© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

JASMIN VILLEGAS [NEWS]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
Jen.^
finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 8656
Datum reg. : 13/06/2011
Starost : 18
Kraj : Panem ~ District 12
Hobiji : Branje knjig, tv, computer, shoping,sleeping,eating,tumblring,gossip,watching Tom Daley how to dive.
Štos : Who is ugly? I'm ugly!

ObjavljaNaslov sporočila: JASMIN VILLEGAS [NEWS]   Sre Avg 01 2012, 11:43

Jasmin Villegas ---> News

Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://mileyworldslo.forumr.net/forum
Jen.^

Hobiji : Branje knjig, tv, computer, shoping,sleeping,eating,tumblring,gossip,watching Tom Daley how to dive.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: JASMIN VILLEGAS [NEWS]   Sre Avg 01 2012, 11:44

Šok! Imamo fotografije pretepene Jasmine V

Jasmine V je pred kratkim posnela videospot za pesem 'Didn't Mean It', v katerem je razkrila, da je bila dolgo časa žrtev nasilja svojega fanta.

Sedaj pa imamo tudi fotografijo, na kateri je priljubljena pevka, vsa v modricah, ki bi jih naj povzročil njen fant. Vendar on ni bil edini, ki se je spravljal nad ubogo lepotičko, velikokrat naj bi jo pretepla tudi njena mama.
Nazaj na vrh Go down
Jen.^

ObjavljaNaslov sporočila: Re: JASMIN VILLEGAS [NEWS]   Sre Avg 01 2012, 11:45

Iskreno! Jasmine V: Razkriva, kako ji je uspelo pobegniti od fanta, ki jo je pretepal!

Jasmine V je nedavno objavila srhljiv videospot 'Didn't Mean It', v katerem je spregovorila o nasilju v družini in o tem povedala nekaj besed tudi za 'MTV'.

18-letna pevka je razkrila: »Kaj mi je dalo pogum, da sem odšla, je iskreno bil Bog. Prišla sem do točke, ko je bilo moje samospoštovanje tako nizko, da sem začela resnično verjeti, da je bilo vse moja krivda in da sem si to zaslužila. Ko sem bila najšibkejša, mi je Bog poslal angela, ki je naredil konec.«

»V enem najinih težjih prepirov je prišel mimo hiše naključen sprehajalec, ki naju je slišal in poklical policijo. Ko so prišli policisti, sem vedela, da je to verjetno moja edina možnost pobega. Takrat sem se zlomila in dojela, v kako nevarni situaciji sem bila. Zbrala sem moč, da sem končala to razmerje in se nikoli ozrla nazaj,« je nadaljevala.

Nedvomno daje Jasmine z rosnimi 18. leti odličen vzgled in pogum svojim vrstnicam in tudi starejšim ženskam, ki jih na kakršenkoli način zlorabljajo.

Zato je preko organizacije 'Love Is Respect' še sama pozvala vse, ki so v stiski, da poiščejo pomoč in se rešijo.

»Moj nasvet je, da če ste sami v razmerju, v katerem vas zlorabljajo ali poznate koga na tem mestu, vedite, da nikoli ne postane lažje. Sama sem se prepričevala in slepila, da se bodo stvari obrnile na bolje, vendar je bilo še slabše. Svetujem vam, da poiščete pomoč pri organizaciji, kot je 'Love Is Respect' in se na spletu pozanimate o pomoči. Obstaja tudi telefonska linija za pomoč v stiski, ki je odprta 24 ur na dan. Najpomembneje je, da veste, da morate sami nekaj ukreniti in si rešiti življenje. Ne smete tajiti problemov, nikamor ne bodo izginili,« je še dodala.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: JASMIN VILLEGAS [NEWS]   Today at 23:02

Nazaj na vrh Go down

JASMIN VILLEGAS [NEWS]

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Similar topics

-
» DIŠEČI JASMIN
» Justin Bieber [News]