© music world rainbow ♥

Welcome!
Nahajaš se na najboljšem slovenskem forumu. :)
Pri nas potekajo debate o čemerkoli in nikoli ne zmanjka zabave!
Pridruže se nam, MWR Team. :Đ

© music world rainbow ♥

CalendarPortalKazaloPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

kritike & graje ☮

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
illusion.
V.I.P.
V.I.P.

Št. prispevkov : 21522
Datum reg. : 06/06/2010
Starost : 16

ObjavljaNaslov sporočila: kritike & graje ☮   Pon Apr 29 2013, 15:30

kritike & graje ☮

Tudi kritike in graje sprejemamo, saj ima vsak spovodno pravico povedat kaj si misli, right?

If I had wings like Noah's dove, I'd fly up the river to the one I love. If I met your man, who was long and tall I'd hit his body like a cannon ball. One of these days and it won't be long, call my name and I'll be gone. Fare thee well, my honey, fare thee well
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Taya.
i don't have to say i were the one that got away.

Št. prispevkov : 987
Datum reg. : 28/06/2012
Starost : 22
Kraj : Po

ObjavljaNaslov sporočila: Re: kritike & graje ☮   Ned Jun 30 2013, 15:08

Zdej bom pisala pod kritike ker predlogov nihče ne gleda. No to je že prva kritika.
1.Zakaj mate predloge, če itak jih nihče od adminov ne spremlja in kkšnega tut uresnič?
2. Kdo od adminov je sploh prisoten na tem forumu? In kera bo kej nrdila? Forum spet propada.
3. Js čakam že sto let da mi spremenite ime unga kotička in tut novih kotičkov ne odpirate več, čeprou je prošnja.
4. Ostalo pa use piše tuki [You must be registered and logged in to see this link.]

Sej vem da so počitnce, sej tut js grem na morje, pa s prjatli vn pa s fantom, sam ko nimam kej delat grem pa na forum pa nč, tema tle. Čez leto je izgovor šola in ko so počitnce, je glih to izgovor. Jah kje je pol fora?
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://weheartit.com/thekitty17
JUDY
V.I.P.
V.I.P.

Št. prispevkov : 19179
Datum reg. : 03/05/2010
Starost : 20

ObjavljaNaslov sporočila: Re: kritike & graje ☮   Ned Jun 30 2013, 15:27

osebno js bi marsikej naredla iz foruma, ker mi ga je škoda. ampak je težko karkoli delat brez glavnega admina. in avii je imela čez leto šolo in še kup drugih problemov, zdej čez poletje kolikor vem je pa večino časa na morju... in res tudi meni je žal foruma in bi rada pomagala samo težk kej naredim sama kot sem rekla. :/

Taya.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: kritike & graje ☮   Ned Jun 30 2013, 15:30

A glavni admin pomen da ma sam ona dostop do usega in ostale adminke ne al kako? Pač probite prit u stik z avi in nej pusti da uštimate tiste ki ste gor al neki. K js vem da k sm se prjaula je biu fuul naval na mwr in prenove in nove teme in to in drugo, usega pouno in pol je kr odenkrat ratalo nč od nč, potem je bla tista velika prenova aprila pa je blo spet več folka gor in zdej je spet prazno. :/
Nazaj na vrh Go down
JUDY
V.I.P.
V.I.P.

Št. prispevkov : 19179
Datum reg. : 03/05/2010

ObjavljaNaslov sporočila: Re: kritike & graje ☮   Ned Jun 30 2013, 15:38

do veliko stvari res ima samo glavni admin dostop. in če hočemo narediti prenovo je treba tut to spremeniti, ker pol bodo določene stvari res neuskalejen.

vem, ampak morate tut vedet da je forum na 'sceni' že 4 leta in počasi bo šel v pozabo. težko je vzdrževati tak forum ful dolgo.. in sploh sedaj ko se mi zdi da forumi nekak niso več tako in kot so bli v časih, ko sem jaz začela na njih hodit. tu pa kej velik ne moremo pomagati. sicer če zdejle naredimo neko veliko prenovo spet, bo spet neki časa vse gor, s časom bo pa spet tema na forumu. sama imam prenovo drugače že pripravljeno, ampak ja. veliko stvari me so-adminke ne moremo spremeniti same v admin. kotičku. :/

Taya.

ObjavljaNaslov sporočila: Re: kritike & graje ☮   Ned Jun 30 2013, 17:36

Ja to razumem in tut to vem da forumi niso več kar so bli, kar je še, so rpg-ji ki pa men nit mau niso ušeč xD Ampak ja no, če se da do avi prit potem poskuste še enkrat, glede na to da maš use narjen za prenovo in če ne, bo kar bo =)
Nazaj na vrh Go down
hopeless.
finnaly i put myself on top.

Št. prispevkov : 11603
Datum reg. : 28/06/2010
Kraj : Maribor

ObjavljaNaslov sporočila: Re: kritike & graje ☮   Ned Jun 30 2013, 20:52

Tako je kot je neja povedala, forumi tonejo v pozabo. Nikoli ne bo isto ko je blo pred 4, 5 leti ko sem jas začela z forumi, vse enkrat mine in tut to bo kmalu ... sama mam osebno še vedno rada forume in mwr še posebej ampak kar mine mine. sedaj lahko da je prenova, bo forum aktiven 14 dni do tri tedne pol bo pa spet isto. nekak smo v začaranem krogu.

do avi pa nevem če se sploh da prit. verjetno ma wifi na morju ampak dvomim no, razen fb-ja pa da nam da geslo .. al karkoli.

Nazaj na vrh Go down
chocolate.girl.^^

Št. prispevkov : 8675
Datum reg. : 08/06/2010
Starost : 19
Kraj : Barceeeeeelooooonaaaaaa

ObjavljaNaslov sporočila: Re: kritike & graje ☮   Čet Jul 16 2015, 18:53

Imam eno grajo. Zakaj po stotih letih še vedno nimam svojega kotička mislim da bi bil že cajt,da ga mam.
Nazaj na vrh Go down
deanspie.
Admin
Admin

Št. prispevkov : 19141
Datum reg. : 14/06/2009
Starost : 19
Kraj : heaven
Hobiji : Supernatural, music, dance
Štos : assbutt

ObjavljaNaslov sporočila: Re: kritike & graje ☮   Čet Jul 16 2015, 19:02

chocolate.girl.^^ je napisal/a:
Imam eno grajo. Zakaj po stotih letih še vedno nimam svojega kotička mislim da bi bil že cajt,da ga mam.
maš že odprto.

Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://memory.slovenianforum.com/
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: kritike & graje ☮   Today at 07:11

Nazaj na vrh Go down

kritike & graje ☮

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1