© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.Share | 

V. Misija ~ Art programi

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
deanspie.
Admin
Admin

Št. prispevkov : 19141
Datum reg. : 14/06/2009
Starost : 19
Kraj : heaven
Hobiji : Supernatural, music, dance
Štos : assbutt

ObjavljaNaslov sporočila: V. Misija ~ Art programi   Sob Maj 05 2012, 16:17

• V. MISIJA.
    art programi

Tokrat bomo artali & ustvarjali vodiče. ;*

OD KDAJ DO KDAJ?
    4.5.2'12 ~ 11.5.2'12
    KAJ BOMO POČELI TOKRAT?
    Tokrat se bomo usmerili predvsem v podforum ART PROGRAMI, kjer bomo ustvarjali različne vodiče za določene art programe in pokazali svoje narejene izdelke po določenem vodiču. Seveda bomo tudi imeli različne debate o inštalaciji in delovanju art programov. POZOR ! ~ Ustvarjanje vodičev zahteva kar nekaj dela, tako da boste za vsak narejeni vodič prejeli tudi 20 dodatnih zvezdic ! Poleg tega pa boste z tem še napredovali in tako zmagali v tej misiji.
    ©{ http://memory.slovenianforum.com/f69-art-programi }

NAGRAD'CE

Tisti, ki se bo v tej kategoriji misije najbolj izkazal bo dobil nagrado 600 zvezdic in 1000 coinsov in tudi enotedenski nazziv zmagovalca. Seveda se mu zmaga vpiše tudi v vpisnik misije, kjer bodo zapisani vsi zmagovalci določenih kategorij. To se vam bo štelo v zelo dobro tudi pri nadaljnem potegovanju za nazziv ADMINA in MODERATORJA. :D

Let's start it ! ;*

TISTI, KI MISLITE SODELOVATI V TEJ KATEGORIJI MISIJE PROSIM V TO TEMO[b] VPIŠITE SVOJ NICK, ZRAVEN PA PRIPIŠITE KAKO SE VAM ZDI MTEAM MWR-JA IN ZAKAJ. { MTEAM ZAVZEMA TAKO ADMINSTRATORJE KOT TUDI MODERATORJE FORUMA } .

Dean; he's brave and kind and smart 
but the thing that makes Dean special is he'll never give up on you. ever. 
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://memory.slovenianforum.com/
linn.
finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 5750
Datum reg. : 15/12/2010
Starost : 16
Kraj : behind you - boo!
Hobiji : foooood.
Štos : eat yourself.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: V. Misija ~ Art programi   Sob Maj 05 2012, 17:13

Meredith.

Team foruma se mi zdi DOBESEDNO enkraten, unikaten. Brez pridnih admink in modekov, ta forum dandanes ne bi obstajal. Adminke {oz. adminki, saj Ivonne. sploh nikol ni gor o.oo} ste mi super. Vsaka obvlada eno stvar, če ne celo več ... Moderatorke so pa itak herojke. Dino, Tetka in Ewa. :')
Men je uglavnem MWR mteam zelo všeč & škoda bi blo, če pri propadu, al pa da bi kdo odstopil od mesta adminke/modeka ... :3 Skratka, MWR ma najaći Mteam :D Kiss Welcome I love yaa !
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://bradavicarka4ever.slovenianforum.com/
adriana.
i take a look of my life, and realise i'm almost here.

Št. prispevkov : 3072
Datum reg. : 26/04/2012
Kraj : Manhattan with B & S.*

ObjavljaNaslov sporočila: Re: V. Misija ~ Art programi   Sob Maj 05 2012, 17:18

adriana.

Čeprav sem kratek čas na forumu, ugotavljam, da brez pridnih admink in moderatork ta forum ne bi obstajal! Kdo bi drugače brisal naše poste in zaklepal naše teme, nam pomagal itd. Res punce, zakon ste!

Adminke - vedno ste tukaj, da nam pomagate in res ste zakon :] brez vas bi bil ta forum res kr nekaj, ker ste pač edinstvene ;)) imate reees carske ideje kako ta forum narediti še boljšega! <333

Moderatorke - tudi ve ste rees zakon! meni ste punce super, vse ste super prijazne, vedno pripravljene pomagati - takšna kot mora moderatorka bit :] brez vas si težko predstavljam mwr forum! <333

v glavnem: team mwr foruma je zakon, zakon, zakon! punce, res ste edinstvene in noben vas ne more zamenjati :)* <333333
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
©jennifer
Moderator
Moderator

Št. prispevkov : 3546
Datum reg. : 01/08/2010
Kraj : District 12
Hobiji : Ninja.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: V. Misija ~ Art programi   Sob Maj 05 2012, 20:15

jennifer.

MT team na tem forumu je ful odličen in razumevajoč. Adminke so ful resne in to se nuca da forum sploh deluje tko kot ta deluje poleg tega se pa še useeno znajo zafrkavat... (: moderatorke pa vedno opravljajo svoje delo in opozarjajo & pomagajo članom. (:

"For a split second I’m gasping, completely engulfed in the strange flames. Then all at once, the
    fire is gone. I slowly come to a stop, wondering if I’m naked and why Cinna has arranged
    to burn away my wedding dress. But I’m not naked. I’m in a dress of the exact design of my wedding dress,
    only it’s the color of coal and made of tiny feathers. Clothed in black expect for the white
    patches on my sleeves. Or should I say my wings. Because Cinna has turned me into a mockingjay."

Nazaj na vrh Go down
illusion.
V.I.P.
V.I.P.

Št. prispevkov : 21522
Datum reg. : 06/06/2010
Starost : 16

ObjavljaNaslov sporočila: Re: V. Misija ~ Art programi   Sob Maj 05 2012, 20:51

bijatch.^^

folk, če ni bolj edinstvenega in posebnega in sočutnega mteama na celem forumu, kakem forumu svetu, sem ti jaz papež, resno. adminke so odlične, smešne, odločne, prijetne, nasploh so super, in res čestitam glavni adminki da forum vzdržuje že skoraj 3 leta in tudi njenima soadminkama {čeprau se mi zdi da ivonna ne sodeluje kaj preveč}. modeatorji so tudi odlični, pomagajo ti in vse ostalo kar je potrebno pri zvestem in pridnem modeatorju.
pač tale mteam ma svoje izvirne ideje, svoje zamisli in razmišlja z svojo glavo oz. vsi skupaj razmišljajo, in vedno nas presentijo z sojimi idealnimi prenovami in novimi idejami. taki team bi mogeu biti na vsakem forumu, ampak ga ni na vsakem, ker tale mteam je edinstven in izviren, toej vsaka čast vsem trem adminkam in vsem trem modeatorkam c:

If I had wings like Noah's dove, I'd fly up the river to the one I love. If I met your man, who was long and tall I'd hit his body like a cannon ball. One of these days and it won't be long, call my name and I'll be gone. Fare thee well, my honey, fare thee well
Nazaj na vrh Go down
sophie.'

Št. prispevkov : 2482
Datum reg. : 14/01/2012
Starost : 22
Kraj : i am everywhere but my dream place is miami bitch. yeah, yeah yeah, someday i'm gonna live in miami married with robert pattinson and i'm gonna be really rich and famous. haha, i'm dreaming again. that's me. now you know me. but listen; i'm limited edition, so don't judge me.
Hobiji : i love watching good movies with my best friends and with a loads of popcorn ofcourse. i'm obsessed with reading. i read everything. i'm obsessed with books and magazines actually i'm obsessed with twilight books, because they're just amazing. i love listening to music and ohyeah, i knew i forgot something. i love chating on mwr and ofcourse i love spending my time on tumblr.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: V. Misija ~ Art programi   Pon Maj 07 2012, 22:25

sophie.'

mteam na tem forumu je dobesedno nekaj najbolj edinstvenega na mwr-ju. brez teh pridnih, zagnanih in vztrajnih admink in moderatork ta forum ne bi prišel nikamor. seveda so tu tudi člani, a vsekakor vse temelji prav na mteamu. posebej bi izpostavila določene primerke. ;~ elena., kolikor ti narediš je res maksimalno in močno spoštujem tvoje delo in vztrajnost. mislim, da zate fraza ' give up ' ne obstaja. ne gledee na krizo v kateri se znajde forum, vedno najdeš rešitev in forum zopet promoviraš in narediš dovolj aktiven. morda člani tega ne opazijo dovolj, a jaz vsekakor ja. ;* potem bi izpostavila tudi moderatorke, ki so res pridne. zaklepajo teme, poleg tega pa so še glavne face in poboljšujejo vzdušje. :) mislim da o tako dobrem mteamu kot je tukaj lahko samo sanjaš. vsaka vam čast, resnično !
bi pa če smem predlagala še 2 članici za bodoče povišanje v moderatorstvo in 2 za povišanje v adminstratorstvo. po mojem mnenju si moderatorstvo zaslužita meredith in quassi., adminstratorstvo pa sunshinely* in bijatch. upam da vam bodo moje odločitve kaj pomenile. :)

music world rainbow, thanke you for making my life special.
Nazaj na vrh Go down
Jen.^

Št. prispevkov : 8656
Datum reg. : 13/06/2011
Starost : 18
Kraj : Panem ~ District 12
Hobiji : Branje knjig, tv, computer, shoping,sleeping,eating,tumblring,gossip,watching Tom Daley how to dive.
Štos : Who is ugly? I'm ugly!

ObjavljaNaslov sporočila: Re: V. Misija ~ Art programi   Tor Maj 08 2012, 16:53

@KATNISS

Mislim, da je MWRteam en najboljši team ever. Zmeraj so pripravljeni na zabavo, spremembe ... U bistvu nimam besed za ta team ker je enostavno najboljši in to dokazuje tudi da smo najuspešnejši forum v Sloveniji. Tudi sama sem v tem teamu in se počutim awsone. Vse mi veliko pomenite in ostante še tako dobre kot ste!
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://mileyworldslo.forumr.net/forum
chocolate.girl.^^

Št. prispevkov : 8675
Datum reg. : 08/06/2010
Kraj : Barceeeeeelooooonaaaaaa

ObjavljaNaslov sporočila: Re: V. Misija ~ Art programi   Tor Maj 08 2012, 19:14

chocolate.girl.^^

Js pa mislim da je team MWR-ja najboljši na svetu.Vedno se znajo zabavati pripravljeni so na vse.Enostavno se ne da drugače povedat.S tem da je team popoven dokazuje tudi ta foruma,saj ima vsak dan več članov,ki pridno sodelujejo <3.!
Nazaj na vrh Go down
KAT
Moderator
Moderator

Št. prispevkov : 1566
Datum reg. : 14/05/2010
Kraj : novo mesto
Hobiji : ples, photoshop itd.
Štos : without me you are just aweso

ObjavljaNaslov sporočila: Re: V. Misija ~ Art programi   Čet Maj 10 2012, 13:52

mockingjay.

Mislim,da bi se okrog mwr teama dalo kar razglabljati.(:
so bli vzponi&padci vendar je use skupaj tudi člane še bolj zbližalo. Ste zagnani in ne obupate, se trudite za forum in imate vedno nove greha vredne megasuperfantastične idejice.
Vsi skupaj se povezujete v pravi team in držite skupaj,kar pušča močan pečat tega,da ne nimate foruma samo tko mal za btw,pa sam tko da ste prvi na lestvici pa ker morate pa take...ampak da use to kar nardite za forum in nas člane nekak naredite z srcem in dušo in da vas briga za use uporabnike/obiskovalce foruma.
Adminke ste glih taka killing kombinacija(:
totalno neločljive,ki si razporedijo delo in držijo forum v movingu,
pa use do super power neugnanih moderatork,ki z svojimi izjavami in mnenji popestrijo dan&seveda tudi veliko pripomorejo k forumu.
Ni vse čisto po pravilih do pikice natančno,pač pravila morjo bit ampak nam dopuščate tudi veliko zabave,sej je temu forum tudi namenjen.
Sedaj bi lahko še na dolgo debatirali,hvalili&kritizirali vendar bo dovolj da zaključim s stavkom: ostanite to kar ste.♥

“Today I will tell you the story of a man, who drowned in the cold waters of the ocean after losing someone who he used to love. It’s a story about a man, who died twice.”
Nazaj na vrh Go down
deanspie.
Admin
Admin

Št. prispevkov : 19141
Datum reg. : 14/06/2009
Kraj : heaven
Hobiji : Supernatural, music, dance
Štos : assbutt

ObjavljaNaslov sporočila: Re: V. Misija ~ Art programi   Pet Jun 01 2012, 14:10

• MISIJA JE KONČANA.
    preglejmo zmagovalce & razglasimo srečneže...

Zmagovalka tokratne misije, ki je potekala v podforumu art programi je* ©jennifer.. Dobiš 500 zvezdic, 1000 coinsov, enotedenski nazziv zmagovalca in pa seveda častni zapis v zlato knjigo. Vanjo boš zapisana kot velika zmagovalka te kategorije misije in to se ti bo zelo zelo zelo zelo zelo dobro štelo tudi za vnaprej, ko bomo izbirali admina in modeka. Zdaj pa razglasimo še majhne zmagovalke, ki pa so* Meredith., mockingjay. & adriana. Vsaka izmed vas na račun dobi po 250 zvezdic, prav tako pa boste vpisane v zlato knjigo A misije in to vam bo ogromno pomagalo tudi za naprej. ;D
    ČESTITKE VSEM ! :)
    @bravo vsem. :D

Dean; he's brave and kind and smart 
but the thing that makes Dean special is he'll never give up on you. ever. 
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://memory.slovenianforum.com/
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: V. Misija ~ Art programi   Today at 02:07

Nazaj na vrh Go down

V. Misija ~ Art programi

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Similar topics

-
» Misija nemogoče