© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Lily Collins [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
sophie.'
i take a look of my life, and realise i'm almost here.

Št. prispevkov : 2482
Datum reg. : 14/01/2012
Starost : 22
Kraj : i am everywhere but my dream place is miami bitch. yeah, yeah yeah, someday i'm gonna live in miami married with robert pattinson and i'm gonna be really rich and famous. haha, i'm dreaming again. that's me. now you know me. but listen; i'm limited edition, so don't judge me.
Hobiji : i love watching good movies with my best friends and with a loads of popcorn ofcourse. i'm obsessed with reading. i read everything. i'm obsessed with books and magazines actually i'm obsessed with twilight books, because they're just amazing. i love listening to music and ohyeah, i knew i forgot something. i love chating on mwr and ofcourse i love spending my time on tumblr.

ObjavljaNaslov sporočila: Lily Collins [News]    Pet Feb 17 2012, 15:49

Lily Collins [News]
news about one and onely. lily.

music world rainbow, thanke you for making my life special.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
sophie.'

Št. prispevkov : 2482
Datum reg. : 14/01/2012
Starost : 22
Kraj : i am everywhere but my dream place is miami bitch. yeah, yeah yeah, someday i'm gonna live in miami married with robert pattinson and i'm gonna be really rich and famous. haha, i'm dreaming again. that's me. now you know me. but listen; i'm limited edition, so don't judge me.
Hobiji : i love watching good movies with my best friends and with a loads of popcorn ofcourse. i'm obsessed with reading. i read everything. i'm obsessed with books and magazines actually i'm obsessed with twilight books, because they're just amazing. i love listening to music and ohyeah, i knew i forgot something. i love chating on mwr and ofcourse i love spending my time on tumblr.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lily Collins [News]    Pet Feb 17 2012, 15:50

Lily Collins in Zac Efron sta par![News]
potrjeno je !

Zac Efron, ki pravi, da so mame bolj divje kot hčerke, je pospremil svojo novo punco Lily Collins iz restavracije 'Soho House' v Los Angelesu, kjer sta si v torek privoščila kosilo.

Novi parček je bil prvič skupaj opažen v začetku meseca na rojstnodnevni zabavi Chrisa Reinacherja, ki se je odvijala v restavraciji 'STK'.

Oba mlada zvezdnika pa imata tudi nova filma, ki kmalu prihajata v kinematografe – Zacov 'The Lorax' bo na ogled od 2. marca, Lilyjin 'Mirror, Mirror' pa od 30. marca!

music world rainbow, thanke you for making my life special.
Nazaj na vrh Go down
Mwr news
i don't know much about guns but i've been shot by mwr.

Št. prispevkov : 73
Datum reg. : 02/12/2011
Starost : 19
Hobiji : Objavljanje novičk.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lily Collins [News]    Tor Maj 01 2012, 16:56

Lily Collins: Med 10 najlepšimi ljudmi na svetu!

Po izboru revije 'People'!

Lily Collins je zelo naravno pozirala za izdajo 'Most Beautiful' revije 'People'.

Mlada igralka se je uvrstila na lestvico najlepših 10, vrh lestvice pa je zasedla Beyonce.

Igralka, ki je za 'Sneguljčico' posnela tudi pesem, je za revijo o lepoti povedala: »Prva oseba, katero sem pogledala, in si mislila, kako je lepa…je moja mama.«

»Vedno je bila minimalno naličena in zaobjemala je to, kar si in vse čudaške stvari, ki te naredijo drugačnega in lepega. To je mantra, po kateri zdaj živim.«

Se strinjaš, da spada Lily med 10 najlepših?
tocnototeens
Nazaj na vrh Go down
hopeless.
finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 11603
Datum reg. : 28/06/2010
Starost : 20
Kraj : Maribor

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lily Collins [News]    Ned Avg 19 2012, 17:09

Lily Collins in Jaime Campbell Bower: Skupaj snemata film!

Jaime se je tako pridružil Zacu Efronu v vrsti soigralcev, s katerimi je zvezdnica hodila.

Lily Collins in njen domnevni fant, Jaime Campbell Bower sta se v torek, 14. avgusta ustavila v Yoco Froyo baru v Kanadi na okusnem prigrizku.

Triindvajsetletna igralka in Jaime, prav tako star triindvajset let, sta se oba odločila za skodelico zmrznjenega jogurta, preden sta se odpravila na sprehod po mestu.

Oba sta trenutno zaposlena na severu s snemanjem filma The Mortal Instruments.
Zgodba je postavljena v sodobni New York City in sledi zgodbi navidez navadne najstnice Clary Fray ( L.Collins), ki odkrije, da je potomka linije Lovilcev senc, skrivne skupine mladih pol- angelskih bojevnikov, ki se v večnem boju borijo, da bi naš svet obranili pred demoni.
Po izginotju njene mame, se mora Clary pridružiti silam skupine Lovilcev senc, ki jo predstavi alternativnemu svetu New York Cityja z imenom Spodnji svet, ki je poln demonov, čarovnikov, vampirjev, volkodlakov in ostalih smrtonosnih bitij.

Vir: Sweetstars

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
Mwr news

Št. prispevkov : 73
Datum reg. : 02/12/2011
Starost : 19
Hobiji : Objavljanje novičk.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lily Collins [News]    Sre Avg 22 2012, 17:04

Lily Collins: Za nov film postala rdečelaska!

Lily Collins so v ponedeljek ujeli na prvem dnevu snemanja njenega novega filma 'The Mortal Instruments: City of Bones'.

Mlada zvezdnica je izgledala očarljivo v razcefranih kratkih hlačah in razvlečeni turkizni majici, ko je, po novem kot rdečelaska, izpod dežnika kukala v radovednega fotografa.

Tokrat se bo vživela v vlogo najstnice Clary Fray, ki začne raziskovati preteklost svoje družine, ko ji demon ugrabi mamo in jo odpelje v New York.

Pred kamerami se ji bo pridružila tudi Lena Headey, film pa si bomo lahko ogledali 23. avgusta prihodnje leto.

Se ti zdi, da ji nova barva las pristaja?

Vir: Tocnoto.tens
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lily Collins [News]    Sob Avg 25 2012, 18:01

Čast! Lily Collins: Izbrala jo je sama Victoria Beckham!

Victoria Beckham je trenutno urednica v gosteh pri reviji 'Glamour' in za septembrsko izdajo je izbrala Lily Collins!

Velika čast!

V intervjuju pa je mlada igralka izdala:

O ličilih: »Manj je več. Ko potujem v Evropo, se več dni ne namažem. Počutim se bolj zdravo. Nikoli nisem razumela ideje, da si naneseš ogromno ličil. Več imaš na obrazu, več lahko gre narobe.«

Kaj se je naučila od hollywoodskih žensk: »Sandra Bullock, Julia Roberts, Julianne Moore in Jennifer Connelly niso pretiravale z lasmi in ličili. Znale so pokazati svojo notranjo in zunanjo lepoto. Naučil sem se, da ni važno kako velik si, da je še vedno pomembno, da ne spustiš vsega v svojo glavo.«

Kako je, ko te Victoria Beckham izbere za 'Glamour': »Bila sem zelo počaščena! Ko sem odraščala, sem oboževala Spice Girls. In ne morem mimo, da ne bi pohvalila njenega stila oblačenja. Čudovita je v vsem, kar obleče. Ne vem, kako obvlada vse te otroke – in v petah!«

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lily Collins [News]    Ned Avg 26 2012, 11:49

Foto: Lily Collins in Jamie Campbell Bower: Poljubi na snemanju!

Lily Collins je v četrtek na snemanju novega filma 'The Mortal Instruments' v Torontu njen fant Jamie Campbell Bower presenetil s kratkim obiskom.

Zvezdnica komedije 'Zrcalce zrcalce', ki je postala rdečelaska, je bila videti presrečna in je med kratkim odmorom Jamieu podarila nekaj zelo vročih poljubov.

Te dni ima Lily še en razlog več za dobro voljo, saj je postala ambasadorka znamke Movado v njihovi novi kampanji.

O tem je povedala:

»Zelo sem vesela, da sodelujem z Movado in sem lahko del njihove nove kampanje kot predstavnica znamke. Zmeraj sem občudovala ure Movado in ponosna sem, da lahko predstavljam tako zgodovinsko bogato znamko, ki je zraven tega še človekoljubna in znana po izjemnih umetnikih.«

Poglej si slike s snemanja.

Se ti zdi lepo, da jo je fant takole presenetil?

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lily Collins [News]    Tor Sep 11 2012, 21:13

Foto: Lily Collins: Tudi s solzami je čudovita!

Lily Collins ima solzne oči na novi fotografiji iz 'Writers'.

Film govori o Billu Borgensu (Greg Kinnear), ki je slaven romanopisec in obseden s svojo bivšo ženo (Jennifer Connelly). Lily bo zaigrala vlogo njune hčerke Samanthe, ki jo zasleduje študent (Logan Lerman).

Film bo premierno predvajan na torontskem filmskem festivalu.

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lily Collins [News]    Sre Sep 19 2012, 19:28

Lily Collins in Jaime Campbell Bower: Z roko v roki po Torontu!

Lily Collins se je s svojim fantom Jaimijem Campbellom Bowerjem držala za roke, ko sta se v nedeljo, 16. septembra popoldne, sprehajala po Torontu v Kanadi.
Zvezdnika, ki sta trenutno oba zaposlena s snemanjem filma The Mortal Instruments: City of Bones, sta si vzela nekaj časa za počitek in prigrizek.

“Snemali smo na različnih lokacijah [v Torontu]. Pravkar smo končali s tretjim snemalnim tednom in mislim, da smo zadeli vsak del filma v treh tednih, šli smo od zgodnje Clary do Clary, lovilke senc in spet nazaj in posneli smo vso akcijo, vse kaskaderske prizore,” je Lily pred kratkim povedala za MTV o snemanju.

“Malo sem bolna, ker smo snemali ponoči. A oboževalci so bili tam vsako noč, tako lepo je imeti podporo. Končno sem rdečelaska, končno delam na projektu, bilo je neverjetno,” je še dodala.

Vir: Sweetstars

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lily Collins [News]    Today at 11:13

Nazaj na vrh Go down

Lily Collins [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Similar topics

-