© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Miti o Hallowen.

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
Jessie.
i take a look of my life, and realise i'm almost here.

Št. prispevkov : 1551
Datum reg. : 19/06/2011
Starost : 21
Kraj : In my dream. <3.
Hobiji : Tek. <3.
Štos : Hej a veš un vic?... Kir? .... Jaz tud nje. :D

ObjavljaNaslov sporočila: Miti o Hallowen.   Tor Okt 30 2012, 10:11

Pozdravljeni.

Tukaj pišite mite, zgodbe, stvari, ki bi jih želeli deliti z nami oz. karkoli kar se vam je zgodilo na noč čarovnic. :).

Razpišite se.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Jessie.

Št. prispevkov : 1551
Datum reg. : 19/06/2011
Starost : 21
Kraj : In my dream. <3.
Hobiji : Tek. <3.
Štos : Hej a veš un vic?... Kir? .... Jaz tud nje. :D

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miti o Hallowen.   Tor Okt 30 2012, 10:23

Men je babica povedala en mit oz. legendo.Ni sicer o noči čarovnic ampak, saj je vseeno.

Včasih so na zadnji dan v oktobru nastavljali kozarec vina na okenske police, pa kruh. Zakaj? Ker je bil to edini dan ko so spustili izgubljene duše iz pekla, da so se lahko najedle in pile vino. Jaz seveda babici nisem prvo verjela, nato pa mi je povedala da tudi sama ni verjela dokler ni tega poiskusila, zjutraj so pa ostale samo drobtine in prazen kozarec.

Nazaj na vrh Go down
†aвιgail.

Št. prispevkov : 1271
Datum reg. : 12/08/2010
Starost : 17
Kraj : mystic falls
Hobiji : atletika, klavir
Štos : sarcasm

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miti o Hallowen.   Tor Okt 30 2012, 10:40

pč men je pa babi povedala, ka se je njej zgdilo;

pač njej je pri 12-ih letih ati umrl in ona je ful dolgo žalovala. pač enx je pa z svojo sosedo&prijatlco klicala duhove, tk za zabavo. Ni pa vedla, da bo prklicala glih svojga atija. no, onidve sta klicali (mele sta 7 sveč v krogu, na sredini pa listek s kapljama krvi od obeh, tk je men ona povedala) glih predn sta končale, se je tist listek na sredini vžgal in sta skor zažgali bajto. pač pol sta končali in njena soseda je šla domov, moja babi je šla pa spat. njena soseda je pa šla po travniku navzdol, kr je živela pod mojo babico, sam po trauniku si mogu in si biu pri njej. no, pač njena soseda je hodla in je kr naenkrat zaslišala eno šumenje, kr je zravn travnika na obeh straneh gozd in to...no, ona je šla naprej, kokr da nič ni, pol je pa iz gozda prišla postava in šla proti njej. njena soseda (k je sicr zdej tud moja soseda) je tekla p hribu in zadnji caiit prišla domov. No, pč na drugi strani gozda je pa pol pokopališče, kjer je pokopan ati od moje babice(moj pradedi). Tist moment je pa moja babi glih šla v postlo in ona se pač obrne in ob postli zagledam eno postavo, k je v njo gledala in je bla ful podobna njenmu atiju. moja babica je zakričala, tista postava je pa zginala, kokr da se je u zemljo pogreznala. in to se je na 31. oktobra nardilo. jutr bo 64 let od tega dogodka, moja babi je zdeh 76 stara...fak, še mene je zdj strah ko na to pomislim shoocked
Nazaj na vrh Go down
marceline♡
finnaly i put myself on top.
finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 5758
Datum reg. : 17/03/2011
Starost : 16
Kraj : Baltimore

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miti o Hallowen.   Čet Nov 01 2012, 00:59

Jasnaa. je napisal/a:
Men je babica povedala en mit oz. legendo.Ni sicer o noči čarovnic ampak, saj je vseeno.

Včasih so na zadnji dan v oktobru nastavljali kozarec vina na okenske police, pa kruh. Zakaj? Ker je bil to edini dan ko so spustili izgubljene duše iz pekla, da so se lahko najedle in pile vino. Jaz seveda babici nisem prvo verjela, nato pa mi je povedala da tudi sama ni verjela dokler ni tega poiskusila, zjutraj so pa ostale samo drobtine in prazen kozarec.

dejansko moja babi še zdaj to dela,ker je prepričana,da bo njen pokojni mož to jedo tam doli..sicer če s drobtine&to ravno nevem,ampak samo ven,da to nastavi vsako leto

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Miti o Hallowen.   Today at 05:04

Nazaj na vrh Go down

Miti o Hallowen.

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Similar topics

-
» Narava in miti