© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Meredith. & adriana.

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
AvtorSporočilo
adriana.
i take a look of my life, and realise i'm almost here.

Št. prispevkov : 3072
Datum reg. : 26/04/2012
Starost : 19
Kraj : Manhattan with B & S.*

ObjavljaNaslov sporočila: Meredith. & adriana.    Tor Maj 22 2012, 15:03

First topic message reminder :

Tukaj potekajo posebni pogovori med Meredith. & mano! :)*

Kje sva ostali? :))
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil

AvtorSporočilo
linn.
finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 5750
Datum reg. : 15/12/2010
Starost : 16
Kraj : behind you - boo!
Hobiji : foooood.
Štos : eat yourself.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Meredith. & adriana.    Sre Jun 27 2012, 22:23

Aneda !!! Rulajo ga. :D <333 Kiss

*hhahaha. xd psihice ene sva.*

Za silo ... xD

Am ... okol 2 smz. Nwm več. Skleroza. Al demenca. NWM. Osli Osli Osli Osli Osli Osli
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://bradavicarka4ever.slovenianforum.com/
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Meredith. & adriana.    Sre Jun 27 2012, 22:39

itaak *.* i love them Hopla Hopla Hopla [tega že dolgo nisem uporabila Jeziček Jeziček ]

*je treba včasih bit ;) včasih moraš biti malo drugačen, kot vsi ostali xd*

ja xd pač .. kr okej je xd nevem kak moški bere, ženska je za silo :D mam že potegnjene vse filme harry potter dol pa tudi vse knjige :D zdaj bom malo brala pred spanjem xd Osli samo finta je, ko ne moreš na kompu označit kje si ostal :D haha! Osli Osli pa tudi ko v zgodbo 'padeš noter' ne moreš kompa na wc nosit :D

oboje :D Navijajmo Navijajmo Navijajmo hahahaha! xd talent si nika xd prisežem! :)))
Nazaj na vrh Go down
linn.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Meredith. & adriana.    Sre Jun 27 2012, 22:45

WAAAAAAAAAA. tale je najači ever: Jem si predstavlam tebe, ko palačinke delaš haahhahahahhah. xDD in se zravn zafrkavaš. Osli Osli

*ahaaa, drugačnost naju dela posebni. (:*

Ma jebat ga, nismo sam ženske na tem svetu, hahhhha. xD Haaaaaaaa Jz si pa na fon dam pa na fonu berem in je še kr fajn. c:

Jaaa, vem, da sm legenda ! ahahh itak. very proud of myself. then i start with laughs. pač mede mi too much. :$$ in to every day !!! Osli pa ti si tut talent, no. ni večiga.
Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Meredith. & adriana.    Sre Jun 27 2012, 22:57

haha xd moje palačinke so mojstrovina :D ne žali jih xd jem jas se itak vedno zafrkavam ko kuham xd 2.mesto ker ne znam xd ker najraje jem in se debelim :$

*haha xd vsaj z nekim namenom sma drugačni*

hahaha, maš prav :D Haaaaaaaa meni je pa na fonu malo čudna za brat .. nevem no xd bom raje na kompu čeprav bo ati jutri zooopet kompliciral, kaj sem šla tak pozno spat .$ upsi :$ harry potter je kriv :D plosk:plosk

haha, hvala ker misliš, da sem talent :D pa me še sploh nisi vidla :P carica pač xd zadovoljstvo zadovoljstvo zadovoljstvo
grem jas 48583957474 km pod odejo, samo še prej v kopalnico ;))*
nočka VRTILJAK VRTILJAK VRTILJAK
Nazaj na vrh Go down
linn.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Meredith. & adriana.    Sre Jun 27 2012, 23:10

Hhaahahah. Kere legendarne si zdele rekla, hahaha. Osli Osli

Ja če je pa hp tok zaaaakon. (: :$$

Np, stara. xD Ker pač si. Ni treba da te u živo poznam. hahahhah. Osli

NAAAAJT. :$
Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Meredith. & adriana.    Čet Jun 28 2012, 09:56

jas imam vedno legendarne izjave, kr navadi se na to :D Osli Osli Osli Osli
loooooca, locaaaaa! :DDDD

ja, sej je :$ zdaj komaj prvo knjigo berem ampak me je pritegnila fuuul *----* ful mi je zanimiva zgodba :$
sej ne, da je harryjev debeli bratranec caaar :D takoj bi ga mela xd Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa
Nazaj na vrh Go down
linn.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Meredith. & adriana.    Čet Jun 28 2012, 10:19

And I’m crazy, but you like it loca, loca, loca
You like that it ain’t easy loca, loca loca
I’m crazy but you like it loca, loca, loca
Crazy but you like it ...

HHhhahaah. xD Haaaaaaaa

Aha fajn. (: Sej je prvi del fuuuul zakon, sm men je najaći 2., 4. & 7. del (: A bereš v slovenščini?
WAAAAAAAAAAA, DUDLEY je taaak car, da se poserješ zraun. :D Osli
Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Meredith. & adriana.    Čet Jun 28 2012, 10:58

torej se ti rahlo poje :D hahaahahhahaha! xd *death* :D Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli

ja, trenutno berem v slovenščini :)) zdaj pa z bratecom gledama film svetinje smrti, drugi del ;) pa mi je svetoven *____* sej veš kdo je carski, čeprav je nenormalen -.-
jaaaa :D takoj bi ga imela *______* mi ga kupiš? :D
Nazaj na vrh Go down
linn.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Meredith. & adriana.    Čet Jun 28 2012, 13:56

Jaaaaaaa, wiuu wiuuuu !!! xD Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli Osli
music

Aha.
Ej kok je pa str ta tvoj bratec? Hhaah. Ti rečeš bratec in pol te bi jztko prašala in ti rečeš. 'ja 30 ane' ahhahah. imagine? :3

Ne, ti ga ne kupim, ker sm revna, almost hahahah. Sej je zastonj, sam poštnina je draga ker ma tok špeha. XD Haaaaaaaa
Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Meredith. & adriana.    Čet Jun 28 2012, 14:42

omg, babnica zmešana :DD Osli Osli Osli Osli Osli
*lumus maksimus* :D nevem s čim ma zdaj to povezave, ampak sem se spomnila na to iz harry potter filma xd ne vem keri del :DDD

hahahahahaha :D pol če bi bil moj bratec star 30, bi bil moj ati star 60 xd dobesedno :D am .. dva bratca imam xd en bo 12 star [s tistim sem film gledala], en pa je star 2,5 leti :D xxxD

jas sem tudi tolko zapravla, da bom kmalu brez denarja xd denarnica bo kmalu prazna :D jas jo pa hočem polno xd bom morala do svojega rojstnega dneva čakat, kar je pa še 5 mescov -.- wtf!!!!
hahahaha! :DDD omg, debeli pa masten je .. njamsi :$$$ perfect boyfriend xd Haaaaaaaa Haaaaaaaa
Nazaj na vrh Go down
linn.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Meredith. & adriana.    Čet Jun 28 2012, 15:15

hhahha, i know i am. xD
am ... tut jz nevem s kerga dela, hahahahah. Haaaaaaaa

aja, hahhaha.
iiii tist ko je str 2,5 let more zihr bit taaaak piiiiiiiiiki. < 3 Kiss kjuti buti.

hhahhha. jz tut sam zapravlam. sm še hujša kot strastna zapravljivka. xD - ena knjiga pač. oz. jih je več. :$

fuj !!!! tazga tipa nikol ne bi mela. xddd Osli nagabn je, pomoje na dan poje 1ooo ton salame. Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa

Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Meredith. & adriana.    Čet Jun 28 2012, 15:38

*proud face* pa še ponosna si na to, ker si nora! keri šiki piki si <33 Haaaaaaaa Haaaaaaaa
pa skoraj v vsakem delu se to dere harry xd ker je obseden z lumus! :D Haaaaaaaa

valda, da je piki xd edini v naši familji ima blont lase xd ni naš, baje :D od poštarce je xd xxxD xxxD xxxD

ja, vem kere knjige so strastne zapeljivke. sem brala v temu, da jih je tvoja teta prevedla ;) povej ji, da je fantastično prevedla Kiss
jas tudi samo zapravljam, ati pa samo zmajuje z glavo >< kaj češ, en v familji mora bit tak :D

misliš, da samo salamo je? :DDDD on celi hladilnik dnevno poje xd Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa
Nazaj na vrh Go down
linn.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Meredith. & adriana.    Čet Jun 28 2012, 16:46

Ja, itak, an. :D Osli

Aja, no, hahahaha. Pa tm v 2. delu ko harry neki bere pač preroške in pol pride v sobo vernon, ugasne palco: "nox", pol gre pa on vn pa harry: "lumus !" Osli Osli Haaaaaaaa

Iiiii, si ga kr predstavlam. Zihr je tooook šikan. < 3 < 3 zadovoljstvo Od poštarce? :O Lol, kdo jpa tu? ccc: Haaaaaaaa

Ahaaaaa, fajn. ;* ♥ Ji bom povedala. Itak an. :'''D Pa zdej tut sama berem strastno zapravljivko in njeno sestro, že 2-ič. xddd banned Osli Osli
Ah, veš kok šele jz zapravlam ! Usako sekundo neki. Hahh, sej ne ... xDD Ja, to pa itak. Vsaj en u familiji mora bit šopaholik. xD Osli

Hhhahaha. :D Itak. xDDDD To ga dela še bolj edinstvenga pa seeeeeeexy. Kiss Kiss
Spoiler:

Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Meredith. & adriana.    Čet Jun 28 2012, 16:55

moraš biti :D Haaaaaaaa Haaaaaaaa na to bi še jas bila ponosna, če bi bila tako nora :D Carjismomi Carjismomi hura hura

jaaa :D to mi je pune doro xd ko se harry dela da spi, pol pa stric vsakih 15 sekund noter pride :D zakon je pač harry, kaj češ lepšega :$ r4 r4

tečn je 100 na uro xd skozi sprašuje: kaj, kaj, kaj, kaj xd čaaj :$$$ hec je to xd ker mi nimamo poštarja, mamo pa poštarco :D pa tak se reče, če otrok ni podoben staršem xd da je od poštarja :D če ga imaš xd Osli Osli Osli to je neka naša družinska finta :D

dobiš eno slikico od mojega tečnega brateca xd

Spoiler:

še dobro ker sestrico vedno zakrije :D Jeziček

kr povej ji :)) kero knjigo je še ona prevedla? xd ;* o, fajn :D bereš knjigo kaka boš, ko boš odrasla pa ko boš imela službo :D Hawai Hawai
eni smo pač šopoholiki, samo ko bi mela denarnico polno :$$$ to bi bil raj xd jas pač ne znam biti varčna :D jas pa varčna sta dva popolnoma različna pojma xd Haaaaaaaa

seveedaaa! :D ni čuda, da bo njegova punca tanka ko vejica :D če bo on celi hladilnik pojedo, ne bo nič za njo ostalo xd Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa
Nazaj na vrh Go down
linn.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Meredith. & adriana.    Čet Jun 28 2012, 19:12

Osli Osli Kdo je pa reku, da ti nisi nora? xD Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa

Harry je itak car, ni večiga. Pa voooooldi {mrlakenstein} ga tut rula, pa krasotillya & raaaaaaaaaaws. < 3 zadovoljstvo zadovoljstvo zadovoljstvo zadovoljstvo Hahahah. Limam ene srčke tle. xD U resnic je pa en grd tip, sam da je car. :D To je pač Raws. (: *___________* Osli

Joj, ko bi ti vedla kašn je šele moj tamau. :$$ Sam ma na žalost že 4 leta in pol. Letos decembra jih bo mel 5. Ne bo več nkoooool tko luštkan. WEEEEEEEEEEEEEEEEEEE. srednje srednje srednje srednje srednje srednje srednje srednje Usiii tamali ko majo 2 leti so taaaki pekiji da se polulaš zraun. :DDDDD Glede une poštarce al whatever ... hahahaahahah, kere fore mate vi toti štajerci. xD
Waaa, kok je kjutibjutupjuti !! (: Povej mu da mu ena psihica pošilja pozdravčke in poljubčke ! <3333 Waaa. Welcome Welcome love, just Res je luštkan, čist po teb, hahhaah. Osli Pa dudiko ma tok šikano. Hhaahh. Kaj bi dala da bi tazga pekija mela. Mam pa sitna dva idiota poscana doma, hahhh. Mal pretiravam. xD Stop it, Nika, stop it !!!!!! funny
Neeee, ni dobr da te skos zakriva ! Hhaaha. Prou lušna si, Karin, no ... vi2 bi bla lohka modela Victoria's secret. Sam v punčko ga napraviš pa bo.

Jaaaa itak de ji bom ! (((: Am polhn enih knjig ... se mi ne da naštevat. Spomni me enkrat pa ti povem, zdele se mi ne da ahahh. :) Haaaaaaaa Haaaaaaaa
Hahahahhah. Ti si res legenda. :33 Pomoje bom nekoč res taka. Hahhaaha. Osli
Jz mam zdej res mal dnarja, okol 50 € smz. :///// Bom pač mogla začet šparat. Si pa mooooreeemmmm kupt še 5. in 6. knjigo od VA, oz. bo mal mami pa ati mal pa jz plačala. (: :) Kiss

Hahhahhahahahaahahahaha. Spet se režim ko nora. Osli Osli Osli Haaaaaaaa Neee, aš pomoje ona kr njegov drek poje ... ja sej, kako bi pa šl na wc opravit potrebo, ko bi usee zamašu? XD xDDDDD Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa

Tko u bajdevej {btw - by the way xddddd}, mi bomo en tak fuuuljjjj velik bazen kupli ! < 333 <333333333 music music Winn Kiss Kiss I can't wait !! (:
Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Meredith. & adriana.    Čet Jun 28 2012, 20:16

am .. moji domači xd pravijo, da sem čudna - da sem pa nora, pa mi še noben ni reko :D razen bratec št. 1 xd samo on je tudi nor, tak da naj bo samo tiho :D Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa

harry je caaaar :$ to vem ;)* mrlakenstein mi je sicer čudn dečko ampak je fajn zloben :)) muahahahahaah *evil laught* xxxD xxxD xxxD
do krasotillye še nisem prišla tak, da ti ne morem povedat kaka je :D raws pa je itak en fajn psihič xd amam amam amam amam
hahaha! :D sem že mislila, da ti je raws všeč xd to bi blo malo .. khm, čudno? :$ ker ni lep xd plosk:plosk plosk:plosk mymy plosk:plosk

ziher je pune tečn, pa ti skozi tečnari :D če midva z mojim bratecom št. 2 sma 12 let razlike xd kruto je življenje ja :D plosk:plosk mymy mymy mymy ziher bo luškan, samo na drugačen tečen način :D love, just love, just love, just
eeh, to so še čisto normalne fore xd pri nas doma smo pač .. khm :D čudni aahh aahh

ni luškan, tečnoba smotana je :( drugače mu pa bom poslala in mu bom povedala pa ziher me bo vprašal kaj, samo zaj že mnda spi xd :17: :17: sej ga bo hudobna velika sestrica karin zbudila :D *evil*
dudo smo ga probali nahecat, da mu jo je vila odnesla pa je reko: 'neee! karin daj mi dudo nazaj!' banned in ja .. ni uspela misija odvzem dude xd navezan je preveč na njo :D bošček xd Protest
NIKA, STOP IT! :''''D Hopla Osli Mmm..Dobro

omg; nisem lušna xd na tej sliki kot vedno delam neke face xd pa kiss žnable xd
ja, bom ga naredla v punčko :D samo telesa ravno nimama za victoria's secret :DD to bi bil problem xd :18: :18: :18:
okej :D te bom spomnila, čez tiiisooooč let ko naju več ne bo xd omg, kak se mi poje :D Haaaaaaaa
jas vem da boš taka - 10000 % :D OMGxOMG OMGxOMG
jas mam tudi mislim, da okoli 90€ še v denarnici xd pa si tudi hočem knjige hp kupit in bo treba šparat xd cjeee xd love it

HAHAHAHAHAHAHA! :DDDD omg, to je bla pa zdaj kruta :D Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa on rabi več wcjev, da ko enega napolni in vse bruhne preko, gre na drugega xd [omg, FUUUUUUJ]

ubila te bom -.- povabi me na bazen. pridem z metlo :D ono ekspres xd Haaaaaaaa OMGxOMG
Nazaj na vrh Go down
linn.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Meredith. & adriana.    Čet Jun 28 2012, 21:08

Hahahah. 'Nori' ga rulamo. xD Osli Osli Bi mogl met svoj klub !! (: (:
:333 car

Ne ni čuden !!!! Kko upaš to rečt? ;OOO Hhahah. Care je. Ja, pa najaće se reži. Mwahahahahhahhahhaha. Haaaaaaaa Si že vidla tole? :$

Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa
Krasotillya ti bo probaby ušeč. :DDDD Ker je najača !!! <3 ;D Neee, v Rawsa nikakor nism haahah. Grd je pa res, ja pa taaaaaaaaaaaaaaaaak car. Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss

Hahah. Vrjetno. xDDDD

Opažam, verjetno ste res. Haaaaaaaa Ma dj, jz ma moj brt - 1o let sva šele čudna !! Ko gledava kšno grozlivko naju je strah sama spat && pol pride on k men. Hahha. Osli

Tamali so itak tamali.
Si pa ornk evil, ej ! :P Tega tvojga tamalga boš namučla ej ... hahahah. Na konc boš še huj k Voldi. Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa
Haha, vile itak ne obstajajo. Hhahah. Sej to ve, ni tok tupi kot si ti. HECAM SE !! HAH. Osli Osli Pr nm ma pa tamau - 5 let preklinja hahah. vem čudn se sliš, no pač in ker zadne cajte govori ...
Spoiler:

... se je mami spovnla, da se mu bomo zlagal da en ptičk obstaja in ko preklinjaš te v rit klune hahaha. And he still believs. xdd Osli Osli Osli Pa usakič ko jz preklinjam po nesreč, itaaak, mi reče: ''nikiiii, ptičk bo pršu !!!" In se skor začne cmerat hahaaha. xD :D Dobr smo ga, ni kej.
Jap, i must stop it, noooow !

Nee, res si lušna ! Hhhaah. Pa ta tvoj 'kiss', ko usnce našobiš. Hahah. Sej zakon zgleda. Hahhhahahhaa. Osli Osli To je zdej moderno. * Kiss Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa
Hahahah, vi2 obadva sta ko ulita za victoria's secret hhahah.
Jaz bom čez 1000 let still alive, ker sm vampirka. a ne veš tega? hahahaah xddd Haaaaaaaa

Ja, itak da bom ane. :$ Osli

Haha. :D A pa bi si jih v slo. al v ang. kupla? Ker v ang. so bl pocen. (: Jz si pa morm še VA dobavit. A ti še nisi brala teh knjig an? :3

I know. Preveč krute mam hahhah. xddd Haaaaaaaa Haaaaaaaa
Hahaa. Ja, fuuuuj ja !!! :ccc

Ja, te bom povabla, itak, ane. plosk:plosk xD Na ekspres hahahh. Haaaaaaaa Osli Z ogneno strelo prid al pa z nimbusom 2000, 2001 hahahah ... xD

BTW: Eeeej, jz mam še darilo zate prpravlen + za zmagovalko tekmovanja za obsession, na dom dobiš ! (: Ju3 al pa nasledn tedn enkrt nesem na pošto. (: * Pomoje bo to totega vašega maribora 1oooooooo let potval. xDDD Osli Osli Osli Hec, hahaah. Haaaaaaaa AJA ... za kero boš ti glasvala pr obsession?

Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Meredith. & adriana.    Čet Jun 28 2012, 22:06

klub norih gorenjcev in štajercev - kgš :D Haaaaaaaa Haaaaaaaa mi2 pa sma ustanoviteljici - nora gorenjska dečva nika & nora štajerska diklina karin :D talenta! ;)))

meni je vseeno čudn z tistim njegovim nosekom :D smeh pa itak zmaga! :D xxxD xxxD xxxD xxxD
sem že vidla ja :DDD crkovala sem prvič in tudi zdaj xd plosk:plosk plosk:plosk plosk:plosk
upam, da mi bo všeč ja :D prvo knjigo sem že prebrala, jutri načrtujem branje druge xd Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa
meni je raws ful dober karakter pa igralec, ki ga igra je tudi zakon! :) res, boljšega ne bi mogli najt Kiss Kiss tak sem si ga tudi predstavljala, ko sem brala ;))

to je moj bratec št. 1 tudi delo ko sma bla mlajša :D zaj se me zelo izogiba, ker je prišel v stanje pubertete in ga niti nočem vznemirjat xd ker takoj dobi živčni napad in kdo pol nastrada - off course me! :D :18: :18: :18:
sej bo mi enkrat plačal - *evil laught* :D Hopla Hopla

ne!!! moj bratec bo tak priden kot njegova sestrica xd car jas sem najboljši vzor [pol pa padem na glavo in se zbudim :DDD]
kaj pa naj mu rečem? da mu bo edward cullen odnesel dudo? :D al pa mrlakenstein? :D al pa najboljše - harry potter je priletel, mu je bla pune všeč in jo odneso xd pomojem malemu ne bo nič jasno :D bom jutri probala pa ti povem xd hura hura hura

hahaha :D resno al kaj? :o omg, mali je talent za preklinjanje xd Haaaaaaaa pa zna r pa l prav rečt? :D da ni pic** m**telna :D Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa
kaki talent je tvoj mali oz. oba sta :D kak jima je ime? :DDD xxxD xxxD xxxD

ne laži nika :D ker če boš še kaj rekla ti priporočam naslednje:
1. korak: pojdi pred steno
2. korak: udari se 15× v glavo!
3. korak: pridi nazaj na mwr in povej po resnici, da nisem lepa :D
gracias za upoštevanje xd za morebitne poškodbe se obrnite na najbližjega psihiatra, ker kdo vam je reko, da sploh morte upoštevat nore ljudi xd Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa
če greva midva za modela v victoria's secret pomojem cela firma propade hahaha! :D
ne - nisi mi še povedala :D Haaaaaaaa Haaaaaaaa

mislim, da si jih bom kr lepo v angleščini kupla, ker slovenske mam itak na netu :D kolk stanejo angleške? xd xxxD
ne, nisem jih še :D jih pa nameravam - med počitnicami xd čeprav imam zdaj doma eno zgodovinsko knjigo; 700 strani :D vse bom prebrala. xd

okej pridem :D samo pol rabiš en ogromen bazen, ker ko jas skočim not, vsa voda gre ven - so poplave v ljubljani zaradi mene :$$$$

btw: jas še nisem vseh nalog naredila. xd 3. dobiš jutri oz. pojutrišnjem ker sem fotkič nekam založla -.- za 4. nalogo imam vprašanje ~ srečanje z obsesijo ~ to sem jas že pri prvi nardila xd morm resno še enkrat pisat? :D Haaaaaaaa Haaaaaaaa
Nazaj na vrh Go down
linn.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Meredith. & adriana.    Pet Jun 29 2012, 13:26

hahhhahha. Osli Osli sam res, greva na talente, če bojo še kdaj? :P bova fore pokali pred celo slovenijo pa si orng sramoto naredle. hahahaaah. Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa

njegov smeh je pa itak najaći. :D Osli kak se ti boljš sliš: voldemort al mrlakenstein? men se vooooooooldiiii. < 3 zadovoljstvo haha.
aneda !!!! a ni legendarno no. te lutke ga rulajo. xd jz pa moja prjatlca z radovlce se fuuulj zafrkavava na to. pač, ona ma harry potter očala, k jih je enx dobla && sm bla jz harry potter, hermione, dumbledore, ona pa raws oz. snape, ron, voldi. (: kere zafrkancije ej. in pol sva šle za mojo mizo pisalno, prklople na radiu ko ma ona to posnet in zavrtele to 'pesem' whatever. xDD in tm na začetk ona rawsa oponaša pa tist: "snape, snape, severus snape ...." Haaaaaaaa pol pa jz "dumbledore !!!!!" in tko naprej ... pol tm na konc pa obe pokukava tm skos eno odprtino v pisalni mizi tm odspod in nardiva: kukuuu, al buuu. nwm več. not anymore. :33ahhaahahah. pač to sva pol pokazale njeni mačehi - pač njen ati se je loču z njeno mtko in zdej ma novo babo haahha xd mojo teto - ireno, ta ka je prevedla to zapravljivko in njeno sestro. in pač se začne ona smejat tm kot nora. xdddd Osli Osli Osli uglavnem, nama z pipo (patricijo) mede. :$

ja, rawsa so fuuulj dobro zadeli. (: ne bi mogl boljš hhaah. pa tisti njegovi mastni lasje. hahahah. xD Haaaaaaaa Haaaaaaaa XD care uglavnem.

pa boga ti ko maš tazga bratca. haahh. Haaaaaaaa jaz bi ga enkrt okol kepe pa bi blo. pač pubertetniki so zoprni ne. pa lih jz to govorim, kar vela zame. Osli Osli Osli Osli Hawai
Haha, ti si pa res evil. xD Mimgredem a si že dala tamaumu lupceka u mojmu imenu? :333 hahahhaahaha. res je peeeeki no. :P veš kaj sm dons sanjala ponoč? da sva se mi2 pač srečale in sva kr neki plesale in pol tm tvoj tamau pride hahhaah, in mu jz rečem: "tvoja evil sestrca je pršla !" hahha. kr neki? :$$$ Sram Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa
hahha, ja reč mu da mu je edward odnesu. xd Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa kere legendarne maš. (: ;'$ a on pozn hp-ja? a s tabo gleda filme? hahhhaha. xd najbolj da mu še knjige pred nos podtakneš. Haaaaaaaa Haaaaaaaa Osli

hahah. on je itak talent št. 0 hhahaah. št 1 seveda. :333 nee, ne reče prou. pač tko: "pic*ka" pa to haha, ne govori šumnikov pa r-ja tut ne. :3 pa toook je že str hhah, 5 let bo decembra. :$ mislm sej r pa č pa ta šit zna rečt, sam jih ne uporabla. :OOOO po svoji moteni sestri se bo vrgu oz. se je že. Haaaaaaaa
car car
tamaumu je ime Leon, 'tavelkmu' {lol, 10 jih ma xddd} pa Oskar. pač bosanska imena. KAO. :3 we are proud Slovenian family. xD plosk:plosk :23
kk je pa tvojmu bratcu/ma ime? (: a ti maš sam bratca al tut kšno sestro?

sm probala to nardit pa ne dela?!!! haahhahaahah ! xD Osli Mmm..Dobro Osli no, tle maš resnico:
YOU ARE STILL BEAUTIFUL !!!! (: jz sm pa itak najgrša. xddd bol da ne vidš kašna sm. (;
Hahahhhahahahhahahah, Osli Osli zarad mene bo propadla, ne pa zarad tebe, bučmanka hahah. :D Haaaaaaaa

am smz. da so okol 50 € v mehki vezavi. nwm no ... (: če pa v slo. kupš je pa več kot 100 € pa tut če je mehka vezava. :OOOOOOOOOOOOOO Senadaljuje

hhhahhh. dej, no. ti si pa res že mal pretiravaš hahah. Osli Osli Osli Osli Osli pa si ti znaš predstavlat kk bi blo če bi en 100 kilski tip notr pršu bazen? ti si nasprot njega miška hahahah. dj no, pa nisi debela, kokr se vid na onih slikah si suha ko zobotrebc. xDDD :16: Poplave so pa itak zarad dudleya, ker ma 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 kil. Pomoje ga s sekretom v vesolje odnese ko gre ... sej veš, opravit potrebo. xD Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa

BTW: okeeeej. hhhhah. sej se nkamor ne mudi. :$$ vse počas ... sam probi nardit v roku enga tedna, ok? Osli
itak, da ti ni treba. lohka pa, če maš še kej idej. hhahah.
+ ju3 grem v žiri in dobim coteeeeeeeeeeeeeeeee. (: pa še par novih parov kopalk. Kiss Kiss Kiss pol nasledn tedn pa dobimo baaazeeeen. (: mislm da bo globok okol 1m. uglavnem C.O.O.L ! Kiss Kiss Kiss Kiss love, just love, just
+ a si že vidla te babe ka oponašajo tiste lutke od hp-ja?

Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa
Osli Osli Osli

Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Meredith. & adriana.    Pet Jun 29 2012, 23:38

okej - prvo kot prvo :D omg, kolk si ti napisala xd sem si mogla kr čas vzet, pa vse to prebrat xd zdaj sledi moj upam, da krajši odgovor xd Osli Osli

grema na talente hahaha! imama že zagotovljeno zmago in zagotovljen tuš s paradižniki xd Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa se nama sploh ne bo poznalo, če boma od treme rdeči, ker boma kasneje itak rdeči od paradajzov xd Haaaaaaaa Haaaaaaaa

voldemort se mi boljše sliki - taaak luškano :$ mrlakenstein takoj veš da je nekaj hudobnega za tem :D voldemort bom jas poimenovala mačko, če jo bom kdaj imela :D se bom drla za njo voooooldi :$$ :23
omg :D carici sta vidve z patricijo ;) toti posnetek bi pa še jas enkrat rada z veseljem, ziher bi umrla od smeha! :D Osli Osli Osli Osli Osli

bi mu mogla šampon head&shoulders kupit :$$ pol mogoče ne bi imel več takih fajnih mastnih lasekov. XD Osli Osli Osli
dobi za darilo od mene to rawsek :$

ja, kak lahko kaj takega govoriš, ko si sama cela nora pubertetnica xd ti si letnik 2000? :D pol si isti letnik ko Tilen [bratec št. 1] Osli Osli Osli
sem mu dala, pa me je tak gledal xd odkar je malo zrastel, ne mara da ga lupčkaš, objemaš :D me pa vsak dan, če je dobre volje sam objame :$ pekec moj mali je :$$ Kiss Kiss
omg, kake sanje imaš ti to :D važno je to, da si ti mene sanjala - kak sem zaaaaj ponosna! :D omg :P :the: :the: :the:

okej :D bom rekla za edwarda ja xd da je svoji pikici odnesel :$ :love, love: :love, love: :love, love:
ne, Tilen gleda z mano hp-ja xd ta najmanjši ne pozna tega ampak dobro no :D važno je, da ga je strah :P Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa

res se je po svoji nori sestri vrgo xd to je men tak smešno, ko ne znajo tamali vseh črk izgovarjat al pa ne znajo ene besede izgovorit :D pa si kr nekaj svojega izmislijo ;) smile:k smile:k

lepa imena imate :) Kiss
jas imam dva tečna, čunkasta brateca -.- ta največji, ki bo julija star 12 let - njemu je ime Tilen :D vem, čudna imena imamo xd ta najmanjši, ki bo decembra star 3 leta - njemu je pa ime Klemen :D
jas sem pa Karin - nice to meet you xd Kiss
meni naša imena ful niso všeč; mogoče mi je samo Klemen všeč, glede na to, da sem to ime pomagala izbrat :D Hawai

daj!!! ne mej fint, ker to ni res - ne verjamem ti :D Kiss Kiss
ti si zelo luškana in nehaaaj :$$ mislim, da boš v zelo simpatično žensko zrastla Nikica <3333
propadla bo zaradi mene, klemna in tebe :D vsi smo krivi c: banned

omg -.- 100€ ne dam za knjige v slo, bom se pač z angleščino mučla :D Off topic

omg!! še ena laž - suha ko zobotrebec xd ti bi res rada, da jas umrem od smeha? :D maš neke finte od rudija ti! [družinska finta xd] Haaaaaaaa Haaaaaaaa Haaaaaaaa

hahaha :D kak si nora! :P boooogi :$$$ meni se taaaak NE smili :D xxxD naj kr v vesolju ostane, kaj pa je tak grdo ravnal z našim popolnim harryjem :$ banned

btw: če si mi dala 3 tedne za nalogo xd zaj imam še 2 tedna :P okej, bom probala v roku tega tedna, če ne bom preveč zaposlena xd doma me vedno zaposlijo -.- :dontknow: :dontknow:
+ omg, kaka frajerka :D i want to go with you <3333
++ sem vidla in mi je smešno, samo lutke še vseeno zmagajo :D LoveFirefox
Nazaj na vrh Go down
linn.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Meredith. & adriana.    Sob Jun 30 2012, 12:04

Ej, sorrrrrrry, res se mi ne da odgovarjat misl, odpisat, ker sm zdele že tooooooooooooooooooooooooooooooooook napisala pa sm useee zaprla!!! :P To se sam men lohk nardi. Dejva začet od začetka ... kako si kej? XD Haaaaaaaa Haaaaaaaa
Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Meredith. & adriana.    Sob Jun 30 2012, 12:20

hahaha xd to se je meni že tudi zgodilo, tak da ne se sekirat sploh :D

čuj, gre xd samo vroče je tak :/// Haaaaaaaa Haaaaaaaa
ti?
Nazaj na vrh Go down
linn.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Meredith. & adriana.    Sob Jun 30 2012, 12:22

Aneda !!! :333 Za popizdit je vroče. Kumi čakam bazeeeeeeeeen. Kiss
Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Meredith. & adriana.    Sob Jun 30 2012, 12:24

danes ga dobite? :D Kiss
Nazaj na vrh Go down
linn.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Meredith. & adriana.    Sob Jun 30 2012, 14:01

Hhaha, ne. >.<' srednje Nasledn tedn v torek. :* Pa še 5. & 6. del od VA dobim. Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Meredith. & adriana.    Today at 09:54

Nazaj na vrh Go down

Meredith. & adriana.

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 10 od 12Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Similar topics

-
» adriana. and bijatch.^^