© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Lucy Hale [news]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
hopeless.
finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 11603
Datum reg. : 28/06/2010
Starost : 20
Kraj : Maribor

ObjavljaNaslov sporočila: Lucy Hale [news]   Sob Jul 28 2012, 12:48

Novičke o igralki in pevki Lucy Hale

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lucy Hale [news]   Sob Jul 28 2012, 12:49

Lucy Hale: Se podaja v country vode?

Lucy Hale se podaja v country vode in namerava svoj prvi album posneti že letos.

Zvezdnica serije 'Pretty Little Liars', ki je blestela na podelitvi nagrad 'MuchMusic', je pred kratkim za 'MTV News' povedala: »Imamo teden dni odmora med snemanjem 'Pretty Little Liars' in odpotovala bom v Atlanto, kjer bom pisala skupaj s Kristian Bush iz Sugarland. Oni so največja country skupina tam in niti ne vem, kako mi je to uspelo. Ne vem! Prejela sem elektronsko pošto o tem in očitno ni bila šala.«

Upa pa tudi na sodelovanje s producenti priljubljene pevke Adele. Dejala je: »Namen imam sodelovati z nekaj ljudmi, ki delajo z Adele, kar je resnično super, čeprav ona ni country pevka. Veliko je piscev in producentov, ki ne delajo veliko country glasbe, tako da bo to dobra kombinacija. Zagotovo bo še zanimivo, v dobri smeri!«

Na vprašanje, ali si želi sodelovati s katerim od soigralcev, kot je npr. Tyler Blaykburn, je Lucy odgovorila, da v prihodnosti morda. Povedala je: »Tako sem navdušena. Prejšnjo noč sem se družila s Tylerjem in je igral kitaro. Nikoli ga še nisem slišala peti, a ima resnično dober glas in tudi Allen Keegan je dober izvajalec, a na tem albumu še ne bom sodelovala z njima, morda v prihodnosti!«

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lucy Hale [news]   Sob Jul 28 2012, 12:52

Vroče! Lucy Hale: Pevka bo!

Lucy Hale je že televizijska zvezdnica, sedaj pa se pripravlja še na vstop v glasbeni svet.

Pred kratkim je oznanila, da je podpisala pogodbo z Hollywood Records, ki je predstavljala celo kopico mladih talentov, od Miley Cyrus, Demi Lovato do Selene Gomez.

Lucy, ki je že bila prevarana, je postala znana z vlogo Arie v seriji 'Pretty Little Liars', toda prvi veliki vstop v svet šovbiznisa je dosegla z nastopom v reality šovu 'American Juniors'. Njen nastop si lahko ogledaš v priloženem videu.

Kar se tiče podpisane pogodbe, je povedala: »Sem zelo vesela in počaščena, da sem del družine Hollywood Records. Že od nekdaj občudujem in spremljam, kaj so ustvarili iz drugih potencialnih pevcev in koliko uspešnih karier je prišlo izpod njihovih rok. Komaj čakam, da vidim, kako se bo razvijala moja pot. Rada bi se zahvalila Kenu Buntu in vsem vpleteni, ki ste mi dali možnost, da pokažem drugo stran sebe – strast do glasbe.«

Pričakuje se, da bo njen prvi album izšel prihodnje leto.

Vir: tocnoto.tens

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lucy Hale [news]   Sob Jul 28 2012, 12:53

Iskreno! Lucy Hale: Bila sem že prevarana!

Lucy Hale je z živobarvno ogrlico pozirala za naslovnico revije 'Girls' Life'.

Povedala pa je:

Kako ve, če je fant pravi ali ne: »Na zmenke hodim z ljudmi, s katerimi se vidim v prihodnosti. S fantom se pogovarjava 24 ur na dan. Če ti hočem nekaj sporočiti, ti bom. Ne igram se igric.«

O govoricah, da je bila skupaj s soigralcem Ianom Hardingom: »Ljudje mislijo, da sem Ianu zlomila srce, kar je noro.«

O učenju iz preteklih zvez: »Bila sem prevarana. Grozno je. Ljudje pridejo in odidejo iz tvojega življenja z razlogom. Če se spremeni v nekaj dobrega, se lahko premakneš naprej.«

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
Mwr news
i don't know much about guns but i've been shot by mwr.
i don't know much about guns but i've been shot by mwr.

Št. prispevkov : 73
Datum reg. : 02/12/2011
Starost : 19
Hobiji : Objavljanje novičk.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lucy Hale [news]   Pon Jul 30 2012, 19:20

Ashley Benson in Lucy Hale sta obraz modne znamke Bongo!

Lucy Hale, ki se podaja v country vode, in Ashley Benson sta se uspeli prebiti vse do oglasov modne znamke Bongo, med katerimi so tudi fotografije iz kampanje Bongo jesen 2012.

Zvezdnici serije 'Pretty Little Liar' sodelujeta v seriji oglasov, ki se bodo avgusta in septembra pojavili v glavnih in najbolj prepoznavnih revijah.

Dvojica je bila prav tako nepogrešljiva kot model v projektih Pomlad 2012 in Poletje 2012.

Punci, le tako naprej!

Nazaj na vrh Go down
adriana.
i take a look of my life, and realise i'm almost here.
i take a look of my life, and realise i'm almost here.

Št. prispevkov : 3072
Datum reg. : 26/04/2012
Starost : 19
Kraj : Manhattan with B & S.*

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lucy Hale [news]   Sre Avg 08 2012, 16:16

NESAMOZAVESTNA Lucy Hale: Imela je nizko samopodobo!

Lucy Hale krasi septembrsko naslovnico revije Cosmopolitan.

Igralka, ki se je izstrelila med zvezde s serijo Ljubkih malih lažnivk, je z revijo spregovorila o svojem fantu Chrisu Zylki, o preskakovanju obrokov in kako je to spremenila.
Verjemi ali ne, tudi lepotička kot je Lucy, je imela s svojo samopodobo kar nekaj težav: ‘‘O tem v bistvu nikoli nisem zares govorila, a dneve sem bila brez tega, da bi jedla. Ali pa sem pojedla kos sadja, potem pa sem šla za tri ure v telovadnico. Vedela sem, da sem imela problem … Bil je postopen, počasen proces, a sem se spremenila.”
O svojem fantu Chrisu je povedala: ”Bila sem kot ‘O sranje, prečudovit si!’ … Bilo je, kot da nikogar drugega ni bilo zraven. Nisva mogla nehati govoriti.”
Si presenečena nad njeno preteklo nizko samopodobo?

Vir: Sweetstars.net
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lucy Hale [news]   Pet Sep 07 2012, 18:29

Lucy Hale: Snemanje prvega albuma gre odlično!

Lucy Hale je pred nekaj meseci podpisala pogodbo s Hollywood Records in se že pridno lotila ustvarjanja svoje prve plošče.

23-letna zvezdnica, ki se je zaljubila na prvi pogled, je nedavno spregovorila o nastajanju novega albuma in sodelovanju s Kristianom Bushem iz dueta Sugarland, po tem pa nismo slišali ničesar več.

»Malo sem molčala glede vsega, kar se dogaja na glasbenem področju, vendar se stvari odlično odvijajo! Komaj čakam, da vam povem še kaj več,« se je po dolgem času oglasila svojim oboževalcem.

Tudi ti komaj čakaš na več podrobnosti iz njenega prvega albuma?

Vir: Tocnoto.tens

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lucy Hale [news]   Pet Sep 07 2012, 18:43

LUCY HALE: Zasenčila z neverjetno naslovnico

Lucy Hale je spregovorila o modi, motnjah hranjena, njenem osebnem stilu in o prihajajočem country albumu.

O njenih težavah s hrano: ”Odraščanje je za najstniško punco že tako težko obdobje, ne glede kje na svetu je. Mislim, da je bil moj problem le pomanjkanje samozavesti. Nisem dobro vedela kdo sem, zato sem se prikrajšala in nisem jedla.”

O njenem osebnem stilu: ”Sem tiha in neodločna oseba, zato je moj stil čisto odvisen o dneva in volje. To mi je tako všeč pri modi, da ni potrebno imeti nekega določenega stila. Lahko si ustvarjalen in tvegaš. ”

O njenem prihajajočem albumu: ”Raziskujemo kaj želimo doseči, kako želimo zveneti ter o čem želim govoriti. Malo težje je zaradi mojega urnika, igralstvo in glasba, tako da upamo, da ga bomo lahko izdali prihodnje leto. To je zelo vznemirljiv čas mojega življenja.”

Še več fotografij:
Spoiler:

Vir: Sweet.stars

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lucy Hale [news]   Sre Sep 19 2012, 17:18

Šok! Lucy Hale spet samska, nekdanji fant krivi njo!

Po tem ko sta v začetku leta začela s svojim razmerjem, sta se Lucy Hale, ki snema prvi album, in Chris Zylka odločila, da objavita svoj razhod.

Vse se je začelo v petek, ko je igralec začel na svoji Twitter strani objavljati komentarje, ki so sprožili špekulacije, da v njegovem razmerju nekaj škripa.

Svoje objave je začel z: »Karmaaaaaaaa! Izdan!« kasneje pa je še dodal: »Če bi vi vedeli.« Temu pa je še sledil: »Vedno spoštuj drugega. Samo če rečeš, da nekaj lahko, potem lahko. Če rečeš, da boš ljubil, potem ljubi.«

Na vse to mu je Lucyjin oboževalec napisal: »Tvoje dekle je prelepo in popolno. Samo da veš.« Chris mu je na to odgovoril: »Nimam dekleta. Odločila se je, da je predobra zame.«

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lucy Hale [news]   Sre Sep 19 2012, 19:37

Lucy Hale in Colton Haynes: duo na večerji

Lucy Hale in Colin Haynes sta bila opažena skupaj v soboto zvečer v Beverly Hillsu.

23- letna igralka Lucy Hale je tisti večer nosila prečudovito kreacijo Geogesa Chakra, nanjo pa je lepo skombinarala tudi čevlje Jeeni Kayne. Videz je še dodatno poudarila s Swarovskimi uhani, torbico in prstani.
Nedavno se je zvezdnica zahvalila svojim oboževalcem za vso podporo pri izhanjanju njenega novega albuma.

Vir: Sweetstars

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lucy Hale [news]   Sre Sep 19 2012, 19:56

Vroče! Lucy Hale: Sedaj bivši fant se ji je opravičil za grde besede!

Chris Zylka se je na Twitterju opravičil Lucy Hale po njunem nedavnem razhodu.

27-letni igralec je v ponedeljek na Twitterju komentiral: »Nimam punce. Odločila se je, da je predobra zame.«

Včeraj pa je Chris objavil: »Rad bi se opravičil za moje prejšnje komentarje. Lucy, ki odlično napreduje s snemanjem prvega albuma, ni samo ena izmed najbolj talentiranih oseb, ki sem jih imel priložnost spoznati.«

Nadaljeval je: »Opravičujem se za vsakršno omadeževanje pogleda na to osupljivo žensko. Imel sem čast, imeti jo rad. Ta ljubezen ne bo nikoli zbledela, kakor tudi vaša ljubezen do nje ne bi smela. Nekega dne bo spremenila svet. In zadnja stvar, ki bi jo hotel storiti je, da bi bil razlog za njen slabši izgled v kakršnikoli smeri. Ona je izjemna oseba z nalezljivo osebnostjo in ima večje srce kot kdorkoli, ki sem ga spoznal. Ponosen sem, da jo imam rad. Še naprej bom njen največji oboževalec in vem, da bo tudi ona moj. Rad te imam in bom v vredu in ne pozabi, da Aria zmaga!«

Ti je všeč, da se ji je opravičil?

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lucy Hale [news]   Sob Sep 29 2012, 14:30

Šok! Lucy Hale priznala: Tudi ona je imela motnje prehranjevanja!

Lucy Hale je zelo glamurozna na naslovnici revije 'HauteMuse'.

Za revijo je povedala:

O svojem prihajajočem country albumu: »Raziskujemo, kako želimo, da zveni moj zvok in o čem govoriti na albumu. Malo je težko na urniku uskladiti snemanje filmov in glasbo, zato upamo, da ga bomo izdali naslednje leto. Je zelo zanimiv del mojega življenja.«

O tem, da bi rada zaigrala Anastasio Steele v filmski adaptaciji 'Fifty Shades of Grey': »Zagotovo sem velika oboževalka knjig. Seveda bi bila zelo vesela, če bi bila del filma, toda mislim, da še je vse zelo na začetku pogajanj.«

O svojem osebnem stilu: »Sem zelo neodločen človek, zato se moj slog spreminja z dnevom in razpoloženjem. To je zabavno glede mode, da ni treba, da imaš določen stil. Lahko si kreativen in tvegaš.«

O motnjah prehranjevanja v najstniških letih: »Odraščanje kot najstnica je kjerkoli na svetu težko. Mislim, da je bil moj problem pomanjkanje samozavesti in nisem ravno vedela, kdo sem, zato sem ves ta dvom vložila v to, da nisem jedla.«

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lucy Hale [news]   Ned Sep 30 2012, 20:48

PRIPRAVLJENA Lucy Hale: raziskovala bo svojo temnejšo stran

23- letna igralka in pevka (pripravlja novi album) Lucy Hale se je v Hollywoodu družila s popularno prijateljico Annie Breiter.

V nedavnem intervjuju za MTV je Lucy spregovorila tudi o filmu 50 Shades of Grey: ”Več kot pripravljena sem narediti korak naprej in početi kaj bolj tveganega. Definitivno sem prirpavljena raziskovati temnejšo stran svojih igralskih sposobnosti.”

Vir: Sweetstars

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lucy Hale [news]   Sre Okt 31 2012, 10:37

Foto: Lucy Hale in Ashley Benson: Ugotoviš, v kaj sta se našemili?

Praznično vzdušje ob noči čarovnic je letos prevzelo tudi zvezdnici serije 'Pretty Little Liars', Lucy Hale in Ashley Benson, ki sta se v soboto pokazali v prikupnih kostumih.

Lucy Hale je poosebljala pravljičnost z mavričnim samorogom, ki ga je prikazala z roza lasuljo, puhastimi ušesi z rogom, kratki oblekici in mavričnimi čevlji.

23-letna igralka, ki bo spomladi pokazala svojo glasbo, je pred večerom na Twitterju s svojo masko napovedala lep večer: »Prinašam čarovnijo in lesk.«

Tudi Ashley ni med vikendom tičala med štirimi stenami in se je odpravila na zabavo v Hollywood v trapastem kostumu risanega junaka Tweedle Dee. Svoj lik, za katerega si gotovo zasluži pohvalo za izvirnost, je ponazorila z rumeno majico, modrim metuljčkom, rdečimi hlačami in prav tako rdečimi naramnicami.

Sta ti njuna kostuma všeč?

Vir: Tocnoto.teens

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lucy Hale [news]   Sre Okt 31 2012, 10:39

Lucy Hale: Njena glasba prihaja spomladi!

Lucy Hale je oznanila veliko novico!

23-letna zvezdnica, ki je sramežljiva, je v začetku leta podpisala pogodbo s Hollywood Record, sedaj pa je spregovorila tudi o svoji prihajajoči glasbi.

»Želela sem vam le povedati, da boste spomladi drugo leto že lahko slišali mojo glasbo. Komaj čakam!«

Tudi mi komaj čakamo, da slišimo, kaj nam je pripravila!

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lucy Hale [news]   Sre Okt 31 2012, 10:42

Lucy Hale: Sramežljiva je!

Lucy Hale je prečudovita na jesenski naslovnici revije 'Runway'.

Poglej, kaj je mlada igralka povedala.

O prihajajočem albumu: »Pred nekaj meseci sem podpisala pogodbo s Hollywood Records, tako da že pridno pišemo in snemamo. Zame je vznemirljivo, da se vračam nazaj v svet glasbe, saj si tega resnično želim. Je zelo zabavno, poleg tega pa imam ob sebi čudovite ljudi, ki mi pomagajo. Upam, da bo zunaj že naslednje leto, odvisno od tega, kako natrpan bo moj urnik in kako se bo vse izšlo.«

O igralskem poklicu: »Mislim, da ljudje pogosto pozabijo, da sem stara 23 let, saj na televiziji igram 17-letno dekle in izgledam veliko mlajša. Da igram odraslo vlogo, mora biti prava vloga, pravi material. Nisem še prišla do tega križišča, toda mislim, da ko se bo zgodilo, moram dobro premisliti. Zagotovo so stvari, ki bi jih naredila, s katerimi bi presenetila ljudi.«

O tem, da je sramežljiva: »Mislim, da v intervjujih izpadem zelo komunikativna in prava klepetulja, vendar to nisem jaz. Ljudje bi bili presenečeni, če bi spoznali mojo tiho in sramežljivo stran.«

O tem, da eksperimentira z modo: »Pred kratkim sem se naučila proporce za mere telesa. Sem zelo majhna. Pred šovom sem vedno razmišljala: 'To bom oblekla, tega pa ne bom', toda sedaj sem bolj pripravljena eksperimentirati in mešati stile. Mislim, da je bilo samo vprašanje časa, kdaj bom malo popustila. Moj moto je: 'Ljudje me bodo imeli radi ali pa sovražili', moraš jim dati to priložnost.«

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lucy Hale [news]   Sre Dec 26 2012, 11:40

Lucy Hale: Razkriva, kako želi, da se PLL konča!

Lucy Hale je pozirala z decembrsko naslovnico revije 'NYLON'.

V intervjuju pa je povedala:

O spremembi v glasbeno industrijo: »Strašljivo je. Dobiš le en album. Dobiš le en singel. Dobiš le eno priložnost v glasbi. Toda jaz imam milijon različnih sanj. Zakaj ne morem doseči vseh? Kdo si ti, da govoriš, da ne morem?«

O svojem pomanjkanju družabnega življenja, ko se je prvič preselila v Hollywood: »Dve leti nisem imela nobenega prijatelja. Šla sem iz školjke, toda bila sem precej sramežljiva. Nekateri ljudje so mislili, da sem zadržana.«

Kako si želi, da bi se končala serija 'Pretty Little Liars': »Želim, da je Bonnie in Clyde trenutek. Kjer sta Aria in Ezra skupaj. Ali Spencer in Toby. Toda nekaj romantičnega, ko navijaš za njih, kljub temu da so zlobni.«

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
hopeless.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lucy Hale [news]   Sre Dec 26 2012, 11:42

Lucy Hale: Njeni prazniki bodo dobrodelni

Lucy Hale je nedavno razkrila, da se črnega petka izogiba, kolikor se da.

»Moja edina tradicija je, da se izogibam vsemu temu…Nikoli nisem bila v trgovini na črni petek. Ne obnesem se dobro v gneči, imam tesnobo. Niti dobra razprodaja me ne premami!«

Lucy pa bo za praznike delala dobro, saj se je povezala z Duracellom, da bi zbrala denar za 'Toys for Tots', organizacijo, ki priskrbi božična darila za otroke, ki jih potrebujejo.

»Sodelujem z Duracellom in njihovo kampanjo 'Power Holiday Smiles'. Lahko obiščeš njihov profil na Facebooku, ki je 'Facebook.com/Duracell', kjer lahko dobiš nekaj najboljših igrač te sezone. Za vsako prijavo v nagradno igro bo Duracell doniral eno baterijo za 'Toys For Tots'. Super je, ker imaš priložnost zmagati dobre stvari in tudi pomagaš. Daš malo in malo dobiš - je dobro za vse.«

Jack you are killing me
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Lucy Hale [news]   Today at 11:12

Nazaj na vrh Go down

Lucy Hale [news]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Similar topics

-