© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Liam Hemsworth [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
chocolate.girl.^^
finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 8675
Datum reg. : 08/06/2010
Starost : 19
Kraj : Barceeeeeelooooonaaaaaa

ObjavljaNaslov sporočila: Liam Hemsworth [News]   Pon Mar 26 2012, 19:42

Liam Hemsworth [news]
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
chocolate.girl.^^

Št. prispevkov : 8675
Datum reg. : 08/06/2010
Kraj : Barceeeeeelooooonaaaaaa

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Liam Hemsworth [News]   Pon Mar 26 2012, 19:44

Šok! Liam Hemsworth: Ga Miley res sramoti?!

Z njenim smislom za oblačenje!

Radi imamo Miley Cyrus in Liama Hemswortha, ki naj bi bila zaročena, saj sta skupaj tako ljubka.

Po poročanju 'Us Weekly' pa to naj ne bi preveč držalo, saj ljudje okoli Miley, ki je v soboto zasenčila Liama in vse ostale, niso preveč navdušeni nad njenim smislom za oblačenje.

Vir je za revijo povedal: »Vedno je oblečena skopo in se zvija na Liamu… Včasih ga spravlja v zadrego.« Nek drug vir pa je, čeprav jo ima rad, dodal: »Zabavna plat… tudi njega se tiče.«

Ah daj Liam, lahko bi bilo še slabše: še vedno bi se lahko oblačila kot ptica v razvojni stopnji ali bi lahko celo nosila plavolaso lasuljo. Kaj pa ti meniš o njenem modnem stilu?

Liam, ki prejema nasvete od Miley, pa je v četrtek skupaj z Alexandrom Ludwigom in Amandlo Stenber poziral ob prihodu v 'Barnes & Noble' v The Grovu v Los Angelesu.

Trojica iz filma 'Hunger Games', v katerem Miley ne bi igrala, se je srečala in delila avtograme svojim oboževalcem, ki so se zbrali v prodajalni.

Priljubljeni zvezdnik pa je pred kratkim za 'ET' spregovoril o svoji soigralki in vodilni dami v filmu, Jennifer Lawrence. Povedal je: »Imela je največ usposabljanja od vseh. Ona bi lahko bila smrtonosna z lokom in puščico. Lahko bi povzročila nekaj škode… zelo je divja.«
Nazaj na vrh Go down
Jen.^

Št. prispevkov : 8656
Datum reg. : 13/06/2011
Starost : 18
Kraj : Panem ~ District 12
Hobiji : Branje knjig, tv, computer, shoping,sleeping,eating,tumblring,gossip,watching Tom Daley how to dive.
Štos : Who is ugly? I'm ugly!

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Liam Hemsworth [News]   Pon Jul 23 2012, 17:19

Liam Hemsworth: Začel snemati novi film

Liam Hemsworth je začel s snemanjem filma 'Paranoia'.

V filmu igrajo tudi Gary Oldman, Harrison Ford in Lucas Till. Režiser pa je Robert Luketic.

Na snemanje pa je Liama v rdečih hlačah prišla pozdravit tudi njegova zaročenka Miley Cyrus.

Nedavno pa je Liam za 'Glamour UK' komentiral o svojem bratu Chrisu in dejal: »Kot mlajši brat mislim, da si vedno zatreskan v punco starejšega brata.«
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://mileyworldslo.forumr.net/forum
Jen.^

Hobiji : Branje knjig, tv, computer, shoping,sleeping,eating,tumblring,gossip,watching Tom Daley how to dive.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Liam Hemsworth [News]   Čet Jul 26 2012, 16:09

Liam Hemsworth: Zaljubljen je bil v punce svojega brata!

Liam Hemsworth je sicer sedaj noro zaljubljen v Miley Cyrus, a pred njo je bil zvezdnik 'Iger lakot' nedolžno zaljubljen v punce svojega brata Chrisa.

22-letni zvezdnik je reviji 'Glamour' priznal: "Če si mlajši brat, si verjetno vedno zatreskan v punce svojega brata."

Ko so ga vprašali, če sta se z bratom kdaj prepirala, kdo je bolje videti, se je pošalil: "No, ko sem začel hoditi v srednjo šolo, so vsa starejša dekleta prihajala do mene in mi govorila, kako zaljubljena so v Chrisa."

No, Miley se s tem gotovo ne bi strinjala!
Nazaj na vrh Go down
Jen.^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Liam Hemsworth [News]   Pet Jul 27 2012, 18:13

Liam Hemsowort: Poljublja drugo, ne Miley

iam Hemsworth, ki je bil zaljubljen v punce svojega brata, se zgoraj brez poljublja s Tereso Palmer na teh čisto novih fotografijah iz njunega prihajajočega filma 'Love and Honor'.

Film govori o mladem vojaku v Vietnamu (Austin Stowell), ki ga zapusti punca iz njegovega domačega kraja (Aimee Teegarden), zato se on in njegov najboljši prijatelj (Hemsworth) odločita vrniti v Združene države, da bi jo ponovno osvojil.

Na fotografijah vidimo tudi Tereso z njenim psom, ki ga je v sredo peljala k veterinarju v Beverly Hillsu in Liama, ki je v torek snemal njegov novi film 'Paranoia' v Filadelfiji.

22-letni igralec, ki je bil na snemanju opažen že v ponedeljek, je bil med vikendom nagrajen za filmskega tatu scene na podelitvi nagrad 'Teen Choice Awards' in tako premagal Chacea Crawforda, Chrisa Evansa, Kevina Harta in Kellana Lutza.

Več fotografij tukaj: TočnoToTeens
Nazaj na vrh Go down
adriana.
i take a look of my life, and realise i'm almost here.

Št. prispevkov : 3072
Datum reg. : 26/04/2012
Kraj : Manhattan with B & S.*

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Liam Hemsworth [News]   Ned Avg 05 2012, 20:52

Liam Hemsworth: Miley je prava zame!

Ona je njegova idealna ženska!

Liam Hemsworth je nedavno zelo pohvalil Miley Cyrus in dejal, da je ona prava oseba zanj.
Ko so ga namreč povprašali, kdo je njegova idealna ženska, je odgovoril: »Moja zaročenka. Je izjemno vesela in ima smisel za humor o življenju. In naučila me je, da lahko stopiš korak nazaj in ne vzameš vsega preveč resno. Veselje, pozitiva, zabava – te kvalitete so dobre pri vseh.«
Igralec pa je za revijo 'InStyle' povedal tudi, da mu Miley nikoli ne govori, kaj mora obleči.
»Vseeno ji je. Moj stil je zelo nedosleden. En dan sem oblečen zelo kul, drug dan pa sem kot brezdomec.«

Vir: TočnoTo Teens
Nazaj na vrh Go down
adriana.

Št. prispevkov : 3072
Datum reg. : 26/04/2012
Kraj : Manhattan with B & S.*

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Liam Hemsworth [News]   Čet Avg 09 2012, 17:47

Liam Hemswroth: Spregovoril je o svoji zaročenki Miley!

Preveri, kaj je povedal!

Njegov novi film ' The Expendables 2' izide 17. avgusta in Liam Hemsworth je z veseljem zavzel naslovnico septembrske izdaje revije ' Men's Health'.
Fotografije

V intervjuju je spregovoril o vsem – od surfanja, boksanja, filmske kariere in do zaročenke Miley.
O njegovih izkušnjah tekmovalnega surfanja: »Vsak dan, pred in po šoli. Vse življenje sem hotel surfati. Vsi moji prijatelji so to počeli. Celo kot predmet sem ga imel v šoli in to več let. Učijo te o vseh delih industrije surfanja.«

O svoji strasti do boksanja: »Rad grem v telovadnico, se potim, tečem okrog in se počutim, kot da imam srčni zastoj. Všeč mi je telesni del boksa – zabavno je boksati v vrečo za 20 minut. A se tudi počutim čustveno močnega med boksanjem, počutim se dobro v svojem lastnem telesu.«

O snemanju filma 'The Expendables 2': »Ni bilo testosteronov ali egov, kot bi pričakovali ob takšnem filmu. Vsi so bili tako kul in profesionalni.«

O zaročenki Miley Cyrus: »Je neverjetno močna, inteligentna in podpirajoča oseba.«

Vir: TočnoTo Teens
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

Št. prispevkov : 11603
Datum reg. : 28/06/2010
Starost : 20
Kraj : Maribor

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Liam Hemsworth [News]   Ned Avg 26 2012, 18:28

8 razlogov, zakaj je Liam Hemsworth najboljši zaročenec na svetu!

Že nekaj časa opazujemo Liama Hemswortha in zdaj smo prepričani! On je najboljši zaročenec na svetu! Preveri dejstva, zakaj je Miley Cyrus lahko zelo srečna!

8. Pozira za najbolj ljubke fotografije
Vedno pozira z Miley, pa tudi s psom, če je potrebno!

7. Vedno ima čas za Miley
Tudi če ima zelo natrpan urnik s snemanjem filma, nekje najde čas, da se z Miley lahko vsaj malo vidita.

6. Rad ima Mileyjino družino
Kosilo s Tish in Noahom? Liam je tam. Billy Ray kolesari? Liam se mu pridruži!

]b]5. Lepo skrbi za ljubljenčke[/b]
Pri petih psih bi z lahkoto katerega izgubil na sprehodu. Toda Liam skrbno pazi, da se to ne zgodi! Z veseljem tudi gre po njihove postelje ali hrano v trgovino!

4. Pripravljen je poskusiti nove stvari
Ko je Miley začela obiskovati pilates in tam dosegati vidne rezultate, ni trajalo dolgo, da je z njo začel hoditi tudi Liam.

3. Je dober partner v zločinu
Veliko zaročencev niti pomisli ne, da bi s svojo boljšo polovico odšli nakupovat. Toda Liam je takoj z Miley! Ni važno ali gresta po zelenjavo ali po pohištvo!

2. Je dober delavec
Koliko filmov je že Liam posnel? Ogromno! In še kar išče nove priložnosti. Vmes pa nikoli ne pozabi na Miley in jo redno pelje na počitnice!

1. Popolnoma sta usklajena
…na rdeči preprogi in v vsakdanjem življenju!

Vir: Tocnototens

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Liam Hemsworth [News]   Čet Avg 30 2012, 20:39

Liam Hemsworth: Zaradi Iger lakot mu je bilo slabo!

Liam Hemsworth obožuje igranje, toda včasih zaradi njega kar bruha. Dobesedno.

Razkril je, da je bil trening za 'The Hunger Games' tako intenziven, da je bruhal.

Za vlogo se je namreč moral dobro pripraviti z intenzivnim treningom v fitnesu.

»Po treningu za 'The Hunger Games' sem moral počakati vsaj pol ure, preden sem se kam odpeljal.«

»Moral sem ležati na tleh, dokler nisem začel normalno dihati.«

»Nekega dne proti koncu treninga sem postal bled v obraz in moral sem oditi do koša in sem bruhal,« je priznal Liam.

No, to pa je rahlo gnusno. Ubogi tisti, ki je potem praznil koš za njim!
Vir: Tocnoto.tens

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Liam Hemsworth [News]   Pon Sep 03 2012, 12:55

LIAM HEMSWORTH: Oglej si ga v svežem napovedniku za film Love & Honor

Love & Honor ima prav gotovo veliko čast, saj v njem nastopa 22-letni Liam Hemsworth. Odigral bo vojaka, ki se do onemoglosti zaljubi v dekle (Teresa Palmer), ko to najmanj pričakuje.
Celotna zgodba pa poteka takole: Ko mladega vojaka v Vietnamu (Austin Stowell) zapusti dekle (Aimee Teegarden), se s prijateljem (Hemsworth) odločita, da se bosta vrnila v domači kraj in jo ponovno osvojila.

Vir: Sweetstars

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Liam Hemsworth [News]   Tor Sep 04 2012, 17:49

Liam Hemsworth: Miley ni verjel, da se bo postrigla!

Vse odkar je Miley Cyrus skrajšala svoje dolge lase, smo se spraševali, kakšna je bila reakcije njenega zaročenca Liama Hemswortha. Vemo, da Liam zagotavlja, da ji takšna pričeska zelo pristaja, toda očitno je bil zelo zaljubljen v njene dolge lase.

Zagotovo smo bili vsi presenečeni, ko si je Miley, ki je bila pred kratkim ujeta med kajenjem trave, odrezala svojo figo, toda nihče bolj kot Liam, ki je bil prepričan, da se njegova zaročenka samo šali glede te velike spremembe, ki bi se je naj lotila.

»Pravzaprav ni verjel, da bo res to naredila,« je povedal vir. »Vedno je oboževal njene dolge lase.«

Toda očitno se je že navadil, da nič več ne pada na njen vrat, saj je v intervjuju pred kratkim priznal, da izgleda res fantastično.

Vir: Tocnoto.tens

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
Jen.^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Liam Hemsworth [News]   Sre Sep 05 2012, 15:00

Oh! Liam Hemsworth: Tako romantičnega ga še nismo videli!

Oglej si novi trailer filma 'Love & Honor', v katerem bo zaigral Liam Hemsworth.

V njem bo 22-letni zvezdnik, ki ni verjel, da se bo njegova zaročenka postrigla, zaigral vojaka, ki se zaljubi, ko najmanj pričakuje.

Ko mladega vojaka v Vietnamu (Austin Stowell) zapusti dekle (Aimee Teegarden), se z najboljšim prijateljem (Liam Hemsworth) odpravita nazaj v Ameriko, da bi jo spet osvojila.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Liam Hemsworth [News]   Today at 02:55

Nazaj na vrh Go down

Liam Hemsworth [News]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Similar topics

-
» Justin Bieber [News]
» Leonardo DiCaprio [NEWS]