© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Katerina Graham [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
Jen.^
finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 8656
Datum reg. : 13/06/2011
Starost : 18
Kraj : Panem ~ District 12
Hobiji : Branje knjig, tv, computer, shoping,sleeping,eating,tumblring,gossip,watching Tom Daley how to dive.
Štos : Who is ugly? I'm ugly!

ObjavljaNaslov sporočila: Katerina Graham [News]   Pet Feb 10 2012, 15:44

Kat Grahan

iz Vampirskih dnevnikov

Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://mileyworldslo.forumr.net/forum
Jen.^

Hobiji : Branje knjig, tv, computer, shoping,sleeping,eating,tumblring,gossip,watching Tom Daley how to dive.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerina Graham [News]   Pet Feb 10 2012, 15:45

Kat Graham iz Vampirskih dnevnikov: Pevka bo!

Kat Graham poznamo kot Bonnie Benett iz Vampirskih dnevnikov, toda sedaj se je mlada igralka odločila, da bo svojo prepoznavnost skušala doseči tudi na glasbenem področju. Z založbo je že podpisala pogodbo in kmalu bo izdala prvi singel.

Kat je na Youtubu objavila videu, v katerem je oboževalce obvestila, da je podpisala pogodbo in da se bo njen prvi singel imenoval 'Put Your Graffiti On Me'. Razkrila je še, da bo čez vikend posnela tudi videospot.

»Kot lahko vidite, sem v snemalnem studiu, kar je razlog, da sem zadnje čase bila bolj tiha in nisem objavljala toliko videov na Youtube.«

Prav tako je povedala, da bo oboževalce sproti obveščala o tem, kaj se bo dogajalo z njeno glasbeno kariero in prihajajočim albumom.
Nazaj na vrh Go down
Jen.^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerina Graham [News]   Čet Mar 29 2012, 21:29

Kat Graham iz Vampirskih dnevnikov s svojim prvim videospotom!

Če rad/a gledaš Kat Graham v 'Vampirskih dnevnikih', potem imamo zate še eno poslastico. Mlada igralka in po novem tudi pevka, je posnela videospot za pesem 'Put Your Graffiti On Me.«

Pred kratkim se je pogovarjala z 'E!', kjer je razkrila, da je eksperimentirala z glasom, odkar je bila stara 14 let, takrat pa se je tudi odločila, da bo postala pevka.

Ko so jo vprašali, ali ima pesem seksualno sporočilo, je povedala: »Ne vem, kaj hočete povedati! Pesem govori o tem, kako seksualno pripadaš sam sebi in iz tega črpaš moč. Podpiram žensko moč in vesela sem, da sem napisala pesem, ki temelji na tem.«

Prav tako pa se je usmerila tudi na drugi del kariere ter nam razkrila, kaj jo čaka proti koncu nanizanke: »Bonnijino ljubezensko življenje se bo obrnilo na bolje, kar je super. Njena družinska situacija pa ima še vedno nekaj lukenj. Še vedno bo ostala del kar nekaj problemov originalnih vampirjev, poleg tega pa vas čakajo še nori preobrati.«

VIR:točnoto teens
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

Št. prispevkov : 11603
Datum reg. : 28/06/2010
Starost : 20
Kraj : Maribor

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerina Graham [News]   Pet Avg 03 2012, 11:35

Foto: Kat Graham: Na počitnicah pokazala svojega fanta!

Kat Graham so v torek zjutraj ujeli na plaži v Los Angelesu, kjer ni pritegnila pozornosti le z izklesano postavo in rumenimi kopalkami, ampak je končno pokazala tudi svojega fanta Cottrella Guidryja.

Dvojica je uživala v sončnem vremenu, morju in medsebojni družbi, za jutranjo telovadbo pa sta izbrala metanje frizbija in igranje odbojke.

Zvezdnica 'Vampirskih dnevnikov', ki je izdala nov album, je spregovorila tudi o težko pričakovani četrti sezoni popularne serije, ki se začne 11. oktobra.

»Vse se zelo hitro odvija. Vse je nabito z energijo, dodelano, hitro se premika, na življenje in smrt. Je zelo napeto in tvegano. Pojavil se bo nekdo iz Booniene preteklosti, ki bo v prvih nekaj epizodah vse presenetil,« je povedala.

»Elena se že spreminja v vampirja, vendar se ji bo na začetku dogajajo celo nekaj hujšega,« je še dodala.

Ob tem smo še bolj na trnih in komaj čakamo oktober!

Se ti zdita Kat in Cotrell lep prarček?

Vir: Tocnoto.tens

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
hopeless.

Št. prispevkov : 11603
Datum reg. : 28/06/2010
Starost : 20
Kraj : Maribor

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerina Graham [News]   Čet Sep 13 2012, 19:10

Šok! Kat Graham: Pred Vampirskimi dnevniki je bila povsem bankrotirana!

Kat Graham, zvezdnica 'Vampirskih dnevnikov', si je vzela predah od snemanja serije in pozirala za septembrsko izdajo revije 'NYLON'.

V intervjuju je izdala:

O življenju pred 'Vampirskimi dnevniki': »Bankrotirala sem – na bančnem računu sem imela 86 centov. Natančno se spomnim te številke.«

O igranju, petju in plesanju: »Če bi eno stvar izgubila, je tako, kot da bi imela nedokončano sliko. Moj cilj je, da vse tri spontano delujejo.«

O svojem natrpanem urniku: »Na koncu dneva je dejstvo, ki me naredi takšnega umetnika, to, da lahko delam vse troje.«

Vir: Tocnoto.tens

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Katerina Graham [News]   Today at 05:05

Nazaj na vrh Go down

Katerina Graham [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Similar topics

-