© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

†infinity. & Lisička.

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
|3londboss
finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 4658
Datum reg. : 06/02/2011
Starost : 17

ObjavljaNaslov sporočila: †infinity. & Lisička.    Pon Avg 06 2012, 22:47

First topic message reminder :

†infinity. & Lisička.

hejhoj. :'3

Don't cry over someone who won't cry over you.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil

AvtorSporočilo
†infinity.
i don't have to say i were the one that got away.

Št. prispevkov : 829
Datum reg. : 24/02/2012

ObjavljaNaslov sporočila: Re: †infinity. & Lisička.    Pet Avg 10 2012, 19:19

haha :D
    ja, jas verjetno tut slovnščino pa angleščino, pa mogoče še kšno ruščino al pa francoščino, kej takega :3 in ja, js bi bla prevajalka al pa pisateljica, ker učitlca niti podrazno nočem bit >.< ne maram pač delat z otroki xD mja, js pa grem kr lepo na gimnazijo v našem kraju, ker sem i ne da okol hodit še xD pač ja, js bi tut šla v anglijo recimo, sam mi po pravic povedan nimamo lih na pretek dnarja, tko da no... pač nevem kak bi to spelal :D
    hahahah, pa sej ni nič to nooo, eni na teh rpgjih pišejo že 7 let :3 to pa je že hard ne^^
    pa ne obeh, ne bi mogla shendlat tega, še eno nevem kak bom furala xD ampak dobr, bom tisto okej :3 sej men je tut bolša, pa laži jo pišem^^ in ja, prvi del bom dala upam da mogoč že danes (hem, ubistvu dvomim >.<) al pa jutri, ker upam da bota stara dva pustla laptop doma ko greta za cel dan nekam, pa itak bojo brata doma tak da bodo verjetno mislila da nebom gor zarad njih xD kakorkol, upam da jutri alneki :3
    omg, a dejansko si skor knjigo izdala pri DESETIH? okej, to pa je respect eeej :OO^^ moja bf pa je poslala na uni natečaj za zgodbo na smar-team al kaj je tisto pa je dobla posebno priznanje od komisije in so izdal njeno zgodbo v knjigi :3 in sm fuuul vesela zanjo, sam ona noče da bi jo kdo prebrau xD pa jas sm jo, pa mi je odpustla, sam mi je rekla da nobenmu nesmem nič povedat :D
    aaa dej no dej, popunost ne obstaja :D ti si men ful lepa, res taka kjuti noooo *-*

Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: †infinity. & Lisička.    Pet Avg 10 2012, 19:58

tudi men ni nekaj všeč poklic učiteljice, pa vseeno... dobro plačo majo. ;p jaz bom v gimnazijo hodila v maribor, za univerzo pa torej v anglijo, če bo vse po sreči. :) sicer tud mi nimamo na pretek denarja, ampak meni ati in mami že od prvega leta dajata na nek poseben račun denar & ta denar dobim pri osemnajstih. no, in s tem si bom jaz plačala študij. :))
hja, svaka čas vsem takim. tud jaz sem že dolgo v tem forumskem biznisu (lol)... že od devetega leta, če se ne motim. :o ampak na začetku so bli ti chat forumi, zdaj kaki dve, mogoče eno pa pol leto komaj ti kratki rpg-ji. :)
omg, komaj čakam. <3
v bistvu niti ni bla knjiga.. no ja.. bla je. ;p ampak so v njej bli takšni spisi o vsem možnem. naslov je bil: pogled na življenje pol pa podnaslov: ..desetletne punce (založba je izbrala naslov). v bistvu, zdaj če berem to, mi je vse kar precej smešno. ampak tak sem pač gledala na svet takrat in no ja, priznam - napisano je tak, da se bi tud kakšen odrasel fajn zabaval ob knjigi. :)) ampak pač ni šlo. pa saj se ne sekiram. mislim, saj bo še prišla boljša priložnost. :)
no, tak kot sem ti rekla, mam eno idejo za knjigo... pa ti bom povedala idejo, da vidim kaj praviš. ;p v glavnem: trije fantje, ena punca. stari čez tisoč let. med sabo povezani zaradi dolgih skupnih let. v resnici, so požiralci duš. hranijo se z dušami. a vsak na svoj način. punca se hrani z dušami umrlih v vojni. eden od fantov umrlih zaradi lakote. eden zaradi kuge. in eden - taglaven - z dušami ubitih. v klanu noti so prepiri, sovraštva, ljubezenski trikotniki.. - no to so oni. in prvi del zgodbe. drugi del je postavljen v sedanjost. pred 300 leti, so se morali ločiti (ne vem še zaradi katerega razloga, lol). in zdaj se spet najdejo. in tisti, taglaven, najbolj zloben se zaljubi v človeško dekle in ob tem še dekle - požiralko duš - zavaja, ker je zaljubljena v njega. in potem mu ostala dva zamerita - saj sta v veliko boljših odnosih z dekletom, kot pa z 'taglavnim' in se med njimi splete boj. in potem še kup caramonij. ;9
ne vem.. kaj praviš? malo preveč fantazijska, ha? ;)
wow, čestitaj svoji prijateljici. :'3
hahah, liar liar pant on fire. ;p ti si lepša. :'3

Nazaj na vrh Go down
†infinity.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: †infinity. & Lisička.    Pet Avg 10 2012, 20:39

haha, midve mamo tle prav eno hard debato xD sej men je to kul, ker se ne branim pisanja dolgih postov :D
    jaaaaa, js pa bom mogoč u gimnaziji šla na izmenjavo, če bo možno, ker to mi je taaaak kulj :3 ker ja, tut dg (rpg) je osnovan pač tko kot študentska izmenjava, vsako leto druga država in glavno mesto, zdaj smo že v četrti in mislim da forum deluje že ene 3 leta...? neki takega. anyway, pač men pa ne, in js nimam na računu nit 100 eurou, čeprav vrjetn sem mi bo še kaj nabral, upam :D
    haha, ja, tko da moje izkušnje niso lih neki waw no xD sam je pa res da na ptbju (slovenski rpg resource forum) so pa fuul pohvalil moje pisanje, ko pač si lah nardiš temo za komentarje pa to, in sm bla ful presenečena :3
    jaja, se bom res potrudla čimprej^^
    juuuuuj, kak luštno :33 jas bi to tkoj brala, šač men se to dopade^^ ja, to je pa tut res, sigurno bo prišla še kaka awesome priložnost, you'll see <3

OMFG Kiss i mean, are you f***ing kidding me? to si si ti zmislila? eeeeeeeeeej, to pa morš napisat & dokončat, ker je svetounooooooooooooooo <33333 in nit slučajno preveč fantazijsko, men je pa res totalno zakon, ker berem skor sam fantazijske knjige :333 ne resno, spravi se to delat ČIMPREJ, ženska, drugač ti bom jas nonstop tuki težila <33

bom bom ;3
    pretty little liar much, ha? niseeem, ti si :3
Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: †infinity. & Lisička.    Pet Avg 10 2012, 23:21

enako. v bistvu so itak pogovori boljši, če si na dolgo pišeš, kr pri onih takratkih ti kmalu zmanjka teme. ;p
jaz sem bla letos na izmenjavi v španiji (sevilija). <3 ja, to je taka izkušnja ki je ne pozabiš. resno, moreš probat. :))
drugače sem jaz tud bla prijavljena na dg pred časom (v amsterdamu smo bli takrat). bla sem pa elle archibald, če se me mogoče spomniš? ;p sophio bush sem mela za fc. :'D
pa tebi dajejo žepnino? no, ker meni nikoli ne dajejo nobene žepnine. to kaj mam na tistem računu je baje moja "žepnina za celo življenje". resno. še oblačila si sama kupujem. edino za jest mi še družina plača, ostalo pa vse kar rabim si morem sama kupit & prislužit. (: pa saj prav je tak po eni strani, če prav me včasih to razjezi, ker morem dosti krat (sploh zdaj med počitnicami) hoditi delat (moja teta ali pa ati me v firmo vštulita.. pa saj okej. vsaj plačata mi vredu), ampak vsaj naučila se bom razpolagati z denarjem. :))
že po tvojem dnevniku se vidi da dobro pišeš. ko enkrat začneš brat, enostavno na moreš nehat. & to je itak tisto kaj je pri pisatelju najboj pomembno, če mene kaj vprašaš. :)

hahaha, hvala. :'D če to mam v glavi že like od decembra pa se še mi ne da skup spravit. če me je tak strah. mislim, strah me je začet pisat, ker se mi zdi, da mam premalo v glavi. res hočem, da ma vsak lik neko osebnost, neki karakter, da je res zgodba in to. ker se mi zdi, da sploh ko berem te zgodbe kaj se po forumih objavljajo, da samo natvezimo nekaj stvari in niti ne spoznaš prav karakterja, ker se pisatelju preveč mudi omenit vse drugo. pa saj me verjetno ne razumeš, hah. v glavnem, res hočem, da je vse v nulo. :$ za punco (vojno) sem že 100% od vsega začetka, da bo imela dolge, črne, ravne lase in da bo ji ime Jane in da bo zaljubljena v taglavnega, če prav ga bo nenormalno sovražila, ker se samo igra z njo. :'D taglaven (uboji), bo imel blontne lase, malo dalše, pa vseeno ne dolge in nimam pojma za ime. zaljubljen bo v človeško dekle, ki bo prav tak imela dolge, črne, kraužlaste lase. lakota bo imel zlate, kratke in bo noro zaljubljen v Jane ime pa bo mu Lucas. in zadnj, kuga, ne bo zaljubljen v nobenega, bo pa najboljši prijatelj od Jane in ime bo mu Damian, če prav sem ful ne ziher glede imena, ker je damjan my crush in real life, lol. aja pa Damian bo imel črne, kratke lase. :$ haha, lol. kot da te to zanima. ignoriraj. ;p če ne, pa lahko tud kake predloge daš za imena, izgled... res, vse moćno bom cenila lol. :'D

ne bova se o tem prepirali, lol, kr itak veva, da mam prav. ;a

Nazaj na vrh Go down
†infinity.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: †infinity. & Lisička.    Sob Avg 11 2012, 09:09

ja, to pa res xD sam odpisovanja je pa pol velik, haha :D
    letos? resno? u sedmem si bla na izmenjavi? js bi tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuut Kiss
    vem, točno vem ja :D in believe or not, sva mele en rpg pogovor, sam ni lih steku no xD js sm bla takrat lars beckenbauer, sm mela toma feltona za fc pa sva ble v neki restavraciji or smth pa tko ne :D sej nevem če se še spomniš, nevermind.
    ja, dobivam sam ne lih neki velko (ponavad 15 € al pa 20 €) pa še ne lih redno, pač kadar se mami spomne xD sam ja, js si pa kokr kdaj, učasih si sama kupujem, učasih mi mami... pač no, kokr nanese. mja, to bom mogoč nasledn let tut js kej prakticirala, kr moj bratranc (brat od moje druge bf, ki je ubistvu sestrična) dela poleti v skladišču od nekih njihovih prijatlov pa samo neke nalepke lepi pa mu plačajo ful, tak da mogoče bom naslednje poletje tut jas skupi z bf^^

aveš da te razumem, ubistvu. mislim res te, ker se še predobr zavedam da knjige ne morš kr tko napisat, liki pa morjo bit res izdelani in morjo met karakter, ne pa da so sam neki. haha, dobr da imaš to že vnaprej xD tak ko sm za mojo zgodbo ko jo bom tuki objavla že od začetka si tisto punco predstavljala podobno mirandi kerr, in zaj ko pač sm probala če bi kera druga pasala tut pa se sploh ne morem prisilit da bi dala kero drugo kot njo xD res, ful čuden občutek :O anyway, če hočš da so imena kašna bol fantazijska jih mam jas nekI: ain, saiph, daphne, faylithe (za žensko) in neron, gelerion, olardir or sth like that, pač bol vilinska imena alnekaj :D

ne nebova se, ker veva da imam jas prav ja :3

Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: †infinity. & Lisička.    Sob Avg 11 2012, 13:49

ja vem ja. :'D ampak okej.. men osebno ni težko, lol. ;p
jaa, preko angleščine sem bla. *-*
resno? o shit, ne spomnim se. :$ sorry. :$ ampak okej.. saj se še bova našle mogoče kje na katerem forumu kdaj & pol bo boljše, lol. ;p
blagor tebi. jaz bi ful, da bi dobivala 15€ na mesec. :o sam res pa je, da bi pol skoz nekaj kupovala in.. ja, je skoraj boljše tak kot je zdaj, če prav bi mi fčasih res prav prišel denar. ;)
o fuck, amazing. jaz pa v atjovi firmi (avte delajo v njegovi firmi), morem na gume ono plastiko okol davat. :s , v tetini firmi, pa v pisarni delam (ona pa avte prodaja lol) & pol razvrščam dokumente v kero pisarno grejo. (: but yeah.. se pretrpi, samo da pol nekaj dobim. :)

omfg, you're like my soul mate. :'D resno, vsakemu ko to govorim me ne razume. edino mama me nekak razume, samo ona pravi, da se preveč ženem, pa da mam še celo življenje čas naredit nekaj dobrega. - kar je res, ne. ;p
jaz si mojo vojno predstavljam kot megan fox, človeško dekle pa hot vanesso hudgens. :'D taglaunega kot alexa pettyferja, lahkoto kot ryana goslinga, za kugo pa nimam pojma. :$
eej, ful dobra je ona zgodba, resno. vedla sem da bo awesome, ampak je to preseglo besedo awesome! :'D res.. najboljša! <3 in jaz si jo tud predstavljam kot mirando. :'D
hvala za imena. <3 sicer se mi nobeno ne zdi nekak pravo (sorry, sam.. saj vidiš, da sem tak izbirčna, ko gre za to. :$), ampak vseeno mi je dalo nekaj idej. :)

hahhaa, ne pa nimaš. :'D

Nazaj na vrh Go down
†infinity.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: †infinity. & Lisička.    Sob Avg 11 2012, 14:39

men tut ne :P
    omg, blagooooooooooor *-*
    haha, pa sej ni nič, še jas sm mogla pošten pomislit da sem se spomnila xD jaja, če ne druzga mogoč tle če bomo res mel rpg^^
    mja, js si ne kupujem lih neki ful stvari, sam je problem ko rabim si kupovat kartice za mobi, in s tem zna it kr precej denarja -.-'
    yeeeeeeeey, avti, obožujem jih :3 js bi tut kej takega delala & mela v družini dva s tako služboooo :O blagor *-*

jeeeeea, you too, končno en ko ma podobne sanje kt js :D haha, ja no sej to je res, sam veš kaj, če teb o primlo potem pa nujno napiši, ker drugač ne boš več tak hitr dobila priložnosti - se morš navadit da izkoristiš usak moment inspiracije, je dragocena :3
    dejansko sem si tut jas vojno predstavljala kot megan xD pa vanessa za človeško dekle je perfect, alex & ryan pa tuuuuuuuuuut (pač ja, ryan's fan, predvsem iz the notebooka^^) :3 kugo si pa jas predstavljam kot nevem, chaning tatum mogoče? nevem, men najbol paše alneki xD
    ja, sej tut men niso lih ušeč, sam tko pač kot primeri bol fantazijskih imen^^
    aneda? čist paše ji *-* pa hvala no Kiss

ja pa mam :D
Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: †infinity. & Lisička.    Sob Avg 11 2012, 15:55

:'D
na mwr bo rpg? ne me jebat! :o xd awesome! :'D
jaz sem hvala bogu, si pred pol leta kupla naročnino (big bob al da fuck) & zdaj plaćujem 10€ mesečno za 1000 klicev & 1000 sms-ev. :'3 *lucky me*
v atjovi firmi delajo minije - TAKŠNE. men so fuuul lepi *-* pa moj ati dobi kdaj pa kdaj kakšnega za domov za vikend & je res ful awesome! *-*

se strinjam tole z inspiracijo. :))
ane da? si gledala mogoče film beastly? tam sta alex & vanessa skup igrala. i mean, perfect sta skupaj. *-* pa megan pa ryan se mi tud zdi da bi skup ful pasala. *-*
channing tatum za kugo, z črnimi lasami. :'D drugač sem zdaj malo razmišljala & si kugo predstavljam kot neko mešanico channinga & xavier-ja samuel-a . :o al pa tud ne.. to še morem spilit. ;p
zdaj ko bom mela kaj časa, oz. če bo mi moje danes uspelo prepričat, da ne grem več na plažo & bom sama v apartmaju, bom napisala začetek. :p če prav.. eno "parodijo" sem že napisala, loool, tak samo za foro. :'D
no, tukaj maš, če hočeš videt. ;p sam res je parodija, fora. ni šans da bi to blo to. :'D :
Spoiler:

ni za kaj. :'3 res komaj čakam nadaljevanje! :'3

ni res. :'D ampak okej, nehajva zaj, hahaha. :'D

Nazaj na vrh Go down
†infinity.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: †infinity. & Lisička.    Sob Avg 11 2012, 16:34

nevem, glede na to da so dal tisto anketo pa mislim da jih je večina za, vrjetn bo, nevem :D upam^^
    aaa, uno je kul ja :3 sam men ne dovolijo -.-
    O M F G ne me j****, to je men najbol lep &kjut auto poleg maseratija :O blagooooooooooooooooooooooooor nooo *-*
    ne, nism sam morm nujnoooooooo, ker alex je beyond perfeeeect *-* ja, to pa tut :3
    haha, ti kar spili ja :3 pa xavier je itak tut hot na fuuuuuuuuuuuuul ;$$
    okej, can't wait noooooooooooo :3

gosh, ej, js sm se tkoooooooooooooo narežala pr temu, veš ko je dobr spisaan Osli Osli Osli ne resno, ful svetovni stil pisanja maš, ful smešne situacije znaš nardit, da sploh ne omenjam dialoga - za crknit xDDDD

dobiš kmal, kdr se mi bo dal narest slikco za naslov pa skopirat u temo xD

ja je :D sam res nehejva xD
Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: †infinity. & Lisička.    Sob Avg 11 2012, 16:45

kuul. :'D a pol, če bo, bo tadolgi rpg? ;)
eh, meni dovolijo, dokler sama plačujem. (:
men je tuud fuuul všeč. *___* taki ženski je. :$
ne bo ti žal.. :'D res je fuuul dober film, če prav malo pocukran :'D
i knooow right *__*
na plažo bom mogla. -.- napišem pol ko pridem iz morja. :'D (v ponedeljek)

hahahah, hvala. :'D če ljudje mi govorijo, da "ne znam bit resna". :o to zna bit včasih problem, ko bi dejansko mogel kaj dobrega & resnega napisat. :o tud to sem naajprej htela resno nardit. pa ni šlo. :$ xd

yeeeeeeeeeeeeeey! *jumping & dancing macarena* :'D

Nazaj na vrh Go down
†infinity.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: †infinity. & Lisička.    Ned Avg 12 2012, 10:31

pomojm bo, kr mislm da je več jih dalo za tadolgega, clo mislm da je sam ena dala takratkega xD sej nevem, pejt pogledat^^
    sj js bi si tut, pa mi useen ne -.-
    jaaaaaa, pa ful lušt, pa sexy nooo ;$$
    okej, rada mam pocukrane filme itak xD pač sm čustven človek in nemorm večno gledat sam tistih res vrhunskih :D
    *-*
    a, okej, sj js to mojo zgodbo tut nevem kdaj bom uspela 3 del spisat... ko za prva dva sm že mela spisano, zdej za naprej pa nimam nič in nimam pojma kaj bi se zgodilo :ooo

ja, pač učasih je to kul učasih pa pač ne xD sam ej, to kr si napisala je res svetouno no, smešno za crkniiiit xD aha, pa sej kul kaj, tut smešno more bit kdaj xD

hahahahhahha xD *macarena timeeeeeeeeee*
Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: †infinity. & Lisička.    Pon Avg 13 2012, 16:51

okej bom pol ja, lol. :'D
...

omfg, 2 del je za zjokat! RESNO, prav na jok mi je šlo. :$
in res, ne vem kaj bo v tretjem delu, sam KOMAJ ČAKAM! resno. *myfeelings* :$

haha, hvala. xd ;*

ahfjakksahfdakdsldjaka, eeeeeeeeeeeeeeeeee macarena! :'D

Nazaj na vrh Go down
†infinity.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: †infinity. & Lisička.    Sob Avg 18 2012, 16:34

:D

omg, a res? to je pa mogoč največja pohvala kar sm jih dobila ;$
    sj tut js nevem še, po pravici^^ neki si morm izmislit da bo zakon, sam zaenkrat še nevem no :3

nič xD

yaaaaaaaaaaaaay, double macarena cuz i'm baaaaaaaaaaaack :D
Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: †infinity. & Lisička.    Sob Avg 18 2012, 18:25

a rees? *feel so proud.* :'D
i know what feeling. :'D jaz že kr ne morem začet z mojo zgodbo, hahah. :$

where have you been? :'3 *dancing double macarena ofc* :'D

Nazaj na vrh Go down
†infinity.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: †infinity. & Lisička.    Ned Avg 19 2012, 19:51

yeah, i guess so :3
    hjaaa, js pa se sploh ne morem spravit pisat naprej... sam okej, me bo že primlo (upam) xD

prepoved kompa all week, čeprav sm se lah vseen zmuznila gor za neki časa no >.< *yeaaaaaaaah, macarena rullz* :DD
    iin kako si kej?^^
Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: †infinity. & Lisička.    Ned Avg 19 2012, 22:08

vem ta feeling. tud jaz nonštop dobivam prepovedi & pol iščem kable po celi hiši. :$ :'D
pa bo. bolano bolj sicer, ampak ja.. ;) ti ?

Nazaj na vrh Go down
†infinity.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: †infinity. & Lisička.    Pon Avg 20 2012, 12:22

js pa cel laptop, k ga mami skriva alpa uzame sabo če kam gre xD učasih se mi posreč učasih ne :D
    oo, kaj pa ti je? bogaa :cc js sm pa kul, sm bla mal prej u knjižnici in sm si tri knjige vzela (duša, mrtvi do mraka in padli angeli <3) tak da sm preskrbljena za en teden bi rekla :3 in kaj kej počneš?
Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: †infinity. & Lisička.    Pon Avg 20 2012, 13:29

eh vročino mam, prehlajena sem, pa trebuh & glava me boli. -.- v glavnem ja, poletje je jaz pa napol crkjena tu. -.-
uuu, jaz pa grem v četrtek v knjižnico. :'D dušo sem že brala, awesome je, resno. mrtvi do mraka tud, padle angele pa še nisem. ;p poročaj kak je knjiga. ;'D
ma nič kaj.. zdaj se spravljam csi, 12 sezono gledat, prej pa sem gossip girl, taprvo sezono gledala. :'D ti ?

Nazaj na vrh Go down
†infinity.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: †infinity. & Lisička.    Pon Avg 20 2012, 17:24

booooooooooooooga :'c ja najhujš je bit poleti bolan ne :SS

okej, sej se mi kr zdi da bo ja, opis je res amaiziiing :3 pa una tut, zdej pa najprej berem padle angele in sm prebrala nekje 140 strani in deluje res totalno awesome, tak da mislim da je vredna branja <3
    oo, nice^^ js pa berem, zdej sm pršla mal na komp pa tko... bol leno, ker je zuni absolutno prevroče da bi se premaknila iz hiše :o kak je pri vas?
Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: †infinity. & Lisička.    Pon Avg 20 2012, 18:34

okej, povej pol kak si predstavljaš melanie. :'D kr že snemajo film po knjigi, in v filmu bo jo igrala saoirse ronan (najbolj sem happy da bo jareda igral max irons. :'D}, jaz pa sem si jo ful predstavljala kot ke$ho, hahhaha. xd no, saj boš vidla.. :'D povej pol pač . :'D
pri nam je 30 stopinj, kolko mi kaže. drugač že dva dni nisem bla zunaj, zarad vročine pač.-.-

Nazaj na vrh Go down
†infinity.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: †infinity. & Lisička.    Pon Avg 20 2012, 20:03

bom bom :'D a, poznam jo, ja, pa maxa tuuuuut, he's hawt much ;$$ bom vidla kak bo men zgledala :3
    uf, pr nas pa mislm da 35 (je blo no) al neki... grooooooza >.<
Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: †infinity. & Lisička.    Pon Avg 20 2012, 20:27

i know right *__* ;$$
aneda. -.- malo preveč ga kurijo toto poletje. xd

in kak kaj drugać? kaj novega? :p

Nazaj na vrh Go down
†infinity.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: †infinity. & Lisička.    Pon Avg 20 2012, 20:35

yeeeeeeeeeeees *_____* ;$$$
    absoulutno preveč za moje pojme -.- xD

pa uredu, mal sm še tko neprisebna ker mi je uspelo postat grafik na mwrju sicer, ampak okej, bomo že preživeli xD in kak kej ti?^^
Nazaj na vrh Go down
|3londboss

ObjavljaNaslov sporočila: Re: †infinity. & Lisička.    Pon Avg 20 2012, 22:33

ja vidim jaz to ja. :'D čeeeeestitkeee. :'3 i'm so proud on you. <3 ;*
zaj pa bo mel mwr še lepšo grafiko kot jo ima alkak. :'D

Nazaj na vrh Go down
†infinity.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: †infinity. & Lisička.    Čet Avg 23 2012, 11:44

ma hvaaaaaaaaaaaala, juuj <3 :***
    pa ne, dvomim xD okej, bomo vidl, potrudla se bom kok se bo dalo, tak da no^^
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: †infinity. & Lisička.    Today at 05:06

Nazaj na vrh Go down

†infinity. & Lisička.

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 2 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3  Next