© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

filozofska debata Adriane in Rawrrr

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Rawrrr
V.I.P.
V.I.P.

Št. prispevkov : 5211
Datum reg. : 06/11/2009
Starost : 17
Kraj : On a dammn concert
Hobiji : moja večna ljubezen - glasba na vse načine... igranje kitare, poslušanje glasbe, pisanje pesmi, bobnanje po mizi/loncu/knjigi... boks za ženske, tek, risanje, pisanje, zajebavanje naroda
Štos : How many years has Ozzy Osbourne?

ObjavljaNaslov sporočila: filozofska debata Adriane in Rawrrr   Čet Jun 28 2012, 12:48

First topic message reminder :

evo pa lahko filozofirama 100 na uro xD itak ne bo noben razumel kaj se bova pogovarjali...

Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil

AvtorSporočilo
adriana.
i take a look of my life, and realise i'm almost here.

Št. prispevkov : 3072
Datum reg. : 26/04/2012
Starost : 19
Kraj : Manhattan with B & S.*

ObjavljaNaslov sporočila: Re: filozofska debata Adriane in Rawrrr   Sob Avg 11 2012, 21:45

in - imaš kakega drugega fanta, če ne upoštevamo tvoje kitare? :D

aja - mi pa ful ne. mogoče zato, ker mam malega brateca xd nevem zakaj ne hodimo :D Osli

pol pa se jočeš :(( omg, soo saaad srednje pol pa doma ocean nastane od tvojih solz xd

tudi jas se s tem tolažim, da samo še nedelja, ponedeljek, v torek ob petnajst do 12 pa mi jih itak ven vzame xd :D
Nazaj na vrh Go down
Rawrrr
V.I.P.
V.I.P.

Hobiji : moja večna ljubezen - glasba na vse načine... igranje kitare, poslušanje glasbe, pisanje pesmi, bobnanje po mizi/loncu/knjigi... boks za ženske, tek, risanje, pisanje, zajebavanje naroda

ObjavljaNaslov sporočila: Re: filozofska debata Adriane in Rawrrr   Ned Avg 12 2012, 18:16

ma ne. sem odrasla v družbi treh bratrancev in dveh sestričen od katerih je ena precej fantovska in sem potem vedno bla s fanti v ful prijateljskih odnosih in se zdaj nekak nisem zaljubla. Ti??

sej mam jaz tudi mlajšega bratca. 10 je star. pa vseeno potujemo.

samo še jutri pa bo. sej bo hitro minlo, boš vidla.

Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: filozofska debata Adriane in Rawrrr   Sre Avg 15 2012, 20:14

eh ne. ne izgledam tak, da bi fante privlačla xd sicer se pa tui obnašam tak, da vse fante odbijem :D hell yeah :P Haaaaaaaa nisem tipična punca, za katero bi fantje skalali xd and i'm proud :33

o fajn :3 jas mam dva brata - en je star 12 let, en pa bo 3 leta :3 je pune zanimivo pri nas doma :P se dogaja na puneka :P xxxD

okej - minlo je xd sem čakala več ko 50 minut pri ortodontu ker je kao negdo nenapovedano prišo in blablabla -.- zaj mam pa čudni filing v ustih, ko mam spodaj aparat :D v glavnem - nenavajena sem, boli me, jest ne morm ker je kot, da bi kovino jedla in podobni občutki :D
okej - se bom nehala pritoževat xd
Nazaj na vrh Go down
Rawrrr
V.I.P.
V.I.P.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: filozofska debata Adriane in Rawrrr   Čet Avg 16 2012, 11:10

jaz sem že dobivala neka ljubezenska sporočilca ampak jaz s fanti ne morem bit več ko prijateljica. se pa definitivno boljše štekam s fanti ko s puncami... vse majo v glavi samo 1D... :(

ja pol vam verjetno res dogaja doma. nam na družinskih piknikih dogaja: midva z bratcem, 2 sestrični (sun* in še ena stara 16) in 4 bratranci (stari 18, 16, 14 in 9) + 3 tete in 3 strici in dva dedka in babica. v glavnem - živahno je.

jaz na srečo nimam aparata. hodim k ortodontu od 2. razreda pa še zdaj nisem aparata dobla. kr nekaj. ful mi ni več tja za hodit, ker se moram zjutraj zgodaj zbudit.

strune na kitari moram zamenjat... ne da se mi, pa tud znam ne tak da ne vam kak bom... sem pa našla na internetu neki vdič, tak da upam da bo šlo?

Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: filozofska debata Adriane in Rawrrr   Pon Avg 20 2012, 20:08

sej jas sem tudi že imela oboževalce; če na fbju mi kuj en piše, da me ljubi :o pa en turk [iz Turčije dobesedno] mi je pisal, da me ljubi, pa me še sploh ni videl xd omg, umirala sem :D Haaaaaaaa
fantje so res boljši prijatelji - ne komplicirajo tak, pa še pri ljubezenskih problemih ti učinkovito pomagajo razumeti sosednji spol :33 just saying ;)

pri nas doma je vedno glasno :D en moj bratranec pa ma že otroka x)) tak, da je teta že babica :D pri nas se tudi dogaja, ko se recimo za božič vsi vidimo - po atijevi strani [dve teti, trije bratranci in ena sestrična] sestrična je taka carica - skozi me v kino vozi c:
po mamini strani ima pa eno sestro, pa pač sestrična in bratranec - pol pa gremo vsak teden še k mamini prababici, ker nima več mame in atija. pol pa tam živijo mamine 3 sestrična in moje 4 mrzle sestrične s katerimi se pune razumemo :33 pa en/a je še na poti :$$$$$$$
tudi nam se dogaja - OGROMNO :'''D

zaj sem pa že navajena - ni več takega ogromnega problema ;) aja - maš srečo :))) mogoče samo spremlja rast tvojih zob pa bo pol vidla ali ti bo dala aparat, ali ne - če je ortodontka, če ne beri v moškem spolu x))

pomojem bi po vodiču šlo - nevem, nisem tak vešča v tem :D
Nazaj na vrh Go down
Rawrrr
V.I.P.
V.I.P.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: filozofska debata Adriane in Rawrrr   Tor Avg 21 2012, 09:50

hahaha, jaz sem jih v šolsko omarico dobivala.

ja. jaz mam med puncami 1 prijateljico drugo pa fante, ker so dosti boljši pomoje. pa zajebavaš se laahko z njimi...

ja, večja kot je družina bolj je zanimivo ne? meni je fajn da mam veliko družino, ker ko delamo bedarije jih delamo skupaj in je ful bolj zabavno...

ma pojma nimam kaj dela. na istem sem že 3 leta, pa se še kr ni odločla. kr nekaj, ne da se mi...

no ja, ti sporočim ko se bom spravla naredit. sej kaj pa je najhujše kar se mi lahko zgodi?

-da zlomim/uničim kitaro XD

Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: filozofska debata Adriane in Rawrrr   Tor Avg 21 2012, 15:01

aja? :d to so pa bili neki napredni oboževalci - pri nas je blo vse preko fbja xd eni fantje so res taki strahopetci. Osli Osli

jas sem zaradi svojega obnašanja nepriljubljena med dekleti in fanti tako, da nimam ravno nekih velikih prijateljev. mogoče jih bom imela zdaj več ko grem v srednjo :D sem imela pa kolega s katerim je blo the best - pol se je pa zaljubo pa je pozabo na mene x) crazy, stupid love i would say. Sram

se strinjam - meni je to res fajn ker se vedno nekaj dogaja in mi nikoli ni dolgčas. zato sem tudi srečna, ker nisem edinka - če bi bila mi bi blo ful dolgčas; se ne bi mela s kom kregat Mmm..Dobro

čudno .. :o zelo čudno c: sej če ti bo dala zobni aparat, ti ga bo dala pred 18. letom - vsaj naša ortodontka tak dela xd ker pol je za plačat aparat; pa pride od 1000 do 3000 oz. več evrov.

tvojega ljubčeka pa že ne boš uničla - bodi previdna pa bo :D
Nazaj na vrh Go down
Rawrrr
V.I.P.
V.I.P.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: filozofska debata Adriane in Rawrrr   Tor Avg 21 2012, 17:43

uf ja, naši si ful upajo v bistvu. včasih celo preveč. drugače pa mi je žal tistega ko mi je 1. poslal pisemce ker je drugače ful v redu fant samo ne bi rada na silo nekaj... ful mi je blo žal ko sem mu rekla da sva samo prijatelja.

našim je pa všeč da si upam rečt stvari tak ko si mislim. sej to je res redko da nekdo pove kar si misli.
kak to misliš s svojim obnašanjem??

ja, jaz mam sicer samo enega bratca ampak je nekak tak, da če maš brate/sestre maš vedno nekoga s katerim lahko skupaj starše zajebavaš pa za nekoga si pomemben. :)

torej ma še 5 let da mi ga da. fora je v tem da mi ga ne bo. grem stavit da ne, ker naša ga vedno da pred 14 letom jaz pa bom čez 4 mesce pa pol 14 in potem je po njenem mnenju že brezveze dat aparat. kr nekaj v glavnem.

wish me luck :D danes zvečer bo masaker v dnevni sobi ker bom jaz strune menjavala XD

p.s. si opazla da mava hkrati 5 debat naenkrat? če bi se kdo spravu to brat mu itak nič ne bi blo jasno.

Nazaj na vrh Go down
adriana.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: filozofska debata Adriane in Rawrrr   Tor Avg 21 2012, 21:03

pri nas se najdejo eni 'čudoviti' primerki, ki so glasni na facebooku, drugače pa taki strahopetci, da je kuj hudo :D so pa vedno izjeme :)) z enimi fanti je bilo prav prijetno letos in lansko leto; so si res vse upali, vse povedali v faco, za zabave so bli - carji ;) ne bom ti razlagala kako smo delali na šolskih zabavah :D blo je noro :33
aja :/ veš kaj pravijo - priložnost zamujena ne vrne se nobena.. :/
te pa čisto razumem, ker tui sama nebi rada nikoli nič na silo - pomojem si ravnala čisto vredu, ampak je pa logično, da ti je žal .. tudi meni je bilo že velikokrat.

večkrat sem preglasna, povem kaj mi prvo pade na misel, vedno sem v centru pozornosti, vedno vse nardim kaj se od mene zahteva + še dodatno, učitelji so me meli radi - to je moje obnašanje, ki mojih sošolcem in sošolkam ni bilo všeč .. jas se pa zaradi njih nisem spreminjala. in sem tudi srečna, da se nisem. :))

ja točno to :D čeprav bratje recimo ne priznajo tolko, kot recimo sestre - vem, da mojemu bratu se zdim ful pametna pa ful občuduje moje znanje angleščine - ki je btw bogo - tak da ja :33 sem srečna da ju mam *.*

aja :o to mate neko čudno. naša pač, ko dobiš napotnico greš na pregled; pol pa te pokliče pa se zmenita za naprej. jas sem čakala 6 let, da me je poklicala na ponoven pogled, pol pa v roku 6 mesecev dobila aparat zgoraj. to je bilo še dokaj hitro.

i wish you luck :)* haha xd

btw: sem opazla :D eni pač radi filozofiramo xd hahaah! :D
Nazaj na vrh Go down
Rawrrr
V.I.P.
V.I.P.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: filozofska debata Adriane in Rawrrr   Čet Avg 30 2012, 09:49

meni gre najbolj naživce pri facebooku, da tisti, ki v živo so ful tihi pa ful malo govorijo majo na fb-ju ful za povedat pa so ful pametni tam. ja, sej v bistvu sva še zdaj s tem fantom dobra prijatelja. ful se razumeva pa vse, samo ni pa nobene zaljubljenosti.

ja, jaz mam tudi nekatere izmed teh lastnosti, pa so me meli sošolci radi... vsaj do zdaj.
to je pomoje ful odvisno od sšolcev. naš razred dejansko ni nikoli zajebaval nekoga ki bi bil drugačen. vedno smo bli ful tak odprt razred... samo učitelji nas ne marajo preveč.

ja, mene ma moj brat ful rad. pa vse mi pove v bistvu. najboljše je blo ko sva bla mala.

ja, vem ja. naša ma ful ljudi na 'opazovanju' in potem hodiš tja na 3 mesece in te 'opazuje'.

ratalo mi je!!! kitara je še živa, jaz sem še živa... sploh ni tak komplicirano, lahko bi blo veliko bolj komplicirano, sicer mam vozle v napačno smer narjene (to se ti pač zgodi, če nisi ne levičar in ne desničar ampak kuki muki in potem vlasih nardiš eno polovico z levo, drugo polovico pa z desno roko.) drugače pa so strune še vedno gor, tak da je verjetno v redu.

aristotel, platon in sokrat bi bli ponosni xD

Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: filozofska debata Adriane in Rawrrr   Today at 11:08

Nazaj na vrh Go down

filozofska debata Adriane in Rawrrr

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Literarni večer revije Liter jezika