© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

kaj je trenutno najbolj aktualno?

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
deanspie.
Admin
Admin

Št. prispevkov : 19141
Datum reg. : 14/06/2009
Starost : 19
Kraj : heaven
Hobiji : Supernatural, music, dance
Štos : assbutt

ObjavljaNaslov sporočila: kaj je trenutno najbolj aktualno?   Ned Apr 21 2013, 18:07

First topic message reminder :

mwr bomo preuredili. verjetno ste že slišali. sicer pa ste zdaj.
ker želimo forum popolnoma predelati, ga napolniti z novimi vsebinami ki vam bodo zanimive za vsakdanji pogovor, hkrati pa želimo da bi vam bil forum neke vrste sprostitev, sem se odločila da odprem to temo. da vidimo če imate kakšne predloge, o čem bi po vašem mnenju debate najbolje tekle.
manie bodo defenitivno skrčene, saj se v njih le poredko zadržujete. opažam da radi sodelujete v igrah, klepetu in podobno. več takšnih tem?
predlagajte.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://memory.slovenianforum.com/

AvtorSporočilo
Taya.
i don't have to say i were the one that got away.

Št. prispevkov : 987
Datum reg. : 28/06/2012
Starost : 22
Kraj : Po

ObjavljaNaslov sporočila: Re: kaj je trenutno najbolj aktualno?   Sre Apr 24 2013, 22:32

a ni ta rpg biu tut že nevemkokrat na tem forumu pa ni blo nč iz tega? pomoje če je rpg more bit ceu forum posvečen samo rpgju, ker če je samo en podforum ni tok uau xd pač moje mnenje

drugače sm pa dobila še par idej glede mode in pa glede igrc oz. kr velik, ma nebom zdej pisala usega ker se mi niti ne da, bom pač sam teme odprla ko bo forum zrihtan.
P.s. že kej vete kdaj prbližn se bo začel rihtat kej?
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://weheartit.com/thekitty17
©jennifer
Moderator
Moderator

Št. prispevkov : 3546
Datum reg. : 01/08/2010
Kraj : District 12
Hobiji : Ninja.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: kaj je trenutno najbolj aktualno?   Čet Apr 25 2013, 09:55

js bi predlagala, sej ne vem če je blo že napisan, da bi manije nazaj skrčli v en podforum. kr niso več tok aktivne in samo raztegnejo forum da je daljši, pa tko zdej ni več nič takega aktualnega v nobeni od manij, razen pol ko bo prišev catching fire film ven bo spet thg zaživela, usaj tak se men zdi ane ker ponavadi je tako da ko se film bliža je velik bolj norije kot pa drugače.

[You must be registered and logged in to see this image.]

"For a split second I’m gasping, completely engulfed in the strange flames. Then all at once, the
    fire is gone. I slowly come to a stop, wondering if I’m naked and why Cinna has arranged
    to burn away my wedding dress. But I’m not naked. I’m in a dress of the exact design of my wedding dress,
    only it’s the color of coal and made of tiny feathers. Clothed in black expect for the white
    patches on my sleeves. Or should I say my wings. Because Cinna has turned me into a mockingjay."

Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
deanspie.
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Re: kaj je trenutno najbolj aktualno?   Čet Apr 25 2013, 15:14

rpg smo imeli že mnogokrat in nekajkrat je nekaj časa laufalo, potem pa je vse propadlo. ta rpg ki smo ga imeli nazadnje pa sploh ni aktiven. tako da nvm če bi se spuščali v rpg zadeve....

glede manij smo že dobili kar nekaj predlogov, da se jih skrči in sem že potrdila da jih bomo:) verjetno bomo pustile samo eno temo za posamezno manijo.

taya., veseli me da imaš ideje za teme. z prenovo bomo adminstratorke začele postopoma že danes:D

pa hvala vsem za ideje.

Nazaj na vrh Go down
Taya.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: kaj je trenutno najbolj aktualno?   Čet Apr 25 2013, 16:23

Še neki xd a je kkšna možnost, dokler se itak barve in use spremenijo zarad prenove, da bi to zeleno sam malenkost potemnili? Ker se res ful ful slabo vidi =)
Nazaj na vrh Go down
JUDY
V.I.P.
V.I.P.

Št. prispevkov : 19179
Datum reg. : 03/05/2010
Starost : 20

ObjavljaNaslov sporočila: Re: kaj je trenutno najbolj aktualno?   Čet Apr 25 2013, 16:32

taya. barve bomo spremenili ;D in ne bodo več tako svetle oz. bodo normalno vidne al kako naj povem. :) še vseeno pa bodo v stilu pomladi, ampak kot sem že rekla ne več tko svetle kot so te zdej. :)

deanspie.
Admin
Admin

ObjavljaNaslov sporočila: Re: kaj je trenutno najbolj aktualno?   Čet Apr 25 2013, 17:08

tako kot je povedala nex. :)

Nazaj na vrh Go down
Taya.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: kaj je trenutno najbolj aktualno?   Čet Apr 25 2013, 18:47

Ja ja to vem da bojo druge barve k bo prenova, sam pač do prenove sm misnla, če bi se dalo samo odtenk temnejšo barvo dat, tok da se usaj kej vidi, ker forum spremlamo še useen tut zdej, do prenove xd razen, če se bo grafična prenova delala že danes :P
Nazaj na vrh Go down
marceline♡
finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 5758
Datum reg. : 17/03/2011
Starost : 16
Kraj : Baltimore

ObjavljaNaslov sporočila: Re: kaj je trenutno najbolj aktualno?   Sob Apr 27 2013, 17:19

mogli bi dodat moderatorje neke nove,potem one neaktivne skinit,da nebojo več modeki
pa malo bi mogli neaktivne teme spucat vun,pa bi se pol že nove teme odprle,pa bi lahko pisale v njih.

JUDY
V.I.P.
V.I.P.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: kaj je trenutno najbolj aktualno?   Sob Apr 27 2013, 17:21

indie* je napisal/a:
mogli bi dodat moderatorje neke nove,potem one neaktivne skinit,da nebojo več modeki
pa malo bi mogli neaktivne teme spucat vun,pa bi se pol že nove teme odprle,pa bi lahko pisale v njih.
brez skrbi to bomo vse naredile. tudi stopnje bomo mal počistile you'll see :D samo bolj počasi gre vse ker nismo vse naenkrat na forumu da bi se zmenle pa tko...

marceline♡

Št. prispevkov : 5758
Datum reg. : 17/03/2011
Starost : 16
Kraj : Baltimore

ObjavljaNaslov sporočila: Re: kaj je trenutno najbolj aktualno?   Sob Apr 27 2013, 17:25

nex. je napisal/a:
indie* je napisal/a:
brez skrbi to bomo vse naredile. tudi stopnje bomo mal počistile you'll see :D samo bolj počasi gre vse ker nismo vse naenkrat na forumu da bi se zmenle pa tko...

ja okej:d samo pri stopnjah je tak,da naprimer jaz ko sem mela ful manj postov,me je ful pritegnilo,to da bi bla jaz v.i.p na tem forumu,in sem pol začela ful bolj aktivno sodelovat,da bi mela več prispevkov,da bi lahko bla v.i.p,tak da te stopnje jaz nebi ukinla,ker mislim da bi lahko bla ''navdih'' vlko članom,ko so bolj novi,da bi pol oni hotli bit v.i.p in bi potem bolj sodelovali..

JUDY
V.I.P.
V.I.P.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: kaj je trenutno najbolj aktualno?   Sob Apr 27 2013, 17:31

vip stopnjo bi res lahka pustile ja, kot si rekla mogoč je kakšnemu članu kot nek navdih. :)

Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: kaj je trenutno najbolj aktualno?   Today at 07:08

Nazaj na vrh Go down

kaj je trenutno najbolj aktualno?

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Številka trenutno nedosegljiva
» Tišina boli