi so kričali, ‘Riley!’ ter nisem vedela komu so to govorili. Torej sem svoje profesionalno ime morala spremeniti v Emmo, kakor me je mama vedno klicala.”

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emma Stone [News]   Sre Sep 19 2012, 19:31

EMMA in ANDREW: Paparace izkoristila za promocijo dobrodelne organizacije

Ko so paparaci izvedeli, kod se mladi parček skriva, sta Emma Stone in Andrew Garfield že prišla ven, kjer sta jih pričakala s prav posebno dobrodošlico. Odločila sta se namreč, da bosta uporabila slike, s katerimi sta oglaševala Klub Gilda NYC, organizacijo, ki omogoča brezplačno podporo ljudem z rakom in pa sirotam po svetu, ki potrebujejo zdravstveno, psihološko in razvojno pomoč.

Emma in Andrew sta paparacem tako kazala znaka, ki se skupaj prebereta takole: ”Ravnokar sva ugotovila, da so zunaj restavracije, v kateri sva jedla, paparaci. In … zakaj ne bi te priložnosti izkoristila, da bi pozornost usmerila na tiste organizacije, ki si pozornost dejansko zaslužijo? www.wwo.org in www.gildasclubnyc.org. Imejte lep dan!”
Kaj nista prisrčna? Le kdo ju ne bi imel rad? Emmina mama je preživela raka na dojkah, zato ni čudnega, da sta se z Andrewom odločila, da je čas, da svojo slavo izkoristita v pomoč drugim.

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
anna.
i take a look of my life, and realise i'm almost here.
i take a look of my life, and realise i'm almost here.

Št. prispevkov : 1274
Datum reg. : 04/10/2010
Kraj : somewhere over the rainbow

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emma Stone [News]   Ned Dec 02 2012, 21:20

Novi podvig Emme Stone: Vstopila je v gangsterski svet!
Skupaj z Ryanom Goslingom bosta že drugič združila moči.

Predstavljamo vam prvi plakat za novi film Emme Stone z naslovom Gangster Squad!

Triindvajsetletna igralka bo nastopila v vlogi Grace Faraday v prihajajočerm filmu o brooklinskem kralju drhali, Mickeyju Cohenu (Sean Penn), ki je vodi oddajo v svojem mestu, žanje pa tudi nepoštene zaslužke od drog, prodaje orožja, prostitutk in- če le najde način- tudi od vsake žice, postavljene v zahodnem Chicagu. To pa mu uspeva ne samo zaradi zaščite plačancev, ampak tudi zaradi policije in politikov, ki so pod njegovo kontrolo.

To je dovolj, da bi ustrašilo tudi najpogumnejšega, od ulice utrjenega policaja .. razen, mogoče, majhne, skrivne posadke outsiderjev z imenom LAPD, ki jih vodi načelnik John O’mara (Josh Brolin) in Jerry Wooters (Ryan Gosling). S skupnimi močmi poskušajo porušiti temelje Cohenovega sveta.

V kino film prihaja januarja 2013

sweet stars
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Emma Stone [News]   Today at 00:12

Nazaj na vrh Go down

Emma Stone [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Similar topics

-